banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 09 Jun 2019, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Pa kad je zaluđen crnom hronikom(ajd, nekad i kakvu macu ubaci).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 09 Jun 2019, 17:26 
na fb mi vazda crnjake izbacuje


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 09 Jun 2019, 17:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
crni milane
ccc...

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 09 Jun 2019, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sad vi govorite kako milan nema život osim crne hronike, to stvarno nije lijepo od vas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 09 Jun 2019, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Tенсине заслуге на овом форуму су што црна хроника и теме у подфоруму никад не остају запостављене, све редовно ажурира и прати, шта су ваше заслуге, јел? :iconbiggrin:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 09 Jun 2019, 22:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Slika
Slika
Citiraj:
Divlje svinje okupirale Zemun i Novi Beograd
15:54, 09.06.2019.
Izvor: Kurir
Thumbnail

Automobilima su udarene i usmrćene još dvije divlje svinje na teritoriji Novog Beograda, i to u Bulevaru Mihajla Pupina, u subotu veče. To je ukupno šest nesreća u kojima su nastradale ove životinje koje su prije nekoliko dana preprilivale sa Velikog ratnog ostva i okupirale dijelove Novog Beograda i Zemuna.
Kako saznajemo sinoć je još devet divljih svinja doplivalo Dunavom između Zemuna i Galenike, a njih pet se vratilo na Veliko ratno ostrvo.

"Dunav je polako počeo da se povlači i uskoro bi trebalo da se, sa povlačenjem rijeke, vrate i divlje svinje na njihovo prvobitno stanište," rekli su iz Lovačkog udruženja Zemun.

Thumbnail
Dežurne ekipe lovaca i "Veterine" biće na terenu danas od 18 sati kao i svakog dana, a apeluje se na sve vozače da prilagode brzinu kako bi se izbjegle saobraćajne nesreće zbog izlijetanja divljih svinja na kolovoz, naročito noću.

Divlje svinje koje se nalaze na površinama van lovišta su veoma uznemirene, pri čemu su određene ženke visokosuprasne ili su se skoro oprasile, što maksimalno povećava nivo rizika, saopšteno je iz Ministarstva.

Thumbnail
Najveća staništa divljih svinja u Beogradu su na Velikom ratnom ostrvu i na lijevoj obali Dunava (Borča, Ovča, Krnjača...). Ove životinje tokom noću znaju da pređu i po 40 kilometara, da pojedu kukuruz sa polja ili razvale ogradu domaćinstva i naprave štetu, ali i da se pojave u centru grada "iz čista mira".

U većini slučajeva u susretu sa čovjekom bježe, ali ako su ranjene ili uznemirene, znaju da budu agresivne i napadnu čovjeka.


Brale znam za Veliko ratno ostrvo, ali nikad ne bih pomislio da tamo nešto živi.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 09 Jun 2019, 23:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Kod mene su divlje svinje zadnjih godina postale normalna pojava, pogotovo u parku (jedan od većih u Evropi). Ne boje se ljudi, ali ni ne napadaju.
Kraj zgrade sam viđao zečeve, lasice i lisice. Centar grada :)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 10 Jun 2019, 00:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
A dobro, kreneš na kafu, na rame objesiš preklapaču.
Kad se vraćaš, javiš ženi da pristavi vodu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Napadi životinja
PostPoslato: 28 Jul 2019, 13:41 
Citiraj:

BANJALUKA - Četrdesetosmogodišnjaku čiji su inicijali N.T. iz Kotor Varoša medvjed je, prilikom napada, otkinuo stopalo i dio potkoljenice, ima ugrize po ekstremitetima, ali je njegovo trenutno zdravstveno stanje stabilno, saopšteno je iz Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci.

Pacijent je hospitalizovan u Klinici za ortopediju i traumatologiju. LJekar Milorad Maran rekao je da je N.T. medvjed otkinuo lijevo stopalo i dio lijeve potkoljenice i da je pacijent je po prijemu odmah operativno zbrinut.

N.T. ima ugrize medvjeda na desnoj potkoljenici i desnoj podlaktici, kao i frakturu desne ruke, te ostaje na daljem bolničkom liječenju i praćenju, navodi se u saopštenju.

Pacijent je dovezen u Urgentni centar UKC-a jutros u 2.45 časova sanitetskim vozilom Doma zdravlja Kotor Varoš.

Medvjed je povrijedio čovjeka u mjestu Selačka kod Kotor Varoša, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.

Srna nezvanično saznaje da je riječ o Novi Tomiću iz sela Selačka, opština Kotor Varoš.


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs