banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1254 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 25 Jun 2019, 14:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
_зока je napisao:
Evropa je projekat bogatih sa ciljem da postanu još bogatiji na račun srednje klase i onih država koje su oko Evrope npr nas. Pod krinkom zaštite ljudskih prava u početku, a danas borbe protiv terorizma ljudska prava se krešu, a cijene rastu brže nego plate. Daće bog pa će propasti prije nego na nas padne da je spašavamo.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Želim čvrsto da vjerujem da nisi u pravu.

manitu uci da svira je napisao:
spijo je napisao:
E odlično.Ako si zavirio onda ti je jasno ko može ispuniti uslove extra klase mlijeka (najveći poticaji).Gotovo niko od privatnih gazdinstava.
A za voćarstvo ne može se doći na red od ovih http://www.fruiteco.org/index.php?optio ... 53&lang=sr :wink:


Je l razumijes ti sebe kada pises? Covjece boziji, poljoprivreda u EU je zavrsila navodnjavanje sedamdesetih, protivgradne mreze osamdesetih, remehanizaciju devedestih i dvehiljaditih, nove tehnologije svake godine, sem Bugarske i Rumunije svi daju seljaku od 200 do 800 eura po hektaru itd itd
Jebo ga ti, krenuo si pricu kako mi imamo cijenu proizvoda zbog poticaja ja ti kazem da to nije tako i ende, nemam vise zivaca za ubudale pricati. Bolje po pivu mlatnuti :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 25 Jun 2019, 17:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Evropska unija je trenutno najbolji sistem koji postoji na planeti, nije savrsen, ima mana, ima puno birokratije,
ima puno ljudi koji nemaju dodira sa realnoscu a nalaze se na rukovodecim mjestima, ali nema boljeg.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 25 Jun 2019, 18:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Umetnik je napisao:
Јевропска унија је давно пропала идеја (ако је икад и постојала), да ће нам у њој бити боље, неће (примјер је хрватска рецимо, дакле није до еу већ до саме државе, била она у еу или не)

Разговарам неки дан на штанду Сајтграунда са неким млађим (у односу на мене) Бугарином, рек'о јел има какве промјене како је Бугарска ушла у ЕУ?

Каже има, на горе. Он је из неког града на сјеверу Бугарске (нисам питао којег) који се од уласка у ЕУ свео са 120 хиљада на 30 хиљада становника и каже да је прошла година била прва у којој није забиљежен константан пад у односу на прретходну, него неки мали раст.

Значи до државе је, дефинитивно.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 26 Jun 2019, 20:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Не знам за Бугарску, мислио сам конкретно за хрвате, били су го курац као и ми мање више у односу на Европу прије 2013-те, а богме су и сад. То код Бугарске је очито само олакшање исељавања становништва и мање препрека за рад у иностранству, ако се не варам, и то што им је еу дошла као медвеђа услуга. Али код нас се већ и овако исељавају, тако да еу не би ништа пуно промијенила по том питању. Тачније би, на готе, лакше би нам било отперјати, али перјамо и овако, без уније :) А стање је већ дно дна, па ваљда, оно, неће бити горе. Свакако, нисам за еу.
mimikrija je napisao:
Uff za triest godina iz tvojih usta u božije uši.... :lol: :lol: ,teško da će mene biti tada... :D

И да то буде за 5 година, опет те неће бити :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 11:28 
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/fa ... ija-srbima


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 11:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Aj vil šit majself što bi rekao Čvarkov na engleskom...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 11:36 
Srbotjetnici su to ba...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 12:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Dukke je napisao:
Evropska unija je trenutno najbolji sistem koji postoji na planeti, nije savrsen, ima mana, ima puno birokratije,
ima puno ljudi koji nemaju dodira sa realnoscu a nalaze se na rukovodecim mjestima, ali nema boljeg.



Боже, ти сачувај и саклони.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 12:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Znaš kaci Taška natjerao na komentar.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 13:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Milan je napisao:
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/fasisticki-poklic-srbija-srbima


Ovaj čovjek je velemajstor da od jednog glupog incidenata napravi kao da se radi o opštoj pojavi u Srba.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 13:53 
pa to, fino upakovali govno...srbi genocidasi ba...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 14:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
И онда кажу код неас диктатура ово оно. Па ми смо врхунац демократије кад то говно до сад неко није изнабијао бејзбол палицом...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 17:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
https://srbin.info/drustvo/hrvatski-rat ... avog-orla/

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
^ pa to su im braća

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 30 Jun 2019, 17:54 
neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 08 Jul 2019, 08:09 
https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu ... ima/546975


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 13 Jul 2019, 21:04 
Citiraj:
Nepoznate osobe su u noći između petka i subote polomili, porušili i uništili više od 20 nadgrobnih spomenika na pravoslavnom groblju u Lipljanu.

U noći između petka i subote, nepoznati vandali polomili su, porušili i uništili više od dvadeset nadgrobnih spomenika na pravoslavnom groblju u Lipljanu.

"Kada smo kao i svake subote izašli na groblje, imali smo šta da vidimo. Preko dvadeset spomenika je porušeno. Pozvali smo policiju, to smo jedino mogli, i evo i sami možete da vidite šta je ovde urađeno. Dešavalo se i ranije, rušili su spomenike koji su bliže putu. Ovog puta su ušli dublje u groblje, da se valjda ne vidi, ne primeti, i porušili su preko dvadeset spomen ploča, a na jednoj ploči su izvršili i nuždu”, rekao je RTV Gračanica Jovica Mirić, predsjednik srpske zajednice u Lipljanu.

Preostali Srbi u Lipljanu ovo zlodjelo na njihovim upokojenim rođacima, prijateljima, sugrađanima tumače kao direktnu poruku da nisu poželjni u ovom gradu.

"Sa velikim bolom i tugom su naši meštani dobili prvu informaciju da su uništena dva nadgrobna spomenika. Međutim, kada smo došli na lice mesta, videli smo da je više od dvadeset spomenika srušeno, polomljeno, uništeno. Šta mi preostali Srbi još možemo da očekujemo, ako im i naši mrtvi smetaju. Ovo je poruka da ne žele suživot sa nama, da nema budućnosti ovde za nas”, istakao je Zoran Radić, predstavnik Srba u opštini Lipljan.

Uviđaj je izvršila KPS- policijske stanice u Lipljanu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 06 Avg 2019, 18:40 
Citiraj:

KNIN - Na spomenik poginulim borcima iz Drugog svjetskog rata i žrtvama fašističkog terora u kninskom naselju Polača, nakon proslave "Oluje", ispisani su slovo "U" i nacistički simbol, takozvana "svastika".

Već treći put od početka godine, za sada nepoznati počinioci ispisali su grafite sa ustaško-nacističkom ikonografijom u Polači, piše portal "Srbi u Hrvatskoj".

Prvi grafit sa slovom "U" ispisan je na spomeniku borcima i žrtvama fašističkog terora iz Drugog svjetskog rata neposredno uoči pravoslavnog Božića.

Nakon toga, krajem juna na polačkom autobuskom stajalištu ispisano je "Mi Hrvati ne pijemo vina, nego krvi četnika iz Knina".

Mještani Polače rekli su da nisu uplašeni, ali im nije svejedno zbog učestalog ponavljanja ovakvih incidenata.

"Za prethodne incidente nisu pronađeni počinioci, a poruka, koja im je po treći put poslata ove godine, više je nego jasna", pišu "Srbi u Hrvatskoj".

U tekstu se navodi da polački Srbi, iako većinom stariji i malobrojni, još nekome predstavljaju smetnju i sve dok nadležni organi ne pronađu počinioce, što se u dosadašnja dva slučaja nije dogodilo, vjeruju da će se ovakve stvari i dalje ponavljati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 06 Avg 2019, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Стандардица...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nacionalizam...
PostPoslato: 07 Avg 2019, 03:03 
klasika stob se reklo..


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1254 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs