banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 400 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 29 Jan 2019, 17:51 
Tuzno mi je to.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 29 Maj 2019, 14:39 
Citiraj:

BEOGRAD - Jedan Beograđanin bio je u glavnom gradu Srbije svjedok nečega čega se vjerovatno svako od nas plaši da može da mu se desi. Dok je šetao preko Brankovog mosta, na trotoaru ispred jedne zgrade, ugledao je muškarca koji leži na zemlji.

Bio je predaleko da bi mu istog trenutka pomogao, a kada je vidio da ga komšije bukvalno preskaču, da mu iko prilazi da mu pomogne, riješio je da to i zabilježi kamerom.

Dok muškarac leži bez svijesti ispred zgrade, prvo ga ignoriše jedan muškarac koji je malo dalje pravio selfi, a potom i jedna djevojka koja izlazi iz zgrade.

Kasnije je isto uradila i starija komšinica, koja je doduše malo zastala, a odmah za njom i jedan komšija.

Poslije nekog vremena pojavljuje se još jedan čovjek, pa i on, kao i prethodni, samo prolazi pored nesrećnog muškarca.

Možda je najupečatljiviji muškarac u bijeloj majici koji je, pričajući telefonom, samo protrčao pored čovjeka na zemlji, a nekoliko sekundi kasnije, iza njega se pojavila žena koja se skoro spotakla o njega, ali joj ni to nije bilo dovoljno da stane i pomogne mu.

Tek kada su ga ugledali ljudi iz obližnje berbernice, jedan od njih mu je prišao i pridigao ga, pomogao mu da ustane i uveo ga u ulaz zgrade.

Kako i sam autor videa napominje, vrlo je moguće da je čovjek ležao u nesvijesti od alkohola, ali činjenica je da niko od prolaznika to nije znao, jer se niko nije ni na sekund zaustavio da vidi šta mu je, prenosi "Telegraf.rs".



https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu ... ili/540892


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 02 Jun 2019, 23:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Tužna sudbina: Mladić se ubio zbog kredita koji je ostao iza njegove majke
21:39, 02.06.2019.
Izvor: avaz
Thumbnail
Mevsudin Murtić (24), koji je usred bijela dana skočio u smrt sa 17. sprata stana u zgradi u zeničkom naselju Blatuša, na očajnički čin odlučio se zbog loše finansijske situacije, tvrde njegove komšije.
"Vjerujte, komšije su ga hranile. Na Sudu su juče sakupljali novac za njegovu sahranu. Tužno", govore komšije.

Najteže mu je pala tužba koja je stigla zbog dugova koji su ostali iza njegove majke, tačnije kredita, a koje on nije imao odakle da vrati.

"Stigla mu je tužba od banke da vrati dug. Navodno je dobio presudu sa Suda, trebao je izgubiti stan. Pogađa u srce činjenica da je policija u stanu, nakon samoubistva, zatekla papir na kojem je uspio napisati tri rečenice žalbe. Vjerovatno ga je to dotuklo, što gubi stan, nije više mogao pa je skočio kroz prozor stana", govori njegov komšija.

Murtić je, kako Avaz saznaje, živio u stanu sa majkom, koja je, usljed teške bolesti, preminula prije dvije godine. Otac ih je ostavio saznavši da je njegova majka u drugom stanju, od kada su živjeli sami.

"Majka mu je radila u Prekršajnom sudu. Nažalost, išla je na hemodijalize, ali je prije dvije godine preminula. Imao je polubraću i polusestre, ali nisu bili u kontaktu", tvrde komšije.

Prikupljali novac

Budući da je imao svega osam razreda škole, a da je ostao sam, Murtić nije znao kako dalje kroz život. To ga je, govore komšije, ubijalo.

I na zeničkom Sudu, gdje je radila njegova majka, ostali su u šoku nakon spoznaje da je sin njihove bivše radne kolegice okončao svoj život. Niko nije mogao ostati imun na saznanje da nemaju novca za sahranu pa su se maksimalno uključili u prikupljanje pomoći.

Obdukcija nije rađena

Budući da je, prema nalogu dežurnog tužioca Tužilaštva Zeničko-dobojskog kantona, trebala biti obavljena obdukcija tijela, kojom bi se utvrdilo radi li se o samoubistvu ili o nesrećnom slučaju, na zahtjev porodice, to nije učinjeno.

"Obdukcija nije rađena s obzirom na to da nije bilo osnova za sumnju da je počinjeno krivično djelo. Tijelo je predato porodici", kazali su iz Tužilaštva.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jun 2019, 06:20 
zivot pise drame...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jun 2019, 06:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Који већ пут да се људи убијају због сиромаштва... Политико, сјеме ти се затрло.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jun 2019, 07:15 
Vidim i u Srbiji svako malo nadju par ili nekoga ko je umro od gladi...a Vucic govori kako nikada bolje nije bilo...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 18 Jun 2019, 23:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
ZA NJU DUBIČANI IMAJU SAMO RIJEČI HVALE Srednjoškolka odrasta na njivi, more nikada nije vidjela (VIDEO)

https://srpskainfo.com/za-nju-dubicani- ... RZE5f1Psa8
https://m.youtube.com/watch?v=6mU-mTr0tGw

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 19 Jun 2019, 05:21 
Citiraj:
Omladina danas gleda kako bi išla u kafanu, pila, provodila se – kaže Mirsada


normalno...ne bi ni ona cijeli dan orala i jebavala se po njivi da je nije sudbina natjerala...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 25 Jun 2019, 02:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Protest zbog "provaljenih" testova: Maturanti blokiraju ulice VIDEO
https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1556047

Djeca postaju sve bahatija i bezobraznija, kao neko ko je polagao ozbiljan prijemni za govnaziju ovo ne podržavam.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 25 Jun 2019, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
То су се побунили они који нису добили те задатке :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 08:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Oprosti, Andrea!

https://micromreza.com/index.php/vijest ... sti-andrea

Citiraj:
Vest glasi suvo. Gotovo bezbojno. „Aleksandar Mitrović, sin vlasnika Pinka Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci nošenja nanogice u svom stanu i zabranu upravljanja motornim vozilom na godinu dana, zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je na pešačkom prelazu u Ustaničkoj ulici pregazio 17-godšinju Andreu Bojanić“.

Uz to ide i dodatak: „Mitroviću će u kaznu biti uračunato i vreme provedeno u pritvoru od 19. jula do 4. oktobra 2013. godine“.

Oprosti, Andrea.

Srpska ti je pravda čudna rabota.

Da je na tebe, te kobne noći naleteo neko nebitan, neko ko se napio, ali mu tata nije vlasnik režimske televizije, najveće medijske imperije, verujem da bi pravda odavno bila zadovoljena.

Završio bi on ekspresno u Zabeli na nekoliko godina. Ne bi dana belog video. A srpski štampani mediji bi, baš kao u nekim drugim slučajevima, secirali tu pijanu budalu, razvlačili bi je danima i mesecima po naslovnim stranama.

Jebiga. Na tebe je naleteo sin Željka Mitrovića, čoveka bez kog ovaj napredni režim ne bi imao ni 30 odsto popularnosti koju uživa.

Zato je tvoj ubica dobio 12 meseci nošenja nanognice. A ni tih 12 meseci neće odslužiti u toplini svoje super-luksuzne kuće: Jer, kao što vest kaže, „u kaznu će biti uračunato i vreme provedeno u pritvoru“.

Oprosti, Andrea.

Ne mogu ni da naslutim koliku bol sad oseća tvoj otac, kog sam igrom slučaja, upoznao dok je davao intervju u firmi u kojoj sam nekada radio, intervju u kom je stoički, sa teškom mukom, govorio kako ima veru u pravosudni sistem ove zemlje.

Sećam se tišine u improvizovanom studiju.

Sećam se drhtanja njegove brade.

Oprosti, Andrea, ali ne mogu da shvatim koliko, zapravo, košta nekakav „mali“ ljudski život u ovoj zemlji?

Dvanaest meseci nanognice. Za to što te je neko udario i onda pobegao s mesta nesreće, umesto da ti pruži pomoć. Ili barem u znak ljudskosti i kajanja, stegne tvoju ruku u trenutku dok poslednji put udišeš vazduh i gledaš u crnu beogradsku noć.

Srpska ti je pravda, draga Andrea, čudna rabota.

Imam druga. Moj drug je udario kolima ženu kada je izletela pred njegov auto koji je on vozio brzinom od 37 kilometara. NJemu je bilo zeleno. NJoj je bilo crveno. On je udario. Istrčao iz kola. Odveo u Urgentni centar. Pomogao joj pri saniranju povreda. Policiji ispričao sve kako je bilo. Ni reč nije izmenio. Ni slovo dodao, ni mišlju se nije branio. Žena je čak potvrdila sve što je on rekao. I priznala da je na crveno izletela na ulicu.

Moj drug je 14 meseci zatvora. Nije dobio nanognicu. Dobio je zatvor. I to za manje od pola godine suđenja. Za ženu koja je danas živa i zdrava.

Čudna ti je rabota ta srpska pravda: Neki put, kada si nemoćan i mali, treba joj tek dve-tri nedelje da te oglasi krivim i pošalje ti izvršitelja na vrata, ili tebe malog da pošalje u zatvor.

Ali, ako ti tata plaća slobodu tako što se uvlači duboko u dupe čitavom državnom vrhu, onda dobiješ nanognicu. Na nepunih godinu dana.

Oprosti, Andrea.

/Aleksandar Bećić/Srbija danas/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 09:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Baš me zanima da li će Vučić ovo komentaristati, s obzirm da se radi o sinu lika koji širi njegovu propagandu, ili će se kao pička, što i jeste, ućutati...
Ovo je tolioko jadno, i bolesno da nema potrebe ni komentarisati...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 10:04 
svasta....bas cudno za nase pravosudje...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 10:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Zar je trebalo 6 godina za ovakvu kaznu?

BG je ludnica, mislio sam pošto živim u BL da imam iskustva sa prelazom preko širokih cesta, ali u BG važe druga pravila.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 12:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
U BG nema pravila. Crveno, zeleno, pih... prelaziš kada si koliko toliko siguran da te neće razmecat po asfaltu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 13:51 
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 14:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Nije loše, dapače


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 23:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Evo sličan slučaj u RS: http://srpskacafe.com/2019/03/sin-bivse ... i-pjesaka/

Dvije godine i tri mjeseca zatvora, kakva kurčeva nanogica...
Sad sam gledao malo izjave Mitrovića i advokata. Fuj, odvratno! Sve najgore im želim!

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 23:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Pisala sam već.
Na ličnom primjeru: 10 mjeseci, pa pomilovan na 7 mjeseci.
Ovakve situacije me samo podsjete na nepravdu.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Negativno!!!
PostPoslato: 03 Jul 2019, 23:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Čudi me da u ovakvim slučajevima više ljudi ne uzima pravdu u svoje ruke...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 400 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs