banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2007, 23:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2007, 14:39
Postovi: 1619
Lokacija: BL-NS i tako u nedogled....
Niko ne laže. Ja nisam rekla da je plinska boca nego se pretpostavlja da je plinska boca. Prvi post je napisan neposredno posle detonacije i tako se pričalo. Kako je vreme teklo došlo se do drugih saznanja i to je to.

_________________
I am my alter ego,
I am subconsciously,
In depth but also shallow,
Or somewhere in between.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2007, 23:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Tako to ide u našem narodu, dezinformacije se šire brže od informacija! Neprovjereno i paušalno! Jadne plinske boce su osuđene na propast, samo zato što neko nagađa, a ustvari puni ste kriminala! E lijepi centar! 8)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2007, 23:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2005, 14:51
Postovi: 90
evo ja sam sad naisao, 23.30 tek sad nesrecnika kupe sa ceste i unose ga u vozilo pogrebne sluzbe, i to cini mi se da nije u jednom komadu. koliko sam video i cuo lik se 'rasirio' po cesti. auto je skroz neprepoznatljivo. i jeste u pitanju Fiesta. nije mi bilo nimalo svejedno. i jos sam cuo da je to vlasnik bifea Vucko, jedna rupcaga kod Samackog.
i jos se prica da je bila bomba u pitanju.
to sam CUO a sta je istina nemam pojma. u svakom slucaju stravican prizor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2007, 23:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Mr.Dreamy je napisao:
ko je milan vukelic?


Cuvar kafane ciji je gazda lik sto je vozio fiestu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2007, 23:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sad prolazim i vidim da je blokiran taj deo naselja. Katastrofa, ja bio u boriku i stara me zvala kaze nesto explodirlao u naselju i sad citam da je auto. Losak ccc :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 00:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
epek je napisao:
Cuvar kafane ciji je gazda lik sto je vozio fiestu



A jbt...

_________________
differentia specifica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 00:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
06.11.2007 @ 22:51:42
Eksplozija u Banja Luci: Od podmetnute bombe poginuo vozeći se u automobilu

U ulici Jug Bogdana u Banja Luci večeras oko 20.30 sati došlo je do eksplozije automobila ford fiesta u kojemu je, prema neslužbenim informacijama poginuo Milan Vukelić vlasnik jednoga od banjalučkih kafića.


Sa njim su se u vozilu, koje se u trenutku eksplozije kretalo, nalazile još dvije osobe koje su od eksplozije teško povrijeđene.

Do eksplozije je došlo stotinjak metara od zgrade entitetskog MUP-a i nedaleko od osnovne škole. Na licu mjesta su dežurni tužitelj i ekipe MUP-a koji poduzimaju istražne radnje.

Novinar BHT1 iz Banja Luke je ovo ubojstvo doveo u vezu sa anonimnim prijetnjama koje je poginuli primao u posljednje vrijeme kada mu je i zapaljeno jedno vozilo.

(Bljesak.info)



Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 00:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
ta kafana "vucko" je iza samackog, sjecam se da su samo tu zalazili gradjevinski radnici...(prije nekih 10ak godina)... :D

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 01:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Mar 2002, 01:00
Postovi: 30
Lokacija: Banja Luka
Eksplozija u Banjaluci, poginuo Milan Vukelić ?

U Banjaluci je u utorak uveče u Ulici Jug Bogdana došlo do eksplozije nepoznate naprave koja je raznijela vozilo marke "ford fiesta" u neposrednoj blizina zgrade MUP-a i osnovne škole, pri čemu je poginuo jedan muškarac.

Prema informacijama kojim raspolaže BanjalukaLive portal, eksplozija se dogodila oko 20 časova, a uviđaj na terenu vrše pripadnici krim-policije.

Prema nezvaničnim informacijama poginuo je Milan Vukelić vlasnik jednog od banjalučkih kafića, inače zaposlenog u Zavodu za izgradnju Banjaluka (ZIBL), koji je od ranije poznat javnosti u RS po sukobima sa direktorom tog preduzeća Čedom Savićem.

Ovo nije prvi slučaj napada na Vukelića i njegovu porodicu. Naime, nepoznata osoba zapalila je u avgustu kuću porodice Vukelić u banjalučkom naselju Srpske toplice. U požaru nije bilo povrijeđenih, a izgorjela je spavaća soba.

Vukelić je tada izjavio da sumnja na više osoba, medju kojima je Čedo Savić direktor ZIBL, u kojem je zaposlen kao diplomirani inženjer.

Prema pisanju pojedinih štampanih medjija, Vukelić je ranije podnio krivičnu prijavu protiv Savića gdje je iznio niz činjenica kojima je Savića optužio za zloupotrebe službenog položaja, reketiranje firmi i pojedinaca sa kojima je ovo preduzeće poslovalo, kao i za pritiske koje vrši na njega lično.

U prijavi se navodi i niz nezakonitih radnji kao što su reketiranje investitora pilane “Jovir”, kompanije “Suba šić“, te kriminalne radnje prilikom rekonstrukcije banjalučkog parka “Petar Kočić”.

Izvor: http://www.banjalukalive.com

_________________
Ljudska pamet je ograničena, glupost naľalost nije...


Poslednji put menjao Dusann dana 07 Nov 2007, 01:44, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 08:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Nov 2002, 10:28
Postovi: 77
Naravno ubili/osakatili ga klosari iz ZIBL-a jer ih je raskrinkao !
Covjek je bio davno na tv-u iznosio sve kriminalne radnje.
Ovi platili garant srbijanske kriminalce da izvedu akciju.

_________________
moj avatar je slika od rosy


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 09:01 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Ako vas zanima ko je ustvari Čedo Savić i o kakvom se ološu radi, pročitajte ove članke. Prvi je star tri godine, drugi je iz ove godine...

http://www.patriotmagazin.com/arhiva/0136/media/013.htm


http://www.patriotmagazin.com/arhiva/0281/media/002.htm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 10:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2006, 23:50
Postovi: 1073
Lokacija: Last Train Home
Nije ni Milan V. cvjećka i nevinašce kao što su ga Patriot i BHTV1 predstavljali... Pitajte ljude kojima je dolazio u komisiji za tehničke prijeme objekata prije par godina kako su se "dogovarali" sa njim i kakve su mu bile tarife...

Inače je bio OK lik, ponekad konfliktan, ali uglavnom dobar.

R.I.P.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Eksplozija!
PostPoslato: 06 Nov 2013, 14:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Jos uvijek su dzelati na slobodi ali iskreno vjerujem da ce doci dan kada ce svaki od njih platiti za sve sto su ucinili i za svaku suzu koja je prolivena.


Nezavisne i Glas cute, ni slova danas da napisu. Pizde potkupljive.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Eksplozija!
PostPoslato: 06 Nov 2013, 16:21 
Citiraj:
Nezavisne i Glas cute, ni slova danas da napisu. Pizde potkupljive.


Nista ni ocekivati drugo od go**na...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Eksplozija!
PostPoslato: 06 Nov 2013, 16:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
zadnji koji je uzimao vukelica u usta je tihomir gligoric, koji policiji nije rekao nista, ali evo stalno ponavlja da ce zavrsiti kao on

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Eksplozija!
PostPoslato: 21 Maj 2019, 13:24 
usput, tema nije bila vidljiva na pf crna hronika...nesto vam se pojebalo na forumu... ;)


Citiraj:
Pripadnici Policijske stanice Sokolac uhapsili su D. B. (25) sa Sokoca zbog sumnje da je 17. maja bacio topovski udar na balkon stana u ulici Vidovdanska na Sokocu.

Kako saznaje Avaz, riječ je o Daliboru Batiniću. U eksploziji pirotehničke naprave nije bilo povrijeđenih, dok su usljed jake detonacije oštećena stakla na vratima u unutrašnjosti stana.

U trenutku incidenta u stanu su bile dvije osobe. Nezvanično saznajemo da je jedna od tih osoba bivša djevojka Batinića i da je to bio motiv da baci topovski udar.

Izvor blizak istrazi otkrio nam je da je Batinić tokom kriminalističke obrade sve priznao.

Protiv Batinića će, nakon dokumentovanja predmeta, biti podnesen izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu Istočno Sarajevo o počinjenom krivičnom djelu izazivanje opšte opasnosti.


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs