banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9184 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 460  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Maj 2019, 22:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
180ms? :o
To je baš previše, dok ne naprave nešto bolje u mom autu će biti manuelni mjenjač.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2019, 22:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Lucifer je napisao:
Milan je napisao:

Smatram da je Peugeot dobro auto, ali ova lista nije bas najmjerodavnija i u tekstu su naveli zasto.
Navedena auta iz liste koja su vise klase (BMW, Audi, Mercedes), nize klase (Fiat, Renault) i Citroena kojeg ima na obe strane, a koja su zavrsila ispod prosjeka su ujedno i auta u koja se trpa najvise dodatne opreme i raznorazne elektronike koja i jeste najpodloznija kvarovima. Zato je npr. Dacia ovako dobra na listi, auta gola ko pistolj i ako ne krepa nesto motor, mjenjac ili kvacilo, nista drugo ni nema da krepa. Ja kada sam gledao auta naisao sam na jednog Sandera, mislim da je bio '08 ili '09 godina nisam sto posto siguran, sa fabrickim kasetofonom unutra. Pogledao sam nove modele i nisu daleko odmakli od tog kasetofona...
Bas, ja sam skoro gledao neki test, po njima u eu psa ima najvise kvarova, milion nekih gluposti tipa spustili se prozori u voznji... Ne znam nikog da je kupio nov auto i imao probleme, s druge strane znam masu koja kupi polovno i ima probleme, e sad, oni s kompleksom kupe iznad plateznih mogucnosti pa im onda ne valja proizvodjac... Kad prodju ulicom auto im se cuje kao da je fijaker koliko sve ima lufta a skupo za promijeniti :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2019, 23:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Philby je napisao:
180ms? :o
To je baš previše, dok ne naprave nešto bolje u mom autu će biti manuelni mjenjač.
Brze je od treptaja oka, postenom dosta

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 07:19 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
krajo je napisao:
Oktavia i 508 nisu ista klasa auta i Oktavia prema tome ne može da parira Pežou nikako.Vozio sam i Oktavie i Pežo.Oktavia je bukvalno ali bukvalno sepet za 508.
Još kad kažu "ma Pežo nije auto", da inače inženjeri u francuskoj se onako zezaju kad osmišljaju i prave aute, a fabrike inače kao da su legolend.Prave dječije igračke.



Nisu ista klasa i ne vrijedi ih upoređivati. ipak moj glas dajem Škodi.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 07:20 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Cellman je napisao:
boroiswanka je napisao:

Po kojoj logici je sad Peugeot na nivou Audija i VW, a Opel Škode? Pa pogledaj cijene i vidjećeš da su modeli Opela i Peugeota koji su rađeni na istim platformama praktično iste cijene i istog kvaliteta. Sa tim da je Opel više za konzervativnije tržište kao što je njemačko i britansko (Vauxhall).


Kod mene u naselju bio parkiran Golf 5 GTI, po rubovima i blatobranima već izbila korozija! Koliko košta jedan takav polovnjak? Stari po 12 godina se kreću po 12-13 hiljada KM, a trule ko Ascona iz 1986. godine. Ali ne to je Švabo, VW....KVALITET!


Izvini, šta voziš?

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 07:29 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
DANIJEL BL je napisao:
Ne znam, meni je lično osjećaj u vožnji najbitniji, daleko ispred dizalice ili nekih tv testova


Meni je bitno koliko para košta automobil, procjena koliko servisi koštaju, ima li normalnog i neskupog majstora koji to može održavati, naknadna prodaja.
O udobnosti bih razmišljao da prelazim 30K i više na godišnjem nivou, ovako nula bodova....naravno, pošto je na današnjim automobilima najranjivija elektronika gledao bih da kupim vozilo sa manje elektronike, neki siromašniji paket.

E da, slučajno da imam love i da mogu kupovati bez nekog vaganja kupio bih ono što mi se sviđa a to sigurno ne bi bio auto iz PSA i Reno grupacije. Daleko od toga da navedene marke proizvode loša vozila.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Poslednji put menjao motozeljo dana 16 Maj 2019, 07:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 07:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
veljo1981 je napisao:
Lucifer je napisao:
Milan je napisao:

Smatram da je Peugeot dobro auto, ali ova lista nije bas najmjerodavnija i u tekstu su naveli zasto.
Navedena auta iz liste koja su vise klase (BMW, Audi, Mercedes), nize klase (Fiat, Renault) i Citroena kojeg ima na obe strane, a koja su zavrsila ispod prosjeka su ujedno i auta u koja se trpa najvise dodatne opreme i raznorazne elektronike koja i jeste najpodloznija kvarovima. Zato je npr. Dacia ovako dobra na listi, auta gola ko pistolj i ako ne krepa nesto motor, mjenjac ili kvacilo, nista drugo ni nema da krepa. Ja kada sam gledao auta naisao sam na jednog Sandera, mislim da je bio '08 ili '09 godina nisam sto posto siguran, sa fabrickim kasetofonom unutra. Pogledao sam nove modele i nisu daleko odmakli od tog kasetofona...
Bas, ja sam skoro gledao neki test, po njima u eu psa ima najvise kvarova, milion nekih gluposti tipa spustili se prozori u voznji... Ne znam nikog da je kupio nov auto i imao probleme, s druge strane znam masu koja kupi polovno i ima probleme, e sad, oni s kompleksom kupe iznad plateznih mogucnosti pa im onda ne valja proizvodjac... Kad prodju ulicom auto im se cuje kao da je fijaker koliko sve ima lufta a skupo za promijeniti :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
Oh, varas se itekako.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 07:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
9 godina vozim Oktaviju i mogu reći sve najbolje o tom autu.
Nikada ni najmanji problem, jedino sam promijenio kompresor klime prije 3 godine. Prelazim oko 35 hiljada godišnje.
Ali daleko od toga da je Pežo lošiji.


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 08:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Megabyte je napisao:
veljo1981 je napisao:
Lucifer je napisao:
Milan je napisao:

Smatram da je Peugeot dobro auto, ali ova lista nije bas najmjerodavnija i u tekstu su naveli zasto.
Navedena auta iz liste koja su vise klase (BMW, Audi, Mercedes), nize klase (Fiat, Renault) i Citroena kojeg ima na obe strane, a koja su zavrsila ispod prosjeka su ujedno i auta u koja se trpa najvise dodatne opreme i raznorazne elektronike koja i jeste najpodloznija kvarovima. Zato je npr. Dacia ovako dobra na listi, auta gola ko pistolj i ako ne krepa nesto motor, mjenjac ili kvacilo, nista drugo ni nema da krepa. Ja kada sam gledao auta naisao sam na jednog Sandera, mislim da je bio '08 ili '09 godina nisam sto posto siguran, sa fabrickim kasetofonom unutra. Pogledao sam nove modele i nisu daleko odmakli od tog kasetofona...
Bas, ja sam skoro gledao neki test, po njima u eu psa ima najvise kvarova, milion nekih gluposti tipa spustili se prozori u voznji... Ne znam nikog da je kupio nov auto i imao probleme, s druge strane znam masu koja kupi polovno i ima probleme, e sad, oni s kompleksom kupe iznad plateznih mogucnosti pa im onda ne valja proizvodjac... Kad prodju ulicom auto im se cuje kao da je fijaker koliko sve ima lufta a skupo za promijeniti :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
Oh, varas se itekako.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
U vezi cega, ako mislis na kvarove psa to uopste ne smatram validnim, vise cijenim ovo sto se napise na forumu od "istrazivanja" neki "strucnih" auto portala
Ako mislis na ovo da se novo ne kvari onda su ljudi na zapadu glupi sto mijenjaju ako je ikako moguce cim garancija istekne

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 08:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Kad istekne garancija, onda više nije novo... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 08:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Ovaj dio da sa novim niko nije imao problema. Jedan skup primjer - S klasa, oko 20h kilometara zamaglio far.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 08:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Dobro, zamijeni se far i nikom nista, da je kupljen polovan morao bi kupiti nov far i onda ti ne bi valjao proizvodjac koji i ne pravi farove :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 08:26 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Dce/02 je napisao:
9 godina vozim Oktaviju i mogu reći sve najbolje o tom autu.
Nikada ni najmanji problem, jedino sam promijenio kompresor klime prije 3 godine. Prelazim oko 35 hiljada godišnje.
Ali daleko od toga da je Pežo lošiji.


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока


koje je godiste i koji motor?

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 08:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
veljo1981 je napisao:
Dobro, zamijeni se far i nikom nista, da je kupljen polovan morao bi kupiti nov far i onda ti ne bi valjao proizvodjac koji i ne pravi farove :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
Zamijeni far....dok je u garanciji ok ali posle je prža. LED je super dok radi, a kad krepa jebeš sve po spisku jer valja zamijenit čitav far(koji košta suvo zlato)- ne može dioda po dioda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 08:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Pa to ti kazem, masa ljudi da pare i radije vozi polovnu s klasu nego nesto novo ispod nivoa, i onda voze sa zamagljenim farom, npr :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 09:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Ili kupi skupo auto pa ne mijenja ulje kad treba, vozi ćelave gume i tako dalje.
Jbg u kafani se ne pokazuje račun za gume već ključ, kao što neko reče...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 09:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Okt 2018, 19:23
Postovi: 510
Ја сам 2013 купио Октавију А5 (2007 год. 150 000км) и возио је до прије мјесец дана(230 000км)
Редовни сервиси и све је било како треба.
Замијенио сам стабилизаторе и замајац.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 09:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
motozeljo je napisao:
koje je godiste i koji motor?


2008. godina, 1.9, 105 konja.
220000 prešla, kupio je sa 2 godine, bila prešla tada 51000.
Zadnje 2 godine prelazim oko 35000, ranije naravno puno manje godišnje.

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 10:59 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Dce/02 je napisao:
motozeljo je napisao:
koje je godiste i koji motor?


2008. godina, 1.9, 105 konja.
220000 prešla, kupio je sa 2 godine, bila prešla tada 51000.
Zadnje 2 godine prelazim oko 35000, ranije naravno puno manje godišnje.


Malo stariji , malo jaci 115ks, ista kubikaza

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2019, 12:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
motozeljo je napisao:
Malo stariji , malo jaci 115ks, ista kubikaza


Kupio sam prije 20ak dana novu Oktaviju.
Ne nova iz salona, ali eto.
2015. godina, 1.6, 105 hp.
Iskreno ganjao sam 2.0 ali teško ih je naći.
I tražio sam sa malom kilometražom, ova je prešla 42500 km.
Još je u garanciji.

Slika

Slika

Slika

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9184 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 460  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs