banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113760 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4777, 4778, 4779, 4780, 4781, 4782, 4783 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Dec 2019, 10:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2468
Lokacija: Крајишка љепотица
Rangarok je napisao:
Mislim da ce se u 15h igrati..


Nedelja, 15 časova.

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Dec 2019, 12:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Cestitke momcima, a opomena Krunicu da nema igre bez napadaca i da smo za takve nastupe redovno kaznjavani porazima...
Cosic juce bio dosta ofanzivan, pa je imao jednu ozbiljnu gresku, ali i dalje mi se cini da je on najstandardniji igrac ove ekipe, odmah iza njega Jovanovic, ali sada hocu da pohvalim Cinu, zadnjih nekoliko utakmica nevjerovatno dobar, iako ima tu nesrecu da ispred njega ordinira polumrtvi Crnov...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Dec 2019, 21:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
A sve je pocelo kad je brat vehabija :D usao u tim
Ziljkic je stvarno talija donio je brzinu neophodnu ekipu
Takodje Cina je odigrao veoma dobru polusezonu jos od priprema se vidi da je u pravoj formi.
Cosic je najprijatnije iznenadjenje
Ono sto treba uraditi je da se ne gomila igracki kadar, bukvano u svakoj liniji po jedan igrac i to je to
jedan stoper koji moze da zamijeni Marka i Nemanju , te napadač umjesto Vujaklije.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Dec 2019, 22:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Avg 2013, 16:56
Postovi: 298
Ima li kakvih opcija da se Nemanja Bilbija vrati u Borac, citam danas da zavrsava sa Juznom Korejom?
P.s cemu bojkot starog dobro forumasa Schlagera? Vidim na ss.ba da je aktivan :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Dec 2019, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Brigate BL je napisao:
A sve je pocelo kad je brat vehabija :D usao u tim
Ziljkic je stvarno talija donio je brzinu neophodnu ekipu
Takodje Cina je odigrao veoma dobru polusezonu jos od priprema se vidi da je u pravoj formi.
Cosic je najprijatnije iznenadjenje
Ono sto treba uraditi je da se ne gomila igracki kadar, bukvano u svakoj liniji po jedan igrac i to je to
jedan stoper koji moze da zamijeni Marka i Nemanju , te napadač umjesto Vujaklije.


Prvo se zahvaliti 4, 5 igraca pa na osnovu toga dovoditi nove. Mislim da je borac konacno dosao u poziciju da mu se igraci sami nude i da ne mora dovoditi skart.
Ako se dovede napadac koji ce biti prva opcija onda kajkuta ostaviti kao rezervu a violini reci hvala vidimo se.
Iako je jakupovic dao go u zenici mislim da i njega treba pustiti jer realno nema kvalitet za nesto ozbiljnije.

Markovic i bosancic ako vec nece imati minutazu na proljece poslati da igraju negdje pola godine tipa rudar,kozara zeljeznicar da ne stagniraju.

Od pojacanja ne bih volio fedora da se vrati ne zato sto mislim da je nekvalitetan vec zato sto u borcu nije dobio pravu sansu plus sto u borcu nije ni sjenka igraca kakva je u stanisicu ili dok je bio u sloveniji, jednostavno kao da je pod blokadom pa djeluje kao amater. Njemu sve najbolje u karijeri ali dalje od borca ukoliko zeli da napreduje.
Od napadaca vec se spominjalo bilbija ili handzic (ne oba), stoper ima onaj sto je dobio otkaz u tuzlac bio je standardan i jedan od boljih, zaboravi mu ime.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Dec 2019, 23:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
Писало се да хоћемо Ханџића или Убипарипа, али стварно треба добро гледати кога ћемо довести у напад, не треба нам 'име', већ нам треба играч који ће дати допринос својим головима и да се са разгласа чује нешто слично као Јоцооооо Стокић, то нам треба.
Федор би био бољи од жутог ако ништа.
А Дуповац из СА се спомињао као штопер јер није стандардан, нешто се не сјећам какав је он.
Штопер по нашој мјери би био Иван Татомировић, 30 година има, игра у Хрватској, добар са лоптом, физички јак.
Тони Јовић десно крило?
Али прво се захвалити неким играчима. Надајмо се само да ће прелазни рок бити паметан.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Dec 2019, 23:45 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
A vranjes je li on odlazi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 09:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Izgleda da odlazi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 09:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
Куда ће?
Негдје да узме кеш још једну сезону?

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 10:20 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Turska ili Portugal valjda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 13:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2015, 08:44
Postovi: 306
Valjalo bi Vranjesa zadržati ovu sezonu kod nas pa čak i evropu da odigra za nas ima evropsko iskustvo igranja utakmica Al sad vidjecemo sve ,ja se nadam ostanku,a poslije evrope o tom potom

_________________
Борац Бања Лука Република Српска


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 13:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
https://sportsport.ba/fudbal/u-borcu-ne ... ika/343174

Надам се да неће пустити најбољег играча и то још на полусезони. Билбија се мора вратити ако ће у БиХ не смијемо појачати директног конкурента никако. Када се Суба враћа на терен?

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
borac_sampion je napisao:
https://sportsport.ba/fudbal/u-borcu-nema-opustanja-na-pripreme-u-tursku-poznata-imena-dva-protivnika/343174

Надам се да неће пустити најбољег играча и то још на полусезони. Билбија се мора вратити ако ће у БиХ не смијемо појачати директног конкурента никако. Када се Суба враћа на терен?

Opasno je i zadrzavati igraca na silu. Onda ide onaj tihi bojkot i igranje preko neke stvari. Stojan ima fina primanja za te pare se da naci igrac slican ili bolji samo za to treba znanja a i srece.
Sto se tice Nemanje on se ne smije ispustiti pogotovo da ode direktnom konkurentu.
Upravo reaguj.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 15:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
veteran 1987 je napisao:
borac_sampion je napisao:
https://sportsport.ba/fudbal/u-borcu-nema-opustanja-na-pripreme-u-tursku-poznata-imena-dva-protivnika/343174

Надам се да неће пустити најбољег играча и то још на полусезони. Билбија се мора вратити ако ће у БиХ не смијемо појачати директног конкурента никако. Када се Суба враћа на терен?

Opasno je i zadrzavati igraca na silu. Onda ide onaj tihi bojkot i igranje preko neke stvari. Stojan ima fina primanja za te pare se da naci igrac slican ili bolji samo za to treba znanja a i srece.
Sto se tice Nemanje on se ne smije ispustiti pogotovo da ode direktnom konkurentu.
Upravo reaguj.

И мислио сам на неки нормалан разговор са њим ништа на силу. Крило нам неко добро баш фали могли смо то у Раднику наћи. Брадоњића или Пецу за неке паре уз добар проценат у будућности :D

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 15:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ja Bilbiju ne bi volio, bolje Handzic ili Ubiparip. A za Vranjesa nema zamjene i ode li to ce se bas osjetiti.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 18:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
I ja nikako ne bi volio Bilbiju,3x smo mu karijeru ozivljavali a zadnji put nas je najblaze receno popisao,ko ga ebe nek pojaca sad Sarajevo,naravno oni ga nece,tako da ga vidim u Tuzla city


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 18:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Dobar igrac i ne treba gledati neke stvari koje su bile, mi sada ganjamo rezultat i on nam sigurno moze pomoci...
Sto se tice Stoleta, puno je donio svojom igrom, ali ako ima mogucnost jos neke paretine uzeti, uopste ne treba pokusavati da ga se zadrzi, naravno da i klub bude adekvatno obestecen, a oslobodice se i njegova plata koja za BiH prilike nije zanemariva i za nju se moze pronaci igraci koji ce takodje moci pomoci...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 19:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2015, 08:44
Postovi: 306
Nisam rekao da treba Vranjesa silom zadržati covjek je Banjalučanin Borcevo dijete normalno razgovarati sa njim vidjeti sve opcije kako šta staviti otvorene karte na sto.bitno da obe strane budu zadovoljne,a ne oštećene .sto se tiče Bilbije nisam upućen u njegove igre u zadnje vrijeme koliko je uopšte Koreja jaka liga

_________________
Борац Бања Лука Република Српска


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2019, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
A ko moze da tvrdi da bilbija nije ljut na borac i da nema zelju da dodje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2019, 08:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Sto se tice Nemanje siguran sam da moze pomoci i volio bih da ga vidim u nasem dresu. Moze igrati i napadaca a i iza njega upravo ono sto nam treba jer mi takvog igraca nemamo.
A sto se tice njegove proslosti, pa da je on to prvi i jedini uradio pa hajd. Vule , pa Marko a i evo i sad imamo dvojicu trojici u ekipi i ja ne vidim u cemu je problem. U jednom trenutku mi bili u kanalu a ljudima se otvorila prilika za uzeti dobar kes i jbg. Kome to mozes zamjeriti u danasnje vrijeme. Ono sto je meni bitno je to da nikad nije tuzio klub, blokirao odigravanje utakmica vjerovatno je oprostio i neke pare kazem vjerovatno. Nikad kad je igrao protiv nas nije tukao nase igrace glumio penale krilao na sudije. Za razliku od nekih drugih uostalom svjez primjer na je Kunic prije 10-tak dana. Meni je to dosta.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113760 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4777, 4778, 4779, 4780, 4781, 4782, 4783 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs