banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4741, 4742, 4743, 4744, 4745, 4746, 4747 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Avg 2019, 18:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Jan 2018, 21:41
Postovi: 38
koliko ste krs ekipa kad namjestenu utakmicu u 90+ rjesavate :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Avg 2019, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Jako bitna pobjeda. Nadati se da je sad to ta prekretnica da najzad proigramo. Slabosti su i dalje tu ali opetvkupljeno je jos 14 dana mira jer nam dolazi Mladost a njih bi trebali dobiti.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Avg 2019, 18:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Nisam gledao, sad vrtim snimak.
Gledam Runicev start, nije on dobar s glavom nikako.

Inace, svaka cast. Prebacili su moja bodovna ocekivanja u ova dva gostovanja.
Samo nek grizu do zadnje.

Hvala i predsjedniku.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Avg 2019, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Do zime pobjedjivati kuci i ostati pri vrhu tabele. Na proljece cekati sansu iz prikrajka.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Avg 2019, 22:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Naša je sreća što je Bosančić morao izaći. Krunić ga je opet upario sa Danilovićem, sa Zokijem je to dosta bolje izgledalo.
Pogotovo zadnjih 15 minuta kad je ušao Radulović, to je naših najboljih 15 minuta ove sezone, malo smo i ličili na ekipu tad. Danilović i Runić kriminal standardno.

Isto je sreća što je Mirić odsustvovao, odmah je drugačije kad imaš pravo krilo - Jakupovića. I Crnov ne liči ni malo na krilnog igrača, volio bih Subića vidjeti na njegovoj poziciji. Ćosića ne bih dirao sa beka, najprijatnije iznenađenje do sada.

Odlično je što se tiče bodova, ali mi u 4 utakmice nismo imali ni jednu izrađenu akciju i šansu za gol iz nje. Tri gola poslije prekida i jedan nakon što je presječena lopta namjenjena golmanu. To zabrinjava, ni jedna jedina šansa iz igre.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Avg 2019, 23:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
bigman je napisao:
Krunic se neće mijenjati. Ni u jednoj varijanti. Nije tema uopste.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока


Ko kaže? Mondo Be A?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 07:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Crnov je 8-ca? Vuce se ko prebijena macka vec u prvom poluvremenu. Steta sto zuti ne dobi crveni, da nas pojaca za iduce kolo.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 07:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Crnov je počeo kao prednji vezni, i na toj poziciji je imao sezonu-dve života onomad u Širokom.
Momak nema brzine za krilo, prosto je. Ima nekog znanja sa loptom, ali na krilu to ne može pokazati. Još igramo poprilično defanzivno pa mu ni Ćosić puno ne pomaže, a i kad Ćosić ode gore ovaj mu ne gurne loptu. Otkako se teže povrijedio, gurnut je na krilo, prvo u Želji pa u Krupi.

Inače, meni je mali Jakupović juče bio najbolji. Mnogo bolji od Mirića. Pokušavao 1-1, često ga pokušavali izbaciti.
Takođe, Milutinović je sam bolji nego Vladan i Bosančić, iskusniji, sa dobrom loptom.

Nadam se Kajkutu od prve minute protiv Mladosti, uradiće za poluvrijeme više nego ona nesreća iz Čačka.

Ova ekipa, iako nije možda najsrećnije selektovana, ima mogućnosti da igra mnogo bolje nego ovo sad, da li će to Krunić znati iskoristiti, vidjećemo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 08:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Niko da napise kako lijepo punimo kasu omrznutog ns/fs b i h! Dokle vise ovako?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 08:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Viktor_RBA je napisao:
bigman je napisao:
Krunic se neće mijenjati. Ni u jednoj varijanti. Nije tema uopste.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока


Ko kaže? Mondo Be A?
Ja kazem.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 09:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Kakva god da je igra bila,borac je sa tri gostovanja donio 4 boda pri tome je uzeo bod zeljeznicaru koji je nakon te utakmice sve pobijedio.
Cinjenica je da sa runom maloumnim (ne mogu da shvatim da pored toliko potrosenih para nisu mogli naci krstenog stopera) ne treba ocekivati bodove na utakmicama gdje on bude igrao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 12:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Po meni, u vidjenom do sad, Cosic definitivno prvo ime na terenu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 12:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Управо гледам снимак на Арени и мислим исто. Ћосић читавом дужином терена игра и стварно је позитивно изненађење.

Жути као да у штиклама од 15 цм трчи, ко да је скок у даљ тренирао прије фудбала...никакву контролу своје игре нема...Руна није квалитет за Борац, ал не треба да се истресају људи на њему, момак игра како зна, то је што је....неће преко ноћи постати Хари Мегвајер. Од њега стварају глиненог голуба, а та мета треба да буде "струка" која га довела. Кад игра, треба га подржати и то је то.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 14:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
A kad zuti stade na loptu i pruzi se koliko je dugacak a nigde nikog oko njega.
Potez kola bez dileme.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Из 4 утакмице 7 бодова је супер, а чак 3 гостовања, при том једно Жељи од кога смо покупили бод, није лоше. Побиједили смо Радник, то је битно. А леми нек пуши, овакве побједе не желим, ако је истина да је намјештено. Колико год да нам је доста патње са клубом, радије бих да играмо и другу лигу РС и да ремизирамо са Влашићем на Градском али ПОШТЕНО него да овако побјеђујемо.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Na osnovu ovoga sto sam do sada vidio, Borac ima samo jedan problem, dok iz njega proizlazi mnogo manjih problema, u igri naravno. To je Vranješ. Iz nekog, meni nepoznatog, razloga covjek igra ono sto zeli i Krunic mu tu ne moze nista. Odmah da kazem, o momku sve najbolje mislim i kao igracu i kao covjeku.
On sam odlazi naprijed, fiksira se za Vujakliju i on prima te lopte u zavrsnici, gdje je vec markiran i on i Vujaklija, i to ovog drugog ostavlja potpuno beskorisnim. Po mom misljenju, on treba da bude 10ka, da povuce loptu od svoje polovine do zavrsnice, da pravi trouglove sa krilima i da gura loptu naprijed ili na bokove Crnovu i Miricu. Ovako to radi Zuti (vidi se kako) ili Bosancic, pa tako Crnov i Miric loptu dobijaju na 40m od protivnickog gola, i sanse da se probiju do kornera ili do gola su minimalne. Oni loptu moraju dobiti na 20m od gola i tu da odigraju 1 na 1 i idu unutra ili da centarsutevima traze Vujakliju, koji je ubica za takve situacije. Ovako suzava prostor oko centarfora koji je sam od sebe spor i gabaritan.
Kad vec imas ovakvog centarfora onda ga moras hraniti loptama sa bokova ili dubinskim na nacin da on onda ostavlja za krila.
Nepozanost redova odaje sliku da se Borac brani, pisao sam vec.
Treba reci da je ovo juce bilo dosta bolje, Radnik nista posebno, upitno je njihovo sve nakon evropskih utakmica, ko zna kad ce se vratiti u ritam. Iskoristio je Borac to, slicno kao i Zeljino stanje.
Krunic mora srediti neke stvari, ovo je i dalje veoma dobra grupa pojedinaca i sve je do njega.
I za Morijentesa, Borac je napravio 3-4 sanse u drugom poluvremenu, ne znam na sta mislis kad kazes da nisu napravili?

I da, hvala predsjedniku!

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 16:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Bigman vidi ovako Vranjes nikada nije igrao 10-tku, znaci on moze po boku lijevo ili cak i desno ili na zadnjem veznom. Najveci kvalitet tog momka naravno ne i jedini je sto je okomit prema golu. Kad dobije loptu sjuri se ka protivnickom golu i tu kod njega nema kalkulisanja. Jos ako mu se otvori prazan prostor to znalacki koristi.
10 bi trebao biti Milutinovic cini mi se da ima sve za to mjesto. Cak mu je i igra u defanzivi losa znaci rodjena 10-tka.
Ja bi Stoleta desno,Subu lijevo napadac Vujaklija ili Kajkut iza Milutinovic. Dva zadnja vezna Aco i Bosancic uglavnom Aco mora radi iskustva. Lijevog beka ostaviti stopere takodje desno bih ovog Comora prije Cine.
Vidjecemo kako ce to Kruna posloziti vec u subotu.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Koliko je bodova vranjes donio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
@bigman, okomio si se na čovjeka koji je sam pokazao više nego cijela ostala ekipa zajedno do sad u prvenstvu, a to je Stojan Vranješ. Nebitno na kojoj poziciji igra na terenu, sa svojim iskustvom za ovu ligu on je odličan, i to nije do njega nego do trenera, da iz njega izvuče makismum. Ne možemo mi svu svoju igru bazirati na Vranješu, a da drugi ne pokazuju ništa.
Problem su nepotrebno forsirani Danilović, i preplaćeni Mirić i Vukajlija, koji do sad nisu pokazali apsolutno NIŠTA! Da li je do njih, ili do trenerove taktike i postavke na terenu?
Kao što neko već spomenu, do sad za pohvalu je jedino Ćosić, uz Vranješa. I eventualno Crnov.
Nadam se da je stručnom štabu jasno da je ova pobjeda u Bijeljini čista sreća (mada je i sreća bitan faktor u fudbalu), i da smo mi još daleko od igre za gornji dio tabele i playoff.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2019, 17:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Ja sam rekao sta mislim o njemu. Odlican igrac, za Borac u ovom trenutnku najbolji. Zasluzeno i kapiten. On nikad nije igrao ovo sto sad igra. On ne igra 10ku sad. Ja mislim da se mora vracati po loptu, pomoci ovoj dvojici, ne glumiti napadaca. Jer ovo ne vodi na dobro. Nisam se okomio na njega, samo smatram da ne treba da igra to sto sad igra.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4741, 4742, 4743, 4744, 4745, 4746, 4747 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs