banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 296  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jun 2018, 20:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
Ma šta njih briga za prenošenje brojeva kad imaju poprilično stabilne baze koji ne idu daleko od tora. Par stotina preletača s jedne na drugu stranu njima ne znači apsolutno ništa i živo im se jebe što ćeš ti ili neko drugi sutra prebacit broj u drugu mrežu, taman će toliko pokupit i oni iz drugih mreža i to je taj neki balans. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
Mene su zvali iz mtela jednom kada sam prešao, ja im se nisam javio, poslije sam skontao da su oni, ali više nisu ni pokušavali, toliko ih je briga.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2018, 21:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Mtel nije briga. Presao nakon 10+ godina, niko nije nista pitao, niti pokusao. Eronet me zovnuo nakon 15 dana i pitao da li sam zadovoljan uslugama, sta bi trebalo poboljsati i slicno. Uglavnom mtel nije briga.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 02:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
https://www.gss-media.com/portal/internet/

E ovo se zove ponuda.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 06:20 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
A ovo se zove mobilni internet
Telenor CGSlika

Poslato sa ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 13:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Ima sad M:Tel preko Logosofta u Federaciji nudi i brzinu do 1000 megabita. Elta vise nija najbrza u BiH.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 21:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Inspirisao me je @1911mk pa evo i ja da podjelim speadtest 4G mreže m:tel-a u CG (na prepaidu od m:tel-a krenuo tek nedavno kao testna faza)... Nažalost, ne mogu da prikačim sliku ali evo napisaću... PING 13; DOWNLOAD 74,8 Mbps; UPLOAD 14,4 Mbps.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 10:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 01 Feb 2011, 20:25
Postovi: 182
Lokacija: Banja Luka
da li m tel ima paket za jeftinije poruke prema srbiji ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 15:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Mora se odati priznanje M:Tel-u. Sjecam se kada sam krajem prosle godine pitao jednu njihovu sluzbenicu u Brckom da li mozda zna kada ce opticki internet u Brckom i samo sto nije rekla to samo dragi bog zna. :D

Danas, eno njihove optike i 10-15 kilometara od centrale. Dosli su i u moje mjesto, a da pritom nisam ni znao. :D

Dobri su. Steta samo sto su shvatili kada su pali sa na oko 1.20 KM na jedno kratko vrijeme 0.76 KM. Ja vec godinu dana trubim na ovom forumu da bez optike buducnost im je neizvjesna. Mogli su jos tada da krenu mnogo brze sa optikom no mi smo takav narod, prvo oponentsku stranu "nabijemo", onda se cesemo po jajima, a onda i po glavi kada vidimo da je to bilo istina. Nazalost nas covjek tek progleda kad pocne da gubi vid, kad se desi neka nesreca, inace kad obicno bude kasno. Da su jos prosle godine krenuli u turbooptika modu, cak bi bili i preko tih 1.20 KM, dok sada neka budu srecni ako uspiju da sprijece daljnju eroziju s obzirom na to da su izgubili jedan dio korisnika u zadnjih godinu dana. Narod je "pregorio" u cekanju optike i 4G mreze. Vec je 9 godina od pustanja u rad 3G mreze dok ADSL je u funkciji jos od doba kada je Telekom Srpske bio javno preduzece (i sad je na neki nacin).

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 18:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Mar 2017, 04:58
Postovi: 207
Trebali bi uvesti optiku svima do 2025 godine.
Tada ce standard biti 8K a mi cemo imati 100/50 paket pa i dalje necemo moci pustiti film :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
A jes se obradovo optici :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Karaće onaj jadni Huawei ruter u Lan1 port od radosti....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Vladimir RUS je napisao:
Mora se odati priznanje M:Tel-u. Sjecam se kada sam krajem prosle godine pitao jednu njihovu sluzbenicu u Brckom da li mozda zna kada ce opticki internet u Brckom i samo sto nije rekla to samo dragi bog zna. :D

Danas, eno njihove optike i 10-15 kilometara od centrale. Dosli su i u moje mjesto, a da pritom nisam ni znao. :D

Dobri su. Steta samo sto su shvatili kada su pali sa na oko 1.20 KM na jedno kratko vrijeme 0.76 KM. Ja vec godinu dana trubim na ovom forumu da bez optike buducnost im je neizvjesna. Mogli su jos tada da krenu mnogo brze sa optikom no mi smo takav narod, prvo oponentsku stranu "nabijemo", onda se cesemo po jajima, a onda i po glavi kada vidimo da je to bilo istina. Nazalost nas covjek tek progleda kad pocne da gubi vid, kad se desi neka nesreca, inace kad obicno bude kasno. Da su jos prosle godine krenuli u turbooptika modu, cak bi bili i preko tih 1.20 KM, dok sada neka budu srecni ako uspiju da sprijece daljnju eroziju s obzirom na to da su izgubili jedan dio korisnika u zadnjih godinu dana. Narod je "pregorio" u cekanju optike i 4G mreze. Vec je 9 godina od pustanja u rad 3G mreze dok ADSL je u funkciji jos od doba kada je Telekom Srpske bio javno preduzece (i sad je na neki nacin).



Jos 2002.godine sam radio na "optickom prstenu" oko Brckog ..... SPOK ATC Brcko-ATC Cadjavac(kroz Laser)-ATC Brezik - prikljucak na glavni opticki kabl nize "Majevicke kuce" .....paralelno sa optickim kablom su uradjene i dve tf mreze u Cadjavcu i Breziku ....koji si dio Brckog???

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 01:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
nikola29_06 je napisao:
A jes se obradovo optici :lol:

K'o poplavi nakon duge suse. :D

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 09:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Jel to znaci da mtel vise ne propada


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 09:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Ne , već su Rumuni poskupili 5x optički net ....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 12:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
nikola29_06 je napisao:
Jel to znaci da mtel vise ne propada

Ono sto je u njihovoj moci, krenuli su da rade. Samo neka tako i nastave i to sve brzim tempom. To je sad dovoljno samo da bi mogli da sprijece daljnji pad posto konkurencija takodje ne miruje.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 13:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
motozeljo je napisao:
Vladimir RUS je napisao:
Mora se odati priznanje M:Tel-u. Sjecam se kada sam krajem prosle godine pitao jednu njihovu sluzbenicu u Brckom da li mozda zna kada ce opticki internet u Brckom i samo sto nije rekla to samo dragi bog zna. :D

Danas, eno njihove optike i 10-15 kilometara od centrale. Dosli su i u moje mjesto, a da pritom nisam ni znao. :D

Dobri su. Steta samo sto su shvatili kada su pali sa na oko 1.20 KM na jedno kratko vrijeme 0.76 KM. Ja vec godinu dana trubim na ovom forumu da bez optike buducnost im je neizvjesna. Mogli su jos tada da krenu mnogo brze sa optikom no mi smo takav narod, prvo oponentsku stranu "nabijemo", onda se cesemo po jajima, a onda i po glavi kada vidimo da je to bilo istina. Nazalost nas covjek tek progleda kad pocne da gubi vid, kad se desi neka nesreca, inace kad obicno bude kasno. Da su jos prosle godine krenuli u turbooptika modu, cak bi bili i preko tih 1.20 KM, dok sada neka budu srecni ako uspiju da sprijece daljnju eroziju s obzirom na to da su izgubili jedan dio korisnika u zadnjih godinu dana. Narod je "pregorio" u cekanju optike i 4G mreze. Vec je 9 godina od pustanja u rad 3G mreze dok ADSL je u funkciji jos od doba kada je Telekom Srpske bio javno preduzece (i sad je na neki nacin).



Jos 2002.godine sam radio na "optickom prstenu" oko Brckog ..... SPOK ATC Brcko-ATC Cadjavac(kroz Laser)-ATC Brezik - prikljucak na glavni opticki kabl nize "Majevicke kuce" .....paralelno sa optickim kablom su uradjene i dve tf mreze u Cadjavcu i Breziku ....koji si dio Brckog???

To je tada bilo povezivanje poslovnica Telekoma, a zatim i korisnika u IDSN (digitalnu fiksnu mrezu). Stigli su i do mene 2003 ili 2004, zaboravio sam tacno kad je bilo. Tad su kopali nesto da bi postavili kabl. Imam iza kuce na zidu viri jedan dio kabla povezan sa razvodnom kutijom koji su oni postavili. Je li to to (optika)?

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jun 2018, 14:48
Postovi: 52
ako neko od vas ima iptv mtel molim da mi odgovori. Kakva je vama slika na bhtv hd??? moja je samo malo bolja od sd ali kod drugih vidim nije to to...tv mi je full hd, doduše nemam optiku!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jun 2018, 14:48
Postovi: 52
ako neko od vas ima iptv mtel molim da mi odgovori. Kakva je vama slika na bhtv hd??? moja je samo malo bolja od sd ali kod drugih vidim nije to to...tv mi je full hd, doduše nemam optiku!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 296  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs