banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Sep 2005, 10:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Nedavno je otvorena banjalučka podružnica Udruženja linux korisnika BiH. Ukoliko trebate neku distribuciju ili bilo kakvu pomoć u vezi sa slobodnim i softverom otvorenog koda (posebno Linuxom) možete se obratiti ULK-u ili banjalučkoj podružnici putem foruma ili putem mailing lista.
Mailing lista banjalučke podružnice je linux.org.ba/mailman/listinfo/bl.

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2005, 12:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
eee odlicno, kad ce biti neko okupljanje?

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Sep 2005, 21:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
pa prvo da nadjemo prostorije gde bi mogli odrzavati sastanke :)
u toku su neki pregovori pa ako nesto bude bicete obavjesteni ;)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Sep 2005, 12:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Avg 2001, 01:00
Postovi: 271
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Slika

Jeli to OVO udruzenje ?

_________________
erga omnes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Sep 2005, 12:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
to treba da se promjeni! i za to treba da se izborimo, ljudi koji su ulk-u su prihvatili da se te politicke stvari prevazidju...
da li bi prihvatio da stoji zastava bih?

p.s.
jel to provociranje?

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Sep 2005, 12:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Avg 2001, 01:00
Postovi: 271
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Bogami ce vam Nihad napraviti LUG po meri ... E svasta.

Sta fali http://www.linux.rs.sr ?

_________________
erga omnes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Sep 2005, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
AztecMystique je napisao:
Jeli to OVO udruzenje ?

To je bio logotip udruženja, koji će se morati promijeniti. Takav logo, samo bez grba sa ljiljanima bi bio sasvim odgovarajući.
Problem sa ULK-om je bio što su imali problema sa registracijom ULK BiH, jer treba posebno odobrenje za korištenje "BiH" u nazivu udruženja.
AztecMystique je napisao:
Bogami ce vam Nihad napraviti LUG po meri ... E svasta.
Sta fali http://www.linux.rs.sr ?

Ne pravi Nihad udruženje, već mi. I mislim da je pametnije napraviti sa korisnicima linuksa u FBiH udruženje na državnom nivou, koje bi kao takvo bilo jače nego milion malih i nepovezanih udruženja. Ako može vojska da bude jedinstvena, možemo i mi. ;)
http://www.linux.rs.sr falo mnogo toga. Ja nisam ni čuo za linux.rs.sr do nedavno. Koliko dnevno posjeta ima? PROTOS linux se više ne razvija, a stoji kao vijest. One dvije nove vijesti su dodane, nakon što je neko na ovom forumu primijetio da je posljednja vijest iz jula prošle godine. Nema foruma ili mailing liste gdje bi se mišljenja razmjenjivala.
Ljudi iz ULK-a već dugo rade, održavaju seminare, prevodilačke maratone, dijele distribucije, imaju forum, mailing listu, slali su dopise Vladi kojim su je obavještavali da postoji alternativa MS-u i sl.
Svaka čast i ljudima koji stoje iza linux.rs.sr, ali to nije ono što bih ja volio - jako udruženje, sposobno da okupi ljude koji bi popularizovali linux, davali tech podršku svim korisnicima na području BiH, izrađivali specijalizovane aplikacije (npr. knjigovodstvene programe) i sl. U suprotnom državne pare odoše u SAD.

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Sep 2005, 19:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Ni meni se ne svidja ovo .ba al' nikako. Johne mislim da covjek ipak nije mislio na http://www.linux.rs.sr kao konkretan sajt koji je eto napravila odredjena grupa ljudi nego da je linux.rs.sr spomenuo kao neku ideju koju bi mi iz Republike Srpske mogli da sprovedemo u djelo, cisto da nemamo za grb ljiljane i da nemamo u imenu domena .ba, sto ipak vecinu gradjana Republike Srpske (pa i mene licno) veoma iritira.
Kao sto je vec receno (to sam ja tako shvatio, ako nisam u pravu slobodno me ispravite) grupu korisnika linuxa ili bilo cega vezanog za racunare moze da osnuje bilo ko i bilo gdje, nevezano za drzavu naciju boju koze. Dakle, isto tako kao sto mozemo da imamo udruzenje korisnika linuxa BiH isto tako lako mozemo da imamo i udruzenje korisnika linuxa Piskavice, Saracice, Dervisa, Stricica itd. naravno ako ljudi u pomenutim naseljenim mjestima koriste linux i ako imaju volje, zelje i potrebe za takvim udruzenjem. Pri tome nijedno od navedenih potencijalnih udruzenja ne mora da bude uvezano niti u bilo kakvom drugom odnosu - jednostavno, nacin i efikasnost njihovog funkcionisanja ne zavise od uvlacenja nekom nad-udruzenju na nivou "drzave" nego iskljucivo zavisi od zalaganja i volje samih clanova tog udruzenja.
Dakle braco ja mislim da je ovo otvaranje podruznice u BL samo nepotrebno komplikovanje stvari, niste morali da se udruzujete sa ljiljanima, i banjaluka ima interneta (jes da je 90 % dialup al ga ipak ima) uz neku pametnu organizaciju mogu se nabavljati i te distribucije (mada nikome ustvari ne treba vise nego jedna) i imam neki osjecaj da je ovo uradjeno iskljucivo zbog tog "drzavnog nivoa" (neko je ovde spomenuo vojsku :) ).
Spomenuli ste i papirologiju oko osnivanja udruzenja - ja tu ne vidim neki poseban problem nego mi to vise lici na izgovor i nedostatak volje, ako se nesto stvarno ozbiljno ganja onda se to i izganja a ne prave se izgovori. Ovi iz sarajeva nisu pravili izgovore nego su napravili udruzenje BiH jel tako? ;) (svaka cast ljudima :) ) Ako je vama toliki problem da to isto uradite za RS mozda je najbolje da ne osnivate neke podruznice nego da se jednostavno pridruzite njima i da u usta ne uzimate RS.

Citiraj:
Ako može vojska da bude jedinstvena, možemo i mi.


Sad malo politike: nije nam vojska jedinstvena zato sto mi to tako hocemo nego zato sto nam je drzava pod okupacijom i protektoratom pa to tako mora da bude, i vjerujem da 90 % ovih momaka ovde ni ne pomislja da jednog dana stupi u tu istu vojsku. Za razliku od linux udruzenja ne moramo da budemo jedinstveni - to je ljepota Free Softwarea, zasto je ne iskoristiti ;)

Eto sad odosmo u politiku ali je to neminovno kod ovakvih pitanja, i ako to nije prvobitna namjera 100% sam siguran da cete na to jednog dana naletiti :)

Srecno :)

PS. pitajte Simica sta je bilo sa BIHARNETOM ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Sep 2005, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
epek je napisao:
Ni meni se ne svidja ovo .ba al' nikako. Johne mislim da covjek ipak nije mislio na http://www.linux.rs.sr kao konkretan sajt koji je eto napravila odredjena grupa ljudi nego da je linux.rs.sr spomenuo kao neku ideju koju bi mi iz Republike Srpske mogli da sprovedemo u djelo, cisto da nemamo za grb ljiljane i da nemamo u imenu domena .ba, sto ipak vecinu gradjana Republike Srpske (pa i mene licno) veoma iritira.

Zato nam je ovako, jer takve gluposti smetaju većini građana RS, umjesto da se bacimo na posao.
epek je napisao:
Kao sto je vec receno (to sam ja tako shvatio, ako nisam u pravu slobodno me ispravite) grupu korisnika linuxa ili bilo cega vezanog za racunare moze da osnuje bilo ko i bilo gdje, nevezano za drzavu naciju boju koze. Dakle, isto tako kao sto mozemo da imamo udruzenje korisnika linuxa BiH isto tako lako mozemo da imamo i udruzenje korisnika linuxa Piskavice, Saracice, Dervisa, Stricica itd. naravno ako ljudi u pomenutim naseljenim mjestima koriste linux i ako imaju volje, zelje i potrebe za takvim udruzenjem. Pri tome nijedno od navedenih potencijalnih udruzenja ne mora da bude uvezano niti u bilo kakvom drugom odnosu - jednostavno, nacin i efikasnost njihovog funkcionisanja ne zavise od uvlacenja nekom nad-udruzenju na nivou "drzave" nego iskljucivo zavisi od zalaganja i volje samih clanova tog udruzenja.

Naravno da može, ali šta može da uradi ULK Piskavice, a šta može ULK BiH.
Pa, nismo mi SAD.
Koliko BiH ima stanovnika?
Koliki procenat od njih koristi računare?
Koliki procenat od ovih prethodnih je čulo za Linux?
Koliki procenat od ovih prethodnih aktivno koristi Linux?
Koliki procenat od ovih prethodnih je voljno da volontira?
Jeb*** Linux Counter pokazuje
Citiraj:
Fbih: 104
Rs: 38
Brčko: 1

Da napravimo 5 udruženja sa po 3 korisnika ili da pravimo jedno od od 15?
Nije cilj da se osnuje udruženje, napravi sajt i da se šetamo sa majicama "Linux Rocks". Nabavka distribucija je samo sporedna i (prilično) nebitna aktivnost. Cilj osnivanja udruženja je (ponavljam 100 x) popularizacija Linuxa, prilika da se zaradi na FOSS-u davanjem podrške, okupljanjem programera i dr. I da pare kojim bi se mogli plaćati domaći stručnjaci ne idu u SAD. Eto ti prilika da se pokažeš kao patriota.
epek je napisao:
Spomenuli ste i papirologiju oko osnivanja udruzenja - ja tu ne vidim neki poseban problem nego mi to vise lici na izgovor i nedostatak volje, ako se nesto stvarno ozbiljno ganja onda se to i izganja a ne prave se izgovori.

Problem postoji kod registrovanja udruženja koje u nazivu ima "BiH", ako to udruženje ne predstavlja cijelu BiH. Zbog toga ljudi iz FBiH i nisu mogli registrovati to udruženje.
epek je napisao:
linux udruzenja ne moramo da budemo jedinstveni - to je ljepota Free Softwarea, zasto je ne iskoristiti ;)

Ne moraju biti jedinstvena, ali trebaju. Usput, pročitaj ovaj članak.

Na kraju da dodam... Ja ne predstavljam ni ULK ni BL podružnicu. Samo iznosim svoje mišljenje.
Ko želi da pravi ULK RS, neka pravi.
Ko želi da pravi ULK BiH, neka pravi.
Ko želi da pravi oba udruženja, neka pravi.

Sloboda izbora je na pojedincu.

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Sep 2005, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
ljudi moji ko da sam gledao da ce ovako biti .....
kada sam ja iznosio ideje na ovome forumu o nekoj vrsti udruzenja ja sam izneo sve mogucnosti ......
ja sam na forum postavio link i za .ba i za .rs.sr i zamolio ljude sa ovog foruma da se malo uljuce i da se pokusa nesto osnovat ... nije bilo nikakvih odziva osim par ljudi dok je velika vecina vas govorila da se tako nesto ne moze uraditi .... i ismijalvala to
e sada kada smo mi uradili nesto vama smeta to ... de mi molim vas recite u cemu je caka..... mislim da stvarno nema potrebe za ovakvim prepucavanjima .... ako tamo stoje ti ljiljani oni ce biti uklonjeni kao sto su i rekli admini sajta ...(btw, ljiljani su nekada bili srpski, procitatjte malo istoriju i pogledajte kako izgleda grb nemanjica pa ce vam biti jasno) ...
nije iskljucena mogucnost da se napravi i ULK RS ali tu treba dosta papirologije vjerovali vi meni ili ne ..... ja sam to od pocetka imao u planu i nadam se da cemo i to sprovesti u djelo ...
medjutim ne moze se sve odjednom ..... probajte pa ce te vidjeti kako ide

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Sep 2005, 13:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
evo ja pravim SAO Naselje Mjesec. i imamo problema sa onim granicarima iz SAO Davida Strpca. svercaju distribucije kroz nas reon.

salu na stranu ali ni meni se ne svidjaju ti ljiljani i arogantnost pojedinaca sa BiH ULK-a i svakojake sprdnje i teznja za ukidanjem granica RS.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Sep 2005, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Not now, John! je napisao:
Zato nam je ovako, jer takve gluposti smetaju većini građana RS, umjesto da se bacimo na posao.


To pitanje zasto nam je ovako a nije "onako" je vrlo komplikovano i mogli bismo o tome da raspravljamo u nedogled - necemo zato zasad o tome da raspravljamo moze? ;)

Not now, John! je napisao:
ali šta može da uradi ULK Piskavice, a šta može ULK BiH.


Vec sam rekao da to zavisi od zalaganja i volje clanova doticnog udruzenja i ni od cega drugog. heh ne znas ti kako su oni oz'go iz Piskav'ce blentavi i sta sve mogu da naprave - cudo jedno ;)

Not now, John! je napisao:
Pa, nismo mi SAD.


Hvala bogu pa nismo - sad bi vecina nas plivala u govnima i vodi do guse :D Bogu hvala na nasim brdima! ;)

Not now, John! je napisao:
Koliko BiH ima stanovnika?
Koliki procenat od njih koristi računare?
Koliki procenat od ovih prethodnih je čulo za Linux?
Koliki procenat od ovih prethodnih aktivno koristi Linux?
Koliki procenat od ovih prethodnih je voljno da volontira?


Zato valjda sluzi isto to udruzenje - da se stanje popravi, a dinamika popravljanja stanja zavisi od zalaganja i truda volje zelje clanova udruzenja a ne od toga da li se udruzenje zove po Piskavici ili po (F)BiH - u cijeloj ovoj prici to je najmanje bitno.

Citiraj:
Problem postoji kod registrovanja udruženja koje u nazivu ima "BiH", ako to udruženje ne predstavlja cijelu BiH. Zbog toga ljudi iz FBiH i nisu mogli registrovati to udruženje.


Ovo mi lici na problem sa kokoskom i jajetom :D Koliko sam ja skonto iz diskusije na ULK forumu na insistiranje vas nekoliko iz BL oni su promijenili naziv iz ULK-FBIH u ULK-BIH... nisu mogli ili nisu htjeli (ili im to uopste nije palo na pamet) to ranije da urade to je sad druga prica, samo ne razumijem kako se tu uklapate vi koji predstavljate Banjaluku... jedino sto ste konkretno postigli je otvaranje novog podforuma i poddomena koji sami po sebi nemaju mnogo smisla - to ste i sami rekli u diskusiji. Znaci, drugim rijecima, ljudi su furali svoj fazon, bili su ULK FBIH i nisu izrazavali neku narocitu zelju da to "F" uklone iz naziva dok im vi to niste sugerisali - kokos ili jaje? ;)

Onaj clanak se odnosi na lokalizaciju linuxa i saradnju izmedju linuxasa iz ex-yu, nemam problem sa saradnjom izmedju ljudi niti imam problem sa hrvatskim, bosanskim, hercegovackim, bosnjackim, srpskim, hrvatskim, crnskim niti gorskim jezikom niti mi citanje ili prevodjenje doticnih jezika predstavlja problem - covjek koji je clanak napisao je potpuno u pravu :D Ono sto meni nije jasno je zasto se bas svagjde nastojite "integrisati na drzavnom nivou" kada to apsolutno nema smisla niti velike koristi.... isto tako ste mogli (vas nekoliko) da se ukljucite u rad LUG-a bez ikakvih problema i bez pominjanja imena dragog nam grada i drzave... al' eto... nek se zna da smo mi iz BL jel tako ;)
Meni ovo vise lici na nastojanje nekoliko klinaca da se qrce pred rajom da su neki zestoki 'akeri i da su clanovi nekog zestokog mocnog super udruzenja na nivou "drzave" a nemaju m00da da nesto samostalno urade...bezze :(

XentoniX je napisao:
btw, ljiljani su nekada bili srpski, procitatjte malo istoriju i pogledajte kako izgleda grb nemanjica pa ce vam biti jasno


POgledaj ti malo grb Republike Srpske iz recimo 1992 - ljiljani su pored dvoglavog orla ;)

mangia je napisao:
evo ja pravim SAO Naselje Mjesec. i imamo problema sa onim granicarima iz SAO Davida Strpca. svercaju distribucije kroz nas reon.


Ne dajte se - zaustavite sverc i sivu ekonomiju :lol:

Stvarno jeste bez veze ali ovakve stvari se obicno zakomplikuju i svedu na politiku.... na zalost.... to se sad mozda ne desava ali posto udruzenje cini grupa ljudi a svi ljudi nisu isti to ce se SIGURNO desiti prije ili kasnije... zato i jesam za posebno udruzenje za RS i naravno saradnju sa LUG-om (F)BIH i svim ljudima dobre volje....

Toliko od mene.... mozda i previse :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Sep 2005, 23:17 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
mi njima ustvari dosta i dugujemo ... evo zašto

1. dali su nam host i to baš fin host sa sve mod_pythonom + domena
2. tolerišu sve "nacionalnosti" i veoma su oštri prema politizaciji i politiziranju
3. otvorili su podforum
4. mailing listu
5. poslali su nam distribucije linuxa koje nismo imali
6. pozvali su nas da učestvujemo sa njima na INFO sajmu ...

Šta je, dragi moji, iko osim njih uradio IŠTA za nas, a? NIŠTA. I vi tu neki - ponekad - a i mnogi drugi van ovog foruma samo serete i filozofirate ali pogrešno. Gledajte malo činjenice. Bez njih ovo udruženje ne bi ni nastalo.

A za vaše psihološke probleme sa .ba domenom, otvorio sam poseban redirect domen pa izvolte ... :rofl:

http://bl-ulk.tk

0X


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 07:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Malo bolje procitaj diskusiju mozda i shvatis poentu iste ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 07:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
epek je napisao:
Malo bolje procitaj diskusiju mozda i shvatis poentu iste ;)


meni se cini da samo ti ovde nisi skontao poentu diskusije .....
stvarno je bezveze da pises ovakve stvari, niko tebe ne tjera da ucestujves u radu ULK-a ili bilo cega drugog. osnuj sam svoje udruzenje pa radi sta ti je volja.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 18:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Ne prisiljavam nikoga ni na sta nego samo iznosim svoje misljenje i ono se nije promijenilo a ovi momci mogu da rade sta god im je volja sto se mene tice zelim im sve najbolje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 19:17 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
Ma dobar je epek, xentonix nemoj tako :-?

Vi ocigledno imate nerjeshenih pitanja sa nekim clanovima lugbiha. Ja vam kazem da oni ljudi koji su glavni - Bono, Adis etc mene, a i ostale nikad nisu uvrijedili. Bre ljudi sve ce biti ok :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 21:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
che.guevara je napisao:
Vi ocigledno imate nerjeshenih pitanja sa nekim clanovima lugbiha. Ja vam kazem da oni ljudi koji su glavni - Bono, Adis etc mene, a i ostale nikad nisu uvrijedili. Bre ljudi sve ce biti ok :)


Dobro, mozda si procito al definitivno nisi razumio zasto cijela diskusija oko ovoga... Ja te likove ne znam niti imam neku narocitu zelju da ih upoznajem... ne sumnjam da su dobri ljudi i ne kontam zasto bih imao ista protiv njih cak i da nose calme i brade i da svaki dan klanjaju 5 puta... Ajd moli te chika Epek procitaj topik jos koji put mozda shvatis :)

pozz :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 21:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Hajde, dosta je. Bez prepirke. Rekli ste što mislite.

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2006, 00:13 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
Htjedoh samo reći da nas za ova četiri - pet mjeseca niko nije ujeo i da stvarno ne vidim u čemu je problem. Nismo ništa uradili e to već jeste problem, a oni gledaju svoja posla, ako nešto tražimo pomognu nas itd.

Mislim da je odlično to što smo se sprijateljili umjesto da smo započeli nešto što retardosi zovu "internet, os, xyz hacker war" etc ... simbioza braćo :) A ako nas neko bude zezao - izađemo i gotovo !

Eto. To je znači gotovo. A što se tiče nabavki distribucija, e pa to je već odavno sređeno:

http://bl.linux.org.ba/?mod=distro&mnu=left

I bolje vam je da stranicu gledate iz bilo čega osim internet explorera jer dotični program nema blage veze sa renderovanjem CSS'a onako kako treba :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs