banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 59  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jan 2019, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Choban je napisao:
Ne dao Bog da se zarati (nisam za rat) ali ko bi ratovao?
Oružane snage BiH bi se raspale za par sati i to prvo na tri dijela, pa bi se svaki dio osuo.
Internet brigade iz Beča, Malmea i Minhena su internet brigade. Ko bi ostavio dobru platu na zapadu? Par ljudi, premalo za rat.
Ostali bi krenuli put zapada.

Nema ratova, disolucija je najteži oblik koji može zadesiti ovu naseobinu.


Par hiljada Bošnjaka si imao u Siriji u zadnjih par godina, kako su nas Šipci i Hrvati počistili i njima se podigao moral + što im zapad duva u jedra. Da izbije rat mnogo veću spremnost i borbenost bi pokazali nego mi, ima i kod njih defetizma ali kod nas je probio plafon.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 21:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Meni je prosto nevjerovatna mrznja kojom su ispunjeni Bosnjaci, pa eto, u Sarajevu neki klipan napao novinare RTRS jer im je taj logo na autu...
Bosnjaci moraju da shvate da narod u Republici Srpskoj istu hoce, hoce da zivi normalno i da ne trpi uvrede i ponizenja... 9 januar je praznik naroda u Republici Srpskoj, a mene realno zaboli q sto se u federaciji slavi prvi mart, sto se mene tice mogu da slave i prvi i drugi i treci...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Skeva zakuhao, a zna se koliko on voli Bošnjake. Inje tačnije :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Choban je napisao:
Par ljudi, premalo za rat.
.


To su rekli i '90. Par budala, ko će ratovati....a samo par budala je i potrebno. Ubij tamo Srbina, 'vamo muslimana...dovoljno da se ljudi počnu osjećati nesigurno i da im puška ne ostane mrska. Pa ni u prošli rat nisu ljudi išli jer im se ratovalo, već zato što su se bojali šta će se desiti ako ne uzmu pušku u ruke.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
danijell je napisao:
Skeva zakuhao, a zna se koliko on voli Bošnjake. Inje tačnije :lol:

Ne smijes to spominjati, pogotovo ne aikusu.

Druga stvar, da svi mrze druge nacionalnosti, rase ili vjere kao ja, svijet bi bio ljepse mjesto...
A ti TNS, prestani puno srati, iskreno te molim :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
_зока je napisao:
Choban je napisao:
Par ljudi, premalo za rat.
.


To su rekli i '90. Par budala, ko će ratovati....a samo par budala je i potrebno. Ubij tamo Srbina, 'vamo muslimana...dovoljno da se ljudi počnu osjećati nesigurno i da im puška ne ostane mrska. Pa ni u prošli rat nisu ljudi išli jer im se ratovalo, već zato što su se bojali šta će se desiti ako ne uzmu pušku u ruke.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


De javite kad krene rat da razgulim na vrijeme.
Ovaj put ja odo' u ŠveCku!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
RBA, slažem se sa tobom. Ali sa druge strane, mene nervira npr da se pjeva na paradi "Hriste boze", i ja kao stanovnik RSa mogu da budem u specijalnoj, antiterotistickoj jedinici RS, zar ne? Nije onda ok ta pjesma. Ali Pukni zoro je bas da se najezis. Nesto juznije zastava ljiljani...smetaju vama zbog rata, ja bi ih ukinuo. Jebat ga, moramo li nervirati jedni druge. Ma jebo taj vid ponosa ako duboko vrijeđa druge. Ma imao bih ja dosta toga reci, ali nije ni vrijeme ni mjesto, a i pogrešno bi me shvatili. Ja sam vise za pojest i popit :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Svašta se može čuti večeras ako krene priča još...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Aikus je napisao:
RBA, slažem se sa tobom. Ali sa druge strane, mene nervira npr da se pjeva na paradi "Hriste boze", i ja kao stanovnik RSa mogu da budem u specijalnoj, antiterotistickoj jedinici RS, zar ne? Nije onda ok ta pjesma. Ali Pukni zoro je bas da se najezis. Nesto juznije zastava ljiljani...smetaju vama zbog rata, ja bi ih ukinuo. Jebat ga, moramo li nervirati jedni druge. Ma jebo taj vid ponosa ako duboko vrijeđa druge. Ma imao bih ja dosta toga reci, ali nije ni vrijeme ni mjesto, a i pogrešno bi me shvatili. Ja sam vise za pojest i popit :D

Vidi, opet si promasio fudbal, meni ni ljiljani ne smetaju, u Federaciji naravno, sto se mene tice mogu biti na svakoj kuci i svakom prozoru, to je stvar koja se mene ne tice...
Jbg ato se tice pjevanja, ne moras pjevati, samo otvaras usta, ako ti vec ne smeta uniforma i grb ni to da se postrojis na 9. Januar, onda ti pjesma ne smeta sigurno...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Promašio fudbal jesam. Ja odbojkas. Odoh gledati Titane netflixu. Ko voli DC eto mu zanimacije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Aikus je napisao:
RBA, slažem se sa tobom. Ali sa druge strane, mene nervira npr da se pjeva na paradi "Hriste boze", i ja kao stanovnik RSa mogu da budem u specijalnoj, antiterotistickoj jedinici RS, zar ne? Nije onda ok ta pjesma. Ali Pukni zoro je bas da se najezis. Nesto juznije zastava ljiljani...smetaju vama zbog rata, ja bi ih ukinuo. Jebat ga, moramo li nervirati jedni druge. Ma jebo taj vid ponosa ako duboko vrijeđa druge. Ma imao bih ja dosta toga reci, ali nije ni vrijeme ni mjesto, a i pogrešno bi me shvatili. Ja sam vise za pojest i popit :D

Tako su muslimani i 91.bili više za popit i pojest,al su na kraju stavili šahovnicu na čelo prije hrvata za svaki slučaj.
Sjećam se komšija koda je juče bilo.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
skeva je napisao:
danijell je napisao:
Skeva zakuhao, a zna se koliko on voli Bošnjake. Inje tačnije :lol:

Ne smijes to spominjati, pogotovo ne aikusu.

Druga stvar, da svi mrze druge nacionalnosti, rase ili vjere kao ja, svijet bi bio ljepse mjesto...
A ti TNS, prestani puno srati, iskreno te molim :)


Skeva, koliko sam upratio tvoj rad, tvoja specijalnost je jebanje, a ne politika. Valjda ti se samo kaze cega da se drzis :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Aikus je napisao:
RBA, slažem se sa tobom. Ali sa druge strane, mene nervira npr da se pjeva na paradi "Hriste boze", i ja kao stanovnik RSa mogu da budem u specijalnoj, antiterotistickoj jedinici RS, zar ne? Nije onda ok ta pjesma. Ali Pukni zoro je bas da se najezis. Nesto juznije zastava ljiljani...smetaju vama zbog rata, ja bi ih ukinuo. Jebat ga, moramo li nervirati jedni druge. Ma jebo taj vid ponosa ako duboko vrijeđa druge. Ma imao bih ja dosta toga reci, ali nije ni vrijeme ni mjesto, a i pogrešno bi me shvatili. Ja sam vise za pojest i popit :D


Obe su vise za kafane nego za parade. To bar stoji. S tim da pukni zoro uopste ne pominje srpstvo vec povratak vojnika kuci. Nema tu nacije ako se ne varam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Pukni zoro je odlična stvar


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
TNS, ponavljas cobanov kiks....

A inace, zaboga, zar se ne smije malo prokomentarisati ova Coviceva "nemam gdje, idem kod Srba" situacija, iz ugla nekog ko nije strucni politicki analiticar kao manitu i ti.... :( Nemoj da budem Vuk i kazem da ste sekta :(

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Aikus je napisao:
Pukni zoro je odlična stvar
A sta fali drugoj?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Aikus je napisao:
Pukni zoro je odlična stvar


Kakva ti je stav od devildrivera, clouds over california... jebu mamare braca

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Aikus je napisao:
Ali Pukni zoro je bas da se najezis.

Napisao i komponovao Slovenac Robert Pešut aka Magnifico.

Što se tiče sastava MUP-a Republike Srpske, u njemu ima i Bošnjaka i Hrvata.
Tako da postoji velika vjerovatnoća da su bili u defileu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
A šta me boli k...c ko šta pjeva.Meni smeta što sve iz srpske dođe smeta međašima.Jbt eto postoji državno uređenje,mi vas ne di
ramo ne dirajte nas ,živjećemo jedni kraj drugih u čemu je problem...ali ne asimililacija eto jedidna prilika koja se u 800 godina pruža da postoji muslimanska država u evropi.Jbg neka BiH bude nešto iznad ,tri naroda,,,i neke državno pravne norme koje su već Dejtonom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2019, 22:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Po mom nestucnom politickom misljenju, vrlo je bitno dati opciju, nekom ko se ne osjeca kao Srbin, da ne pjeva neke pjesme koje misli da ne treba pjevati, pa cak ni da marsira u defileu ako ne zeli, slobodna volja treba biti postulat Republike Srpske. Naravno ne fasisticki kaznjavati kao u drugom entitetu, nego razumjeti pripradnike drugih opcija i postovati to. TNS izvini sto nestrucno baljezgam :*

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 59  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs