banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 08:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 584 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Feb 2019, 14:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
a i naslov je pogresan nit su turisti napadnuti vec sportisti sto je sramota za ove ustase,nisu napadnuti ni Srbi vec jugoslovenski klub i plus ovaj junak iz vode vice ja sam iz Kotora Crnogorac nisam ja Srbin :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 14:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Hahaha, najsmjesnije je sto navijaci Borca prozivaju BG klubove kako su jugosloveni, a gledajuci % nesrba koji navija za taj klub danas i % nesrba legendi kluba, Borac je daleko ispred, pravo olicenje male jugoslavije. I ne, to nije nista lose a govori dosta o vasem nedostatku bilo kakvog smislenog argumenta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Шалу на страну, ово је још један излив шовинизма с њихове стране. Не знам да тако често њихови играчи страдају код нас кад дођу... И што нападати играче уопште? Требало би увести правило да се у оваквим и сличним случајевима додијели званичан резултат екипи која је претрпјела напад. Умјесто да се и физички и психички припремају за меч, они пролазе кроз шок и стрес.

Бечка, у то доба је у БЛ живјело доста муслимана, и то је тако како је, као што је и чињеница да у то доба није било битно сврставање крвних зрнаца. Легенде клуба су ти људи који јесу, ми то признајемо и нико не бјежи од тога, не знам о чему причаш.

Crveno Plavi je napisao:
ovaj junak iz vode vice ja sam iz Kotora Crnogorac nisam ja Srbin :lol:

Све му то на част. Ко му је био ђед? Ее, не, ниси ти србин, ма гдје би био... Мало ми и драго што је запливао, бар да скапира да је та његова квазинација исто што и српска нација и да се тако посматра свугдје ван оквира милине горе.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Poslednji put menjao Umetnik dana 10 Feb 2019, 15:06, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 15:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
ma to je nebitno bitno da se sprdaju navijaci u pokusaju i da ih maltretiramo i presrecemo na dnevnoj bazi :D

pa ako iko ima kompleks svog nastanka i porijekla i neko forsiranje i lazno srbovanje to su navijaci tih bg klubova,druze ''cetnici sever'',slike Draze i zastave JVUO po ogradi,kod ovih drugih malo liberalnijih tu su satro podgrupe ''Srbi'' ovi oni....kome se to dokazuju pravo je pitanje jedni drugima ili sami sebi ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 15:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Заборавио си да се зову делије поред толико српских имена ;)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 15:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Crveno Plavi je napisao:
ma to je nebitno bitno da se sprdaju navijaci u pokusaju i da ih maltretiramo i presrecemo na dnevnoj bazi :D


U slucaju da imas vise od 14 godina i ovako razmisljas i dalje, tezak si jadnik i ni po cemu se ne razlikujes od splitskih luzera.

Sa takvim vasim stavom, navijaca Borca ce u gradu biti sve manje i manje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 15:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
ali skladno imenu i porijeklu imena drze do kodeksa pa tako koriste nozeve,jatagane i ostala sredstva karakteristicna ostalim otomanskim grupama :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 15:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Samo da vas obavijestim da ste obojica idioti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 15:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
BeckaSkola je napisao:
Sa takvim vasim stavom, navijaca Borca ce u gradu biti sve manje i manje.


gdje ti zivis care? pa nama iz svake nove generacije izlazi sve vise i vise djece koja navijaju za Borac i koja ne vuku taj dosljacki i sfrj mentalitet iz kuce :)

dovoljno je prosetati samo gradom uvece ili bas po danu dok ta djeca idu iz skole to su grupice sa salovima,duksevima...sto u vrijeme kad smo mi bili djeca nije bilo vec od 30 u razredu nas 5 ili 6 je nosilo sal Borca ;)

da ne duzimo fulali smo temu,svakako da je napad za osudu al druze znali su gdje idu naglasavam pogotovo Split.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 15:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Crveno Plavi je napisao:
a i naslov je pogresan nit su turisti napadnuti vec sportisti sto je sramota za ove ustase,nisu napadnuti ni Srbi vec jugoslovenski klub i plus ovaj junak iz vode vice ja sam iz Kotora Crnogorac nisam ja Srbin :lol:

Де укључи мозак и врати се на почетак теме...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 16:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
shakal je napisao:
Samo da vas obavijestim da ste obojica idioti.

Кад се обраћаш сам себи, нема потребе да си персираш и да сматраш да вас има двојица ;) Реци фино "шакале, идиот си" и готово :)

Crveno Plavi je napisao:
al druze znali su gdje idu naglasavam pogotovo Split.....

А види... Као што сам рекао, зашто спортисте нападати? Тиме им се ремети психички начин припреме за утакмицу, што може довести до тога да лошије играју и изгубе. Можда је то чак и план из руководства клуба са којим играју? Дакле на неспортски начин да дођу до резултата. То се треба и ригорозније кажњавати него напуштање једне екипе са меча, прекид меча на неки други начин... Па ако желиш да твој клуб упише пораз, онда слободно нападај гостујуће играче, изволи. Да видимо јеси ли будала.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
https://www.youtube.com/watch?v=BZdyXrD-MDQ

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Crveno Plavi je napisao:
BeckaSkola je napisao:
Sa takvim vasim stavom, navijaca Borca ce u gradu biti sve manje i manje.


gdje ti zivis care? pa nama iz svake nove generacije izlazi sve vise i vise djece koja navijaju za Borac i koja ne vuku taj dosljacki i sfrj mentalitet iz kuce :)

dovoljno je prosetati samo gradom uvece ili bas po danu dok ta djeca idu iz skole to su grupice sa salovima,duksevima...sto u vrijeme kad smo mi bili djeca nije bilo vec od 30 u razredu nas 5 ili 6 je nosilo sal Borca ;)

da ne duzimo fulali smo temu,svakako da je napad za osudu al druze znali su gdje idu naglasavam pogotovo Split.....


Kad izadjes iz tog imaginarnog svijeta kopova, salova, zastava, ko je kome precrtao grafit i oteo dres vidjeces da je navijaca (a pogotovo simpatizera) 2 BG kluba dosta vise. Zasto je borcevih salova na ulici vise, to si i sam odgovorio, jbt hvalite se kako maltretirate djecu sto nose obiljezja BG klubova. :roll:

Pa nije Banja Luka 2-3 kafane na mejdanu gdje se skupljate i po cijeli dan drobite kako su dosljaci sve unistili. :D Izadji malo medju narod ovog grada, koji je vecinom sa strane i koji ce ti se smijati na pomen Borca, razlog zasto je to tako je vase ponasanje (to ti kaze neko ko je simpatizer BG kluba, ali ne mrzi Borac i dolazio je na utakmice u PL)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 19:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Meni je Bečka iz dana u dan sve draži...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 19:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
BeckaSkola je napisao:
Kad izadjes iz tog imaginarnog svijeta kopova, salova, zastava, ko je kome precrtao grafit i oteo dres vidjeces da je navijaca (a pogotovo simpatizera) 2 BG kluba dosta vise. Zasto je borcevih salova na ulici vise, to si i sam odgovorio, jbt hvalite se kako maltretirate djecu sto nose obiljezja BG klubova. :roll:

Pa nije Banja Luka 2-3 kafane na mejdanu gdje se skupljate i po cijeli dan drobite kako su dosljaci sve unistili. :D Izadji malo medju narod ovog grada, koji je vecinom sa strane i koji ce ti se smijati na pomen Borca, razlog zasto je to tako je vase ponasanje (to ti kaze neko ko je simpatizer BG kluba, ali ne mrzi Borac i dolazio je na utakmice u PL)


a sto bi mene bolila neka stvar za simpatizere? druzim se sa toliko ljudi sa strane i niko nikad se nije podsmijavao Borcu ili bilo cemu cak naprotiv ljudi uvijek upitaju pogotovo u zadnje vrijeme sta se desava sa klubom,grupom....

jedino sto je za podsmijeh jest prepucavanje pojedinih debila ovde kao i drobljenje sto ti kazes uz kaficu kome vise pomaze vucic,ko je namjestio utakmicu u Surdulici i ostale penzionerske price kao i jasno vidljiv kompleks pripadnosti nekoj grupi jer 99,9% istih je u BG bilo samo turisticki ili svadbe/sahrane,al takvi najbolje znaju kakva je tuca bila ispod juga il na jugu il ''kako smo najurili bbb usred Atine'' i ostale nebuloze :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Crveno Plavi je napisao:
druzim se sa toliko ljudi sa strane i niko nikad se nije podsmijavao Borcu ili bilo cemu cak naprotiv ljudi uvijek upitaju pogotovo u zadnje vrijeme sta se desava sa klubom,grupom...

Заиста, зашто би се ико смијао на помен Борца, клуб је велик и то је чињеница. Смијех можда изазивају етно село у ПЛ, али Борац... Исто као да кажеш да Сарајево, Војводина или слични изазивају подсмијех. А ако ико срамоти клуб, то свакако нису навијачи већ овакви дебили као ови сад у управи. Бечка, прихвати неке ствари...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2019, 13:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Nisam mislio na klub i njegove uspjehe.

Vec o tome kako se ponasaju ekstremniji navijaci Borca (hvale se kako presrecu djecu i skidaju im dresove) i njihovom nacinu razmisljanja (glavni argument dosli seljaci/dosljaci, krivi za sve, sve unistili bla bla).

To forsiranje gradske price, mi smo posebni jebi seljake vam je i razlog zasto se Borac voli iskljucivo u BL i zasto nikada nije prerastao okvire grada, zasto nije napravio 1/10 onoga sto Hajduk ima (klub iz grada priblizne velicine sa neuporedivo vise navijaca van grada).


Sjede tamo po kaficima na Mejdanu, drobe o komunjarama sto navijaju za BG klubove, prica sta nam seljaci uradise dok mota cigare i ceka ljeto da se ogrebe za cevape od komse iz Geteborga, pa zajedno zakljuce da nema vise one Banja Luke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2019, 14:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па види, безвезе је тврдити да само навијачи, односно утлраси, најекстремнији, Борца су Содома и Гомора а све остале групе цвјећка. Зато тај дио навијача сваког клуба и јесте на осуди јавности (иако често без потребе) и несхваћен је од ширег круга људи. То је тако свугдје, да живиш у зг рецимо, ббб би ти били ужас и за не повјеровати. Успут, нисам нешто чуо да се ико хвалио да је пресретао дјецу и скидао дресове-дјеца се не дирају док год не стасају и не дођу у тај исти ултрас свијет, када буду једнаки; чисто познавање кодекса ;) )

Градска прича, наш клуб наш град ти је заступљена свугдје гдје имаш клуб и неку иоле екипу која навија за њега. Локал патриотизам свугдје постоји, да ли у већој или мањој мјери, такође не мошеж то да пришиваш само Лешинарима. Пак ваља признати да су Лешинари чак највише и постигли у том локал патриотизму, или су једни од најбољих, након г и д једна су од најбројнијих српских навијачких група. А то да су дошљаци уништили... Па и то не можеш тврдити да није тачно. Ево: крупа, игокеа... И пропаст еквивалентних клубова који носе име Борац због ова два из александровца и вровине. Такође, неко ко се досели из не знам ни ја одакле, наравно да не може осјећати припадност Бањалуци и Борцу, то није његово, то је нешто што му уопште не значи... И како он сад може да се труди и да подржава развој тога? Исто ти кад из свог родног мјеста одеш у рецимо Београд, је ли ишта тамо сматраш својим?

Ја не сједим по Мејдану :D Мада се не дружим ни са тим људима... А не причамо ни о комуњарама нешто пуно, бар не толико колико се чини изгледа... У сваком случају, не можеш рећи да Лешинари нису нешто урадили и постигли. Опет понављам, осим Цз и Партизана, постоји пар клубова у Србији који имају неку навијачку групу и у чијим градовима се не навија великом већином за београђане. Али ни то нису неке прекобројне групе (иако их има да долазе из градова величине БЛ, па и мало већих можда). По РС немаш поштену групу, све навија за београђане, и ето једино Лешинари. Тако да колико год дробили нешто по неким мејданским кафанама, постигло се нешто.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2019, 14:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
a dobro ne mora covjek biti sa sela ili biti ''dosljak'' da bi imao seljacko ograniceno razmisljanje :)

eto svi navijaci Borca sjede po kaficima na Mejdanu,pljuju komunjare,krive dosljake,piju nektar i govore druuuze :D

po tome vidis koliko necija rijec ili misljenje ima tezinu,drzi se ti sine arene sport i onih picaka sa instagrama sto si objavljivao tamo i mani se prica i tema koje su za tebe kvantna fizika ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2019, 18:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Slika

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 584 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs