banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 862 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Jun 2018, 12:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Avg 2007, 18:54
Postovi: 442
Lokacija: BL
a brzina za gledanje hd kanala preko tvviet?

_________________
Signature


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2017, 15:17
Postovi: 27
Preskupe su te liste i puno namještanja, više se isplati uzeti neki sportski paket kod tv provajdera...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 13:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
noriginal je napisao:
a brzina za gledanje hd kanala preko tvviet?
5-10 vjerovatno da radi normalno, imaš stranicu pa im posalji mail, odgovorice ti sta i kako.

Sent from my Samsung galaxy smartphone


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2018, 15:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
noriginal je napisao:
Koja brzina je potrebna za ovaj TVViet i kako to funkcionise uopste.. nemam iskustva a kontam da probam.. jel ide na kodi (to bi mi odgovaralo jer imam daljinac) ili mora preko weba ili kako već?

Obicno je 2-3 megabita tj. neki paket od 4-5 megabita dovoljan za stremovanje iptv kanala.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 06:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
noriginal je napisao:
a brzina za gledanje hd kanala preko tvviet?


Ено рекли су у коментарима човеку, на њиховој ФБ страници, да за ''Full HD 1080p'' канале треба око 12 мегабита брзина интернета, али имају и верзије тих канала у мањој резолуцији за спорије интернете.

Само мени то некако прескупо, мало канала, а скупо, јес да је вероватно квалитет лудило и имају премотавање садржаја што је мени јако добра ствар. Међутим, ја сам узео неку обичну на пику за 12КМ ради одлично, канала око 1500 плус толико видеа (серија, филмови, цртаћи). Наравно нема премотавање, наравно, јако мало је канала у 1080п, али јбг. првенствено ми треба сад за СП да не гледам утакмице на БлеХа телевизији. За све остало ми је и више него довољан м:тел ИПТВ. Да незамрачују РТС и ХРТ не би ми ови пирати ни требали.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 13:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
A nije vam preskupo dati totalu ili mtelu 20km za jedan uredjaj, a pri tome da zamracuju sve zivo i jos vezu ugovorom. A mtel vrlo malo HD kanala.

Za ovo sto nude Vietovci nije uopste mnogo, svi najbolji kanali na jednom mjestu, svim operaterima fali ponesto.

Ovo je vise osmisljeno za dijasporce, njima je 12e smijesno, mada i za nas ako nisi bas neki bez prebijene moze se...

Jeftine liste su bacanje novca, vidjeces i sam kad krene SP npr.

A velika za mene prednost TV u pokretu, gledas kanale gdje god bez ogranicenja, ko mijenja mjesto prebivalista ili kao turista ili poslom.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 13:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
razlika je sitnica - viet nije legalan što u suštini znači da mogu nestati bez traga bilo kad. Ne kažem da hoće jer se već dugo "drže", i baš me zanima kako s obzirom baš na to da je ilegalan servis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 14:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Opet se ne vezes ugovorom pa i da nestanu. Jedino ako ne mozes 'halaliti' 20 BAM, ako nestanu odma' nakon uplate.

Drze se oni godinama vec, ilegalan je i piratski sadrzaj na netu pa opstaje od kad postoji.

Bilo kako bilo, danas vala ima izbora dosta, pa ko sta preferira...

Najbolje EON+VPN. Mada su ljudi pronasli foru kako koristiti i EON bez ogranicenja i VPNa.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
i ja sam htio pitati za taj viet, vidio sam na ovoj drugoj temi da je slika na rts hd odlična.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 11:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Može li malo više informacija o EON? Kako, šta?
Vidio sam da je Telemach-ov servis. Mislio sam da je samim tim vezano za njihovu uslugu. Kako da mi koristimo bez ograničenja? Može li neko kratko uputstvo da ubacim i njega na box pa da mogu kombinovati ako se ne plaća. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 19:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
nemanja066 je napisao:
Opet se ne vezes ugovorom pa i da nestanu. Jedino ako ne mozes 'halaliti' 20 BAM, ako nestanu odma' nakon uplate.

Drze se oni godinama vec, ilegalan je i piratski sadrzaj na netu pa opstaje od kad postoji.

Bilo kako bilo, danas vala ima izbora dosta, pa ko sta preferira...

Najbolje EON+VPN. Mada su ljudi pronasli foru kako koristiti i EON bez ogranicenja i VPNa.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Обично овима већ плаћамо интернет, телефон и сл. обично сви имамо пакете дуо, трио, квадро. Затим овамо ипак имамо доста више канала итд. Тешко да би ме шта могло навести да раскинем уговор са кабловским оператером због пиратске листе. Листа ми је више ту као подршка и да попуни што фали. А то обична листа за 12-14КМ добро ради, јер барем има огроман број канаалаа и видеотеку, а није скупа па мо+же се уклопити као додатак. Више ми се исплати за ту обичну ИПВ листу дати 12-14КМ него за ХБО премиум пакет. А виет ТВ очито има мали број канала, али одабран и вероватно најстабилнији и најквалитетнији од осталих. Међутим по цени се не могу никако уклопити као допуна кабловској, већ би се требао одрећи кабловске. Видеотеку немају, али имају премотавање 72ч уназад...
Ипак добро је знати за њих. За овакве догађаје их се и исплати узети на 1 месец.

Елем, мени ево обична листа данас ради перфектно цео дан, чак и сад кад играју Португал и Шпанија. Мада ова Фул ХД слика није у 60фп/с


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 08:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Daky je napisao:
razlika je sitnica - viet nije legalan što u suštini znači da mogu nestati bez traga bilo kad. Ne kažem da hoće jer se već dugo "drže", i baš me zanima kako s obzirom baš na to da je ilegalan servis.


Dugo, dugo rade. Slika im je odlična. Ja sam uzeo nedavno, i neka izdrže do kraja prvenstva, meni po taman. Uzeo zbog RTS ovih kanala tokom SP. Moj kum ih gleda skoro godinu dana.

babic je napisao:
i ja sam htio pitati za taj viet, vidio sam na ovoj drugoj temi da je slika na rts hd odlična.


Sve su slike odlične. Ima više SK-ova nego na Totalu. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2018, 22:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Evo sta sam ja nasao.

EvaTV za sve Ex-Yu kanale, samo puno kanala ne radi, Orion TV sam takodje probao, jednostavna i kvalitetna aplikacija samo malo kanala i puno lijevih kanala, dok EON je sadrzajan i pun opcija, dakle pefektan i vise od toga, samo da nisu puno restriktivni na neki nacin i naravno nije besplatan. Na RedBoX TV imaju 4 Arena Sport kanala besplatno, ne znam ciji su (koja zemlja je u pitanju), nisam obracao paznju. I maloprije sam probao Ulango TV, nekoliko hiljada kanala, besplatno, ima cak i lokalnih Ex-Yu kanala. Jedina mana, nema full screen moda. Inace najsadrzajnija besplatna aplikacija. Da ne zaboravim Mobdro koji je po kvalitetu nalik na EON, ali on je za americke kanale i jos po koji (zapadno) evropski. Ako neko zna koju jos iptv aplikaciju za Ex-Yu kanale ili sadrzajnu svjetsku, a da je besplatna, neka pise.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2018, 00:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Tv Viet je po meni najbolji. Nije besplatan, naravno, ali kad dođe vrijeme nekih velikih međunarodnih takmičenja, obavezno uzeti. Imaju više SK kanala od Telemacha i m:tela zajedno. :D Kvalitet slike odličan i HD kanali rade savršeno na 10 mbit. SD kanali rade odlično i na manje.

Ovih "manjih IPTV-ijeva" ima sada toliko po društvenim mrežama, iskaču ko političari pred izbore, i kreću se od 4 do 7 evra.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2018, 08:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Viet ima i Arene i SK u FHD-u. Cijena je 13€ mjesecno, nije mnogo s obzirom da moze bilo gdje, nema zamracivanja, svi najbolki moguci kanali, i do 3 uredjaja istovremeno.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2018, 08:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
drug je napisao:
Tv Viet je po meni najbolji. Nije besplatan, naravno, ali kad dođe vrijeme nekih velikih međunarodnih takmičenja, obavezno uzeti. Imaju više SK kanala od Telemacha i m:tela zajedno. :D Kvalitet slike odličan i HD kanali rade savršeno na 10 mbit. SD kanali rade odlično i na manje.

Ovih "manjih IPTV-ijeva" ima sada toliko po društvenim mrežama, iskaču ko političari pred izbore, i kreću se od 4 do 7 evra.


To uzimaš "PUNI Paket"? Šta ima od sportskih programa i kojeg kvaliteta u "Osnovnom paketu"?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2018, 13:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
TV Viet nije legalan iptv. Zato nista i ne mrci. :D

Ko hoce hrpu kanala, bez zamracivanja ili zamracivanja po nasi pravilima, pritom da je legalno, ima Fastv sa preko 1000 kanala za 14.90 evra. Dijasporski iptv. Za njih sam cuo tj. vidio negdje na BN portalu su ih spominjali.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2018, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Imas i nettvplus,sve legalno
Slika


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2018, 17:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
despot777 je napisao:

To uzimaš "PUNI Paket"? Šta ima od sportskih programa i kojeg kvaliteta u "Osnovnom paketu"?


Uzimam puni paket. Može na tri uređaja i onda te izađe povoljno. Sada, kada je bilo Svjetsko prvenstvo u fudbalu, da nisam uzeo viet, poludio bih od ovih "naših stručnjaka", a onda produžim još mjesec dana na vaterpolu. :lol:

Osnovni paket nudi samo RTS 1, Eurosport, HTV 1, znači tanko. Puni paket košta, istina duplo više, ali nudi sto puta više. :)
6 SD i 5 HD Arenasport kanala, SK kanali od SK HD do SK 6, Sky Sport 1 i 2, Sky Bundesliga, RTS 1, 2 i RTS HD, itd. Ukratko, vrijedi svaku marku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2018, 19:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
BOSS66 je napisao:
Imas i nettvplus,sve legalno
Slika


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

I Balkanyum TV da ne zaboravim. Vlasnik Nettvplus je isti kao u Total TV-a.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 862 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs