banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2436 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 122  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Jun 2018, 10:41 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
ma nema ni sitnim sto je najgore, evo gledam https://mtel.ba/oec/pojedinacni-uredjaj ... 7005-smart

al ko ce s njima zahebavati, valja cuvati zivce. :)

U Tehnomagu pitah, važi za penzionere svake zadnje subote u mjesecu i na vec snizene, al treba dočekati 30.6.

Ima Samsung od 50 inča sad je 999 KM.

A ko ima Unicredit karticu na ekupi 15% popust, pa dodje 850.

https://www.ekupi.ba/SAMSUNG-LED-TV-50M ... 67344.aspx

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 11:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Samsung jeste dobar tv. Ali mislim da je LG ipak bestbuy. Tako da se baziraj. Kod mene samsung nakon 2 godine izgubio podrsku za aplikacije tako da bukvalno imas youtube na tv. Dok na lg imas dosta veci izbor aplikacija na marketu i imas player u koji dodajes liste i imas iptv kanale. Jako dobra stvar danas uz kvalitetan internet.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 12:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Ako pričas o LG OLED onda da, ovako LG nije ništa bolji od Samsunga, čak i gori ko ne preferira IPS. Ovaj Samsung, ako se radi o 50MU6172 za 850KM je bez premca u tom cjenovnom rangu.

Sent from my Samsung galaxy smartphone


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Sta mislite o ovome?
Da li je neko koristio vec?
Da li bi radio wifi internet?
http://mondo.rs/a645395/Mob-IT/Recenzij ... droid.html
Recimo primijeniti na Tesla tv onaj od m:tel.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ajd care procitaj sta sam napisao. Rekao sam za smart funkcije. Niko nije rekao da je ekran bolji ili losiji.
Sta ima samsung smart od funkcija posle 2 god?
gishas je napisao:
Ako pričas o LG OLED onda da, ovako LG nije ništa bolji od Samsunga, čak i gori ko ne preferira IPS. Ovaj Samsung, ako se radi o 50MU6172 za 850KM je bez premca u tom cjenovnom rangu.

Sent from my Samsung galaxy smartphone


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Ista je stvar i sa LG. Imam smart model iz 2012. i već par godina nemam nikakvu podršku što se tiče aplikacija. Ne radi ni Youtube. Svi oni isto furaju, da se nakon par godina primora na zamjenu i kupovinu novog uređaja. Zato i preporučujem svima ili Android TV ili kupovinu Android box-a i onda mogu da blokiraju koliko hoće.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Druze nije isto 8 godina i 2 godine. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
8 godina? Napisao sam da je model iz 2012. a da već par godina nema podrške. Svi furaju 2-3 godine podršku i ćao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Ajd care procitaj sta sam napisao. Rekao sam za smart funkcije. Niko nije rekao da je ekran bolji ili losiji.
Sta ima samsung smart od funkcija posle 2 god?
gishas je napisao:
Ako pričas o LG OLED onda da, ovako LG nije ništa bolji od Samsunga, čak i gori ko ne preferira IPS. Ovaj Samsung, ako se radi o 50MU6172 za 850KM je bez premca u tom cjenovnom rangu.

Sent from my Samsung galaxy smartphone
Napisao si bestbuy, sumnjam da je nekome bitniji smart na tv nego kvalitet panela i slike. Šta LG ima bolje po pitanju smarta od Samsunga, youtube, mirroring, iptv aplikacije, multimedija, sve radi na Samsungu besprijekorno.

Sent from my Samsung galaxy smartphone


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 14:05 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
Svakom je nesto bitnije. Npr neki vicu da je Philips najbolji jer ima ambilight, a meni koliko sam skontao od vas na forumu, goli krš zbog menija. Dzaba ti sijalice ako prebacuje kanale 10 sekundi.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 14:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Samsung TV i Android box


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
dtkbl je napisao:
Svakom je nesto bitnije. Npr neki vicu da je Philips najbolji jer ima ambilight, a meni koliko sam skontao od vas na forumu, goli krš zbog menija. Dzaba ti sijalice ako prebacuje kanale 10 sekundi.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk


ko to kaze, ko to laže :) 2 sec prebacuje kanal kod mene. Ja sam zadovoljan.
P. S meni je otisao panel (neke bijele fleke), pod garancijom, dobio novi panel :) i dalje nemam zamjerku..osim što bih volio da je android smart, ali JJ ovako koristim samo YouTube u Netflix


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
dtkbl je napisao:
ma nema ni sitnim sto je najgore, evo gledam https://mtel.ba/oec/pojedinacni-uredjaj ... 7005-smart

al ko ce s njima zahebavati, valja cuvati zivce. :)

U Tehnomagu pitah, važi za penzionere svake zadnje subote u mjesecu i na vec snizene, al treba dočekati 30.6.

Ima Samsung od 50 inča sad je 999 KM.

A ko ima Unicredit karticu na ekupi 15% popust, pa dodje 850.

https://www.ekupi.ba/SAMSUNG-LED-TV-50M ... 67344.aspx
Provjeri ti to jos jednom...jer sam ih ja isto pitao na FB za proizvode iz kataloga. Kad provjeris javi.

Slika

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 09:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
mare_zz je napisao:
Ista je stvar i sa LG. Imam smart model iz 2012. i već par godina nemam nikakvu podršku što se tiče aplikacija. Ne radi ni Youtube. Svi oni isto furaju, da se nakon par godina primora na zamjenu i kupovinu novog uređaja. Zato i preporučujem svima ili Android TV ili kupovinu Android box-a i onda mogu da blokiraju koliko hoće.


Ne znam koji model imaš, ali kod mene je LN570 serija iz 2013g i sasvim normalno rade sve dostupne aplikacije. YouTube aplikacija se nekoliko puta za ovih pet godina ažurirala i još uvijek je potpuno funkcionalna...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2018, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Nakon hrpu procitanih postova na razlicitim forumima na temu TV, ovoga onoga...mogu samo izvesti zakljucak da covjek ne treba citati nista,vec uzeti sta mu se svidja. Toliko price o IPS i VA panelu, ja ne mogu razlikovati koji je jedan,koji je drugi. Sad sam 7 dana na odmoru gledao neki LG sa IPS panelom, stvarno nisam vidio nikakv problem sa crnom bojom.

Bio sam se odlucio za Sony 55XE7005 zbog VA panela (nazalost nije bilo na stanju, po toj povoljnij cijeni sto sam imao ponudu pa sam otkazao).Nakon toga, i dalje aktuelna opcija SAMSUNG 50MU6172, ako ga dobijem u Tehnomagu sa -10% za penzionere (ako bude na stanju).

Nego, sta vi mislite kako ovaj nas smecarski SD signal izgleda na 4K rezoluciji kad se odradi upscaling? Mozda je bolje uzeti neki FULLHD Tv upravo zbog toga (kad cu ja gledati 4K program kad i dalje sa neta najvise gledam rezoluciju 480p), pa su mi za oko zapala sljedeca 2 modela (IPS al nema veze)

1) SONY 49WE755
2) LG 49LJ624V

Jedina mana sto nemaju 5 god garancije,al ebes i to ako SD sadrzaj izgleda losiie na 4k televizorima

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2018, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ja bih na tvom mjestu uzeo Samsung, to će biti moj sledeći TV. U LG sam izgubio povjerenje. Pogotovo ako Samsung ima 5 god garancije. Mislim da 4k svi imaju po 5 godina i to je veoma bitno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 08:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
wizzy_bl je napisao:
Nakon hrpu procitanih postova na razlicitim forumima na temu TV, ovoga onoga...mogu samo izvesti zakljucak da covjek ne treba citati nista,vec uzeti sta mu se svidja. Toliko price o IPS i VA panelu, ja ne mogu razlikovati koji je jedan,koji je drugi. Sad sam 7 dana na odmoru gledao neki LG sa IPS panelom, stvarno nisam vidio nikakv problem sa crnom bojom.

Bio sam se odlucio za Sony 55XE7005 zbog VA panela (nazalost nije bilo na stanju, po toj povoljnij cijeni sto sam imao ponudu pa sam otkazao).Nakon toga, i dalje aktuelna opcija SAMSUNG 50MU6172, ako ga dobijem u Tehnomagu sa -10% za penzionere (ako bude na stanju).

Nego, sta vi mislite kako ovaj nas smecarski SD signal izgleda na 4K rezoluciji kad se odradi upscaling? Mozda je bolje uzeti neki FULLHD Tv upravo zbog toga (kad cu ja gledati 4K program kad i dalje sa neta najvise gledam rezoluciju 480p), pa su mi za oko zapala sljedeca 2 modela (IPS al nema veze)

1) SONY 49WE755
2) LG 49LJ624V

Jedina mana sto nemaju 5 god garancije,al ebes i to ako SD sadrzaj izgleda losiie na 4k televizorima

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Poslednja "krštena" verzija Sony-jeve W serije je iz 2015, ovo poslije je dosta lošije i kvalitet slike i smart opcije. Već sam pisao za Samsung, na 50" slika je sasvim OK, normalno treba malo podesiti, sve zavisi šta ce se najviše gledati. Naravno, ne možes na nekim našima kanalima ocekivati nešto posebno, kada pojedini jos koriste 4:3 format slike. Teško tu možes ganjati neki "upscaling", bez obzira sta odaberes od TV.

Sent from my Samsung galaxy smartphone


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 09:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Ljudi se nacitali po internetu foruma i sad seru o nekakvim IPS panelima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 10:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Питање чисто спорта ради, има ли данас да се купи неки ТВ без "смарт" срања? Оно, укључиш, имаш ТВ, аудио/видео прикључке и возиш...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2018, 10:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Da.
Uglavnom od 32 inča. Kod nekih brendova i većih dimenzija.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2436 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 122  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs