Grupa "A"
Prvo kolo, 12. jun:
PORTO: Portugal -Grčka (17 sati),
FARO: Španija - Rusija (19:45),
drugo kolo, 16. jun:
PORTO: Grčka - Španija (17),
LISABON: Rusija - Portugal (19.45),
treće kolo, 20. jun:
LISABON: Španija - Portugal (19.45),
FARO: Rusija - Grčka (19.45).
Grupa "B"
Prvo kolo, 13. jun:
LEIRIJA: Švajcarska - Hrvatska (17),
LISABON: Francuska - Engleska (19.45),
drugo kolo, 17. jun:
KOIMBRA: Engleska - Švajcarska (17),
LEIRIJA: Hrvatska - Francuska (19.45),
treće kolo, 21. jun:
KOIMBRA: Hrvatska - Engleska (19.45),
LISABON: Švajcarska - Francuska (19.45).
Grupa "C"
Prvo kolo, 14. jun:
GIMARAEŠ: Danska - Italija (17),
LISABON: Švedska - Bugarska (19.45),
drugo kolo, 18. jun:
BRAGA: Bugarska - Danska (17),
PORTO: Italija - Švedska (19.45),
treće kolo, 22. jun:
GIMARAEŠ: Italija - Bugarska (19.45),
PORTO: Danska - Švedska (19.45).
Grupa "D"
Prvo kolo, 15. jun:
AVEIRO: Njemačka - Holandija (17),
PORTO: Češka - Letonija (19.45),
drugo kolo, 19. jun:
PORTO: Letonija - Njemačka (17),
AVEIRO: Holandija - Češka (19.45),
treće kolo, 23. jun:
BRAGA: Holandija - Letonija (19.45),
LISABON: Njemačka - Češka (19.45).
Četvrtfinale
Meč 1:
LISABON, 24. jun: Pobjednik Grupe "A" - Drugi iz Grupe "B" (19.45),
Meč 2:
LISABON, 25. jun: Pobjednik Grupe "B" - Drugi iz Grupe "A" (19.45),
Meč 3:
FARO, 26. jun: Pobjednik Grupe "C" - Drugi iz Grupe "D" (19.45),
Meč 4:
PORTO, 27. jun: Pobjednik Grupe "D" - Drugi iz Grupe "C" (19.45).
Polufinale
LISABON, 30. jun: Pobjednik meča 1 -Pobjednik meča 3
PORTO, 1. jul: Pobjednik meča 2 - Pobjednik meča 4.
Finale
LISABON, 4. jul Stadion "La Luš" (19.45).
Sva finala
1960. SSSR - Jugoslavija 2:1
1964. Španija - SSSR 2:1
1968. Italija - Jugoslavija 1:1
Italija - Jugoslavija 2:0
1972. SR Njemačka - SSSR 3:0
1976. Čehoslovačka - SR Njemačka 2:2 penalima 5:3
1980. Belgija - SR Njemačka 1:2
1984. Francuska - Španija 2:0
1988. SSSR - Holandija 0:2
1992. Danska - Njemačka 2:0
1996. Češka - Njemačka 1:2
2000. Francuska - Italija 2:1
_________________ НАПРИЈЕД БОРАЦ, БОРАЦ БАЊА ЛУКА ! ! !
|