banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Mar 2009, 00:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
caos narode
nadam se da pitanje postavljam na odgovarajucem podforumu..naime zanima me gdje bi bilo fino rezervisati svecani rucak za 30-35 osoba povodom Krstenja, mogucnsot fine lagane muzike, da je klopa ok i da cijene nisu pretjerane? Pitala sam u Vrbasu jer mi je tamo ok i nazalost oni to ne rade..bezveze, kao ima preivse posla oko toga ovo ono, mislim koji argument :roll: I moguce je rezervisati samo do max. 20 osoba kao "obican" rucak, narudzbe a la cart
Sta drugo dolazi u obzir, ima li neko iskustva? Mislim da bude onako privatno, bez smetnje ostalih gostiju i da je fin ambijent? Mozda Kazamat (iako mislim da su im cijene paprene?) ili onaj motel Dragana (sto mi je opet predaleko)

hvala i poz :wave:

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 10:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Restoran Studenac.
Konoba Biljana na Lausu pored Jadranke


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 12:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
hvala simplicity! nisam znala za taj restoran studenac, svidja mi se sto je takodjer kraj vrbasa, lijepa lokacija, gledala sam sada slike , ne izgleda lose. Jesi li vec provjerila kvalitet hrane?
sigurno su nesto povoljniji od kazamata..

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Kako se zove ona koliba na Lausu, kada se prodje kozara? Mene je bas odusevila.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 13:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Napisala je vec, konoba Biljana, preko puta OS Sveti Sava, 280 100 telefon, imaju odlicnu muziku uzivo navece (osim nedeljom). Licno, najbolji ambijent u gradu.

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 13:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Rakun_Slavko je napisao:
Napisala je vec, konoba Biljana, preko puta OS Sveti Sava, 280 100 telefon, imaju odlicnu muziku uzivo navece (osim nedeljom). Licno, najbolji ambijent u gradu.


Imas jos jednu kad prodes Seracicu pa poslije par km skrenes desno mislim da se "Brvnara" zove.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 13:34 
ja sam bila u studencu na 2 svadbice male, i bilo ja jako lijepo..
a na krstenju sam bila i u nekom restoranu u zoo vrtu.. nije bilo lose, ali mi studenac bolji..


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Vuk_samotnjak je napisao:
Rakun_Slavko je napisao:
Napisala je vec, konoba Biljana, preko puta OS Sveti Sava, 280 100 telefon, imaju odlicnu muziku uzivo navece (osim nedeljom). Licno, najbolji ambijent u gradu.


Imas jos jednu kad prodes Seracicu pa poslije par km skrenes desno mislim da se "Brvnara" zove.


U brdu? To je ta na koju ja mislim.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 18:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jul 2005, 15:20
Postovi: 462
Lokacija: Banja Luka
Restoran Obala

Prijatan i topao ambijent, dobra usluga i dobra klopa. Pravio vjencanje tamo... :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 18:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Ja sam se zaprepastio neko vece uslugom u Obali, inace sam imao lose misljenje (tj. iskustvo) sa/o njima, ali su posljednji put bili bas ok. Izgleda da zavisi od konobara na kog naletis.
I ja sam cuo sve najbolje o gostoprimstvu u toj konobi u brdu, ali nisam nikad bio. Kazu picis uzbrdo i taman kad mislis da si zalutao i hoces odustati, e tu je ta konoba. Negdje kad se prodje Saracica. Ne znam gdje je ova konoba preko puta skole, sad prvi put cujem.
Studenac je isto lijep. A najbolje cijene ces naci u Jezeru, ali ni oni nece da rezervisu (valjda zato sto nema ni potrebe).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 18:49 
kako nece da rezervisu u jezeru... moj prijatelj je 2 puta prosle godine slavio tamo, jednom rodjendan i jednom krstenje, i reyervisao sto od 30 ljudi, dogovorio unaprijed meni, na moj savijet :D kontam tako te ispadne jeftinije.. ako pustis da svaki gost sam naruci nesto to ode u nedogled, zato unaprijed dogovoris s njima par plata i priloge, i corbu, a sami nek izaberu pice i salate, s tim da i tortu mozes sama donijeti..


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Ja sam prije par godina imao grupu od nekih 20 gostiju koje sam smjestio kod njih na nekoliko nocenja, i nisu mi htjeli ni za njih rezervisati sto vec rekli dodjite ima mjesta, spojicemo vem stolove kad dodjete... NIsam mogao vjerovati, bas kretenski. Valjda su nesto naucili u medjuvremenu pa sad moze.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 18:57 
kontam gdje kod njih ima nocenje? osim kucica za labudove?
ili mislis na bomi?


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 19:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
e hvala vam svima. nisam ni znala da obala ima kapaciteta..jednom smo bili i sjedili vani , gdje su bila dva stola i izgledalo mi je nesto malo a ni parking nije bio velik koliko se sjecam. Sa klopom tada nismo bas bili extra odusevljeni a ni uslugom :(
mozda se promjenilo sada ili smo imali peh..

nego jel zna neko kako se krecu cijene po osobi za kompletan meni i za pice? U Kazamatu su rekli oko 45 km i to bez pica a to nam nije bas povoljno ..

pozdrav :cat:

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 19:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Brvnara na saracici je isto super, hrana super, mozes dogovoriti rezervaciju i njihovu corbu i poslugu, a da sam doneses hranu ili d ati oni sve...
A sto se tice Studenca hrana je odlicna, nama je meni 35 KM bio+pice
dakle predjelo (prsut,uzicki kajmak,ustipci), 2 vrste mesa-prasetina, jagnjetina, salate,pita od sira,feta sir,krompir ispod saca,hljeb , projice..usluga super.
Konoba Biljana , ne znam licno, no neki moji su pravili proslave krstenja, sve super, pohvalno, mozda za mrvicu skuplje, ali staje manje ljudi nego Studenac.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
majlili je napisao:
kontam gdje kod njih ima nocenje? osim kucica za labudove? ili mislis na bomi?

Ma ne Bomi. Kad udjes autom na parking samo ravno ides do ulaza u hotel.
Desno od glavnog ulaza u restoran (stepenica) se vrte oni jaganjci na raznju, pa jos malo desno od toga je onaj haustor-prolaz prema jezeru, a desno od haustora je ulaz u hotel.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 22:11 
e svasta. prvi put cujem... s bila sam x put tamo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2009, 22:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jul 2005, 15:20
Postovi: 462
Lokacija: Banja Luka
Pa tako nesto je i u Obali, ako me secanje ne vara - oko 30-35 KM po osobi + pice koje se obracunava na kraju. Najbolje da odes do Obale i dogovoris se sa gazdaricom - Dana se zove. Parking je sasvim solidan a interijer je bass prijatan i intiman, znaci nije na fazon "orilo-gorilo".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 00:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
taj restoran studenac je na 1.mjestu do sada, moracu poslati dragog ovih dana da prica sa gazdom, svidja mi se lokacija
a neka vidi i u obali i na jos par mjesta, morace i do te brvnare ..iako mislim da su cijene otprilike iste oko 30/35 maraka

nadam se da je ok da bude i muzika , ja bih voljela nesto starogradsko ili slicno..

ako neko moze preporuciti neki dobar bend bilo bi super


:wave:

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 00:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Meni je kod Jure loodlo.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs