banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 00:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2005, 14:51
Postovi: 90
ko god bude bio selektor nece on ni o cemu da odlucuje. i to je tako. naci ce nekog levata da ih slusa. ovo je samo pocetak kraja te reprezentacije. i ko god da bude bio selektor NEMA SANSE da se plasiraju na svjetsko prvenstvo. sve dublje i dublje tonu. dok se ne pocne rjesavati kvalitet klupskog fudbala, nece biti ni kvalitetnih igraca, a samim tim ni reprezentacije.
ja bi volio da grijesim i da nisam u pravu, ali to je jedna velika istina.
volim srbiju i tu jebenu reprezentaciju koja mi je zivaca i zivaca 'pokidala' , ali mislim vise nikad nece biti neki faktor, postace prosjecna ekipa, tvrd orah za svakog, ali ce znacajniji rezultati izostati dok se stvari ne promijene u korijenu.
talenata ima vise nego igdje u evropi, i dugo ce vremena proci dok se opet ne pojavi neki novi sekularac, pixi, savicevic...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 13:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Bilić: Srbijo, ne slušaj starce!

Selektor Hrvatske Slaven Bilić izjavio je u intervjuu listu "Kurir" da je problem srpske reprezentacije u nedostatku kvalitetnih fudbalera na pojedinim pozicijama, kao i u "mudrim starcima koji mnogo pričaju"...

MONDO

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 14:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
@vuk_samotnjak

opet se postavlja pitanje kolko je bilic kompetentan da dijeli savjete, a vidim da je poceo u svojim intervjuima da dijeli savjete svima zivima, ko da iza sebe ima deset titula svjetskog prvaka. no, necemo opet o tome

@inzaghi

cestitam! ti si zezno sve pesimiste sa ovog foruma.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 14:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Milanko Djeric je napisao:
@vuk_samotnjak

opet se postavlja pitanje kolko je bilic kompetentan da dijeli savjete, a vidim da je poceo u svojim intervjuima da dijeli savjete svima zivima, ko da iza sebe ima deset titula svjetskog prvaka. no, necemo opet o tome


To je samo bila izjava koju sam ja nasao i postavio, tek poslije EP mozemo da pricamo o njegovim uspjesima ili porazima.

I sam smatram da jedna lasta ne cini proljece :lol: :lol:

Citiraj:
KARADŽIĆ: TERZIĆ LAŽE!

Predsednik FSS priča da nije učestvovao u sklapanju, kako on to kaže, nepovoljnog ugovora sa „Sport fajvom", a sve vreme je sedeo pored mene dok smo pregovarali, tvrdi prvi čovek Partizana...

Press

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 15:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Srbija stala uz Sinišu

Blic

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 16:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Tumba ce biti trener ako ga puste Kinezi

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 17:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
Zoran Lukic(ako bi pristao)

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 17:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Mirković: Odlazim zbog profesionalnog neslaganja
Autor: Beta | 01.12.2007 - 16:24
Direktor srpske A i mlade reprezentacije Zoran Mirković danas je i zvanično saopštio da je zbog profesionalnog neslaganja sa čelnicima Fudbalskog saveza Srbije podneo ostavku na tu funkciju.

"Razlozi nisu privatne prirode. Odlazim isključivo zbog profesionalnog neslaganja i pokušaja nametanje načina rada koji se kosi sa mojim ljudskim i poslovnim principima... Nikada nisam bio marioneta", navodi se u Mirkovićevom saopštenju. "Susreo sam se sa nepremostivim problemom u komunikaciji sa onim ljudima sa kojima sam i postigao dogovor o saradnji. Često sam bio zatečen odlukama koje su donošene bez mog znanja. To je bilo potcenjivanje i mene kao direktora i mene kao čoveka", dodaje se u Mirkovićevom saopštenju.
Mirković, nekadašnji reprezentativac Srbije i Crne Gore, na mesto direktora seniorske i mlade selekcije Srbije došao je u aprilu i potpisao petogodišnji ugovor.
"Nisam želeo da budem formalnost. Hteo sam da pomognem, ali moja pomoć nije bila potrebna. Osećao sam se nemoćno, nisam bio u prilici da promenim neke stvari. Zato sam odlučio da idem i po meni je to pošteno... Lakše bi mi bilo da sam dobio otkaz", istakao je.
Mirković je dodao da je odluku doneo još u oktobru, ali da nije želeo da je obelodani pre završetka kvalifikacija za Evropsko prvenstvo kako ne bi "remetio atmosferu u selekcijama".
Dosadašnji direktor A i mlade reprezentacije Srbije je, takođe, istakao da je imao dobru saradnju sa igračima i članovima stručnih štabova obe selekcije.



_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Svaka cast Bati

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 17:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nemam nama spasa dok ne dodju normalni ljudi u FSS


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2007, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Jedan zanimljiv komentar

Citiraj:
Svaka cast Mirkovicu! Nije bitno, niti potrebno vrsiti pritisak na Zorana Mirkovica da u javnosti obelodanjuje imena FSS rukovodica koji unistavaju nas fudbalski duh, ti ljudi iz senke naseg fudbala su se odavno sami vec otkrili. Terzic jeste danas naslovna strana FSS-a, ali ne zaboravite da se i pre njega nista drugacije nije dogadjalo u nasem fudbalu, prema tome ne pucajete kritike samo na Terzicev racun. Zar ste vec zaboravili na svirepo ubistvo Bulatovica u sred bela dana? Nemoj te mi reci da ste i zaboravili na nesvakidasnje u svetu sporta izivljavanje i cin Milovana Djorica koji je silom svoje volje i ostalih neprofesionalaca koji i dalje tavore u nasem fudbalskom savezu, ostao na preko noci izmisljenoj funkciji u tadasnjem fudbaskom savezu koji se raspadao? Policija je kod nas upadala u medijske oirganizacije kada god' je htela,a u svetu se to radi gde god je potrebno. Korupcija u Engleskom fudbalu se polako razjasnjava, uz nedavno hapsenje kljucnih i uticajni ljudi - zasto to kod nas u zemlji gde je hapsenje u poslednjih deceniju i po bio sasvim uobicajeni svakodnevni cin ne moze da urodi plodom? Treba zapecatiti firmu, ispitati svu dokumentaciju i svo osoblje i raspustiti ih bez objasnjenja. Nece da idu, kao Djoric!? Onda cemo ih odvesti uz pomoc pravnog postupka i sudskog naloga, ali nazalost u zemlji gde i dalje vlada anarhija, svi ti koji bi da nesto dovedu u redu, neminovno odustaju i napustaju Srpski brod koji ne tone, vec pluta negde daleko na pucini koju vise niko ne raspoznaje..

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 02 Dec 2007, 01:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Sve ovo što se dešava u posljednje vrijeme nimalo mi se ne sviđa. Vidim, svi su protiv Klementea, ajd dobro, razumijem, nije uspio da se plasira i sve to. Ali vidim da ovo sa Tumbakovićem i Mihajlovićem nije nikakva zezancija, STVARNO se nešto dešava po tom pitanju. Kao što sam već naveo, bojim se da nijedan od njih dvojice nije dobro rješenje. A u novinama od prije sedam dana (danas sam ih čitao, pošto sam u "malom" zaostatku zbog obaveza) Đorić reče i osta živ kako Klemente treba da ide jer je narušio dobru atmosferu koju su ONI godinama stvarali (Đorić i atmosfera, kad nisam umro od smijeha), a onda potpuno mirno doda kako Klemente nema "ljudske kvalitete Deje Savićevića". Zemljo, otvori se...
Inače, imam ideju za stranca selektora - Slaviša Jokanović!

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2007, 10:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Lotar Mateus: Spreman sam da vodim

Lotar Mateus, legenda nemačkog i svetskog fudbala, čovek koji je Srbiji podario najveći klupski uspeh u poslednjih deset godina, nudi se Fudbalskom savezu Srbije da bude novi selektor srpske reprezentacije!..


MONDO


"Milanko Djeric" Procitaj cijeli tekst svidece ti se jedna recenica kao i meni i zbog toga ima moju podrsku :lol: :lol:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 02 Dec 2007, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Not bad.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2007, 11:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Tumbaković ne može,Đukić u "igri"?

B92

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2007, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Nisam za stranca ali mislim da bi Mateus bio pravo resenje,principijelan je napravio bi disciplinu,i sto je najvaznije ne bi dao da mu neko drugi sastavlja tim,i sto i sam kaze poznaje nas mentalitet i ceni nas narod.

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Dec 2007, 12:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2007, 19:06
Postovi: 336
Lokacija: Sever
SIJUKS je napisao:
Nisam za stranca ali mislim da bi Mateus bio pravo resenje,principijelan je napravio bi disciplinu,i sto je najvaznije ne bi dao da mu neko drugi sastavlja tim,i sto i sam kaze poznaje nas mentalitet i ceni nas narod.


Realno ima nasih trenera puno boljih ali Mateus mi se veoma svidja kao resenje jer zaista poznaje nas mentalitet i mogao bi da uradi pravu stvar!

_________________
To infinity, to infinity and beyond!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Dec 2007, 23:29 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2005, 14:51
Postovi: 90
jebo vas mateus, ne treba nam stranac, nama treba domaci strucnjak, a ne neki propalitet ko mateus da gradi svoju karijeru i da pokupi lovu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2007, 15:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 22 Okt 2007, 12:47
Postovi: 2
Lokacija: Internet
uzmite murinja....mozda vam pomogne... :lol:

_________________
sex lover.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2007, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
izmedju stranog i domaceg trenera jednakih kvaliteta ... uvijek je bolje uzeti domaceg!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs