banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 07 Dec 2016, 01:44
Postovi: 627
Evo dragi moji su-korisnici i su-gradjani da vam javno i jasno pokazem zasto je ovde ovako, zasto ovde nema novih clanova i zasto sve propada i na banjaluckom forumu a i van interneta.

Evo jasno tema da se vidi, necu traziti da se obrisu komentari da vidite sa kakvim ljudima mi zivimo.
viewtopic.php?f=23&t=68051

Sami pogledajte i uvjerite se kako se korisnici koji su ovde od big banga, ponasaju.

Umjesto da su uzor i da podizu forum na visi nivo, oni ga unistavaju i tjeraju korisnike.
Ja sam prije bio aktivan ali kad sam ugledao da je ovde leglo "ovih" i da se tu iste grupice vrte, posjecujem forum samo kad imam neko pitanje i trazim neku informaciju.

Vidim da na forumu ima i logo gore u cosku,valjda je to sponzor ? Kako bi se on osjecao kad bi saznao koga on sponzorise ?
Raspitajte se moderatori koliko ste sponzora mogli imati da imate vise posjetilaca, ali vjerujem da vam je jasno zasto to nije tako.


Nije problem da se oni sprdaju, razumijem ja da ima ljudi koji su maltretirani u drustvu ili koji imaju nekakve probleme pa moraju negdje da se iskaljuju i budu potapsani po ramenu kako su nekoga "izbili iz carapa".
To je mentalitet djece i tinejdzera, a sudeci po nalozima tih korisnika, ja bi rekao da su oni davno fizicki izasli iz te dobi ali mentalno dokazuju da nisu.

Ima i vrijeme i mjesto za sprdanje, ali djeca to ne razumiju s toga...

Volio bi da zamolim administratore da dobro razmisle o banovanju ovih i ovakvih korisnika.
Rjesite se ovih koji vam tjeraju posjetioce da konacno mozete da dobijete nove stalne korisnike.

_________________
https://i.ibb.co/9WHRB5J/signature1.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Nama nit trebaju novi korisnici, niti nam trebaju takvi ko ti. Jab da se prvo banuješ ti, drugi Vanja, treći Hertz.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Сјаши дебилу.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 07 Dec 2016, 01:44
Postovi: 627
Ako je tako onda neka dobijem ban da se zna da je ovo mjesto za 10-15 prijatelja da se sprdaju da mi ostali izbjegavamo ovo mjesto.

_________________
https://i.ibb.co/9WHRB5J/signature1.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
forum kao nekadašnji čat.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
makibruz456 je napisao:
Ako je tako onda neka dobijem ban da se zna da je ovo mjesto za 10-15 prijatelja da se sprdaju da mi ostali izbjegavamo ovo mjesto.


Čoek je ladno potrošio 2 godne dab utvrdio ovaj aksiom.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:22 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 07 Dec 2016, 01:44
Postovi: 627
Pa bukvalno je kao neki chat, dodjem ovde da dobijem informaciju i odgovor na moje pitanje umjesto toga dobijem odgovore od par provokatora.

Nema stvarno smisla vise, ne trazim da prestanu, svako ima svoje, ali neka se to izoluje da imaju svoje mjesto gdje se mogu medjusobno ,sta god da oni radi, a normalne korisnike neka ostave na miru.

_________________
https://i.ibb.co/9WHRB5J/signature1.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:24 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 07 Dec 2016, 01:44
Postovi: 627
MuskoBre je napisao:
makibruz456 je napisao:
Ako je tako onda neka dobijem ban da se zna da je ovo mjesto za 10-15 prijatelja da se sprdaju da mi ostali izbjegavamo ovo mjesto.


Čoek je ladno potrošio 2 godne dab utvrdio ovaj aksiom.


Nisam ja nikakve godine utrosio, registrovao se, otisao kad sam vidio sta se ovde desava i sad dodjem sa vremena na vrjeme kad mi treba nesto, inace izbjegavam forum i ovo je moj zadnji pokusaj, moj protest da se ovde nesto promjeni.

Znam da ovde ima zdravog razuma i da ce da triumfuje.

Vi ste kao ovi na vlasti koji godinama crpe ovo mjesto a mi smo sad opozicija koja zeli da vas srusi.
Cak nije ni tako, zelim samo da se drzite podforuma koji su skloni vasem izrazavanju i idealima.

_________________
https://i.ibb.co/9WHRB5J/signature1.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Bilom malo žao štoe Taško nako grubo reagovo na prvu, al stvarno si debil.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Idi na trg i protestuj protiv foruma.

Ti ako si punoljetan i odrastao čovjek, a dođeš na forum i otvaraš debilne teme o tome gdje se gura koji lubrikant i očekuješ da ti neko ozbiljno odgovori, imaš veći problem nego što izgleda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:35 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 07 Dec 2016, 01:44
Postovi: 627
Zar nisam ozbiljno postavio pitanje ?
Nisam pokazao nikakav vid neozbiljnosti ali sam ipak docekan sa punom shakom iste.

I ne radi se samo o toj temi, radi se o tome da ste se na tu temu nakacili pa sam je iskoristio da pokazem sta se ovde ustvari desava, da se takvo ponasanje vrti po CITAVOM forumu.

Svako od vas dugogodisnjih korisnka gleda kako ce nekom da "shukne" jednu, da nekog isfura sto je jako jadno i bijedno za punoljetne ljude.
Pa neki od vas imaju bar 40+ godina i tako se ponasate, ne znam sta kontate sto je internet i sto ste anonimni da se tako treba ponasati.

Ja se nisam naucen rodio i imam jako glupa pitanja ali se ne bojim pitati, to sto vas to podsjeca na vasu...nije bitno, necu spasti na vas nivo.

Ako smatras da je debilna tema, budes covjek i napises "Vidim da ne znas, idiot si, debilna ti je tema ali evo ti ipak odgovor, ili evo usmjericu te na neke artikle/clanke gdje mozes da se informises kao pocetnik"
I ispadnes gospodin covjek.
Mogao si i da ne odgovoris uopste i posaljes poruku i kazes "Smatram da se brukas jer je jako glupo pitanje, ali evo ti ovde se skoluj"

Umjesto toga, vi vase komplekse iskaljujete u vidu isfuravanja drugih sto je meni jadno i neukusno.

Forum : mjesto ili medijum gdje se ljudi okupljaju da razmjenjuju ideje i poglede na razne stvari

_________________
https://i.ibb.co/9WHRB5J/signature1.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Mi smo se borili za ovakav forum, odjebite kepeci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Lol, midžeti...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Maki, jel ti stvarno očekuješ da neko mijenja forum zbog tebe?

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 07 Dec 2016, 01:44
Postovi: 627
Ne zbog mene samog, to bi bilo suludo, nego zbog svih korisnika zdravog razuma koji su ovde i koji ce u buducnosti doci, zbog samog administratora koji je ocigledno pored svega i poslovna osoba sto dokazuje sponzor.

Zar ne bi bilo bolje da je forum mjesto gdje se moze koristiti u svrhe koje je namjenjen i da tako dozvoli svima da ovde ostanu i uzivaju u trosenju svog vrmena na forumu i plus da ovi ovde imaju mjesto gdje mogu da isfuravaju jedan drugog...
Ili je bolje da je citav forum njihovo igraliste i da tjeraju korisnike(koji su mogli da ostanu ovde dugo dugo,mogli) ?

Jel ja stvarno trazim nerealnu, drasticnu promjenu ?
Ili trazim promjenu koja ima smisla i poslovno i moralno ?

_________________
https://i.ibb.co/9WHRB5J/signature1.jpg


Poslednji put menjao makibruz456 dana 25 Jun 2018, 10:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
makibruz456 je napisao:
Ne zbog mene samog, to bi bilo suludo, nego zbog svih korisnika zdravog razuma koji su ovde i koji ce u buducnosti doci, zbog samog administratora koji je ocigledno pored svega i poslovna osoba sto dokazuje sponzor.


Kao što vidiš, njega samo zanima keš od sponzora...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Mislim da forum ima svoju svrhu. Imaš i druge forume gdje ove stvari nisu dozvoljene. Ovo je ovdje zajebancija i ja iskljucivo zbog toga i budem na ovom forumu+bude i korisnih informacija.
Tako da je format, s obzirom na vrijeme u kojem zivimo, meni taman.
Tako i ti. Ako ti se ne svidja, trazis neki drugi forum, pokrenes svoj. I eto.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 11:02 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 07 Dec 2016, 01:44
Postovi: 627
Ja to ne znam, nit poznajem osobu.
Ti ako ga znas onda ti tako pricaj, ja ne mogu.

Osim toga, zasto se vi ne bi sa vasim sprdacinama drzali odredjenog podforuma ?
Eno vidim u "Kafana" temi ima jako puno toga, zasto se to mora prolijevati na cijeli forum ?

_________________
https://i.ibb.co/9WHRB5J/signature1.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 11:05 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 07 Dec 2016, 01:44
Postovi: 627
kutak je napisao:
Mislim da forum ima svoju svrhu. Imaš i druge forume gdje ove stvari nisu dozvoljene. Ovo je ovdje zajebancija i ja iskljucivo zbog toga i budem na ovom forumu+bude i korisnih informacija.
Tako da je format, s obzirom na vrijeme u kojem zivimo, meni taman.
Tako i ti. Ako ti se ne svidja, trazis neki drugi forum, pokrenes svoj. I eto.


Ali zasto pored svega, ne bi imali mjesto, pod forum, gdje se mozete zajebavati ?
Zasto sve to mora da se prelijeva na svaku ubogu temu na forumu ?

Ne kazem da se prestanes zajebavati, ko sam ja da ti zabranim ali molim da se to ne desava po citavom forumu.

_________________
https://i.ibb.co/9WHRB5J/signature1.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 11:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Hajd` se ti maki prvo malo poigraj sa medom u krevetu, mozda se oraspolozis.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs