banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 268 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Avg 2009, 13:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Na ovoj temi će se iznositi informacije o privremeno ili trajno banovanim učesnicima. Tema će biti stalno zaključana, služiće samo za obavještenje, ne za diskusiju.

12.08.2009.
filozof sa vrbasa - vrijeđanje drugih učesnika - ban na 7 dana
veverushka - spamovanje - ban na 7 dana


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2009, 15:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
thebroker banovan trajno - vrijeđanje putem privatne poruke


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2009, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Dust - vrijeđanje - ban na 7 dana
Rodjak - zbog raznih stvari i brojnih žalbi na njega - ban na 7 dana


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2009, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
filozof sa vrbasa - vrijeđanje drugih učesnika (ponovo) - ban na 2 sedmice

samo neke od izjava, i to ne sa Politike već sa ČiD

filozof sa vrbasa je napisao:
Kada se Teheran već srozao toliko u svakom pogledu, bošnjačka elita pokušava povući u isto blato i Banjaluku sa sobom

Bošnjacima nije u interesu da se Teheran, kao glavni grad BiH i oličenje multietničnosti prikazuje u pravom svjetlu, jer šta bi na to rekli stranci

U Teheranu žive neandertalci čija će evolucija da potraje i zavisiće isključivo od novih Cerića, Izetbegovića, Silajdžića i ostale bošnjačke "elite".

Ja ljude djelim na Alijine i sve ostale.





Dust - vrijeđanje drugih učesnika (ponovo) - ban na 2 sedmice

Dust je napisao:
Fasista i morona poput tebe je bilo i bice

Bilo je još uvreda a iznosila je i lične podatke o drugom učesniku.


Moram skrenuti pažnju na par stvari, "grijesi" ovih osoba su time veći zato što su nedavno već bili banovani zbog istih stvari, nakon čega nažalost nije došlo do korekcije u ponašanju.

Ove privremene banove nemojte shvatiti kao neku pauzu nakon koje možete ponovo raditi iste stvari zbog kojih ste banovani, umjesto toga na privremene banove gledajte kao na neku vrstu žutog kartona nakon kojeg ćete biti pomnije posmatrani i ponovo banovani na duže periode, pa i trajno, ukoliko nastavite sa lošim ponašanjem.

I moram nešto lično dodati, posebno (mi) je žalosno što su u pitanju prije svega nacionalistička prepucavanja i vrijeđanja (koja se nisu ispoljavala samo sada i samo na dotičnoj temi). Ne mogu opisati koliko je to nisko i jadno. Umjesto da se (ne samo vas dvoje već i ostali slični vama) bavite nečim konstruktivnim i izgrađujućim u životu vi provodite vrijeme za kompjuterom ispucavajući ličnu gorčinu i lične frustracije nakon čega se nećete osjećati bolje i pametnije već će vam to samo još više generisati gorčinu i frustracije, to je onda začarani krug iz kojeg nema izlaza (to se lako vidi na svakom koraku, posebno na forumu, osobe koje se uhvate u to ne liječe se lako od te teške bolesti). Predlažem vam (a i drugima) da ovaj period iskoristite da se "hladite", da nađete nešto konstruktivno u životu, da čitate knjige, gledate filmove, izlazite u šetnju ili šta god što će vas ispunjavati i što će vam koristiti, i onda se držite toga i kad se vratite na forum koji ne smijete posmatrati kao bojno polje i priliku da "onim drugima" sasipate u lice svoje lične frustracije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 08:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Freddy - uvrede na nacionalnoj osnovi - ban na 7 dana

Freddy je napisao:
Ove zelene samo svilenim gajtanom,natenane!!


viewtopic.php?p=916000#p916000

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2009, 15:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
ozna - uvrede na nacionalnoj osnovi - ban na 7 dana

ozna je napisao:
Lojavi turcine jebem ti bulu koja te iskotila
Naviknices se ti na nezavisnu Republiku Srpsku a ako ti se nesvidja mozes slobodno natrag u Anadoliju odakle su ti i preci dosli.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2009, 18:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
urbana_extravaganca - ban na 7 dana

urbana_extravaganca je napisao:
За разлику од тебе Петар Кочић јесте Бањалучанин (Бања Лука са поносом има његов споменик у парку који је и симбол града) и то Бањалучанин са којим се поноси сваки нормалан становник Бања Луке осим тебе. Наравно ти се не поносиш јер си најобичнији гмаз који из свог легла негде куцка по тастатури. Али пошто кажеш да живиш на Мејдану ја се искрено надам да ћеш некада изаћи по нпр. хлеб и да ћемо се срести. А након тога ти више нећеш имати руке да куцкаш. То ти ја обећавам. И уопште немој да мислиш да то, док читаш ово што сам написао, што седиш испред монитора значи нека сигурност за тебе јер свет је мали а Бања Лука још мања. И немој да мислиш да ћу те пребити зато што си муслиман, нећу јер ја против муслимана немам ништа (чак шта више имам и једног доброг пријатеља). Пребићу те и поломићу ти обе руке зато што си неопевана мајмунчина. Кад завршим с тобом изгледаћеш горе него онај Француз који тренутно лежи на ВМА. Могао сам све ово да ти напишем и приватно али нећу. Написаћу јавно да сви виде (чист да не буде да сам обећао само теби, већ и остали да знају) по цену да добијем и бан.

А ти мило ако ти је Комшић нова и здравија снага да се носиш у три лепе пизде материне заједно са њим (кад дође у Дрвар да те обиђе).

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2009, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
ignjholio - ban na 1 dan

ignjholio je napisao:
strasno!!! ja nisam mogao doci sebi kad sam cuo da je neko nastradao, a jos kad sam cuo da je to francuz, uf strasno me to potreslo. jebo vas francuz u usta da vas jebo!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2009, 13:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Aaron

Aaron je napisao:
Mislim da bi cenzura trebala biti daleko manje zastupljena. Dakle, brisati psovke, uvrede, prijetnje, a prepustiti učesnicima da svojim komentarima, upadicama, pa ponekad i provokacijama, unesu malo više dinamike

banovan na 3 dana zbog upadica, provokacija i "unošenja malo dinamike"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2009, 08:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Dukic - banovan na 2 sedmice zbog vrijeđanja drugih učesnika i postavljanja neprimjerenih (uvredljivih) avatara


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2009, 01:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
urbana_extravaganca - ban na 2 sedmice

U temi na Sportu o navijanju za BiH ili Portugal u baražu

urbana_extravaganca je napisao:
У баражу за Русију а сви остали што се мене тиче могу да оболе од комбинације колере и свињског грипа и поцркају на терену.



Aaron - ban na 2 sedmice, zbog "majstorstva za provokacije"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2009, 13:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
contador - ban na 7 dana (EDIT: produženo na 14 dana)

contador je napisao:
sad mi je tek žao što vas nije sve pobio pa da vam ispuni želju o genocidu i etničkom čišćenju :angry4: :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2009, 13:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
ferdinand - ban na 1 dan

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2009, 15:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Aaron - ovaj put banovan trajno, nakon dva privremena banovanja

Svi moderatori su glasali za banovanje.

Moj lični komentar (koji se ne mora poklapati sa mišljenjem drugih moderatora i učesnica foruma):

Razlog iz kojeg sam i ja bio za ovakvu odluku nije zbog toga što je Aaron "kritičar Srba i srpstva", tj. kritičar nekih stvari kod Srba. Lično mislim da bi te kritičnosti trebalo biti i više, što znam da se mnogima ne bi svidjelo a što se vidi i sa foruma. Ali problem je u načinu na koji je Aaron to radio. Ono zbog čega se mnogi odavno žale na njega je taj što on samo nešto iznese i dalje ne diskutuje oko toga, i što često iznosi stvari da bi "zakuhao", jer zna da će stvar planuti i da će biti prepucavanja. Prava kritika je dobronamjerna i konstruktivna kritika. Sve ostalo je kritika koja (čak iako istinita) ima za cilj podbadanje, provociranje, zakuhavanje, generisanje gnjeva i mržnje. Treba shvatiti da nije dovoljno samo reći istinu. Bitno je sa kojim duhom se ta istina iznosi, sa kojim namjerama, sa kojim pobudama, sa kojim krajnjim ciljem (da li je krajnji cilj da istina nekome otvori oči ili da se zakuha svađa). To je ono što je dovelo do ovoga. Aarona je ukopao prije svega njegov pristup a ne toliko njegova kritičnost prema ovome i onome. Mada je i kritikovanje ovoga i onoga kod Srba kod mnogih izazivalo revolt prema njemu jer je malo onih koji mogu slušati i podnijeti kritike. Mnogi su osjetljivi na kritike prema sebi i svojima a otvoreni za kritike drugih, čega imamo previše i što vidimo svaki dan. Dok god je tako neće biti nekog napretka, prije svega mislim na duhovni napredak pojedinca a tek onda sve ostalo, jer sve ostalo i izvire iz toga. Ali za ukazivanju na to je potreban drugačiji duh i pristup, ako se iskreno želi nešto pozitivno postići iz toga.

I, kad sam se već raspisao, da kažem da mnogi ne shvataju to što sam pomenuo da nije bitna samo istina već je bitno sa kojim namjerama, pobudama i krajnjim ciljem se ona iznosi. Mnogi ovde na forumu ali i mimo foruma idu na one priče "istina je da ste vi nama pobili ovoliko ili onoliko ljudi...vi ste nama ovo...vi ste nama ono", i slično, a ne shvataju da je takvo pisanje jako loše, i da je istina koju iznose uprljana i diskreditovana time što će takva pisanja samo generisati slične protuodgovore, novu mržnju, nova prepucavanja, nove netrpeljivosti, a, u budućnosti, ne daj Bože, i nove sukobe. Eto to rade ti "donosioci istine". A oni se vade na to "pa mi samo govorimo istinu". Jadno. Slijepci. To nisu osobe kojima je do istine već su to osobe kojima je do mržnje, do prepucavanja, do isticanja nacionalnog ponosa, do pravljenja sebe i svijih žrtvom, a u konačnici možda i do novih sukoba i ratova. Istina koja dovodi do negativnih emocija, prepucavanja, sukoba, netrpeljivosti, ratova nije istina koju treba njegovati. Mogu se pronaći brojne istine koje vode dobrom i pozitivnom, i te istine treba njegovati. Produhovljeni (ali zaista produhovljeni a ne oni koji misle da su takvi a kakvih je previše) će u protivnicima vidjeti samo sve najbolje a ono loše će zanemarivati (kome ovo nije jasno neka zaviri u svete spise). Ima priča, baš iz duhovnih izvora, da tuđa loša djela treba pisati na pijesku (ili čak vodi) a dobra djela treba uklesivati u kamen. Nažalost većina radi suprotno. I većina je jako zatvorena za bilo kakve kritike koje pogađuju njihov ego i nacionalni ponos ali su zato u prvim redovima kad treba kritikovati druge. Takvih ima na svim stranama. To se ovde vidi iz dana u dan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Nov 2009, 15:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
cvox - ban na 1 dan zbog spama

cicak - ban na 1 dan zbog spama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2009, 22:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
kim deal - ban do 5. decembra zbog vrijeđanja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2009, 22:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
contador - ban na 14 dana

kim deal - ban na 14 dana


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2009, 09:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Japanese_rose - ban na 7 dana

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2010, 18:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
live - 14 dana - izmedju ostalog, zbog:

live je napisao:
Jebem li ti majku ujgursku,šta provociraš stoko azijatska

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2010, 13:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
contador - 3 sedmice

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 268 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs