banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 20:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 362  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Apr 2019, 18:09 
Citiraj:
Njihova majka je 1995. godine u ratu, u povlačenju našeg naroda, izgorjela, poslije nekoliko godina umro im je i otac, a njih dvoje nisu bili baš spremni da brinu o sebi.


lol...imas 35/39 ili vise godina i nisi bio bas spreman da brines o sebi...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Apr 2019, 18:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nije smješno, tako se kaže kad je neko ometen u razvoju.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Apr 2019, 18:43 
iz sipova su...tamo su svi ometeni na neki nacin...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Apr 2019, 18:45 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ti bar znaš

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Apr 2019, 19:53 
Citiraj:
PRIJEDOR - U mjestu Gornja Ravska kod Prijedora u poslijepodnevnim satima dogodila se prava drama.

Kako saznaje "Avaz", mladić je nožem ubo oca u grudi. Po dolasku policije na lice mjesta, mladić je otvorio vatru na pripadnike PU Prijedor i tom prilikom teško ranio jednog policajca.

Nezvanično je policajac zadobio osam prostrijelnih rana i trenutno se nalazi u bolnici u Prijedoru. Više saznanja o njegovom stanju biće poznato naknadno.

Mladić koji je ranio oca i pucao u policajca je uhapšen.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Apr 2019, 20:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ala

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Apr 2019, 20:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Milan je napisao:
Citiraj:
Njihova majka je 1995. godine u ratu, u povlačenju našeg naroda, izgorjela, poslije nekoliko godina umro im je i otac, a njih dvoje nisu bili baš spremni da brinu o sebi.


lol...imas 35/39 ili vise godina i nisi bio bas spreman da brines o sebi...


Kad ovo Milan kaže...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 07:12 
Citiraj:
PRIJEDOR - Preminuo je policajac Slađenko Tubin, na kojeg je u Gornjoj Ravskoj kod Ljubije pucao Marko Šabić, potvrđeno je za RTRS -u u prijedorskoj bolnici.


Citiraj:
Šabić je i ranije ulazio u sukob sa policajcima, te prema izjavama mještana dešavalo se da dođe u stanicu policije i šamara policajce.

Viđan je i kako hoda nag, po javnim mjestima, te je se dovodi u vezu sa korišćenjem narkotika.



Kako neko ko ovako izgleda moze doci u policijsku stanicu i samarati policajce? :lol: :lol: :lol:

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 07:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Spoiler:
"I see what you did there. ....and there".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 10:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
nije samarao nego potegao pusku

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 10:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ne udara kila, nego žila :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 11:21 
lol prvo je htio zenu zaklati, pa ubo cacu, pa upuco policajca i zakacio i cerku dok je pucao u policajca...sve to dok su slavili uskrs...

Citiraj:
Krvavi Uskrs u Prijedoru: Pokušao ubiti suprugu, ranio oca i kćerku, pa usmrtio policajca


Spoiler:
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 11:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Ovaj mi liči na jednog kojeg su zvali Bato i Boki.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 12:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
To je taj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 12:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ko zna gdje je on nisanio :)

Sent from my Tesla_SP9.1L using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 12:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Taj tamo kraj je izgleda rasadnik talenata, Ante Pavlović je iz Šurkovca koji isto nije daleko.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 12:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
veljo1981 je napisao:
Ko zna gdje je on nisanio :)

Sent from my Tesla_SP9.1L using Tapatalk
ocito je,nazalost,dobro nisanio

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
shakal je napisao:
Milan je napisao:
Citiraj:
Njihova majka je 1995. godine u ratu, u povlačenju našeg naroda, izgorjela, poslije nekoliko godina umro im je i otac, a njih dvoje nisu bili baš spremni da brinu o sebi.


lol...imas 35/39 ili vise godina i nisi bio bas spreman da brines o sebi...


Kad ovo Milan kaže...


rekao bi svašta, al ću prešutiti
Slika

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Bebu ubio šakama
Stravični detalji zločina u Bratuncu: Bebu ubio šakama
Foto: Avaz | Stravični detalji zločina u Bratuncu: Bebu ubio šakama
N.N.
20.04.2019 13:48
BRATUNAC - Zoran Milošević (28) iz Bratunca, osumnjičen za teško ubistvo svog petomjesečnog sina, tokom saslušanja u Okružnom javnom tužilaštvu u Bijeljini priznao je zločin, navodeći da je bebu ubio, jer ga je iritiralo to što je zbog gladi plakala.

Milošević je pred tužiocem, u prisustvu svog advokata i staratelja, ispričao sve detalja zločina. Naveo je da je beba neprestano plakala, a majka nije htjela da ga nahrani.

“Tada mi se obratila nevjenčana supruga i rekla mi da ne spremam pokvareno mlijeko. Rekao sam joj da spremam svježe te sam rashladio prokuhano mlijeko da ne bi bilo vrelo. Pozvao sam suprugu da mi pomogne, ali je ona vikala i više puta je ponovila da spremam pokvareno mlijeko. Iz revolta sam uzeo dijete iz kreveca i bacio ga na krevet na kome je ona ležala”, navedeno je u izjavi koju je Milošević dao u policiji.

Zoran je inspektorima kazao kako je Jelena počela vikati na njega i grebati ga po licu.

“Kad je nahranila i presvukla dijete, primijetili smo da mu je jedna noga otekla i poplavila, a dijete je sve vrijeme plakalo. Ustali smo i otišli kod strica i on nam je rekao da bebu moramo odvesti ljekaru”, ispričao je Zoran.

On je tvrdio da je bebu udario vrhom šake. Dijete je zadobilo teške povrede, opasne po život, od kojih je preminulo 3. aprila u Univerzitetskom kliničkom centru Tuzla.

Prema riječima tužioca Kerovića, Sud je prihvatio prijedlog Tužilaštva i Miloševiću odredio jednomjesečni pritvor. Milošević će u početku biti iza rešetaka, a nakon što se stvore uslovi, biće prebačen u Zavod za forenzičku psihijatriju Sokolac, gdje će se utvrditi njegova uračunljivost.

Slijede vještačenja
Budući da je i Miloševićeva nevjenčana supruga Jelena, takođe, imala psihičkih problema, postavlja se pitanje kako je njima dvoma uopšte dozvoljeno da sami odgajaju novorođenče.

Stanovnici Bratunca prepričavali su kako su se oboje liječili na Sokocu, ali u Zavodu za forenzičku psihijatriju Sokolac i u Specijalnoj bolnici za psihijatriju Sokolac negiraju da su Zoran i Jelena ikada bili njihovi pacijenti.

“Prema odluci Osnovnog suda u Srebrenici, Zoranu je prije dvije godine, zbog duševnog oboljenja, oduzeta radna sposobnost. Zbog toga će biti podvrgnut vještačenju da bi se utvrdilo je li sposoban da učestvuje u postupku i je li krivično odgovoran”, navodi tužilac Kerović.

Upravo će to i biti predmet daljnje istrage kako bi se utvrdilo ima li u slučaju odgovornosti radnika Centra za socijalni rad u Bratuncu, čiji su Miloševići bili štićenici.

Nadležni sastanče
U Centru jučernije bilo nikoga od nadležnih. Kratko je rečeno da su direktor i socijalni radnik otišli na sastanak izvan grada i da se neće vraćati cijeli dan te da sutra (danas, op. a.) pokušamo dobiti informacije.

Centar za socijalni rad Bratunac: Bez odgovora
“Već danas (jučer, op. a.) uputio sam zvanični dopis Ministarstvu zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske da izvrši hitnu vanrednu inspekcijsku kontrolu Centra za socijalni rad u Bratuncu. Oni su postupali u tom predmetu i preduzimali određene mjere i trebalo bi utvrditi jesu li te mjere bile adekvatne. Preko toga se ne može prijeći, jer je pitanje je li dijete uopće moglo biti kod takvih osoba”, istaknuo je Kerović.

Teške povrede glave
Sudski vještak, profesor doktor Zdenko Cihlarž iz Tuzle utvrdio je da je smrt dojenčeta nastupila nasilno i neposredno usljed teškog oštećenja za život važnih centara u mozgu.

Beba je imala više povreda, a najmanje dvije na glavi. Prema mišljenju vještaka, dijete je na lijevoj strani tjemena imalo povredu koja je nastala od snažno zamahnutog tupog mehaničkog oruđa, odnosno sudaranjem jako zamahnute glave s nekom čvrstom preprekom ili podlogom.

Sumnjiv prijelom noge
Tužilaštvo je došlo do saznanja da je petomjesečna beba i ranije bila izložena nasilju, što je, takođe, predmet daljnje istrage. To se, kako se saznaje, odnosi, prije svega, na činjenicu da je beba imala prelom lijeve noge za koji se sumnja da je nastao prije kritičnog događaja. Odgovore na ta pitanja mogla bi dati relevantna medicinska dokumentacija.

Ostao bez roditelja
Milošević je živio u nevjenčanom braku sa suprugom Jelenom u kući u naselju Zagoni kod Bratunca. O Miloševiću se, kako smo nezvanično saznali, brinuo njegov stric, koji mu je izgradio i kuću, jer je Zoran Milošević kao jednogodišnjak ostao bez oca. Majka mu se preudala u Srbiji.


Sve sama psihijatrija ovih dana u ch.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Apr 2019, 17:15 
ch = bh

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 362  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs