banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Hallo Österreich....
PostPoslato: 18 Feb 2007, 02:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2006, 21:38
Postovi: 126
Lokacija: Hannover
laoce je napisao:
Citiraj:
Malo starije generacije koje su bile i undasnjoj i ovoj danasnjoj BL mogu objektivno uporediti stanje tada i stanje danas, dok pridoslice to nikako ne mogu, po logici stvari. ( Kako ces uporedjivati dvije stvari ako ih obje nisi dobro upoznao?)

Isto tako ne mogu da porede to oni koji vise nisu u BL.
:wink:
U tom slucaju, na ovu temu se imaju pravo javljati samo oni koji su rodjeni u BL prije 1980. i koji jos zive u njoj. :D



Ne znam sto se ti javljas....a da te malo obavjestim da mi skoro svi koji pisemo o Nostalgiji smo rodjeni 70-tih i stariji....I jos jedan podatak za sve jos uvijek moja adresa je u Banjaluci...jer nikad se ne bi ni zasta odrekla svog grada,porijekla i drzavljanstva...ja nikada nisam spomenula da sam zauvijek otisla iz BL ,nadam se da cu se kroz nekih 5-6 godina vratiti i nastaviti tamo gdje sam bila stavila tacku...ali tad cu imati jednog keca vise u rukavu......toliko za tebe



Za Nostalgiju..

Svi koji su isli u elektro,ekonomsku,metalsku...sjecate li se Vectora,Lady,Shopinga(Petar Pan i jos par kafica).....ja sam isla u el.skolu.... i mi smo vecinom prije skole sastajali se u parkicu pa odlazili u Vecktor na kaficu(jer tu je bila iskljucivo samo gradska raja)....a na velikom odmoru u Lady na mini pizze i tople sendvice(bili su za desetku)...i onda poslije skole islo se u parkic...i odatle kuci...bilo je stvarno prelijepo to djacko doba....bezbrizno.... :wink: :wink: :wink:

_________________
Sta mi VELIS,
nek' mi tako BUDE.
Sta mi ZELIS,
nek' tebi tako BUDE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2007, 04:59 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 28 Jan 2007, 21:12
Postovi: 5
iskreno umorila sam se svih ovih gluposti.otisla sam isto sto i ostali nije bilo posla bila sam razocarana u sve.sutra bih se vratila jer su mi roditelji dole ali cemu ovdje gdje sam imam sve dobar posao stan i mirno spavam sto je najvaznije jer kako cujem u zadnje vrijeme dole je sve vise samoubistava pljacke za drogu i bezveznih ubistava bez razloga.u sta se taj narod pretvorio.ostaju mi samo sjecanja na sve to sto je nekad bilo.neka im je svima Bog na pomoci.ja cu jednog dana se vratiti u posjetu ali mi je zao sto moja Banja Luka nikad vise nece biti ista.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2007, 09:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
RICKLINGEN je napisao:
.
...I jos jedan podatak za sve jos uvijek moja adresa je u Banjaluci...jer nikad se ne bi ni zasta odrekla svog grada,porijekla i drzavljanstva.
:



nemoj mi samo o tim licnim kartama, da ne pomislis da imam nesto licno protiv tebe...daleko od toga.....al' nasa retardirana nazovimo drzava, svakom je dala licnu kartu ....evo primjer, moj drug i komsija je otisao '86 godine .i sad ima nasu licnu i kad dodje boli ga qrac sva prava ima kao i ja i sve benificije ako ih uopste ima, Zasto ? Ne zivi ovdje 20 godina dodje svke neparne i ima licnu .... I svi ostali tako koji su otisli sad i il' u ratu il' ranije a svi imaju passporte i licne tih tamo zemalja....To je idiotizam vrhunski...popisham im se i na drzavu i drzavljanstva......

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Ok mozda....
PostPoslato: 19 Feb 2007, 14:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2006, 21:38
Postovi: 126
Lokacija: Hannover
The Godfather je napisao:
RICKLINGEN je napisao:
.
...I jos jedan podatak za sve jos uvijek moja adresa je u Banjaluci...jer nikad se ne bi ni zasta odrekla svog grada,porijekla i drzavljanstva.
:



nemoj mi samo o tim licnim kartama, da ne pomislis da imam nesto licno protiv tebe...daleko od toga.....al' nasa retardirana nazovimo drzava, svakom je dala licnu kartu ....evo primjer, moj drug i komsija je otisao '86 godine .i sad ima nasu licnu i kad dodje boli ga qrac sva prava ima kao i ja i sve benificije ako ih uopste ima, Zasto ? Ne zivi ovdje 20 godina dodje svke neparne i ima licnu .... I svi ostali tako koji su otisli sad i il' u ratu il' ranije a svi imaju passporte i licne tih tamo zemalja....To je idiotizam vrhunski...popisham im se i na drzavu i drzavljanstva......




si do jedne tacke u pravu ali ja sam to samo navela iz razloga jer neki sebi koji nemaju veze sa ovom temom i ne znaju sta je Banjaluka kao grad bila prije 15-20godina a pokusavaju da nam ureduju na ovoj temi....ja sam ponosna sa svojim gradom kakav je bio nekad i sada kakav je ....nije mi lako vjeruj mi ovde iako imam kao sto je tanjah rekla sve o cemu sam dole samo sanjati mogla...ali opet ne moze mi niko kao ni tebi niti bilo kome drugom uspomene i sjecanja na sve lijepo sto nas veze za nasu Banjaluku...pa sad ti reci dal je grijeh voljeti i pamtiti svoj grad po onome najboljem sto nam je on nekad pruzio...ako jeste onda stvarno neam rjeci.....pozdrav i uzivaj u svakom trenutku jer ti i dalje udises miris lipa ..... :wink: :wink: :wink:

_________________
Sta mi VELIS,
nek' mi tako BUDE.
Sta mi ZELIS,
nek' tebi tako BUDE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2007, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
da se citiram opet........
The Godfather je napisao:
.... da ne pomislis da imam nesto licno protiv tebe...daleko od toga........


sve stoji, i naravno da imas pravo i niko ti ga ne moze uzeti ni osporiti.......

:wink:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2007, 16:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Feb 2007, 08:16
Postovi: 15
Oh, evo mene opet;)
vidim malo sam izostala...ooops
Ricklingen, sad se sjecam parka Mladena Stojanovica...malo sam i ja izlapila...nemoj zamjeriti :)...kad smo bili mali tu smo isli na izlete sa skolom, a kasnije sam tu dolazila s' rajom...nesto mi je to malo dalje od kuce, mora da smo imali nesto da krijemo... tracevi, frajeri:D ...
Bas sam se cula s' burazom neki dan i rekla mu da sam mu nasla staru raju... i on je isto 75 godiste i isao je u Elektro, on je maturirao sa '74...i sestra mi je maturirala iz Elektro, ali ona je malo starija...ja sam malo u Gimnaziju, i onda u Beograd
ja sam zivjela u Novice Cerovica 11 ...Eh, kokina prodavnica, nadam se da su istrebili sve one zohare kad su je zatvorili. Sto se tice hljeba i mlijeka to nam je bio zadnja nada, jer nikad nisi siguran sta ces dobiti...hahaha...Bjork, zar smo bile komsinice? Daj nemoj zezat!
Izmedu nas troje djece, imali smo priliku da upoznamo puno raje i drustva, mozda te cak i znam

Laoce i ostali slicnih komentara, imam osjecaj da s' vama niko ne bi ni razgovarao da nekog nevrjedjate...zar nemate o nicemu drugom da pricate ili nesto ljepse da kazete???...ako vam smeta sto mi smo nostalgicni o proslim danima, onda nam vi pricajte kako je sada fino u BL(?)...ipak je malo dosadno vise da citamo sve ostalo sto ste do sad rekli, jer je nekako sve na istu temu. Odlucite se vise: ostanite na ovom forumu-Nostalgija-ako imate nesto fino da dodate, a ako nemate, onda fino zapocnite neku svoju novu temu

caos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2007, 20:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
rokan je napisao:
[quote

raja, nedostaju mi Mujini cevapi...zadnji put kad sam bila u BL, samo sam cevape jela



Jes jela velku,ba...Nabijem itebe i Mujine cevape[/quote]
Najprije da cestitam coveku,ali samo na izboru nika,volim ljude koji priznaju ono sto jesu! 5 cista!
Potom da se prijavim tamo gdje prozivaju godista i koje odakle i gdje je sada,dakle rodjena prije 80,Titu upoznala zivog,rodjena tu gdje sam i sada,nigdje nisam ni mislila da odem,sto nikako ne prebacujem ljudima koji su otisli,ja sam mozda imala samo malo vise zivaca,jer zaista mogla sam vec 10 godina biti kod strica u Kanadi!Dakle,decko mi je ovom stavkom dao za pravo da ovdje pisem!HVALA!
Drugo,zaista ovdje ili ima puno plavusa medju nikovima ili policajaca,rijec je o nostalgiji,pa potazite tu rijec u rijecniku stranih rijeci,bice vam mozda mnogo jasnije o cemu ljudi ovdje pisu!
Nego,sjecajte se ljudi,pisite i uzivajte u tome,to i jeste car ovakvog nacina druzenja!
A sto se primanja izbjeglica tice,moja baka sa kojom sam zivjela primila je izbjeglice iz Knina u svoj stan,pa su joj na kraju oduzeli u vlastitom stanu pravo glasa,izvrsili aneksiju imovine i natjerali staricu od 60 godina da se iseli iz svog vlastitog otkupljenog stana (otkupljen jos prije rata) i da poslije sudom trazimo povrat svoje imovine!Toliko o primanju izbjeglica pod svoj krov i molicu lijepo da se oni vise ovdje ne spominju,jer tema je kao sto rekoh NOSTALGIJA,a za njima nisam ni najmanje nostagicna!
[/quote]

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2007, 20:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
Ovdje izgleda najvise raje iz Borika,ja sam zivjela na periferiji Borika,svi ste morali proci pored moje zgrade kad ste isli na Incelov bazen! :lol:
Mnene veceri uz gitaru s toga vise vezu za Vojno igraliste,tamo smo na onom presahlom bazenu navece svirali gitaru,a zabe iz bazena su nam udarale takt! :lol: A onda kad smo malo "porasli",prebacili smo se prko ograde i poceli da izlazimo u AB,to je bio prvi kafic u koji samo pocela da izlazim sa rajom!I danas tamo cesto odem,ali sada to vise definitivno nije to!Naime,cula sam od jednog prijatelja da je Amir renovirao i one crvene separee,jedino sto je ostalo u AB da podsjeca na ona stra dobra vremena!Nisam bila dolje mozda jedno 4-5 mjeseci,u medjuvremenu on je to sve razvalio!nije brate trebao to da radi!Al boze moj!
Pozdrav svima...... :wink:

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2007, 20:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2007, 19:30
Postovi: 54
MALA DANI JESI TI TO IZ ULICE MISE STUPARA ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2007, 20:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
To je ulica iza,ja am bila u bivsoj Rade Vrenjesevic,sad Bulevar vojvode Misica!

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2007, 21:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2007, 19:30
Postovi: 54
PA GDJE SADA ZIVIS?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: !?
PostPoslato: 20 Feb 2007, 04:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2006, 21:38
Postovi: 126
Lokacija: Hannover
Mala Dani bas si me sad sa AB podsjetila na neke momente prije puno puno godinica...i mi smo jedno vrijeme izlazili u AB....bilo je tamo super jedno vrijeme...igrali smo bilijar....flipera i na kraju kad se pocne puniti brzo zauzmu trebice mjesta u sapareima i naruce gusti od jagode sa slagom...ha-ha-ha ko mi neke damice, tako kuliramo,i onda onako stidljivo u nekih 22h izadjemo i pali kuci....bas kad je najljepse....Bilo je tu i tajnih simpatija...ma svasta je bilo ali sad je to sve tako slatko i luckasto....


Poznajem takodjer nekoliko djevojaka iz Novice Cerovica, ali nazalost nijedna nije vise tu,a i dosta prijatelja sam imala sad mislim da su vecinom bili N.Cerovica i ona zgrada do Venecije(ne znam dal je i to N.Cerovica..pa onda iz Beogradske...V.V.Mitrova iz Vojnih kraj Amica(takodjer ga vise nema)

Dani dal si ti isla u B.Copic ili u Mirko Visnjic ,nesto sam negdje procitala u vezi tebe ali ne znam tacno inace si '76 il ' 77.... nadam se da nam u buduce nece pojedini kvariti temu....

_________________
Sta mi VELIS,
nek' mi tako BUDE.
Sta mi ZELIS,
nek' tebi tako BUDE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2007, 04:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Feb 2007, 08:16
Postovi: 15
sjecam se ja tog bazena bez vode.(je li u njemu ikad voda bila)..i ja sam tu provodila dosta vremena...tu smo se (kad smo bili mladi) igrali kosarke ili nekad gledali kako igraju baseball-a na poljani...to mi nikad nije bilo jasno: odkud' baseball???
uvjek smo trazili nesto novo i uzbudljivo, tako da smo uvjek na nekim drugim mjestima se nalazili...moja raja i ja nismo zivjeli svi u istim zgradama, vec smo isli u isti razred tako da smo uvjek trazili neko neutralno mjesto za izlaske
skroz sam zaboravila na AB!!!

Evo ova...znam da je malo starija, ali ipak dodirne

"moj deda vec dugo ore nebeske njive
a baka jos cuva sve stvari i sliku naseg sveca
na dan kad sam roden tu je posadjen orah
i u avliji pod gustom trosnjom sad igraju se deca

kroz maglu treperi 9 sveca na torti
tad sam dobio par mandarina i malog belog zeca
u maju jos uvek zriju komsijske baste
ali tresnje i zelene kajsije kradu neka druga deca

moj drugar Milutin, druga klupa do vrata
ima klinca od cetiri i po i uci ga da peca
po nekad ga sretnem, mahne kroz prozor kola
a u porti za loptom sad jurcaju sad neka druga deca

a ja, ja se kockam s' prevarantom zivotom
iz rukava on svakoga dana izvuce nekog keca
i stari mi kazu sad si u pravom dobu
a u ulici Jovana Cvijica rastu neka druga deca

neki novi klinci...."

-Balasevic-

Sjecal' te se radio BIG? Jel' jos uvjek tu radi? Na Sehitlucima
Najbolje je bilo kad pustaju neku dobru pjesmu i ti juris da pritisnes ono PLAY i RECORD u isto vrijeme na tvom kasetofonu! Ali oni pametni, pa bi u pola pjesme ubacili ono glasno "BIG!!!" tako da bi pjesma zvucila poput ovoga:
"The first time our eyes met
It's the same feeling I get
BIG!!!Only feels much stronger"

hahahaha :lol:

"gusti od jagode sa slagom" jooooooooj, najbolje!!! :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Feb 2007, 16:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
kinez je napisao:
PA GDJE SADA ZIVIS?

Nova varos,kod Bugarske skole,a 18 najljepsih godina zivota BORIK!

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: !?
PostPoslato: 21 Feb 2007, 16:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
RICKLINGEN je napisao:
Mala Dani bas si me sad sa AB podsjetila na neke momente prije puno puno godinica...i mi smo jedno vrijeme izlazili u AB....bilo je tamo super jedno vrijeme...igrali smo bilijar....flipera i na kraju kad se pocne puniti brzo zauzmu trebice mjesta u sapareima i naruce gusti od jagode sa slagom...ha-ha-ha ko mi neke damice, tako kuliramo,i onda onako stidljivo u nekih 22h izadjemo i pali kuci....bas kad je najljepse....Bilo je tu i tajnih simpatija...ma svasta je bilo ali sad je to sve tako slatko i luckasto....


Poznajem takodjer nekoliko djevojaka iz Novice Cerovica, ali nazalost nijedna nije vise tu,a i dosta prijatelja sam imala sad mislim da su vecinom bili N.Cerovica i ona zgrada do Venecije(ne znam dal je i to N.Cerovica..pa onda iz Beogradske...V.V.Mitrova iz Vojnih kraj Amica(takodjer ga vise nema)

Dani dal si ti isla u B.Copic ili u Mirko Visnjic ,nesto sam negdje procitala u vezi tebe ali ne znam tacno inace si '76 il ' 77.... nadam se da nam u buduce nece pojedini kvariti temu....
Isla sam u B.Copic,76,mislim da nam je Japanac zajednicka drugarica,bar mi je ona tako napisala!Sa njom imam mnogo dogodovstina bas iz ovog perioda koji sam u prethodnom postu opisala!

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Feb 2007, 17:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
queen bee je napisao:
sjecam se ja tog bazena bez vode.(je li u njemu ikad voda bila)..i ja sam tu provodila dosta vremena...tu smo se (kad smo bili mladi) igrali kosarke ili nekad gledali kako igraju baseball-a na poljani...to mi nikad nije bilo jasno: odkud' baseball???
uvjek smo trazili nesto novo i uzbudljivo, tako da smo uvjek na nekim drugim mjestima se nalazili...moja raja i ja nismo zivjeli svi u istim zgradama, vec smo isli u isti razred tako da smo uvjek trazili neko neutralno mjesto za izlaske
skroz sam zaboravila na AB!!!

Evo ova...znam da je malo starija, ali ipak dodirne

"moj deda vec dugo ore nebeske njive
a baka jos cuva sve stvari i sliku naseg sveca
na dan kad sam roden tu je posadjen orah
i u avliji pod gustom trosnjom sad igraju se deca

kroz maglu treperi 9 sveca na torti
tad sam dobio par mandarina i malog belog zeca
u maju jos uvek zriju komsijske baste
ali tresnje i zelene kajsije kradu neka druga deca

moj drugar Milutin, druga klupa do vrata
ima klinca od cetiri i po i uci ga da peca
po nekad ga sretnem, mahne kroz prozor kola
a u porti za loptom sad jurcaju sad neka druga deca

a ja, ja se kockam s' prevarantom zivotom
iz rukava on svakoga dana izvuce nekog keca
i stari mi kazu sad si u pravom dobu
a u ulici Jovana Cvijica rastu neka druga deca

neki novi klinci...."

-Balasevic-

Sjecal' te se radio BIG? Jel' jos uvjek tu radi? Na Sehitlucima
Najbolje je bilo kad pustaju neku dobru pjesmu i ti juris da pritisnes ono PLAY i RECORD u isto vrijeme na tvom kasetofonu! Ali oni pametni, pa bi u pola pjesme ubacili ono glasno "BIG!!!" tako da bi pjesma zvucila poput ovoga:
"The first time our eyes met
It's the same feeling I get
BIG!!!Only feels much stronger"

hahahaha :lol:

"gusti od jagode sa slagom" jooooooooj, najbolje!!! :drinking:
Vode u bazenu se ni ja ne sjecam,samo one koja se nakupljala samo od kisa!balasevica obozavam,mogo mi je jaca ona
Odlutas ponekad i sanjam sam
priznajem ne ide ali pokusavam
i uvijek dodje D-mol
spusti se ko lopov po zicama
ruke mi napuni tvojim sitnicama.....ILI
Ko uklet jedrenjak u gusti modri mrak
uranja kolodvor
o dobra noc Banja Luko,
ne,ne dolazim samo prolazim
nismo se videli dugo,
dal' to bese cast
sinjel maslinast.....
A BIG jos ima,rijetko ih slusam,vise nisu tako interesantni,jer ima puno privatnih radio stanica,UNO,NES,HARD ROK,BALKAN.....A nema ni one stare postave voditelja koji su nas cupali svojim provalama u ratu,kad nam je bilo najcrnje,mislim bukvalno,kada smo ih slusali u mraku preko akumulatora!

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: !?
PostPoslato: 22 Feb 2007, 13:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2006, 21:38
Postovi: 126
Lokacija: Hannover
Isla sam u B.Copic,76,mislim da nam je Japanac zajednicka drugarica,bar mi je ona tako napisala!Sa njom imam mnogo dogodovstina bas iz ovog perioda koji sam u prethodnom postu opisala![/quote]




Onda se nas dvije definitivno poznajemo, jer ako si se druzila sa japancem,zverkom i izlazila u AB znamo se 100%. Inace ja sam isla u Bugarsku skolu, i zivjela u Novoj V. ali mi smo se druzili sa svima pa i sa rajom iz Borika vecinom....nekako smo uvijek bili povezani......U koju srednju si isla....Cujem da japanac dolazi u BL krajem marta ,a ja dolazim 21. aprila pa ako se uspijemo naci dole bilo bi lijepo da se sve sastanemo zverko,ti,japanac i ja negdje na kafici.....pozdrav....

_________________
Sta mi VELIS,
nek' mi tako BUDE.
Sta mi ZELIS,
nek' tebi tako BUDE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Feb 2007, 23:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
Japanac dolazi oko Uskrsa,znaci kraj marta i pocetak aprila,nadam se da cu vas obe vidjeti,pa makar i svaku posebno,jer postoji neka solucija da sluzbeno odem na dve-tri nedjelje u Svedsku,tamo oko 06.04.,onda je pitanje da li cu ikoga od vas vidjeti,a to bi mi bilo jako krivo! :cry: Naravno da znam i zvercicu nasu,pa jedno vrijeme su ona i japanac bile kao sipka i bubanj!A sada kad se vidimo,vodimo i podmladak,sve cure bog te mazo!!!!A!!!! :wink:

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2007, 11:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2006, 21:38
Postovi: 126
Lokacija: Hannover
Tnx za brz odgovor....nadam se da se bar nas dvije vidimo jer ja dolazim 21. aPrila a ide i Gagina Svadba...pozdrav....pisi mi na e-mail

_________________
Sta mi VELIS,
nek' mi tako BUDE.
Sta mi ZELIS,
nek' tebi tako BUDE!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Feb 2007, 21:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
Nego sjetila sam se jos necega,ne znam da li je ko od vas isao u Mini sport u Mejdanu kod Abacije,tamo su bile neke igrice,fliperi i tako te gluposti,a mi smo raja iz Borika cesto tamo odlazili i druzili se sa rajom iz Mejdana!Jest bilo gotivno,bilo nas je bruka!Poslije lagana gitarica i pored Vrbasa,a ko je imao duzi izlaz,mogao je poslije da skokne i do Hola,ja sam u to vrijeme otisla svega dva-tri puta,jer su mi starci bili bas zeznuti po pitanju izlazaka!A danas kad pogledam klince kao sto smo mi tada bili,jedva da neko ima ogranicen izlaz,cak i ova djecurlija ispred zgrade,narocito ljeti,ostaje od 23-24h!nama je to mogao samo biti san snova,mi smo vec u 20h morali biti u kuci,a ko je imao izlaz do 21h bio je bas faca!

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs