Kad cujem da ce neko sa drzavnih jasli biti suspendovan, odma mi nije dobro. Skoro su neka gospoda u UIO priznala da su nesto muljala, i ostetili drzavu za neku pristojnu cifru. I na kraju, njih premjestili u druge filijale, i to je to.
Pa radi kod privatnika, pronevjeri jedan pazar, pa bas da vidim hoce ti sutra reci, ma super si ti, al eto, ajd u nasu drugu radnju.
Sta ga ima suspendovati, noga u guzicu, i za zivota ne mozes raditi ni kod jednog jedinog budzetskog korisnika. Momcinama fali adrenalina, pa bubaju djecu po diskotekama i pekarama. Pa dje ste bili kad su se trazili dobrovoljci za Kosovo, p...a vam se ogadila. Dabogda.
Ovakvima kao MuskoBre, moderator nebi trebo davat pristup odje.Zbog djece i tinejdzera.
Zato mi nikad nismo ni znali pravdu dijelit. Razumijem hajd ovaj mu slomio vrat, dobro ti mu odsjeci nogu ili ruku ali nemoj pretjerivat.... sad tu Ajhmanove metode i Mengela uvodit, i te strahote....
_________________ Jer prijatelje stječemo ne dobro od njih primajući, nego dobro im čineći. Iz govora Perikla poginulim vojnicima.
Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12 Postovi: 31481 Lokacija: Je Suis Ahmed
ILUSTRACIJA Masovna tuča u Banjaluci, povređen vlasnik "Magnuma" Vlasnik Ugostiteljskog objekta "Magnum" u Banjaluci, čiji su inicijali M.S. povređen je u tuči u kojoj je učestvovalo 10 lica. Tuča se dogodila u 3.10 časova ispred Ugostiteljskog objekta "Magnum", saopšteno je iz MUP-a Republike Srpske. Na lice mesta izašli su službenici Policijske stanice Lazarevo, a istraga o ovom događaju je u toku. http://pressrs.ba/sr/vesti/hronika/stor ... Masovna+tuča+u+Banjaluci,+povređen+vlasnik+%22Magnuma%22.html
Koliko sam uspio saznati veceras od klinca koji je bio tu. Opsta masovna tuca, ne zna se ko koga *ebe. Najgore prosli gazda lokala, inace inspektor u CJB, i njegov kolega takodje inspektor. Sve zbog nekog neplacenog racuna od 15KM i nasrtanja na konobara. Kasnije se valjda umjesali i ovi klinci problematicni o kojima sam govorio na drugoj temi. Uglavnom nigdje ni jednog nema, tragaju za njima. Nek im je Bog na pomoci kad ih pohvataju.
_________________ ...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo... Imal dje nedje Nedje?
Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12 Postovi: 31481 Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Pucao u automehaničara zbog 40 maraka
Pucao u automehaničara zbog 40 maraka NIKOLA MORAČA - 06.02.2014 19:01 LAKTAŠI - Dragan Čalakić (24) iz Jablana kod Laktaša uhapšen je u srijedu veče pod sumnjom da je pokušao da ubije automehaničara Đuru Ubiparipa (31) kojem duguje 40 KM. Ubiparip, otac dvoje djece, sa prostrelnom ranom lijeve noge prebačen je u KC Banjaluka. Prema riječima Vladimira Papića, načelnika Klinike za ortopediju, pacijent je zadobio prostrelnu ranu u lijevom koljenu koja je hirurški zbrinuta. Zdravstveno stanje pacijenta je zasad stabilno. Slučaj je policiji prijavljen u srijedu oko 22 časa u lokalu "Kod Francuza", Ulica Dositejeva 9 u Trnu kod Laktaša, koji je udaljen svega nekoliko desetina metara od Policijske stanice Trn. Šokantnom događaju, kako su ga opisali očevici, prethodila je kraća rasprava osumnjičenog Čalakića i Ubiparipa. Bračni par Popović, Milkica i Dragan, pričaju da su u srijedu uveče sjedili s Ubiparipom, ne sluteći šta će se dogoditi. "Normalno smo sjedili za šankom i pričali. U jednom trenutku Đuri je prišao Čalakić i nešto mu je šapnuo na uvo. Đuro je kratko odgovorio: 'Ne zanimaš me, vrati mi 40 KM', nakon čega je Čalakić otišao za drugi sto gdje je sjedio njegov brat", prisjeća se očevidac Dragan Popović. Čalakić je ubrzo nakon razgovora s Ubiparipom izašao ispred lokala gdje je bio parkiran njegov automobil, otvorio gepek i izvadio predmet za koji su svi u lokalu prvo pomislili da je dizalica.
"Tek kada je ušao u kafanu i repetirao oružje shvatila sam da taj predmet nije dizalica, već automatska puška. S nama za šankom je sjedio i naš prijatelj, policajac u uniformi, koji nije bio na dužnosti, a Čalakić mu se, držeći pušku u ruci, obratio riječima: 'Razoružaj se!'. Tada je ustao Đuro i krenuo prema Čalakiću govoreći: 'Pucaj, pi...!' Vidjevši da mu Đuro prilazi, Čalakić je cijev automatske puške okrenuo prema dolje i ispalio kratki rafal u pravcu Đurinih nogu", ispričala je Milkica Popović. Nakon ranjavanja Ubiparip je istrčao iz lokala i krenuo bježati prema Policijskoj stanici, a osumnjičeni je s puškom u ruci izjurio za njim. Kako ga nije mogao stići, Čalakić je automatskom puškom počeo lupati automobil žrtve parkiran u blizini ugostiteljskog objekta, a nedugo nakon toga stigla je policijska patrola i uhapsila ga. Za to vrijeme Ubiparip je otrčao do kuće koja se nalazi iza Policijske stanice, odakle su ga odvezli u Hitnu pomoć. Očevici su ispričali da je Čalakić bio u alkoholisanom stanju, te da je nakon pucnjave i demoliranja automobila automehaničara djelovao izgubljeno. Otežavajuća okolnost na strani osumnjičenog je to što je ispalio kratki rafal u žrtvu iz automatske puške i to što je doveo u opasnost više osoba, odnosno gostiju u lokalu. Iz CJB Banjaluka danas je, uz navođenje inicijala osumnjičenog, saopšteno da će Čalakić biti sproveden u Okružno tužilaštvo Banjaluka na dalje postupanje.
Osumnjičeni na dijalizi Osumnjičeni Dragan Čalakić iz Jablana kod Laktaša u javnosti je poznat kao mladić za koga se od 2012. godine prikuplja 100.000 KM novčane pomoći za transplantaciju bubrega u Rusiji. Kako nam je danas potvrđeno, Čalakić je nakon kriminalističke obrade odveden na dijalizu u KC Banjaluka.
Kakvu je antireklamu uradio sam sebi. Sad kada kucaš njegovo ime neće izaći rezultati vezano za pomoć, već vijesti kako je htio ubiti čovjeka zbog 40 marki.
Spoiler:
Citiraj:
Maja Jurkic · Najbolji komentar. · Banja Luka koliko je samo koncerata za njega odigrano i u sloveniji je prosli mjesec skupljano za njega sram ga bilo pare je trosio sto je neko od svoih usta odvajao za njegovo lijecenje,kriminalac Odgovori · 1 · Sviđa mi se · Pratite objavu · prije jednog sata
Danijela Grujic · Najbolji komentar. Sto ga ima biti sramota nije upucao mehanicara vec barabu koja ceka sudjenje i koja ima dijela vagon iza sebe.Znaci upucao je nevidjenog lopova a ti majo nepricaj napamet neznas uopste jel trosio novac ili nije ako i jeste sam je sebi zagorco zivot
Citiraj:
Poziv za pomoć Draganu Čalakiću Srijeda, 12 Septembar 2012 11:17 administrator E-mail Ispis PDF LAKTAŠI - Načelnik opštine Laktaši Milovan Topolović i predsjednik Skupštine te opštine Snježana Kelečević pozvali su građane da učestvuju u humanitarnoj akciji za pomoć Draganu Čalakiću iz Jablana kod Laktaša.
Čalakiću su ljekari predložili transplataciju bubrega u Rusiji, za šta je neophodno obezbijediti 100.000 KM.
"S obzirom da je Dragan dijete bez roditelja i nezaposlen, te nije u mogućnosti obezbijediti neophodna sredstva, pozivamo Vas da se uključite u akciju i pomognete ovom mladom čovjeku da ozdravi", navodi se u pozivu.
Novac za pomoć se može uplatiti na broj tekućeg računa 552-1153-5312-565-36 kod Hipo banke, na ime Dragan Čalakić, a u akciju se građani mogu uključiti i učešćem u humanitarnom koncertu, koji će biti održan večeras u Domu Kulture u Laktašima, sa početkom u 21 sat.
Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12 Postovi: 31481 Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Бањалука - Приликом масовне туче у пивници "Миг" у Филипа Мацуре у бањалучком насељу Кочићев вијенац теже и лакше је повријеђено шест особа.
Према незваничним информацијама, у тучи до које је дошло у ноћи између суботе и недјеље учествовали су полицајац из станице за обезбјеђење објеката и гости пивнице Драган Божић (26), Огњен (24) и Срђан (20) Гојић и Борис Подрашчанин (24), сви из Бањалуке, те Зоран (25) и Душко (30) Ђурашиновић, обојица из Кнежева, Слађана Весић (25) и Владана Сукур (22), обје из Бањалуке.
Божић је раније суспендован такође због насилничког понашања.
Извор близак истрази испричао је да је у овој тучи најгоре прошао Зоран Ђурашиновић који је због тешких повреда главе задржан на лијечењу у бањалучком Клиничком центру.
Осим Ђурашиновића, тешке повреде задобила је Слађана Весић којој су поломљени прсти, али је послије указане љекарске помоћи пушена на кућно лијечење.
Повреде у виду хематома по глави и тијелу задобили су Драган Божић, Душко Ђурашиновић, Владана Сукур као и Срђан Гојић.
Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12 Postovi: 31481 Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
BANJALUKA - Policija traga za licem koje je ranilo iz pištolja jednog Banjalučanina nakon svađe zbog saobraćajnog prekršaja, a potom pobjeglo sa lica mjesta, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka. Napadač je prvo pištoljem udario u glavu Banjalučanina nakon čega je došlo do opaljenja metka, koji je oštećenog pogodio u grudni koš i nadlakticu. Do svađe je došlo 1. marta u 23.30 časova u centru Banjaluke u Ulici kralja Petra Prvog Karađorđevića. Povrijeđenom je ukazana ljekarska pomoć u Kliničkom centru Banjaluka. Iz policije navode da su oba lica bila učesnici u saobraćaju od kojih je jedno počinilo prekršaj, nakon čega je došlo do svađe i pucnjave. O svemu je obaviješten dežurni tužilac banjalučkog Okružnog tužilaštva, koji je naredio preduzimanje neophodnih radnji na utvrđivanju činjenica događaja i pronalasku izvršioca ovog krivičnog djela.
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu