banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 416 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: B92
PostPoslato: 28 Maj 2007, 17:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
TEMU SAM POSTAVIO SA CILJEM DA SE NA JEDNOM MESTU IZNESU SVE KRITIKE NA RAČUN OVE "PRODEMOKRATSKE TELEVIZIJE".
KAO STO SAMI MOZETE DA VIDITE, NJIHOV CILJ JE DA SE OSUDI SVE STO JE SA SRSPKIM NACIONALNIM PREDZNAKOM I DA SE AFIRMISE SVE STO DOLAZI IZ VANA (POLITIKA,DRUSTVENO UREDJENJE,NACIN ZIVOTA).
EVO PRIMERA: NA NJIHOVOM FORUMU SAM IZNEO KOMENTAR DA RATKO MLADIC NE MOZE BITI ZLOČINAC JER JOŠNIJE NI OSUDJEN. I NARAVNO, BANOVALI SU ME SA FORUMA. STO SE TICE PROGRAMA NECU DALJE KOMENTARISATI...

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 07:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
Kao prvo, zašto ti vičeš? :roll:

Nemam nikakve zamjerke za ovu televiziju, dapače to je jedna od rijetkih televizija iz Srbije na kojoj se ima što za pogledat. Što se vijesti tiče, na b92 nisu otrovani radikalima i zato izvještavaju bez dlake na jeziku i objektivno. Očito da to nekima smeta jer su se navikli na onakve TV stanice tipa RTS iz doba Miloševića. Žalosno. :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 10:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Pitanje je sta znaci izvjestavati objektivno?! Cime ti mjeris tu objektivnost?
Da li si to utvrdio nekim naucno potvrdjenim metodom ili si lupio tek tako?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 10:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
vb87 je napisao:
Da li si to utvrdio nekim naucno potvrdjenim metodom?


Naravno! Naučno potvrđenom metodom prosuđivanja zdravog razuma!

Dovoljno je da samo pogledaš politički profil ljudi kojima smeta b92, i sve ti je jasno! Ne moramo ići nigdje dalje ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 11:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
RTV B92 uglavnom smeta onima koji od kriminalaca i zlocinaca vole da prave heroje...

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 14:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
gospodo, radi se o tome da njima odgovara priča koja dolazi samo sa zapada. ako se nesto pozitivno ovde dogodi to je onda slučajnost, sreća, splet okolnosti. hoću da kažem sledeće: to je jedina televizija koja stalno ima nešto protiv svoje zemlje, televizija koja uvek pljuje vlast bez obzira ko je u njoj, televizija koja non-stop fura neki zapadno-američki fazon i uvek glumata neku demokratiju ali samo onima koji će da govore protiv svega i svakoga što je iz srbije. o tome je reč, a ne da ja gotivim radikale, slobu ove one, legiju... uvek im neko smeta: tito, milošević, arkan, koštunica, nikolić, vučić, dinkić, stanković, mladić, karadžić...mislim, stari fazoni kod njih.
sto se tiče ostatka programa: katastrofa, nešto kao atv, puno šminke, nigdje kvaliteta, komentatori katastrofa (naročito za košarku i F1) - ko je gledao zna će o čemu se radi

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 16:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
splendid je napisao:
televizija koja uvek pljuje vlast bez obzira ko je u njoj,


Da je više takvih "samokritičkih" televizija, Srbija bi danas već bila u EU. Moć medija (prije svega televizije) je golema, a u zemlji u kojoj 50% ljudi glasa za radikale jedna b92 je potrebnija više od ičega. Iako se ne bih složio da pljuju po svemu što je srpsko, jednostavno realno govore stanje stvari i pljunu na onoga tko zaslužuje da se na njega pljune, bez obzira na nacionalnu ili vjersku pripadnost. Trenutačna politička i socijalna situacija u Srbiji im ne daje materijala da bi ikoga mogli pohvaliti, za razliku od recimo RTS-a koji će prije izmisliti nešto samo kako bi sebe pohvalili, istakli svoje srpstvo i digli ga u nebesa... čoveče, prošla su ta vremena. No na žalost, izgleda da u Srbiji još uvijek ima ljudi koji misle da je nacionalnost glavna ljudska vrlina.

splendid je napisao:
sto se tiče ostatka programa: katastrofa, nešto kao atv, puno šminke, nigdje kvaliteta, komentatori katastrofa (naročito za košarku i F1) - ko je gledao zna će o čemu se radi


Ok, o ukusima se ne raspravlja, ALI ipak porediti ATV sa b92 je u najmanju ruku smiješno. ATV ima nekoliko kvalitetnih serija i špansku ligu, i to je sve na čemu oni baziraju svoj program. b92 je otkupio i špansku ligu, i ligu prvaka i formulu 1, da ne pričam o serijskom i filmskom programu. Ne znam, imam TTV i gledam 40tak sprskih kanala i mogu reći da su b92 i fox uvjerljivo najkvalitetniji. Ali dobro, nečemo o ukusima... 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 17:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
pošto vidim da su ustaša, neću se spuštati na tvoj nivo i dalje diskutovati. uživaj gledajući svoja govna i dabogda se udavio u njima

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 17:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
pa što hrvatska nije do sada u EU?

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 18:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
splendid je napisao:
pošto vidim da su ustaša, neću se spuštati na tvoj nivo i dalje diskutovati. uživaj gledajući svoja govna i dabogda se udavio u njima


Ustaša? :lol: :lol: Hahahaha ... ako sam ja "ustaša" jel si ti onda četnik? Reko ja na samom početku kakvom profilu ljudi smeta b92, pročito sam te čim si zino. I eto u pravu sam bio. Smeta onima koji ne-radikale nazivaju ustašama, smeta onima koji Ratka Mladića nazivaju nacionalnim herojem, smeta onima koji se oglušuju na Srebrenicu i ratne strahote koje su se tamo desile ... smeta upravo OVAKVIM gnjusnim stvorenjima poput tebe. Nije niti čudo da su te banovali sa foruma b92, zreo si da te banuju i sa ovog foruma... fuj, zgadi mi se život kad vidim kakva stvorenja obitavaju oko mene :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 18:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Takvima smetaju i junakinje poput Nataše Kandić ili Sonje Biserko, koje su hrabro progovorile o srpskim zločinima, isto kao što i Žarko Puhovski ili Ivan Zvonimir Čičak progovaraju o hrvatskim zločinima.

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 19:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Sve su to prodane duše, milioni zločina ostaju ne otkriveni, a ni oni ih nisu otkrili jer ih je pekla savjest! Samo PARE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 19:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
zigizmund je napisao:
vb87 je napisao:
Da li si to utvrdio nekim naucno potvrdjenim metodom?


Naravno! Naučno potvrđenom metodom prosuđivanja zdravog razuma!

Dovoljno je da samo pogledaš politički profil ljudi kojima smeta b92, i sve ti je jasno! Ne moramo ići nigdje dalje ...


Nema sta, ubijedjen sam u tvoju moc prosudjivanja.Gledam ja vec 15 godina svakakva govna koja plutaju na raznim tv stanicama i da se razumijemo, isto mi smrde.I molio bih za malo manje uvredljivih izraza, ili i to spada u slobodu govora?

Blizzard- Ovo o junakinjama oplakah. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 19:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Blizzard je napisao:
Takvima smetaju i junakinje poput Nataše Kandić ili Sonje Biserko, koje su hrabro progovorile o srpskim zločinima


Sto te junakinje nikada nisu progovorile o Srpskim zrtvama?

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2007, 19:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
mislim da je ovo dobro: vec 15 godina svakakva govna kako plutaju. svaka cast. sto se tice sonje biserke i natase kandic, mogu samo reci da one mrze i same sebe za 500 eura. to je dokazana praksa. pogledajte cedu jovanovica, natasu micic, zarka koraca...kada je bilo bombardovanje 1999.godine, svi su bili na mostovima i branili srbiju. kad je prestao rat svi su odjednom protiv slobe i sps-a. e takvi su prisutni na b92. ostali su primitivci,zlocinci,krimosi...
priznajem,gotivim radikale samo zato sto se nisu prodali zapadu. bolje i sa njima na balkanu nego sa tadicem u evropi.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Maj 2007, 07:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Citiraj:
Takvima smetaju i junakinje poput Nataše Kandić ili Sonje Biserko, koje su hrabro progovorile o srpskim zločinima


Kad čujem njihova imena dobijem osip, ne shvatam šta je njihov životni cilj osim trpanja stranih donacija u vlastitu guzicu

Citiraj:
TEMU SAM POSTAVIO SA CILJEM DA SE NA JEDNOM MESTU IZNESU SVE KRITIKE NA RAČUN OVE "PRODEMOKRATSKE TELEVIZIJE".
KAO STO SAMI MOZETE DA VIDITE, NJIHOV CILJ JE DA SE OSUDI SVE STO JE SA SRSPKIM NACIONALNIM PREDZNAKOM I DA SE AFIRMISE SVE STO DOLAZI IZ VANA (POLITIKA,DRUSTVENO UREDJENJE,NACIN ZIVOTA).


Veću glupost odavno nisam čuo (doduše može rame uz rame sa ovom gornjom da su Kandićeva i Biserko junakinje)

Citiraj:
priznajem,gotivim radikale samo zato sto se nisu prodali zapadu. bolje i sa njima na balkanu nego sa tadicem u evropi.


Kome se može prodati gomila retardiranih idiota koji su glavni krivci za otimanje Kosova.Čudi me kako se niko ne sjeća pobjede radikala na lokalnim izborima u Zemunu, kada su prvi dan vladavine svu opštinsku zemlju podijelili svojim istaknutim članovima.Radikali=govno do govneta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Maj 2007, 16:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
zar nije lakse promijeniti kanal ?
btw b92 u Srbiji ionako uglavnom ignorisu

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Maj 2007, 19:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
za mikija: radikali su zemlju podelili svojim funkcionerima, ds-ovci podelili citavu zemlju siptarima. mislim da nije za poredjenje! toliko o tome da se zna

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Jun 2007, 07:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Citiraj:
za mikija: radikali su zemlju podelili svojim funkcionerima, ds-ovci podelili citavu zemlju siptarima. mislim da nije za poredjenje! toliko o tome da se zna


radikali=šiptari, čak su radikali i bili u vladi kad se potpisivala un-ova rezolucija o oduzimanju kosova, što će reći da je 'crveni vojvoda' Šešelj, sve sa svojim poluljudima iz stranke, lagano omogućio stvaranje velike albanije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Jun 2007, 14:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
ali nisu oni licno potpisali tako da nemogu biti krivi za nesto sto nisu uradili

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 416 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs