banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
PS Od Turističke organizacije Dalmacije,očekujem honorar...žiro račun na PP 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
pa i nije ti neka promocija :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:34 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
unauna je napisao:
pa i nije ti neka promocija :D



Pa zar nisam sve realno napisao? :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Schlager, nadjem taksistu koji je 1995. prekomandovan u Novi Grad, poslije Banja Luka. Zna sve u glavu.

Elem, osim sto je put do dole i nazad zlo, druge zamjerke nemam. I more u Becicima je cistije nego bilo gdje u Hr sto sam vidio. Za plaze isto vazi. Hoteli isto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ako su tebi one ležaljke i suncobrani u Bečićima,fenseraj po Splendidu,i kanalizacija koja se u more upušta,isto što i Biokovo,zrikavci i prirodni hlad borove šume...Ti onda imaš potpuno drugačiji pojam o "mediterranean as it once was",u odnosu na mene

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
Slager, vidim da si editovao. Nije li licemjerno ponasati se kao mis, zarad banjanja 7 dana :D?
Ako neko pita po ljepoti uvijek bih izabrala HR prije nego CG, a posto sam hebena sirotinja onda ove godine idme da srbujem u cg :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Pazi sad, borove sume i pustahije ima i u Becicima i u CG uopste. A Splendid je ogromna hotelcina, to u samom konceptu nije nista fensi. Uostalom, treba da vidis sta Hrvati nude za iste pare.

Dakle, Hrvati zive na onome sto ima je SFRJ ostavila i ne misle nista mjenjati. CG kopa rukama i nogama da popravi svoju ponudu jer samo tako moze privuci i zadrzati turiste.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
unauna je napisao:
Slager, vidim da si editovao. Nije li licemjerno ponasati se kao mis, zarad banjanja 7 dana :D?
D


U pravu si,ima smisla...

I ja sam 6 godina ćutao kao pička..pazio hoću li reći kafa ili kava....ili oprostite ili izvinite....svakom gazdi gdje sam ljetovao prećutavao sva ona govnarenja,koja trijezni izbjegavaju,ali nakon dvije bevande počnu srat onu njihovu klasičnu,majmunsku priču,kako nisu oni napadali kragujevac ili niš,već su srbi hrvatsku napali...

ali jednom i ja popio,i rekao ivici...daj nemoj srat materet...nijedna banjalučka jedinica nije došla tebi na 100 kilometara od dalmacije,a tvoja četvrta gardijska iz splita meni došla pred kuću,na manjaču,do sitnice,bunareva i čađavice :angry4: :angry4:

ućutao...nije imao šta dodat i oduzet...kasnije se više ta tema nije pominjala,i dve godine nakon toga sam išao kod njega dok sam imao para :(

sad mi čak žao što nisam imao još malo više četvrtastija muda,da mu kažem ko mu je ubio i komandanta bojne (bataljona) četvrte splitske gardijske,njihovog "heroja domovinskog rata",andriju matijaša pauka,po kome nose i ime pauci danas..i kasarna u kninu...i ko ga je ubio na ulazu u mrkonjić grad 9 oktobra..i iz kojeg oružja i u koliko sati....

ali,nema dole Krolovače,poslije koje ne znaš šta pričaš,pa su mi i muda zafalila...vino je qurac..sad mi žao što sam to zadržao u sebi :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
I jos nesto, CG se orjentise da predje sa sobarskog privatnog turizma, na hotelski. Ako im se kockice sloze, bice skuplje otici dole nego gurati se sa Cesima i Slovacima po Makarskoj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
Pa da, ostati dosljedan po cijeni da te izbatinjaju Dalmosi. Bar bi se mogao drugarima pohvaliti sa ttim moodima ovako nula bambija.

P.s. Nije Hr= Makarska ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Kad neko pita da li hrvatska ili cg ja vazda kazem dodji u istru

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 19:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
unauna je napisao:
Pa da, ostati dosljedan po cijeni da te izbatinjaju Dalmosi. Bar bi se mogao drugarima pohvaliti sa ttim moodima ovako nula bambija.

P.s. Nije Hr= Makarska ;)
Nije, naravno. Ima je sada. Zato i kazem da zive na onom sto im je SFRJ ostavila.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 19:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
chils je napisao:
Kad neko pita da li hrvatska ili cg ja vazda kazem dodji u istru


Bio, vidio. Meni odgovara sto je blizu i sto je dosadno :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 19:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
I sad su već dobrano digli cijene u CG


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Schlager je napisao:
Ako su tebi one ležaljke i suncobrani u Bečićima,fenseraj po Splendidu,i kanalizacija koja se u more upušta,isto što i Biokovo,zrikavci i prirodni hlad borove šume...Ti onda imaš potpuno drugačiji pojam o "mediterranean as it once was",u odnosu na mene
Evo sad bio u Grčkoj i nećeš vjerovati, i dole ima finih plaža sa borovom šumom uz obalu. Eno ukucaj Lagomandra pa pogledaj. Zrikavci stružu još jače! I sve vrvi od Srba...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 20:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Bas me zanima sta Schlager slusa svako vece kad ode u selo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 20:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
Sjednice skupstine RS 1992./95.i Borivoja Sendica


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 21:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
chils je napisao:
Kad neko pita da li hrvatska ili cg ja vazda kazem dodji u istru


chile,vrhunska kombinacija klime i ljudi u Istri!!

...zapamtio sam izjavu naseg poznatog rezisera gorana markovica,u kojoj je bas rekao ovo sto i ja u prvoj recenici,tako da to nije moja misao....posto je godinama isao sa svojim filmovima,na taj pulski festival i sve ostalo...zapamtio sam kad je to rekao,i dodao "u dubrovnik,recimo ne moram otici nikad,niti me sta privlaci tamo....ali u Istru uvijek,nigdje nisam vidio takvu kombinaciju dobrih ljudi i prirodnih ljepota"!!


I slazem se sa njim,mada sam samo dva puta bio po 7 dana,jednom na ekskurziji,jednom turisticki...sve stoji,osim da se to primorje moze porediti sa visom,bracom,korculom,hvarom,peljescem,makarskom...za crnu goru da ne pricam,posto sam je obisao od do....a za grcku pisem poprilicno napamet,po pricama i slikama...pogledacu bas ovo sto munja napisa

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 09 Avg 2018, 21:25, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 21:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
munja.alex je napisao:
Schlager je napisao:
Ako su tebi one ležaljke i suncobrani u Bečićima,fenseraj po Splendidu,i kanalizacija koja se u more upušta,isto što i Biokovo,zrikavci i prirodni hlad borove šume...Ti onda imaš potpuno drugačiji pojam o "mediterranean as it once was",u odnosu na mene
Evo sad bio u Grčkoj i nećeš vjerovati, i dole ima finih plaža sa borovom šumom uz obalu. Eno ukucaj Lagomandra pa pogledaj. Zrikavci stružu još jače! I sve vrvi od Srba...


Ovo je valjda minus. :D Najviše volim kad ne čujem naš tokom cijelog odmora.

Slageru, otiđi na Krf pa onda pričaj o tim ustaškim ostrvima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 21:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Slageru, otiđi na Krf pa onda pričaj o tim ustaškim ostrvima



to mi je zelja..vidjeti Vido..Plavu Grobnicu....ali ovdje pisem vise o prirodnim ljepotama...jesi bio na kojem dalmatinskom ostrvu,i moze li Krf u istu recenicu?

Volio bih da kazes da moze,pa da jos udvostrucim napore da ispunim svoju zelju :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs