banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8789 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 440  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 13 Feb 2018, 12:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
sico023 je napisao:
Ja sam narucio neku robu 26 decembra kao poslao iz Kine prodavac, medjutim tamo je pisalo da je krajnji datum isporuke 01.februar.2018 god, vidim ne dolazi ja zatrazio refund ebay vratio novce, a juce me zovu sa carine da ima nekih posiljki za mene i ta roba stigla, kako ste vi postupali u ovim situacijama, posto sam morao traziti refund, ja sam to dobio i one tamo transakcije na ebayu su se kao ponistile nestale nemam vise opcije neke da kazem da je to stiglo, i ako vratim novac prodavacu to ce biti tipa ja tebi ti meni bez nekog posredstva, inace istina je da ta roba nije stigla u predvidjenom roku, vjerovatno ima ovde ljudi koji su imali slicnih problema.


Malo si druze i uranio sa refundom!Sad se moze cekati do 60 dana,a da ne zastari!Tek onda otvaras case!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 13 Feb 2018, 13:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Može i 180 preko paypal-a.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 13 Feb 2018, 13:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2009, 12:08
Postovi: 300
Sto vise dispute i case-ova, to manje prodavaca za BiH :)

Narucujem 6-7 godina vec sa neta, ebay, geekbuying itd i nikada mi se nije desilo da paket nije stigao.

Desavalo se da kasni, da bude DOA itd ali je uvijek stizalo.

Tako da ne sikirajte se, stice vam sve, ispostujte rok za dostavu i to je to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 13 Feb 2018, 13:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Meni do sad samo jednom nije stiglo kad sam naručivao sa dx.com jer je valjda bilo zabranjeno da transportuju avionom, ali sam uredno dobio novac nazad.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 13 Feb 2018, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
I meni jednom ili dvaput nije došlo od više stotina pošiljaka.
Ali bile su neke sitnice od dolar, pitanje da li ih je uopšte i poslalo i naravno dobio refund.

Sent from my Nexus 5

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 13 Feb 2018, 14:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Desilo se i meni mozda 2x da nije uopšte stiglo. Jednom sam cekao skoro 2 mjeseca, pisalo da je poslato, i kada sam pisao prodavcu rekao mi da nije mogao poslati zato sto je zabranjeno. Power bank je bio u pitanju. Tako da cim kasni, kontaktiram prodavca, pa ako se ne može sa njim dogovoriti, onda case. A ovaj rok od 60 ili 180 dana, pa istom tom logikom je postavljen i ovaj prvi rok za otvaranje case-a. Ako sam nesto narucio, znaci da mi treba, a ne da čekam pola godine. Prodavac bi trebalo da bira postu koja najbolje radi, ako ima izbor.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 13 Feb 2018, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Kurac ce stici sta posiljki nije nikad doslo, al ne pokrecem odma case vec se javim preko poruka i to rijesimo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 13 Feb 2018, 19:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Treba biti posten u tim transakcijama, jer na kraju nam svima vise odgovara da prodavci salju u BiH robu nego da se dobije par dolara vise preko refunda a nije bilo razloga za to. Da ne bi i ostali krenuli putem ovog prodavca.

Slika

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 14 Feb 2018, 14:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kinez je otisao slaviti onaj njihov proljecni festival i nece ga biti do 26.2. Ne znam sta da radim, vamo imam poruku od Ebay da bateriju moram vratiti prije 15.2. inace oni nece moci nista uraditi za mene. Da li da se zalim dalje?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 15 Feb 2018, 14:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Da li se nekom desilo da je nesto pazario a prodavac nije oznacio artikl da je poslat ni poslije 10 dana? Ebay nema neki poseban odgovor na to, znam da smo zasticeni tih 60 dana za refund ali opet nervira. Naravno pisala sam prodavcu upit i naravno - on ne odgovara.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 15 Feb 2018, 14:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Ako je Kinez u pitanju, nećeš ni dobiti odgovor dok ne završi NG slavlje/proljetni festifal. Naredne sedmice. :D

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 15 Feb 2018, 16:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Kada si naručivala trebala si vidjeti da piše do kada je na godišnjem. Trebala si mene zvati da naručim :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 15 Feb 2018, 17:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Evo, ja sam naručio sa Alija i prodavac je stavio rok na 40 dana za slanje. :-D Sreća pa mi to nije toliko neophodno.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 15 Feb 2018, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
A.J.V.A.R. je napisao:
Da li se nekom desilo da je nesto pazario a prodavac nije oznacio artikl da je poslat ni poslije 10 dana? Ebay nema neki poseban odgovor na to, znam da smo zasticeni tih 60 dana za refund ali opet nervira. Naravno pisala sam prodavcu upit i naravno - on ne odgovara.

С друге стране, ја наручио ону малу УСБ бежичну картицу 802.11a/b/g лик уредно послије пар дана написао да је послао, а онда сам некад провјеравао број за праћење и испало је да је у ствари послао тек НАКОН мјесец дана од плаћања. :)
Стигло данас, након мјесец дана од датума за који је писало да је стварно послат и два мјесеца укупно. :) Ал макар ради.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 18 Feb 2018, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
danijell je napisao:
Kada si naručivala trebala si vidjeti da piše do kada je na godišnjem. Trebala si mene zvati da naručim :D


Kad sam narucivala nije pisalo uopste da ide na godisnji niti mu sad stoji na profilu da je na godisnjem. Veci je problem sto je on samo taj artikl prodavao koji sam ja kupila preko aukcije. Znam da se ne kupuje inace od takvih prodavac koji niti imaju ocjenu neku, niti veci broj artikala, al kontam zasticena sam ebay-om i paypal-om, a dobra ponuda bi :D. Drzim fige da dodje jer mi je vise stalo do tog artikla nego do para :).

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 19 Feb 2018, 12:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Nov 2017, 22:54
Postovi: 95
izgleda da su oni sabani na posta.ba skinuli ono sranje sa kodovima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 19 Feb 2018, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Cesto puta vidim ovde kako smo mi gowna a kinezi posteni, ja imam sad 2 itema vrijednosti 150 usd koji su stigli neispravni, jedan programer koji ne radi i neku presu kojoj fali dio a drugi dio ima dupli i nisam pokrenuo dispute nego se pokusavam dogovoriti ali dzaba, slao im slike i video na aliju pa mi dali neke emailove da tamo posaljem al neispravne adrese, pa mi dali druge adrese koje su takodje neispravne i dotjerali tako do godisnjeg odmora... Vec skoro 2 mjeseca me sheve. Na tih 150 usd je placeno 80km carine i sta sad, gowna su oni, nismo mi, tako da ih samo dispjutajte ko im jebe mater

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 19 Feb 2018, 13:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Pa ima govana i kod nas i kod njih, kao da si otkrio toplu vodu.
Zavisno od situacije treba ili ne treba dispjutovati, u tvom slučaju očigledno treba.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 19 Feb 2018, 13:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Normalno da treba, treba napraviti razliku izmedju tih prodavaca, kazu nece slati za Bosnu, nek ne salje, takav mi i ne treba
Daj mi slike pcb- uredno ti posalje sve lijepo se vidi, Omron i Murata bodu oci, kad stigne ti otvoris a tamo sve izuljano da se ne vidi sta je :) Mafija je to i treba ih udarati da se napravi razlika, zasto bih ja nekom ostavio dojam da je sve u redu i dao mu najvecu ocjenu za shipping ako sam cekao 2 mjeseca, a ima drugih kod kojih sve stize za 15-20 dana, kazete nije to do njih nego do poste, pa kako kod drugog stize uvijek 4x brze

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ebay!
PostPoslato: 19 Feb 2018, 13:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Nov 2017, 22:54
Postovi: 95
ima govana naradno :D
ako ti dodje sranje neko pokvareno ili nije po dogovoru, brate uzmes i kazes vracaj pare, nes mene jebavat
koriste se oni svakavim trikovima kao fazon "boja je mozda drugcija zbog vaseg monitora" - sine ja ne znam sa kakvim monitorom vi operaciju vodite al svaki ima istu boju

budes brate fer ti, ako nesto kasni sacekas jos 2-3 sedmice, ako ne dodje kaes refunduj me

imaju varaju preko USB stikova, kaze dodje 16 gigabajta ono dodje 4(odradis test i vidis)
isto one vga na hdmi kablove, prevara nevidjena


a najaci su mi ovi nasi sto kazu "nije ni cudo sto nam nece da salju vise"
ne brini ti bajo uvjek ima kinez koji oce para

da dodam, i to sto kazes, za to slanje, cekam 2-3 mjeseca bogtemazo
kaze "kinez najsporiji jbg"-sta jebiga kako drugi mogu brze, jbt ovi kinezi kontaju da su povlasteni pa se vuku
eo cekam lika sedmicu dana da posalje artikl, kamol jos da mi dodje
jebo mater svoju buljavu, kaze slavim, sta slavis narucio sam par dana prije pocetka tvog slavlja


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8789 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 440  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs