banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Maj 2009, 12:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Dragi moji,
evo, nakon mnogo,mnogo godina od pokretanja ove teme, doslo je vrijeme za susret :wav:
Sredinom jula, tacnije 18.7.2009 organizujemo skup nase generacije. Nakon 21 godinu - zasluzili smo to!

Moj aprilski boravak u BL je obogacen novim susretima sa dragim osobama. Tako sam sa Draganom Zaricem posjetila Dalibora Simica. On nam je ponudio prostor u sklopu svog objekta. Na rasploaganju nam stoji njegova konoba, a kaze da ima i diskoteku. Da, da, to je nas „mali“ Simic ;-)
Moja ideja je da kombinujemo vece uz gozbu i muziku, a pokusacu da stupim sa sto vise nastavnika I uciteljica, koji su nasu generaciju pratili u osnovnoj skoli. Nadam se da ce mi sekretarijat skole tu izaci u susret.
Sa Ljubisom Sandicem i Suzanom Sestan sam napravila spisak svih osoba za koje znamo gdje se nalaze tj. kako doci do njih. S obzirom da su nas u petom razredu mijesali, mislim da ima smisla da prisustvuje sto vise osoba iz cijele generacije.

Moj spisak izgleda ovako:

Osobe sa Facebook-a:

Aleksandra Dragusic
Aleksandra Zahorodni
Bojan Cermelj
Braco Dracic
Dubravka Milekic
Dragan Zaric (preko njegove supruge)
Josip Lovrenovic
Kuljanac Kresimir
Ljubisa Sandic
Marina Juric
Miki Mihajlovic
Monika Dinek
Nikolina Novicki
Suzana Mandic
Zaklina Barisic
To su osobe za koje ja znam da imaju profil na fb.

Idemo dalje:

Suzana i Ljubisa mogu da stupe u kontakt sa sljedecim osobama:
Anusic Darko
Pejic Ljubinka
Pejcinovic (zaboravih ime!)
Bajic Bozana
Misanovic Aleksandra
Simic Marica
Popovic Goran
Popovic Igor
Mackic Sandra
Uletilovic Sinisa
Kocic Aleksandra
Biljana Vujmilovic
Dedic Ranka
Darko Djuric
Sandic Sasa
Marinkovic Natasa
Slavisa Savicic
Bilbija Dragan
Dijana Stokic
Gajic Aleksandar

Onda me je Miki Mihajlovic obavijestio da ima kontakt sa Zeljkom Cejicem, a preko njega mozemo doci do Sinise Prestasa i Branislava Cetojevica.
Jajcevic Darka isto mozemo pozvati preko Mikija.

Ja licno pozivam sljedece:
Irena Perduv (preko nje mozemo doci do Ivone Nedoklan, Mirele Ljubicic i Gabi Djuric)
Gligoric Violeta
Tatjana Holoubek
Bojan Zec
Kovacic Darijo
Simunovic Goran
Dragana Vujmilovic

Preko Dalibora obavjestavamo Snjezanu Simic, a ona ima kontakt sa Monikom Barisic.

Maria Uvalica sa uspjela pronaci i stupiti u kontakt s njim, ali se javio samo jednom. Za Sanju Novkovic mogu organizovati da neko ode do njene kuce, pa da vidimo gdje se ona nalazi.

Priznacete, pozamasan spisak, ali vjerujem da jos nedostaje mnogo osoba. Sad molim vas sve da pregledate spiskove :evil3: i provjerite dali vam na um pada jos neka osoba koju sam zaboravila, a o kojoj imate nekakav podatak, pa da dopunimo spisak.
Znam da termin nece odgovarati svima, ali cemo se potruditi da kroz sliku i video-zapis zabiljezimo taj dogadjaj za sve one koji nisu u mogucnosti da prisustvuju licno.

Monika Dinek kaze da zna kao doci do nastavnice Jasminke. Ja ima kontkat sa ucitlejicom Ruzom Strbac i nadam se da ce ona ovog ljeta doci u BL. Do uciteljice Koviljke Saric vjerovatno nije problem doci.

Toliko za sad od mene. Molim za vasu pomoc i saradnju da ovaj dogadjaj bas ucinimo posebnim. Zahvalna sam za svaki prijedlog i sugestiju.
Jos jedna molba organizacijske prirode: ako je moguce, dojavite u narednih 15-20 dana ko je u mogucnosti da prisustvuje, a svi oni koji ce obavjestavati ostale – molim vas, trazite od svakog odgovor dali ce doci, da bih sa Daliborom mogla bolje planirati kapacitete i resurse.

Na ovom forumu jos molim da mi se jave Mirjana Mijatovic, Bojan Zec, Renata Djukic i Kovacic Darijo!

Zelim vam ugodan ostatak vikenda!
Zaki :hello2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2009, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
ja znam da ovo nije u kontekstu teme ali moram da kazem : tako to radi moja kuuma !!!!! :wink:

zelim vam uspjesno okupljanje i sto bolji provod!!! :occasion9:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2009, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
cini mi se da je sa suzom sestan i sasa strazivuk u generaciji?

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Maj 2009, 20:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Kumo, hvala!
Ja kad zapnem za nesto iza cega stojim i srcem i dusom, onda je moj nacin rada poput :director:
Azdajice, mislim da Sasa nije moja generacija. Raspitacu se. Hvala sto si se potrudila da rastumacis moj dugacki post :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2009, 23:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Evo, jedan kratak izvjestaj:
u toku je pozivanje, poslo mi je za rukom da stupim u kontakt sa nastavnicima Sekom Preradovic i Ljiljom Jajcevic. Bilo je jako neobicno i lijepo razgovarati sa njima nakon toliko godina. Seka ce doci obavezno, a izgleda da ce i nastavnica Ljilja moci prisustvovati. Preko Seke mozemo doci do nastavnice Gordane (OTP), a uskoro cu dobiti brojeve od nastavnice Rozalije i uciteljice Mare.
I dalje molim da mi se jave : Mirjana Mijatovic i Renata Djukic!

Zna li iko ista o Davoru Bijelicu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2009, 16:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Zelim da javim svojoj generaciji da je u toku faza pozivanja na skup 18.7.2009 i nadam se da ce na ovom formu poruku procitati neko ko jos nije obavijesten, a ima zelju da nam se pridruzi.
I dalje ocekujem kontakt sa Mirjanom Mijatovic. Uzgred, trazi je Marinko Barisic :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2009, 17:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Dec 2008, 21:26
Postovi: 6
Evo me,cula sam za skup generacije i rado cu se pojaviti.srela sam i Gorana Popovica koji je takodje u toku.Marinku B. pozdrav,moj email je mirjak13@gmail.com.Aleksandra Rogic je u Lincu,udata,dvoje djece,a tamo su i Konjevic Ljiljana i Gordana.Vidimo se u Fortuni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2009, 09:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Mirjana,
hvala najavljanju!
Drago mi je da ces nam se pridruziti. Za Marinka jos ne znamo hoce li moci doci, ali ima da te slikam iz svih mogucih uglova :wink: samo za njega :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2009, 22:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Jul 2009, 21:57
Postovi: 3
Tražim Novakovič Slobodana koji je imao adresu godine 1974 : VLADE VITJUKA 27 BANJA LUKA.
Bili smo zajedno u armiji v Titogradu godine 1974. Ako ko zna za njega neka mi piše.
Tražim i Stančević Đoko ulica MUNDŽIČA 4C BANJA LUKA. Koji je imao to adresu 1974 godine.
Bili smo isto u armiji v Titogradu.
Puno vam hvala za svaku informaciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2010, 14:37 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 09 Okt 2010, 20:32
Postovi: 1
dragi prijatelji iz starih dobrih vremena, javljam vam se iz banja luke , tanja ducanović. jos uvjek sam ostala vjerna svome gradu iako sam u medjuvremenu i bila napustila. :cat:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 00:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Tanja!!!!
Nevjerovatno, tu si!!!! Tražila sam te, raspitivala se za tebe, ali sve je bilo uzalud....
Javi se na moj mail ili ako imaš profil na Facebook-u, spojiću te sa puno naših drugova iz školskih dana :D
Meni su neke scene iz osnovne ostale u sjećanju baš vezano za tebe :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs