banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: NASTAVAK
PostPoslato: 16 Sep 2006, 01:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 31 Jul 2004, 02:38
Postovi: 158
Uvek se neceg prisetim, uglavnom kasno, pa je sve u epizodama. Mada , i bolje je tako , bilo bi to prvise novina u jednom mahu.
Novicki Nina, simpaticno stvorenje, cak smo se jedno vreme , ko muvali... mislim da je u Austriji, kao i Barbara, Bibina sestra.
Tesanovic Drazenko......... znas kakva je situacija bila kod njega, sad se nije bitno promenilo, naroc ito nj brat BABA -lik je puko totalno, strahota ga videti na cesti, nemozes deci objasniti sta se desava.
Ivona, Mirela, secam ih se kao tandema, ali ne znam gde su.....
Sandic Ljuta, radi u opstini , pre je radio nesto pri vlad, nekakave usluge, ne znam bas tacno. bori se sa dijabetesom, ali dobro se drzi. familijaran covek))))
g


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Okt 2006, 08:46 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2006, 08:14
Postovi: 2
Lokacija: Svedska
I ja sam isla u OSRS izmedju 83-91 (godiste 76). Ucitelj mi je bio Bajric Kasim i voljela bih da znam gdje je sada kao i Mile Lipovac koji mi je bio razrednik od 5tog.
Nisam bila u Banjaluci vec par godina i zadnji put sam samo srela Cosa (Slavisu) od stare raje iz razreda jer smo bili komsije. Ukoliko neko od vas zna nesto vise o raji godista 76 javite se.

Mahanje :walk:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Nov 2006, 21:54 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2006, 20:36
Postovi: 31
Lokacija: Minneapolis
I ja sam radila u sada O.S. "Borisav Stankovic". Skolska 2000-2001.
Crni da nismo kojim slucajem bili radne kolege?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2006, 02:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2005, 00:48
Postovi: 118
Lokacija: Tamo!
Alisao je napisao:
I ja sam isla u OSRS izmedju 83-91 (godiste 76). Ucitelj mi je bio Bajric Kasim i voljela bih da znam gdje je sada kao i Mile Lipovac koji mi je bio razrednik od 5tog.
Nisam bila u Banjaluci vec par godina i zadnji put sam samo srela Cosa (Slavisu) od stare raje iz razreda jer smo bili komsije. Ukoliko neko od vas zna nesto vise o raji godista 76 javite se.

Mahanje :walk:

Ja znam za Dadu Anusica koji trenutno igra u Zagrebu,ako se sjecas Pere Muftica on ti je u Norveskoj.I da te pitam u kojoj si ulici zivjela kad si sa Cosom komsinica?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2006, 11:23 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2006, 08:14
Postovi: 2
Lokacija: Svedska
Ja sam zivjela u istoj ulici kao i Slavisa - nekadasnja Husinskih Rudara 197. Sa Almirom (Perom) sam isla zajedno u razred. A Anusic je zivio dvije ulice od mene. Hvala puno na informaciji. Ako se cujes sa njima pozdravi ih.

/Alisa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2006, 00:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2005, 00:48
Postovi: 118
Lokacija: Tamo!
Alisao je napisao:
Ja sam zivjela u istoj ulici kao i Slavisa - nekadasnja Husinskih Rudara 197. Sa Almirom (Perom) sam isla zajedno u razred. A Anusic je zivio dvije ulice od mene. Hvala puno na informaciji. Ako se cujes sa njima pozdravi ih.

/Alisa

Dado pozdravljen!Kazes zivjela si u 197.Pa onda smo i ja i ti komsije samo sto sam ja par godinica od vas stariji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Nov 2006, 12:46 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2006, 20:20
Postovi: 14
8)

_________________
Cika Crni je najjaci covjek na svijetu...


Poslednji put menjao Cika Crni dana 07 Avg 2010, 16:34, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Nov 2006, 21:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Cika Crni,
pokusavam da otvorim stranicu o nasoj skoli, ali link ne radi :(
Da li je problem privremen ili? Bilo bi mi zao kad ne bismo imali vise priliku da procitamo nesto o nasoj skoli...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NASTAVAK
PostPoslato: 21 Jun 2007, 13:40 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2006, 00:13
Postovi: 8
Lokacija: Canada
Nina Novicki je u Kanadi, drago mi je da mislis da sam simpaticno stvorenje javi se :wink:

simke r je napisao:
Uvek se neceg prisetim, uglavnom kasno, pa je sve u epizodama. Mada , i bolje je tako , bilo bi to prvise novina u jednom mahu.
Novicki Nina, simpaticno stvorenje, cak smo se jedno vreme , ko muvali... mislim da je u Austriji, kao i Barbara, Bibina sestra.
Tesanovic Drazenko......... znas kakva je situacija bila kod njega, sad se nije bitno promenilo, naroc ito nj brat BABA -lik je puko totalno, strahota ga videti na cesti, nemozes deci objasniti sta se desava.
Ivona, Mirela, secam ih se kao tandema, ali ne znam gde su.....
Sandic Ljuta, radi u opstini , pre je radio nesto pri vlad, nekakave usluge, ne znam bas tacno. bori se sa dijabetesom, ali dobro se drzi. familijaran covek))))
g


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NASTAVAK
PostPoslato: 22 Jun 2007, 12:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 31 Jul 2004, 02:38
Postovi: 158
[quote="NNina"]Nina Novicki je u Kanadi, drago mi je da mislis da sam simpaticno stvorenje javi se :wink:

uuuuuuuuups, mislio sam da ovo Nina, nece nikad videti :Fade-color
pozdrav nina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 13:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2005, 00:48
Postovi: 118
Lokacija: Tamo!
Nina izvini samo da te pitam?Je si li ti ono jedno vrijeme igrala rukomet?Je li imas brata?Ako je to istina onda se i ja i ti veoma dobro poznajemo jer sam isao sa tvojim bratom(ako si ti ta osoba na koju mislim) u skolu.Ja mislim da si nesto malo igrala rukomet u Mladosti a i ja sam u to vrijeme igrao tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: jajčević
PostPoslato: 06 Nov 2007, 19:34 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Nov 2007, 19:17
Postovi: 6
isao sam isto u o.s.r.s. 81-88 učiteljica mi je bila ružica a od aleksandre zahorodni sam prepisivao zadaće,hvala joj. Bili smo susjedi u budzaku u 5 razredu radmila mi je bila razrednica da li itko zna nešto o Milutinović Milorad (miki),Bajić Božana,Misanovic Dragana,Pranjic Mario, Agatic Sasa, Marica Simic,Sandic Sinisa,Mandic Dragan, Novkovic Sanja P.S. pzdrav nikolini i dariu novicki jel jos vozi crvena folcika i da li dario ganja cehinje pozdrav cvarku (Anusic Darko)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2007, 17:54 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jul 2004, 21:45
Postovi: 8
Sva su mi ova gore navedena ima poznata. Ima li neko fotografije da ih skenira i posalje na moj mail? Ja na zalost nema nijednu jedinu fotku iz skolskih dana. Sve sam izgubila u ratu i za tim najvise zalim. Ako me neko ima na skolskim fotkama, molila bih da mi javi na mail:
monika.dinek@gmail.com
Hvala.

Jack, kako napreduje majcinstvo? Izgubila sam tvoj mail, javi mi se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NASTAVAK
PostPoslato: 02 Jan 2008, 22:40 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Jan 2008, 22:23
Postovi: 2
NNina je napisao:
Nina Novicki je u Kanadi, drago mi je da mislis da sam simpaticno stvorenje javi se :wink:
zdravo nina,ovde pranjic darko. kako je dario ,pozdravi ga,neka mi se javi na telefon 004630230027 :D
simke r je napisao:
Uvek se neceg prisetim, uglavnom kasno, pa je sve u epizodama. Mada , i bolje je tako , bilo bi to prvise novina u jednom mahu.
Novicki Nina, simpaticno stvorenje, cak smo se jedno vreme , ko muvali... mislim da je u Austriji, kao i Barbara, Bibina sestra.
Tesanovic Drazenko......... znas kakva je situacija bila kod njega, sad se nije bitno promenilo, naroc ito nj brat BABA -lik je puko totalno, strahota ga videti na cesti, nemozes deci objasniti sta se desava.
Ivona, Mirela, secam ih se kao tandema, ali ne znam gde su.....
Sandic Ljuta, radi u opstini , pre je radio nesto pri vlad, nekakave usluge, ne znam bas tacno. bori se sa dijabetesom, ali dobro se drzi. familijaran covek))))
g


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NASTAVAK
PostPoslato: 02 Jan 2008, 22:40 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Jan 2008, 22:23
Postovi: 2
zdravo nina,ovde pranjic darko. kako je dario ,pozdravi ga,neka mi se javi na telefon 004630230027 :D
simke r je napisao:
Uvek se neceg prisetim, uglavnom kasno, pa je sve u epizodama. Mada , i bolje je tako , bilo bi to prvise novina u jednom mahu.
Novicki Nina, simpaticno stvorenje, cak smo se jedno vreme , ko muvali... mislim da je u Austriji, kao i Barbara, Bibina sestra.
Tesanovic Drazenko......... znas kakva je situacija bila kod njega, sad se nije bitno promenilo, naroc ito nj brat BABA -lik je puko totalno, strahota ga videti na cesti, nemozes deci objasniti sta se desava.
Ivona, Mirela, secam ih se kao tandema, ali ne znam gde su.....
Sandic Ljuta, radi u opstini , pre je radio nesto pri vlad, nekakave usluge, ne znam bas tacno. bori se sa dijabetesom, ali dobro se drzi. familijaran covek))))
g
[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 11:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
iako sam isao u tu skolu ne prepoznajem nikog od navedenih
doduse moj je razred bio sastavljen najvise od Cesmaka

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2008, 00:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
BSE,
koje si godiste? Na mom spisku ima bar troje Cesmaka, ali mozda ih ne poznajes zbog razlike u godinama. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2008, 11:15 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jul 2004, 21:45
Postovi: 8
Jack, sto se ne javis, zamolila sam te gore u jednom postu.
Nadam se da si dobro. Dobila sam i jednu fotku iz osnovne skole, na kojoj imas i ti, ako zelis da ti posaljem :) Bili smo fina djeca :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2008, 12:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
BSE,
koje si godiste? Na mom spisku ima bar troje Cesmaka, ali mozda ih ne poznajes zbog razlike u godinama.

`79

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 30 Jan 2008, 00:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Cinnamon Girl je napisao:
Jack, sto se ne javis, zamolila sam te gore u jednom postu.
Nadam se da si dobro. Dobila sam i jednu fotku iz osnovne skole, na kojoj imas i ti, ako zelis da ti posaljem :) Bili smo fina djeca :)


Cao, Bubi :D
Sorry, malo mi je frka, javicu ti se poslije ovog vikenda...dok prodje slavlje...prvi rodjendan...krstenje...i tako to :wink: Eh, gdje si sad da sa onim svojim lijepim rukopisom ukrasis rodjendansku tortu! :wave:

BSE, s obzirom da si 6 godina mladji, ne cudi me da ti imena Cesmaka nisu poznata.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs