banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 21:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Avg 2019, 10:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Svi se slazu u cinjenici da ce jedini odgovorni za neuspjeh na prvenstvu biti djordjevic i tada mu ne bi bio u kozi jer je povukao dosta rizicnih poteza u proteklom periodu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 10:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
A šta bi bio neuspjeh?

Da se ne plasiramo u polufinale ili da ne osvojimo zlato?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 11:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
И мени је непозивање Калинића права енигма.
Мислим да ће Симоновић бити замјена Бјелици, док се позиција 3 већ може скрпити.

Кад смо онако окрњени били други на ЕП, можемо се вала бар до финала довући и са овом екипом.
Изгубићемо од амера, без обзира какви год да су дошли, а реално јаки су о и овако.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 11:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Neuspjeh je ako se ne udje u borbu za medalje,znaci polufinale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 11:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
По мени, и да се не уђе, не би Салету замјерио пуно.
Што се мене тиче, има бланко подршку, бар још 2 велика такмичења, са овим СП 3 такмичења.
Дакле СП, ОИ, ЕУРО.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Evidentno je da Đorđević ima taj neki krug igrača kojima vjeruje i smatra ih nekim svojim vojnicima. Rekao bih npr. Simonović, Birčević, Raduljica, objektivno igrama iz prethodne sezone ničim ne opravdavaju poziv. Raduljica ni u najboljoj formi, ne bi mogao da bude među tri centra u konkurenciji Marjanovića, Jokića i Milutinova. Simonović i Birčević ispred Kalinića, to apsolutno ne kapiram. Birčević nikad nije ni bio neki top nivo, Simonović imao onu ludačku sezonu kod Radonjića i to je to. Ne može me niko ubijediti da njih dvojica mogu bolje da odgovore poziciji četiri od Kalinića, na bilo kojoj strani terena. Jedino što vidim kod njih dvojice je da šutem šire odbranu, ali nijedan nije pouzdan i konstantan šuter, već su obojica sporadični u tom segmenutu. Simonović se prošle sezone, kretao na oko 30 odsto i to na malom broju šuteva, što je mizerija, za nekog kome je to glavno oružje u napadu. Defanzivno, rekoh već, mogu se podvesti pod kategoriju korektnih defanzivaca i ništa više. Oni jače četvorke ne mogu da brane ni u ludilu...

Ni precrtavanje Nedovića mi nije ništa manja misterija. On je jedini pravi kombo bek, koji može kvalitetno da pokrije i poziciju jedan. Nije komforan tu, ali svakako da može da odigra. Značio bi nam sad itekako, kad je Teodosić maltene izgubljen, a jedan od dvojice preostalih plejeva je Jović, čovjek sa hroničnom povredom leđa. Uz to Nedović igra strašno u tranziciji, bez lopte ili sa njom u rukama. U kombinaciji sa Jokićem, koji zna da frljacne pas preko cijelog terena, mogli smo da pravimo rusvaj na nepostavljenu odbranu protivnika. Imali bi sigurno nekoliko napadačkih setova više.
Nije da u spoljnoj liniji nema igrača koji znaju da igraju sa loptom u rukama. I preostali bekovi su sasvim soldini u tom segmentu. Bogdanović, Gudurić pa i Milosavljević, ali recimo da je prvu dvojicu takvih šutera, grehota trošiti na prenos lopte, umjesto da im se obezbjedi što više čistih situacija za šut.

skeva je napisao:
Nikako ne vidim opciju da Bobi otpadne. Naravno da na pocetku pripremnih utakmica odbrana nece biti dobra, i nije ni sa Bobijem ni bez njega. Sa druge strane, ako moze igrati u NBA, moze i ovdje na manjem terenu gdje njegovo zoniranje pije vise vode. Ofanzivno ne treba trositi rijeci, ne postoji igrac koji ga moze zaustaviti, samo protok lopte mora biti brzi, sto je do trenera i njegove postavke.
Sto se tice Tea, mozda je i vrijeme da Micic preuzme svoju ulogu a Bogdanovic bude vodja do kraja. Sto se Birce tice, mene je sramota za njega, nema potrebe da je tu, aj Radule cisto radi atmosfere... Simon ce ici zbog sirenja igre ali upitan je i on jer mu je sut uzasno pao.


Bogami, volio bih da si u pravu, ali mi se čini da je Bobi najbliži tome da otpadne, jedino ako Đorđević ne smatra da može profitirati iz pomjeranja Jokića na četvorku. Po meni to je blasfemija, ali 'ajde. Kao što si sam rekao, nek' preuzme odgovornost.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 11:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
U NBA se vidjelo da je Bobi popravio odbranu. Prije svega brže se kreće u odbrani, pa je znao blokirati, zatvoriti... i niže, suvišno reći i brže, igrače. Naravno, drugo je NBA, a tek playoff, gdje imaš pored hrpu životinja koji te neće tek tako ostaviti 1 na 1. Naravno da ima rupa, posebno ako ga izvuku od koša. Ali na drugoj strani, u napadu, može da donese mnogo više nego što je problem u odbrani. Ako ne služi samo da veže dva igrača za sebe. Ako može to u NBA, zašte ne može i protiv većine ekipa na SP. Jedino suđenje može biti problem, da ga ne časte faulovima u napadu.
Ne uklapa se on u Đorđevićevu viziju. Možda jedino protiv Amera gdje nema natrčavanja sa njima. Ali da se riješiš opcije koja može izmisliti koš i protiv bilo kojeg NBA tima. Ali opet, tri i po centra.

Može li zvati Nedovića? Meni jeste bezveze što je Nedović saznao na internetu da neće biti pozvan. A Šarenac čitav serijal forsira... zajedništvo, odnos u reprezentaciji... :) Ili da se barem ode Kalinić krstiti prvo negdje na Kosovu, natuče nekog Šiptara i opere grijehe :D

Što se tiče spuštanja Jokića na 4, pa bio je sada u Beogradu Malone. Valjda su mogli razmijeniti koju o tome kako to nije funkcionisalo. :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 11:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
danijell je napisao:
Može li zvati Nedovića? Meni jeste bezveze što je Nedović saznao na internetu da neće biti pozvan. A Šarenac čitav serijal forsira... zajedništvo, odnos u reprezentaciji... :) Ili da se barem ode Kalinić krstiti prvo negdje na Kosovu, natuče nekog Šiptara i opere grijehe :D


Jbga, to je cijena mozda prebrzih odluka i prijekog suda kod djordjevica. Kod nedovica, opet mozda, i nije tolika steta ucinjena i sada se moze gurnuti ta prica o reprezentaciji kao svetinji ako ga se bude ponovo pozivalo! Jbga, jeste malo kvarno, al' nedovic bi i sada dobro dosao :D
Kod kaline sam siguran da je problem malo dublji i da odluka nije samo djordjeviceva tako da mislim da od njegovog poziva nema nista.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 12:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Hoćeš reći da je Vučić rekao... neće meni neko drugi spominjati razgraničenje na Kosmetu. To je moje i onih kojima ja kažem da o tome pričaju. Miješaš se meni u posao, sada ću ja u tvoj :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 12:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Ko misli da će pozvati Nedovića nakon što ga je prekrižio, živi u zabludi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 12:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Ne bi Nedović i Kalinić ni prihvatili poziv da ih sada pozove selektor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 12:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
To su ti oni rekli?

Ja mislim da bi obojica prihvatili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 12:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Jos jedna stvar, Macvan je nesto slicno Bobiju sa pozicije 4, isto ofanzivno jak u izolaciji na niskom postu, odbrambeno 3 puta gori od Bobija, a bio je vazan clan ekipe. Dakle nije do Bobijeve odbrane, moze samo biti zbog idiotluka nekog, ali cvrsto vjerujem da selektor nece sebi pucati u koljeno. Za Nedovica ga razumijem, mislio je da ima bekovsku liniju do povrede Tea, i nije zelio da ga cima. I za kalinu koliko toliko kontam, sirenje igre blabla, ali za Bobija bi bio idiotluk.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 12:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
To su ti oni rekli?

Ja mislim da bi obojica prihvatili.

Naravno da bi, ali kasno je sad.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 12:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Ne bih se kladio da bi odbili naknadni poziv!
Konkretno Nedovic. Druga stvar, u odnosu na Bogdana, Jokica, Bjelicu ne bi bio u bog zna kakvom zaostatku po pitanju priprema.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 16:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Veceras ce Bobi da rasturi Litvance i zacementira sebi poziciju u timu.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 17:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Vec me dere euforija, nema veze sto su prijateljske :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Sunce ti, ovaj Micic ko minijaturna verzija BosnianBeasta :-(

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A jokica i glupog faula. Prvo ne skace za loptu i kada litvanac uzme loptu i okrenut mu ledjima on ga opali po ruci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2019, 19:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Otpo Bobi ☹️

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs