banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Mar 2019, 21:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Добар је резултат колико смо назад танки.

Сјевало нам око гола. Дмитровић мачка.

Тадићу докторе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 21:38 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Tadić je druga dimenzija u odnosu na ostale naše. Volio bih da ga Mitrović metne samo zbog Raskoljnikova.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 22:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
do kad ovaj degenerik radonjic treba biti pozivan u reprezentaciju da ne pricam o igranju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 22:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Ovaj Portugal je toliko jadan, da smo od njih jadniji samo mi sa svojim pickastim pristupom, samo se brani i cekaj da gore nesto sjevne, to vec 15 godina gledamo. Fortuna nas je pogledala, imali su par dobrih sansi ali i oni su smuseni. Opet nema Jovica, Krstajicu govedo.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 23:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Steta sto ne smije izvesti Mitra, dobro bi Luka dosao u kontrici, da mu Tadija gurne onaj svoj pas koji ima oci.
Nisam siguran zasto Radonja ispred bilo koga od veznjaka, u kanalu je.
Sta znam, nije lose za prvu u gostima.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 23:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
Krstajić je obično marionetsko govedo za koje ne znam kako će svojoj djeci smjeti pričati kako je bio "selektor". Obraz ne postoji. Niti on šta "selektuje" niti bilo šta drugo odlučuje u vezi reprezentacije. Igraju mu oni za koje su mu menadžeri nacrtali da moraju igrati (mislim, ništa novo u Srbiji unazad 25 godina, ali svaki put iznova nervira). Zbog toga mu se pola reprezentativaca ne odaziva ili glumi povrede.

A ovakvog "autobus parkiran na 16m" fudbala bi se i Murinjo postidio. Ako je ono fudbal, ja sam Maradona lično. Ako Mitrović treba da se proda za 50 miliona eura, ja ću još jednom obuti kopačke i mogu me uvaljati za 5 miliona brat bratu. Jović u životnoj formi ne smije dobiti ni minut na terenu. Radonjić je jedini srpski fudbaler koji može trčati brže od protivničkog beka. I to je sve što može. S loptom ne zna apsolutno ništa, niti je kad znao. Živković ušao sa direktivom "ako potrčiš naprijed i ubaciš loptu u 16, dabogda ti mama umrla". Toliko popljuvani Ljajić je dušu ostavio na terenu. Tadić umalo ostao bez noge i vjerujem da je drugo poluvrijeme igrao pod injekcijama, što govori da momak vjerovatno nije dobar s glavom kad za onakvu Srbiju gine. Pritom on igra fudbal koji se igra van Balkana zadnjih 30 godina pa ga nijedan saigrač niti prati niti razumije. Nevjerovatno je da se i Dmitrović uklopio u "klasiku" pa na golu radi čudesa isto kao i "Mustafa" kad brani te su 3 puta bolji na golu reprezentacije nego u svom klubu. Šta je sve odbranio majko moja...

I kao šlag na tortu, sudija povlači odluku o dosuđenom penalu kojeg bi i Saša Matić vidio i sudio ga protiv svog brata Dejana najrođenijeg. Na kraju nisam shvatio šta je sudio (čini mi se ofsajd), ali ono ne bi uradio ni Sveti Sava da vaskrsne iz pepela i krene ponovo da čini čuda za Srbe.

Bože ti dragi sakloni i sačuvaj!

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 23:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
skeva je napisao:
pilot babo je napisao:
GialloRosso je napisao:
Naprijed Portugal, što prije počnemo gubiti, prije će i Krstajić dobiti otkaz.


Ja ovo ne kontam matere mi. Isto tako kolega ima nesto protiv Tomica u kosarci, pa zbog toga stalno kontra Zvezde navija.

Sta me boli kurac ko je na klupi - kritikovacu i ljuticu se ko i svaki od nekoliko miliona selektora s obe strane Drine, ali da navijam kontra svoga kluba ili reprezentacije necu ni u ludilu.
Ne znam kakav je ovo trend, prije nije toga bilo.

Svako gleda sport danas


Pa nije baš da sam navijao protiv svog naroda, ali ne mogu da pređem preko toga da je Krstajić selektor. Da mu jedan od najboljih napadača Evrope trenutno presjedi na klupi a da igra Mitrović koji je u nula formi. Zato kažem da ne bi bilo loše da počnemo gubiti u startu ne bi li ova garnitura otišla nekako. Ovako ćemo se opet izložiti na kraju će da bude jedno veliko ništa kao i svaki put.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 00:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa Barselona došla da gleda Jovića. Krstajić im to olakšao da vide kako izgleda kada je na klupi. Da ne pravi dramu i slično :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 00:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
GialloRosso je napisao:
Pa nije baš da sam navijao protiv svog naroda, ali ne mogu da pređem preko toga da je Krstajić selektor. Da mu jedan od najboljih napadača Evrope trenutno presjedi na klupi a da igra Mitrović koji je u nula formi. Zato kažem da ne bi bilo loše da počnemo gubiti u startu ne bi li ova garnitura otišla nekako. Ovako ćemo se opet izložiti na kraju će da bude jedno veliko ništa kao i svaki put.


Opet će da dođe neka budala kod koje neće igrati neko ko bi trebao. Kod Mihajlovića nije igrao Matić, kod Ćurčića Tadić, kod Muslina Sergej, kod Krstajića Jović... I kod nekog sljedećeg opet neće igrati neko.
11 najboljih nikad nećemo dočekati. Naravno, Krstajić je najveća neznalica i poltron od svih do sad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 07:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Од кад смо под именом Србија, нисмо имали бољи списак играча на папиру и обрнуто сразмјерно томе, игру.
Ово су услови у којима је сан снова бити селектор. Ми то поклонимо овоме полтрону.
Оно синоћ је врхунски резулат и не знам коме или чему да се захвалимо на ономе. Дувало је са свих страна, сачували смо бод. Португал је екипа која је у паду, издувани балон послије титуле првака, што је нормално и свима се дешавало. Њемцима, Италијанима, Хрватима, Грцима...
Шанса је сад у овим квалификацијама да их дрмнемо јер можемо и јер нам треба напокон побједа над неком великом репрезентацијом. Писао сам о томе раније. Имамо екипу мудоња, коју још није сломио зихерашки репрезентативни менталитет, који су на почетку и гладни су успјеха.
И како волити и поштовати?

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 19:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Dobre ove sudije, stvarno nije bio penal.

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa nije ih slagao da ga je lopta u nos pogodila. :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
A po pravilu se ne sudi dupli kontakt. Jedino je trebao otici prvo do pomocnika pa onda tek donositi odluku, ali opet (bez VAR-a) im treba skinuti kapu kako su na kraju odradili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 20:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Odigramo s njemcima remi, iako je prijateljska ipak su pojam za nas, remi sa evropskim šampionima, imaju drugog najboljeg igrača današnjice, i svakako su jači, a svi samo lošiji stranu gledaju.
Znam ja da je krle poltron, al ko sem Antića nije bio!
Što se ne tjeraju savez i Kokeza na stadionu?
Dobiće kad tad Krstajić otkaz, opet će sjesti neki poltron.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 21:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Mozda neki sto nece ni zvati Jovica


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 15:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
http://mondo.ba/a864037/Sport/Fudbal/Ol ... -ides.html

Ma da li je moguce :lol: :lol: :lol: :lol:
Sada su neke stvari jasnije, kao npr kako to da je dobio toliko minuta za reprezentaciju i sl!
dBd nestali i ugasili se!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 16:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Koliko providno jebem ih uuusta zvaljava

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 16:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
A Krstaja kaze da Jovica nije ubacio, jer nije bilo potrebno da se juri rezultat. Pa jbm ti tu diplomu koju si nedavno dobio. Gdje je zelja za pobjedom, nesreco? Kao igrac je bio kiksara, kao sportski direktor jos veca, a kao trener, tuga da ne moze veca.

Radonjic je u vlasnistvu agencije, ciji je clan i sin od svemocnog.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 16:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Pa nije providno samo nekom slijepcu da se momak apsolutno nezasluzeno forsira.
Protiv portugala ulazi umjesto gacinovica van svakog rezona. Niti igra u klubu, forma nikakva. Zivkovica preskaces na klupi, tumbas ekipu na terenu i vracas ljajica pored maksimovica da igra a imas i lukica i sms-a (koji je makar standardan) naustrb ovog praznoglavca!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
https://twitter.com/DaltonBrat/status/1110296651711856640

:lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1071, 1072, 1073, 1074, 1075, 1076, 1077 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs