banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4409 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 221  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Sep 2018, 09:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ne kažem da je Henri idealan izbor za Geralta, ali...
Spoiler:
1 Meds Mikelsen bi bio idealan prije 5 godina...samo što se serije ne snima prije pet godina, već se snima tek za dve, i trajaće bar nekoliko sezona... Stari Meds nikako nije onda najbolji izbor...kao Stiven Leng za ulogu Kejbla...već bi bilo natezanje da on onako mator igra super vojnika iz budućnosti u Dedpulu, ali sve i da jeste tako, X-force je franšiza koja ima 3 planirana filma u periodu od 8-10 godina...zanima me kako bi Leng mogao (pod uslovom da ne umre) biti Kejbl za 10 godina...S druge strane, uz šminku, od Henrija se da nešto napraviti.
2 Henri je gotovo sigurno novi Bond. Treba zanemariti senzacionalističke izjave nekog producenta da Bond treba biti crnac ili žensko...jedan producent u serijalu od pun kurac producenata ne znači ništa...drugo Kevil je osoba visokog značaja za Warner Bros, po njihovom zadnjem izvještaju, te imaju cilj da ga zadrže što više, što kao Supermena, što u drugim filmovima. Henri je nigga koji je zamalo zasjenio Toma Kruza (koji možda nije najbolji ili naj naj glumac ikada, ali za mene je definitivno najveća filmska zvijezda ikad, šta god da mislili o njemu kao osobi, lik ima nenadjebiv star power, veći i od Will Smitha) u Nemogućoj misiji...Zamalo je zasjenio lika koji visi iz helikoptera, skače s krova na krov, lomi nogu, ali i dalje trči da ne upropasti kadar...
Zašto to govorim? zato što je jasno Da Henri neće biti samo xyz lepuškasti momak, već je jasno da će kroz koju godinu biti samo još popularniji, a nije da ne zna glumiti (opet, nema tog glumca koji može učiniti Snajderov scenario dobrim), a to je ono što treba za Vičera, jebeni hedlajner za njihovu najskuplju seriju. Jer kao što rekoh serija izlazi 2020-2021 godine, i kad se pogleda konkurencija, koja će u istom tom pe]riodu izbaciti svoje nove serije (Gejm of Trouns spinof, Vočmen od HBO, Amazon sa LOTR serijom, i na kraju jebeni Dizni sa Star Wars serijom), potrebno je veliko ime da se serija promoviše, a koliko god da ljudi to ne žele priznati, ovakve serije se ne rade za hardcore publiku, već za normies, jer oni čine većinsku populaciju


S tim rečenim, apsolutno ne polažem nikakve nade u seriju, od izbora glavnog glumca, do izbora glavnog pisca, pa sve do izbacivanja autora knjiga iz procesa, serija je osuđena, u startu, na propast. A volio bi da nisam u pravu

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2018, 11:09 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2018, 14:57
Postovi: 3
S obzirom na trenutno stanje u americi i citavim ovim sjw liberalnim sranjima koje ekstremna ljevica propagira, trebamo biti zadovoljni da ulogu nije dobio neki azijat, crnac (>ubaci bilo koju drugu rasu sem bijele<) transNesto gender fluid lik sa sarenom bojom kose koji potajno zeli da kresne Dandeliona a ne Tris, Jenefer ili koga vec.

_________________
https://t.me/pump_upp


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2018, 22:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ja sam ubijeđen da se su se pri pisanju scenarija za desetu epizodu Preachera konzumirale neke teeeeeeeeeške droge :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2018, 22:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Inače, je l' gledao neko ovo
https://www.imdb.com/title/tt6548228/

i ovo

https://www.imdb.com/title/tt5057054/

i ovo
https://www.imdb.com/title/tt7902072/
?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2018, 22:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
od izbora glavnog glumca, do izbora glavnog pisca, pa sve do izbacivanja autora knjiga iz procesa, serija je osuđena, u startu, na propast. A volio bi da nisam u pravu


Ja sam nesto u fazonu .. ovoliko minusa na kraju mora dati plus.
Zivi bili pa vidjeli.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2018, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
shakal je napisao:



Gledam Castle Rock - standardno moderno sranje kome je cilj da zbuni gledaoce. Prodje pet epizoda da se radnja ne mrdne, sve digresija do digresije, niko ne zna
sta se desava i to valjda odusevljava modernu publiku. Najlakse je zbrkom zamaskirati nedostatak ideje, nedovoljno osmisljenu pricu i los razvoj likova (mada za ovo ima izuzetak).
Ako moram gledati nesto u tom fazonu, onda mi se boljom opcijom cini njemacki Dark.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2018, 22:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ucini mi se da opisujes GoT


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2018, 06:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
shakal je napisao:
Ja sam ubijeđen da se su se pri pisanju scenarija za desetu epizodu Preachera konzumirale neke teeeeeeeeeške droge :lol: :lol: :lol: :lol:

Deveta je vrhunac...lik bukvalno mora dušu iz šupka da isisa...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2018, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
malteras je napisao:
shakal je napisao:



Gledam Castle Rock - standardno moderno sranje kome je cilj da zbuni gledaoce. Prodje pet epizoda da se radnja ne mrdne, sve digresija do digresije, niko ne zna
sta se desava i to valjda odusevljava modernu publiku. Najlakse je zbrkom zamaskirati nedostatak ideje, nedovoljno osmisljenu pricu i los razvoj likova (mada za ovo ima izuzetak).
Ako moram gledati nesto u tom fazonu, onda mi se boljom opcijom cini njemacki Dark.


Samo sam čekao prvi negativan komentar, nakanjujem se da je odgledam, ali sada ću je ostaviti sa strane.

In other news, Mayansi su krenuli preksinoć, gledam sa ženom ponovo Sons-e pa kad završimo taman će i ovdje sezona završiti.
Je l' neko gledao pilot, može li parirati Sonsima?

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2018, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Hertzog je napisao:
Ucini mi se da opisujes GoT

Nije ta vrsta loseg :) Gejmotron ima svoje probleme, al misterija im je u granicama zdravog razuma. Sve one teorije i gluposti sa interneta
u seriji su ili jednostavno rijesene ili se nikad nisu ni spomenule. Tako da GOT ne pati od iste bolesti kao Castle Rock, Westworld...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2018, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
https://www.youtube.com/watch?v=ZsL4voedcJU

Bez Pedra Paskala i Chepe-a, moram reći da sam malo septičan za ovu sezonu...al vjerujem da narcos neće razočarati...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2018, 00:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1501
Lokacija: Бањалука
Mayans MC, spin-off легендарних Sons of Anarchy је кренуо са емитовањем на Фоксу, 4. септембра. Вјерујем да ће бити достојан наставак, али славу оригинала не могу да помуте какви год да испадну.

https://wiki2.org/en/Mayans_MC

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2018, 09:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1501
Lokacija: Бањалука
Кренула је 9. сезона Shameless-a...

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2018, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Počela druga sezona the Deuce, iako ne mogu da svarim da onu Megi Džilenhol žele predstaviti kao prepičku, volim ove period serije s ajmo reć dobrom pričom i likovima...a sjevne tu i tamo neka sisa koja nije za baciti....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2018, 22:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Period 70-ih je najgluplji period za obradu. Ali dobro, ti voliš svašta... Za Megi se slažem.


Pogledao sam prvu sezonu Jack Ryana, klasika jurnjave za teroristima po Evropi i Americi, ali je odrađeno zaista kvalitetno, nije baš nešto klišeizirano. Krasinski glumi fino, mada treba epizoda-dvije da se naviknete na njega bez Office-a.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2018, 06:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Pa nije do perioda u smislu da su sedamdesete nešto valjale, več je više do ljudi tad, kako se živjelo i kako su se ponašali i slično...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2018, 11:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Vidi hipstera majke ti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2018, 11:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Poceo Last ship ako neko gleda...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2018, 13:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
The End of the F***ing World

Evo nešto drugačije od svega što se ''pušta'' trenutno. Nije indi i hipi sranje (osim možda muzike) k'o što bi čovjek mogao pomisliti iz kratkog opisa.
Surovo, vulgarno i zanimljivo. Preporuka onima koji vole takve stvari.

Je l' ko gledao?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2018, 16:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
malteras je napisao:
The End of the F***ing World

Evo nešto drugačije od svega što se ''pušta'' trenutno. Nije indi i hipi sranje (osim možda muzike) k'o što bi čovjek mogao pomisliti iz kratkog opisa.
Surovo, vulgarno i zanimljivo. Preporuka onima koji vole takve stvari.

Je l' ko gledao?


Pogledao, bezveze...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4409 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 221  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs