banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 428 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jan 2019, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
manitu uci da svira je napisao:
Avdic ili Dani su pisali o ovome prije 15 godina a Feral Tribune...pa mozda 2 decenije ima.


eeeee, al je Gagi za tekst dobio nagradu i inkasirao šušku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jan 2019, 21:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
kosta je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Avdic ili Dani su pisali o ovome prije 15 godina a Feral Tribune...pa mozda 2 decenije ima.


eeeee, al je Gagi za tekst dobio nagradu i inkasirao šušku.


Lazni moralista i lazni istrazivacki novinar, obicni kradljivac i narator zelene transferzale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 14 Jan 2019, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
i petrovački, šta!? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 11:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
O Dragane, jesi li ponosan na Crno jezero, na prepolovljeni broj Srba u Krajini u WW2? Jesi li ponosan i na ovaj rat Dragane, Srba vise nema u Krajini, a 95-te im je poruseno 95% crkvi? O Dragane, jesi li ponosan sto je od 1919 u Bihacu, Krupoj, na Grmecu...srpski rod i porod sa 50 i kusur posto sveden na 2019 na statisticku gresku? Sigurno jesi, Dragane, jer su to u ratovima odradili takvi kao ti, gnjide i govna. Nije cetnicki tenk bio na bihackom ratistu, nego tenk VRS, a cetnik si bio ti i tebi slicni, nije Bihac bio okruzen cetnicima iz dvije Krajine i Abdicevcima, silom koja "nije" mogla zauzeti Bihac, nego politikom koja to nije dozvolila, a i zbog potencijalne humanitarne katastrofe Dragane. A nju bi napravili takvi kao ti Dragane, cetnici i srpska gamad. I nije beogradski Srbin, oficir u Petom korpusu (onom istom koji je streljao vojsku i civile i sve popalio) zarobio cetnicki tenk, nego tenk VRS, a sto tice se njegove sposobnosti i uloge u "spasavanju" Bihaca Dragane, pa to i mnogo veci debili od tebe Dragane cetnice, ne bi romantizovali tako kao ti.
Mogu ti reci Dragane cetnice, da bi Pavelic bio ponosan na tebe, kao i Kadija Mujkic, hodza Aganovic..da ne nabrajam, sve do Atifa Dudakovica.
Vidis Dragane, 34 mojih je pojeo WW2, a ovaj rat devedesetih "sredio" je Dragane konacno stanje, pa su zavrsili u Skelanima. Bratuncu, po koridoru i Srbiji.
Dragane cetnice, gnjido petrovacka, izrode srpski, dudlaj ga.


Poslednji put menjao manitu uci da svira dana 20 Jan 2019, 11:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 11:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Pitanje obično rezervisano za Šlagera...al treba Manitua pitsti jel pio danas...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 11:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Jok, izbacila mu Buka Al Jazira tekst u stilu H.C. Andersena. Posto ja obozavam pisce bajki sigurno cemo se nas dvojica jednom upoznati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 11:22 
kako mrzim ovakva sranja od textova tj stil pisanja istoga...

oj djontra kauboju, jesti iso prerijom i ubijo, oj djontra jes ti kasapio, oj djontra jesti jaho i ubijo, oj djontra jesti sijo krv od ok korala do oklahome...mogu ti reci djontra kauboju da bi bili kid bio ponosan na tebe


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 11:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Milane, nemoj se nikad mjenjati, ostani ovako divan....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 11:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Mogo b ti Đune završiti na Olibu kako si kreno.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Đoni ti bi bio sjajan zlocinac a ne heroj, steta sto si zakasnio s rodjenjem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 11:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Rodio se prekasno da branim narod od nacista, prerano da branim Zemlju od vanzemaljaca...rodio se taman da šitpostujem za kralja i otadžbinu...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 13:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Jel ovaj Slavko Lipić šta u rodu Bursaću ?
Kolko moraš bit poremećenog uma bit ponosan pucat na sopstveni narod,i reć da ćeš ga tijerat do Drine ?

https://youtu.be/zLCEp7_ZPio

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 14:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Najbolje je kad jos u komentaru napisu da nije izdao svoju drzavu. Pa pi vam materina, ko je izdao Jugislaviju? Kolika lobotomija i propuh duvaju u napacenom bosnjackom mozgu.

Btw, neki dan ide emisija o 16.oj i decku Gordonu Ajderu koji je poginuo sa 20 godina, prikazuju spomen groblje u krugu crkve i urezanih (mislim) 59 imena, medju imenima tri Bošnjaka koji su poginuli na tom mjestu braneci Srbe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
manitu uci da svira je napisao:
Najbolje je kad jos u komentaru napisu da nije izdao svoju drzavu. Pa pi vam materina, ko je izdao Jugislaviju? Kolika lobotomija i propuh duvaju u napacenom bosnjackom mozgu.

Btw, neki dan ide emisija o 16.oj i decku Gordonu Ajderu koji je poginuo sa 20 godina, prikazuju spomen groblje u krugu crkve i urezanih (mislim) 59 imena, medju imenima tri Bošnjaka koji su poginuli na tom mjestu braneci Srbe.



I ti si nekad normalan bio :lol: :lol: :lol:

Ne znam samo koji argumenti leze u tome sto su 3 Bosnjaka poginula braneci Srbe? Poginulo je garant i Srba sto su branili Hr od RSK pa sta sad?

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 20:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ERROR je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Najbolje je kad jos u komentaru napisu da nije izdao svoju drzavu. Pa pi vam materina, ko je izdao Jugislaviju? Kolika lobotomija i propuh duvaju u napacenom bosnjackom mozgu.

Btw, neki dan ide emisija o 16.oj i decku Gordonu Ajderu koji je poginuo sa 20 godina, prikazuju spomen groblje u krugu crkve i urezanih (mislim) 59 imena, medju imenima tri Bošnjaka koji su poginuli na tom mjestu braneci Srbe.



I ti si nekad normalan bio :lol: :lol: :lol:

Ne znam samo koji argumenti leze u tome sto su 3 Bosnjaka poginula braneci Srbe? Poginulo je garant i Srba sto su branili Hr od RSK pa sta sad?

Nisi shvatio kontekst, ovde se od Bursaca i njegovog teksta sa pravoslavcem u 5. korpusu pravi ekskluziva, Bosnjaci svrsavaju, a takvih je bilo na svim stranama x. Zato sam ovo napisao. Kamo srece da niko nije morao
ratovati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 20 Jan 2019, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Ma ko mu j.... ma...er.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 21 Jan 2019, 01:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Okt 2018, 19:23
Postovi: 510
Јбте, Пухало ће још испасти симпа лик у односу на ово #*/(+¥¢


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 21 Jan 2019, 09:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
manitu uci da svira je napisao:
ERROR je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Najbolje je kad jos u komentaru napisu da nije izdao svoju drzavu. Pa pi vam materina, ko je izdao Jugislaviju? Kolika lobotomija i propuh duvaju u napacenom bosnjackom mozgu.

Btw, neki dan ide emisija o 16.oj i decku Gordonu Ajderu koji je poginuo sa 20 godina, prikazuju spomen groblje u krugu crkve i urezanih (mislim) 59 imena, medju imenima tri Bošnjaka koji su poginuli na tom mjestu braneci Srbe.



I ti si nekad normalan bio :lol: :lol: :lol:

Ne znam samo koji argumenti leze u tome sto su 3 Bosnjaka poginula braneci Srbe? Poginulo je garant i Srba sto su branili Hr od RSK pa sta sad?

Nisi shvatio kontekst, ovde se od Bursaca i njegovog teksta sa pravoslavcem u 5. korpusu pravi ekskluziva, Bosnjaci svrsavaju, a takvih je bilo na svim stranama x. Zato sam ovo napisao. Kamo srece da niko nije morao
ratovati.


Dodatni plus je sto niko od tih Hrvata i Bosnjaka u osnovi nije izdao svoju drzavu kao ovaj sa klipa ili onaj Divjak.
Jbt. pa covjek je presudjen za kradju prije nego sto se zapucalo i prije nego sto je postao bosnjacki superstar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 22 Jan 2019, 09:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Ok, fala, do mene je onda sorry :). Vi kako god ali ja sam primijetio da mi je bolje za zdravlje da sto manje seratora citam, isto kao i Fb komentare na politicke, ratne i poratne analize. Isto bih predlozio onim koje doticni lik i njegovi obozavatelji nervira. Ignore je lijek za puno toga. Tvoj cir na zelucu doticnog ne steti ni sekunde. Ni njega ni njegove pacijente (publiku).

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Bursać!
PostPoslato: 22 Jan 2019, 10:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ERROR je napisao:
Ok, fala, do mene je onda sorry :). Vi kako god ali ja sam primijetio da mi je bolje za zdravlje da sto manje seratora citam, isto kao i Fb komentare na politicke, ratne i poratne analize. Isto bih predlozio onim koje doticni lik i njegovi obozavatelji nervira. Ignore je lijek za puno toga. Tvoj cir na zelucu doticnog ne steti ni sekunde. Ni njega ni njegove pacijente (publiku).


Bilo bi dobro, no nemoguce ih je izbjeci obzirom na njihov stil pisanja i placeni prostor u medijima, na soc. mrezama itd. Cvrsto stojim iza ubjeđenja, i moze se dokazati, da je njihova agenda dio plana MZ o drzanju ovdasnjih naroda u stalnoj tenziji. Resentime i kultura sjecanja na jednostrani nacin kako je oblikuju i plasiraju predstavljaju kjlucni faktor razdora. Englezi su to sjajno osmislili.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 428 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs