banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17599 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795 ... 880  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2019, 14:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Citiraj:
U tih 13 utakmica, ekipa je pod njegovim vođstvom ostvarila osam pobeda, ali u poslednjih deset dana - tri vezana poraza, od kojih su dva bila i očekivana, jer su u pitanju bili Lokomotiva Kubanj (95:102) i Himki (92:100).


Ruski Čović gori od srpskog :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2019, 16:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Prošle sezone, uz standarndog RočestOG, znali su da polude Milko Bjelica (naročito prvi dio), divljak Feldin, tu je bio Periša sa nemjerljivim uticajem na ekipu, a i nekim partijama kao ono sipanje Realu... Sad se molimo da Reglend bude zdrav, jer to je uglavnom to. STARatos Perperoglu je stari mačak koji u datom trenutku može svakog da napuni i to na prelijep način, ali godine ne dozvoljavaju konstantost. Koliko god zna fenomenalno izgledati kad Baron krene suludo vezati trojke, on to ne može da radi stalno jer bi onda bio Klej Tompson i igrao na nekom drugom mjestu, smiješno je tako nešto očekivati, a kamoli oslanjati se na to kao konstantu u igri, bilo bi indijanisanje. On taj dio posla radi vrhunski, ali s druge strane jedva zna kreirati i za sebe, a za druge ni u priči, pokušaji plejmejkerstva završavaju gore od Lazićevih. Od papirnate "najbolje centarske linije" ABA, došli smo do toga da Cirbes izgleda nije rješenje, nije onaj stari, a ova dva koledž boja, kao i ona dva prošlogodišnja, trebaju 2 sezone da se prilagode na ozbiljnu košarku... pa šta su radili na tim koledžima 4 godine... Dođu, očekuješ polu-NBA igrača, a ono jedna glupost na drugu. S druge strane, sa velikom lakoćom glavni konkurent dovodi dvojac Bitadze - Omić, i o čemu onda da pričamo... Ove godine je to što je, neki surov kvalitet nemamo, moramo biti kompaktni i više tim od ostalih timova, sa više želje i energije, i još jedino da se nadamo da ćemo izvući od Simanića i Dobrića kao konstantu ono što povremeno znaju pokazati. To je jedina ozbiljna injekcija kvaliteta koju možemo očekivati u ovom trenutku, bojim se. Šta reći kad smo počeli da se oslanjamo i na Kovića (nisam to čuo godinama, do sinoć kad me podsjeti francuski spiker) i Kešelja koji izgleda kao da se vraća košarci nakon godina pauze...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2019, 17:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Bez razmisljanja bih ga ostavio prosle sezone. Nemjerljivo iskustvo u EL, uz mogucnost da on napravi selekciju u kojoj bi imao autoritet, moglo bi da upali. Ali ok je i ovako, dobro guramo, osim ovih nesrecnih debilnih maloumnih 2 poraza u EK. Nadam se doselekciji na kecu i da guramo do titule, koja bi bila veeliki uspjeh.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 08:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Bojim se da nam sad treba i ozbiljan centar. Ristića moramo čekati da mu prođe raspust, a Odžo često zna biti simpatičan.

Što se titule i EL tiče, Budućnost je toliko individualno jača da je to neprijatno. Jedino ostaje da se uzdamo u tu smjenu trenera što su napravili. A, naravno, mi ćemo tad morati biti pravi, u najboljoj mogućoj formi, to kao prvi uslov.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 10:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Mozda da smo CSKA ili Real pa da gomilamo 4 centra.... Za pocetak dovedemo pik igraca pa cemo vidjeti sta nam centri mogu. Ovo sto sad igramo, ne odgovara postojecem kadru visokih.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 10:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Rivaldinho je napisao:
Jedino ostaje da se uzdamo u tu smjenu trenera što su napravili.


Tu ste u poređenju s njima najtanji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 11:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Izbaciće njih sokići... i prošli put su jedva prošli...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 13:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
skeva je napisao:
Mozda da smo CSKA ili Real pa da gomilamo 4 centra.... Za pocetak dovedemo pik igraca pa cemo vidjeti sta nam centri mogu. Ovo sto sad igramo, ne odgovara postojecem kadru visokih.


Kako 4, zar nije Cirbes već prežaljen? Poenta je da ako ostanemo na Odžu i Ristiću, od ta posla nema ništa :(

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 13:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Cirbesa izgleda ove slave dotukle :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 14:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Rivaldinho je napisao:
Jedino ostaje da se uzdamo u tu smjenu trenera što su napravili.


Tu ste u poređenju s njima najtanji.

Na zalost nemamo pola miliona da platimo trenera, pa moramo praviti

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 14:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
:lol:
Pravite pitu od govana.

Platiće lutrija Srbije i ova banka, kako se zove...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 14:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Samo polako s Tomićem. Sjetimo se da je jedan Radonjić izgubio u Beogradu, i to ne izgubio već ponižen od Cibone sa 2 igrača i gomilom statista. Ostalo je istorija.

Ove sezone smo 2 puta tukli Budućnost, jednom u Morači, što nam je problem oduvijek, a drugi put sad kad su strašno pojačani došli u BG. To valjda nešto znači.

Uzgred, Dobrić pokazuje znakove života u posljednje vrijeme, što je odlično. Grehota bi bila ubiti takav potencijal, nije bilo jasno šta se dešava sa njim.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 14:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Budućnost je u BG bila bez trenera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 16:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Onakvoj ekipi ne treba trener

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 31 Jan 2019, 22:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Izgleda da cackamo oko nekog beka.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Feb 2019, 11:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Aktivni smo mi na trzistu jos od decembra ali se nema love.
Luka je ispao korektan trebao se vratiti u nasem dresu ali je u dogovoru sa klubom odlucio da ipak ode u Spaniju.

Problem je sto Tomic sad ne zna kome da pruzi sansu i ko zasluzuje da ira vise. Ceste rotacije su jednostavno ubile momentum pojedinih igraca. Dobric odigra dobro, pa nestane. Davidovac nikako da odigra u kontinuitetu . Kad ne igras u kontinitetu ne mozes da napredujes
Borisa je krenuo sjajno dok je Faje bio povrijedjen sad opet ga vraca
Tomic je sad u dobroj situaciji jer u preostalim kolima moze da vraca i tempira formu. Jednostavno za rezultate treba da ga bude briga na ustrb uigravanja ekipe i vracanja u formu.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Feb 2019, 13:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Koliko ja znam, nije frka u parama koliko u nedostatku kvalitetnih opcija. Dobro nemamo 500.000 za platiti, ali za nesto pristojno imamo.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Feb 2019, 13:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Skeva okretao stranice prilikom potpisivanja sponzorskih ugovora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Feb 2019, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Brigate BL je napisao:
Aktivni smo mi na trzistu jos od decembra ali se nema love.
Luka je ispao korektan trebao se vratiti u nasem dresu ali je u dogovoru sa klubom odlucio da ipak ode u Spaniju.

Problem je sto Tomic sad ne zna kome da pruzi sansu i ko zasluzuje da ira vise. Ceste rotacije su jednostavno ubile momentum pojedinih igraca. Dobric odigra dobro, pa nestane. Davidovac nikako da odigra u kontinuitetu . Kad ne igras u kontinitetu ne mozes da napredujes
Borisa je krenuo sjajno dok je Faje bio povrijedjen sad opet ga vraca
Tomic je sad u dobroj situaciji jer u preostalim kolima moze da vraca i tempira formu. Jednostavno za rezultate treba da ga bude briga na ustrb uigravanja ekipe i vracanja u formu.


Jbga očekivao je vjerovatno više od igrača na spoljnim pozicijama, pa da na postojeći tandem plejeva, dobije nekog iz tandema Davidovac - Nenadić, koji bi bili sekundarni organizatori, pošto je Dobrić pravi horor, sa loptom u rukama. Beron tu i tamo, može da bude, ali gubi snagu i koncentraciju za svoju primarnu ulogu, a i očajan je na presingu. Tako da mi u suštini, nemamo adekvatnu ispomoć pleju na prenosu lopte. Sa Davidovcem i Nenadićem imamo centimetara i dovoljno tehnike, ali jedan je fizički ionako inferioran, poslije povrede u totalnom kolapsu, a Nenadić ima problema sa prevelikom željom izgleda. Zaboravlja da igra odbranu, da se spusti u stav, olako zapinje u bloku, a u napadu pokušava previše komplikovana rješenja... Sve u svemu, teoretski imamo šta nam treba, ali praktično, na terenu, nemamo ništa. Imamo dvojac kome obojici nešto nedostaje, u onolikoj mjeri koliko tandemu Regland - Čović, nedostaje cenimetara.

skeva je napisao:
Koliko ja znam, nije frka u parama koliko u nedostatku kvalitetnih opcija. Dobro nemamo 500.000 za platiti, ali za nesto pristojno imamo.


Jbga, to što nama treba, mora da se plati, ako uopšte i postoji u ovom momentu. Ball handler, solidan šuter, dobar defanzivno i da zna da igra pik i asistira, a da nije problem za svlačionicu, svojeglav i ekstravagantan. Bonus bi bio da nije stranac...

A pad ekipe se događa u momentu kad je Regland pao u formi, a Lazić van terena. Mnogo bitni igrači na obe strane terena. Dovede li njih stručni štab/medicinsko osoblje u fit stanje, plus malo srede Cirbesa, mogućnosti ovog tima skaču za 50 odsto...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Feb 2019, 16:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
skeva je napisao:
Izgleda da cackamo oko nekog beka.


Lakomb, Lakomb, Lakomb :bounce:

A treba pogledati šta radi moja stara ljubav, igrač koga prizivam bar 5 godina, još otkad je ESPN Classic radio prenose koledž košarke onomad... Phil Pressey! Sad igra za Bešiktaš valjda, šta mu ja znam, valjda se more od Turaka oteti... I on je visok jedno metar šes'et, taman ako nam propadne sezona, može bar sa Čovićem i Reglendom u neku cirkusku tačku, ili da odnesu prsten.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17599 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795 ... 880  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs