banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jun 2008, 17:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Mislim da toj narodnoj umotvorini, treba dodati "da prostish".. :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jun 2008, 07:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 08:56
Postovi: 294
Lokacija: Banjaluka
da prostis romantika, sunce li vam! jel ovo prosto prosirena recenica?????????? :oops: :evil3: :lol:

_________________
ginekolog, doktor za sve i dozivotni romanticar i opozicija vecini svuda od politike preko religije do novca i zabave


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2008, 16:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Zamislite se u situaciji da ste zaljubljeni u nekoga koga vec dobro poznajete ali niste u vezi. A zelite da budete, naravno. Sta biste ucinili da toj osobi pokazete koliko ju volite, da ju oborite s nogu. Znam da ovo mozda zvuci malo kao da previse gledam filmove, ali zamislite se u toj situaciji. Znaci, vi zaljubljeni, on/ona vama prijatelj, vi hocete da pokazete da vam je nenormalno stalo. I nije dovoljno samo reci to, nego uraditi nesto da zaista pokazete sta osjecate. Budite mastoviti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2008, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Predloži mu da dođe kod tebe da gledate film.... I ti napravi neke kiflice/kroasančiće da možete grickat... :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2008, 17:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
MonaLisa je napisao:
Zamislite se u situaciji da ste zaljubljeni u nekoga koga vec dobro poznajete ali niste u vezi. A zelite da budete, naravno. Sta biste ucinili da toj osobi pokazete koliko ju volite, da ju oborite s nogu. Znam da ovo mozda zvuci malo kao da previse gledam filmove, ali zamislite se u toj situaciji. Znaci, vi zaljubljeni, on/ona vama prijatelj, vi hocete da pokazete da vam je nenormalno stalo. I nije dovoljno samo reci to, nego uraditi nesto da zaista pokazete sta osjecate. Budite mastoviti.


što se mene tiče, ne pokazuj previše šta osjećaš. najebaćeš :wink: uzgajaj cvijeće, prošetaj psa, igraj se s nekim djetetom da zadovoljiš tu potrebu izlivanja ljubavi. Njemu ne pokazuj, a NIKAKO tako na prvom dejtu, ili pri prvoj objavi ljubavi.. it's a big NO-NO.

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2008, 21:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2007, 12:13
Postovi: 225
Lokacija: Sibir
XIX century je napisao:
MonaLisa je napisao:
Zamislite se u situaciji da ste zaljubljeni u nekoga koga vec dobro poznajete ali niste u vezi. A zelite da budete, naravno. Sta biste ucinili da toj osobi pokazete koliko ju volite, da ju oborite s nogu. Znam da ovo mozda zvuci malo kao da previse gledam filmove, ali zamislite se u toj situaciji. Znaci, vi zaljubljeni, on/ona vama prijatelj, vi hocete da pokazete da vam je nenormalno stalo. I nije dovoljno samo reci to, nego uraditi nesto da zaista pokazete sta osjecate. Budite mastoviti.


što se mene tiče, ne pokazuj previše šta osjećaš. najebaćeš :wink: uzgajaj cvijeće, prošetaj psa, igraj se s nekim djetetom da zadovoljiš tu potrebu izlivanja ljubavi. Njemu ne pokazuj, a NIKAKO tako na prvom dejtu, ili pri prvoj objavi ljubavi.. it's a big NO-NO.



Upravo tako, ne pokazuj jer ce mnogi to da iskoriste...Tek kad budes sigurna da je on na nivou tvoje ljubavi, otvori svoje srce ali samo onoj osobi koja te zasluzuje.

_________________
..u svakom porazu
ja sam video deo slobode
i kad je gotovo za mene
znaj, tek tad je pocelo...

Milan Mladenovic-EKV


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2008, 21:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Mar 2008, 02:36
Postovi: 392
Muskarci kao lovacki psi nanjuse slabost. Kad jednom onjuse ''svjezu krv'' (citaj tvoju iskrenu ljubav) njihova osjecanja krecu silaznom putanjom.
Ti musko-zenski odnosi lice na klackalicu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2008, 22:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2007, 23:30
Postovi: 2060
Lokacija: somewhere in the BL
Upravo to...Ukoliko mu pokazes koliko ti je stalo do njega, ima da najebes u sekundi...
Muskarci uglavnom to iskoristavaju (ne kazem da su svi takvi, ali...)....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2008, 00:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
mala.garava je napisao:
Muskarci kao lovacki psi nanjuse slabost. Kad jednom onjuse ''svjezu krv'' (citaj tvoju iskrenu ljubav) njihova osjecanja krecu silaznom putanjom.
Ti musko-zenski odnosi lice na klackalicu.


av,av ....snif,snif.....av,auuu...av-----grrrr

jel' treba prevod? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2008, 00:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Mar 2008, 02:36
Postovi: 392
manitu uci da svira je napisao:
mala.garava je napisao:
Muskarci kao lovacki psi nanjuse slabost. Kad jednom onjuse ''svjezu krv'' (citaj tvoju iskrenu ljubav) njihova osjecanja krecu silaznom putanjom.
Ti musko-zenski odnosi lice na klackalicu.


av,av ....snif,snif.....av,auuu...av-----grrrr

jel' treba prevod? :lol:


cibe! :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2008, 05:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
mala.garava je napisao:
Muskarci kao lovacki psi nanjuse slabost. Kad jednom onjuse ''svjezu krv'' (citaj tvoju iskrenu ljubav) njihova osjecanja krecu silaznom putanjom.
Ti musko-zenski odnosi lice na klackalicu.


Daj garava.mala ako smo mi pascad sta ste onda vi.....sismisi pa nam pijete krv na slamku :cat:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2008, 13:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
A dajte ljudi... Ucestvujte u igri. Ajd dobro, zamislimo da on (ona) vec zna za vase simpatije prema njemu. Nemate sta izgubiti nego se potruditi maksimalno da tu osobu oborite s nogu. Sta biste uradili? Tema je, dakle romantika. I ne osudjujte me sto sam malo obicno dete :crybaby: ... Malo se igrajte, sta biste uradili?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2008, 13:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
MonaLisa je napisao:
A dajte ljudi... Ucestvujte u igri. Ajd dobro, zamislimo da on (ona) vec zna za vase simpatije prema njemu. Nemate sta izgubiti nego se potruditi maksimalno da tu osobu oborite s nogu. Sta biste uradili? Tema je, dakle romantika. I ne osudjujte me sto sam malo obicno dete :crybaby: ... Malo se igrajte, sta biste uradili?


sad - ništa. Prije jedno 7,8 godina - svašta. :D :lol: :lol:

izvinjavam se što nemam konkretan prijedlog, to će ti morati dati ovi što još vjeruju u romantiku. U svakom slučaju, good luck !! :) :D

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2008, 15:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Mar 2008, 02:36
Postovi: 392
Imam isti problem kao 19.
Rado bih dala neki konstruktivan prijedlog, ali ne ide...iscrpljene rezerve romantike.
Nadam se da ce neko od ovih nasih finih, romanticnih mladica na forumu nesto predloziti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2008, 07:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
mala.garava je napisao:
Imam isti problem kao 19.
Rado bih dala neki konstruktivan prijedlog, ali ne ide...iscrpljene rezerve romantike.
Nadam se da ce neko od ovih nasih finih, romanticnih mladica na forumu nesto predloziti.


E Liso koga si ti nasla pitat za savjet....garavu i XIX,dvije penzijonerke koje su svoju romantiku ispucale jos za vrijeme Tite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Liso lutko slusaj ti svoje srce i radi sto ti mislis da treba..a ostale stipu nek seru i valjaju ko i ja sto radim... :cat: :cat:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2008, 09:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Eeee Hrna! :) Kad me svi ostave ti si tu da pomognes :lol: . A svi ste toliko ubijedjeni da vam to ja neku svoju pricu odajem, ali dobro, neka vam bude.
I znaci, niko nema prijedlog. Pa mislim pobjecice vam ljubav zivota, ucinite nesto! :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2008, 10:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
It is an exaggerated or decorated expression of love.


Sad, to ne znači da se napravi dekor, u kojem treba pretjerati. Onda dobijemo nešto grozno. Kao, recimo, reklamni pano sa izjavom ljubavi.

Mogu napraviti nešto romantično osobi koju dobro poznajem. To može zato što onda znam šta bi joj neki gest značio. Dakle, ništa konkretno, nema formule koja odgovara svim djevojkama.

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2008, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Zar ima romantike u ovom gradu? :o

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2008, 11:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Pivo veceras :wink: A romantike nema svakako :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2008, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
A ko ima pravu definiciju za ``romantiku``......hajd da cujemo to,znal ko...nemoj te mi sad ovdje one standardno glupe fazone``znas romantika je svijeca i vino,ja i ona se gledamo u oci itd``odjebi od kola sa takim komentarima..daj nesto konkretno....

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs