banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 862 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Nov 2019, 19:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Zavisi šta uzmeš. Moja iskustva su odlična. Viet i Vavoo rade sjajno. Viet može na 3 uredjaja i sasvim je dovoljan. Kvalitet slike odličan, a skoro svi kanali su u HD-u. Milina za gledati. Podijeliš troškove sa podstanarom i sjajno. :) Pored njega čovjeku niti jedan kablovski operater više nije potreban

Vavoo je jeftin, pouzdan a ponuda je fantastična. Za 3,99 eur koliko košta Vavoo ne bih se smarao sa zatamnjivanjem, lošim komentatorima, kišom, oblacima, snijegom na tanjiru, vjetrom, suncem, pametnjakovićima i kvazistručnjacima koji ti uzmu legalne pare a uslugu nemaš ili djelimično imaš, ili se na kraju "pobiju između sebe" pa ishod bude takav da moras izabrati koji kanal - nikad nećeš imati.

Koristio sam i Blue Fox IPTV. Jedno vrijeme je bio odličan, a onda je počeo da koči. Valjda je do njihovog servera. Ima tih lista i aplikacija i na uređajima i dok rade dobro je. Kad ih nestane snalazi se i kupuj. Pune su ih društvene mreže i pik-ovi. Ipak.za sve ti treba dobar net. Bar 10 mbita, a sa 20 nemaš brige. Radi ko sat.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2019, 20:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
Ako je tebi slika na Vavoo dobra, trebaš provjeriti da li vidiš najbolje. :lol:

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2019, 22:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Jako dobar kvalitet slike, HD na svim Sky sport kanalima, kako britanskim tako i njemačkim. Sky main event i Sky premier liga dosta dobri i u SD. Sky F1 u zavisnosti od toga šta se emituje, što je normalno, jer ne može se očekivati da apskalirani HD arhivski snimak iz 2008 bude istog kvaliteta kao direktan prenos. Italijanski Sky sport je mislim sav SD. Nisam puno gledao. Naši kanali, kako ko. SK je u SD, Arena, HBO i RTS je u HD. U svakom slučaju, puuuno bolje nego na mtelu, sto se tiče kvalitete slike a o ponudi da i ne govorimo. Ponuda za tri klase bolja od svih operatera zajedno. Što se tiče, ljekarskog pregleda, neka hvala, molim, počistite najprije pred svojim ulazom. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2019, 22:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Il si nabavis jarana koji se bavi s tim pa budes parazit :)

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2019, 23:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
drug je napisao:
Jako dobar kvalitet slike, HD na svim Sky sport kanalima, kako britanskim tako i njemačkim. Sky main event i Sky premier liga dosta dobri i u SD. Sky F1 u zavisnosti od toga šta se emituje, što je normalno, jer ne može se očekivati da apskalirani HD arhivski snimak iz 2008 bude istog kvaliteta kao direktan prenos. Italijanski Sky sport je mislim sav SD. Nisam puno gledao. Naši kanali, kako ko. SK je u SD, Arena, HBO i RTS je u HD. U svakom slučaju, puuuno bolje nego na mtelu, sto se tiče kvalitete slike a o ponudi da i ne govorimo. Ponuda za tri klase bolja od svih operatera zajedno. Što se tiče, ljekarskog pregleda, neka hvala, molim, počistite najprije pred svojim ulazom. :)


Hahahaha, ne mogu da vjerujem šta čitam. Upoređuješ sliku mtela sa Vavoo? Hahaha, pa ti fakat ne vidiš. :lol:

To što je u HD na Vavoo, ne znači da je dobra slika, nije sve u rezoluciji. Znači Arena HD na mtelu je za 3 klase iznad nego na Vavoo.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2019, 23:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Imao mtel, imam Vavoo. Kraj priče. Kao što rekoh, prije nego što poručiš nekome da posjeti doktora, molim te, učini to sam. :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2019, 23:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Arena na mtelu HD?

O tugo jesenja....

Послато са COL-L29 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2019, 04:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Да и то ''FullHD'', у чему је проблем?
Гледао сам и ја разне пиратске листе и тешко који канал на њима може парирати кабловском каналу, нађе се неки страни који иде у 1080п да је истог квалитета као нпр. Арена, али их је јако мало, јер већину канала ови што продају те листе осакате па и кад стоји ознака да је ХД јес али шишак.
Елем, шта би са оним што се рекламирало у августу као да ће кренути од 1. октобра нека омакс омикс тв колико се сећам да су јој наденули име??? Реклама им је искакала свако мало на ФБ, а и овде се помињала. Да ли неко користи?
БлуФокс је прсо чим сам ја узео на један месец да пробам, а и ако су с обзиром да су били болесно скупи. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2019, 08:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Pih koliko predrasuda. Koristio sam mtel sa ADSL, dok sam živio kao podstanar, to je užas. Nikome to ne bih preporučio. Pojedine divlje liste ne bih komentarisao, ovo što kaže dukicas za Blue Fox je tačno. Jednostavno, kao i sve, ima dobrih i ima loših, ali odgovorno tvrdim da se sa Vietom teško ko može nositi. Toliko HD kanala na jednom mjestu. Sjajno. Koristim već duuugo. Dalje, kvalitet slike SK kanala na Vavoo je puuno bolji nego SK na mtelu. U stvari, da budem skroz precizan, ne postoji nadaleko gori kvalitet slike od SK na mtelu, i Arene na Totalu. To je, najkraće rečeno patnja za oči.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2019, 13:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Šta je najjeftinije, da imam RTL2, Arenu 1 i SK1? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2019, 23:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
Kakav bolan kraj priče, ko si ti da to kažeš? Imam mtel, probao Vavoo, ni blizu. Ne kontam fakat, ili stvarno ne vidiš ili se praviš lud.

