Fudbaleri Čukaričkog izborili su plasman u drugu rundu kvalifikacija za Ligu Evrope.
Izabranici Vladana Miliojevića odigrali su bez golova protiv Santa Hulije u revanš meču igranom u Andori – 0:0. Pošto je u prvom duelu srpski klub slavio ubedljivu pobedu 4:0 izašao je kao ukupni pobednik ovih duela. Beograđani su igrali u sledećem sastavu: Ristić, Piasentin, Ostojić, Brežančić (od 90. D. Srnić), Stojković, Todorović, Matić, Bojić (od 90+1 Boljević), S. Srnić, Mirosavljević, Stojiljković (od 81. Pavlović).
LE, rezultati 1. kola kvalifikacija:
Sreda: Šahtjor Karagandi - Širak 4:0 (3:0), prvi meč 2:1
Astana - Pjunik 2:0 (1:0), prvi meč 4:1
Mika - Split 1:1 (1:0), prvi meč 0:2 Daugava - Vikingur 1:1 (0:0), prvi meč 1:2
Lači - Rudar Velenje 3:2 posle penala (1:1, 0:0), prvi meč 1:1
Budućnost - Folgore 3:0 (1:0), prvi meč 2:1
Ekranas - Kruzejders 1:2 (0:0), prvi meč 1:3
Lovćen - Željezničar 0:1 (0:0), prvi meč 0:0
Honka - Silameje 3:2 (2:1, 1:1), prvi meč 1:2
Čihura - Turnovo 3:1 (1:1), prvi meč 1:0
Haugesund - Erbas 2:1 (1:1), prvi meč 1:1
Jelgava - Rozenborg 0:2 (0:1), prvi meč 0:4
Inter Baku - Tiraspolj 3:1 (0:1), prvi meč 3:2
Klajpedas - Diferdanž 3:1 (1:0), prvi meč 0:1
Nome Kalju - Fram 2:2 (1:1), prvi meč 1:0
Sant Hulija - Čukarički 0:0, prvi meč 0:4 Daugava - Aberdin 0:3 (0:2), prvi meč 0:5
Bromapojkarna - VPS 2:0 (0:0), prvi meč 1:2
Fljamurtari - Sioni Bolnisi 1:2 (0:0), prvi meč 3:2
Fola - Geteborg 0:2 (0:0), prvi meč 0:0
Trumso - Santos Tartu 6:1 (3:1), prvi meč 7:0
Zimbru - Škendija 2:0 (1:0), prvi meč 1:2
Birkirkara - Diošđer 1:4 (1:1), prvi meč 1:2
Kukeš - Kairat 0:0 prvi meč 0:1
Spartak Trnava - Hibernijans 5:0 (3:0), prvi meč 4:2
Eberistvit - Deri Siti 0:5 (0:2), prvi meč 0:4
Bangor - Stjarnan 0:4 (0:0), prvi meč 0:4
Liteks - Veris - odloženo - (prvi meč 0:0)
Koledž Evropa - Vaduc 0:1 (0:0), prvi meč 0:3
Fuglafjordur - MiPa 0:0 prvi meč 0:1
Slajgo Rovers - Banga 4:0 (1:0), prvi meč 0:0
Ferencvaroš - Slijema 2:1 (1:0), prvi meč 1:1
Koper - Čelik Nikšić 4:0 (2:0), prvi meč 5:0
Libertas - Botev 0:2 (0:0), prvi meč 0:4
Široki Brijeg - Kabala 3:0 (2:0), prvi meč 2:0
Dandalk - Ženes Eš 3:1 (3:0), prvi meč 2:0
Metalurg Skoplje - UE Santa Koloma 2:0 (2:0), prvi meč 3:0
Glenavon - Hafnarfjordur 2:3 (0:2), prvi meč 0:3
Utorak: Linfild - B36 Toršavn 1:1, prvi meč 2:1
Pročitajte više:
http://www.sportal.rs/news.php?news=129169