I da, Arena ima na mtelu u HD.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2019, 23:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
I idalje flexuje sa Eltinih 20Mbps

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2019, 07:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Neki stvarno nikad neće odrasti. Ali to samo govori o njima. Nekima je očito stvarno problem biti realan. Razumio bih samo ako je neko zaposlen u toj instituciji koju tako očajnički zastupa, drugačije ne. Reći da je ponuda koja se može naći na Vavoo aplikaciji sa svim Sky sport kanalima, na svim mogućim jezicima, sa svim najpoznatijim evropskim kanalima, sa više kanala na SH-HS govornom području, nego što mtel ima u cijeloj ponudi, sa kvalitetom slike koja svakako nadmašuje mtel sa ADSL koji ima ubjedljivo najlošiji kvalitet slike u ovom dijelu Evrope, je apsolutna glupost. O Vietu tek da ne pričamo. I sve sjajno radi, na Eltinih 20 mbita. Ali nema veze, opravdano je ako to ima neku funkciju. Mtelu bi bilo bolje da se posveti uvodjenju optike, kako više ne bi uništavali vid korisnicima, jer im je trenutno, najveći uspjeh kupovina kablovske na kojoj je slika za klasu bolja nego kod njih. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2019, 10:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
mara- je napisao:
Kakav bolan kraj priče, ko si ti da to kažeš? Imam mtel, probao Vavoo, ni blizu. Ne kontam fakat, ili stvarno ne vidiš ili se praviš lud.

I da, Arena ima na mtelu u HD.
Druze ne znas ti onda sta je HD, nemoj sad da se vadis da pise HD pored loga arene.

Послато са COL-L29 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2019, 11:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
Šta se imam vaditi, jeste HD, zašto misliš da nije? Imam vdsl2 i bez problema može HD. Imaš paket HD kanala u mtelu, nisu samo Arene u pitanju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2019, 12:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Prvo treba uporediti na čemu se gleda, nekome je OK ako gleda na laptopu od 14-15", a nekome ne valja, što je i normalno, ako gleda na TV-u od 50-60".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2019, 14:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Za mene arena na mtelu na 32 inca je jako losa... Losija od elte.

Послато са COL-L29 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2019, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Dobre su Arene u HD preko mtel-a. SD je kriminalan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2019, 16:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Avg 2013, 17:04
Postovi: 67
Ja sam koristio sve pomenute liste twvet ima najmanji broj kanala i bez vod-a i 18+ ali daleko najboljki kvalitet slike ali i cijena je jaka.Trenutno koristim nova tv ili nova media menjali su naziv, cijena je dupol jeftinija 5e a imaju sve, i provereno za vreme udarnih sportskih desavanja slika bez stekanja. Kada gledam ligu sampiona ipak biram arene hd mtel...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2019, 22:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
Pih koliko predrasuda. Koristio sam mtel sa ADSL, dok sam živio kao podstanar, to je užas. Nikome to ne bih preporučio. Pojedine divlje liste ne bih komentarisao, ovo što kaže dukicas za Blue Fox je tačno. Jednostavno, kao i sve, ima dobrih i ima loših, ali odgovorno tvrdim da se sa Vietom teško ko može nositi. Toliko HD kanala na jednom mjestu. Sjajno. Koristim već duuugo. Dalje, kvalitet slike SK kanala na Vavoo je puuno bolji nego SK na mtelu. U stvari, da budem skroz precizan, ne postoji nadaleko gori kvalitet slike od SK na mtelu, i Arene na Totalu. To je, najkraće rečeno patnja za oči.


SK na mtelu je u SD rezoluciji,a na Vavoo u HD pa je jasno zašto je bolja slika.A što se tiče IPTV lista /aplikacija i sporta,nikako ne idu jedni sa drugim.Bolji je i taj "mulj" SK na mtelu od tog tvog HD na Vavoo,jer se makar gledaju prirodni pokreti slike(50-60 fps) dok na svim tim "divljim" strimovima kao da gledaš pokrete jako loše video igrice.

Za gledanje filmova serija i ostalog nije loša opcija,ali za sport nikako.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 862 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs