banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10598 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 530  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 15:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Jul 2013, 17:14
Postovi: 135
Nisam nikoga imenovala ni prozvala, zasto su se neki nasli uvredjeni ne znam. Ne zelim prepiranja, imam svoj stav i zna sta trazim. Primjer nekog ko ima znanje je Roni Kovacic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 16:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Neko ko ima znanje kao Roni Kovačić ne zajebava se vodeći grupne treninge nego svoje znanje unovčava vodeći preskupe pojedinačne treninge bogatim klincima. To ti je kao da očekuješ da Gvardiola vodi pjetliće FC Rekreativo Česma.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 17:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Jul 2013, 17:14
Postovi: 135
Nisam ni ocekivala naci za 40 KM nekog kao sto je Roni, ali vidim da u Hrvatskoj ima dosta mladjih trenera koji zastupaju njegove principe prehrane i treninga, pa sam mislila da mozda i kod nas ima neko takav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Digni debelo dupe i idi na treninge.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 17:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
sxwy je napisao:
Nisam ni ocekivala naci za 40 KM nekog kao sto je Roni, ali vidim da u Hrvatskoj ima dosta mladjih trenera koji zastupaju njegove principe prehrane i treninga, pa sam mislila da mozda i kod nas ima neko takav.


Za obicne vjezbace kao sto si ti, ili ja, je svaki trener Roni, jer zna mnogo vise od nas. Tako da... idi kod prvog dostupnog, i VJEZBAJ. Jednostavno :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 18:52 
Nece niko napraviti cudo od tebe, sve je to na isti sablon. ;)

Imas dijetu, vjezbas momacki i rezultati su tu.....e sada neko placa za to, a neko to ima free na netu ako se malo potrudi i procita...

Milica je ucila od Janke koja je opet ucila (bar znam da je bila u kontaktu) od Miska Polomca, Misko mozda od Pedje Petrovica, Pedja od Milosa Sarceva i tako...sve se to svodi na ishranu, trening i odmor, to je na prvom mjestu...

Mogu ti sibnuti ja i sliku svoje transformacije koju sam sam napamet odradio citajuci i uceci od tih domacih faca, a vec i ima negdje na forumu...a i sada sam u transformaciji...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 19:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Jel ima neko neki plan ishrane od 1600 do max 2000 kalorija dnevno da mi pošalje. Nabacilo se kila oko praznika pa da skinem.Imam neki plan ali dosadilo mi ,takodje mogu i izračunati nešto ali bolje ako ima neko nešto gotovo.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 21:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
ssaassaa je napisao:
Jel ima neko neki plan ishrane od 1600 do max 2000 kalorija dnevno da mi pošalje. Nabacilo se kila oko praznika pa da skinem.Imam neki plan ali dosadilo mi ,takodje mogu i izračunati nešto ali bolje ako ima neko nešto gotovo.


Pa nijesi pile

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2892
Lokacija: još mAlo i tU smo
sxwy je napisao:
Nisam ni ocekivala naci za 40 KM nekog kao sto je Roni, ali vidim da u Hrvatskoj ima dosta mladjih trenera koji zastupaju njegove principe prehrane i treninga, pa sam mislila da mozda i kod nas ima neko takav.


Sa takvim pristupom ,a nisi ni počela trenirati, od istinskog treninga nema ništa.Malo pročitaš po netu i jednostavno kreneš trenirati.Kako budeš trenirala malo po malo sve više ćeš ulaziti u "tajne" treninga.
Nemoj puno filozofirati.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 23:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Jul 2013, 17:14
Postovi: 135
Znam da je sve na meni nije problem u tome. Predana sam treningu i ishrani kada se odlucim na to.Ne filozofiram i ne mislim da je sve tako jednostavno, zato se ne zelim upustati sama. Prvi put kada sam vjezbala djevojka(profesionalni trener) me je izgladnjivala, premalo hrane, previse treninga, rezultat je bio dobar ali sam osjetila da ne mogu vise tako, ali ona je bila i fazonu samo da nastavim i osjecala sam se kao da joj trebam samo za reklamu da joj je to bilo naivaznije. Tu sam se razocarala i samo vratila kilazu plus dodala. Poslije sam iscitavala i naucila o treningu i ishrani. Takodje radila sa jednim momkom, ali skroz drugaciji pristup(bez izgladnjivanja, hrana koju volim(jaja, svjezi sir meso, kefir...) Rezultat je bio odlican i dugorocan, samo sam imala privatnih problema i prestala, vratila sam se na staru kilazu ali nakon dugog perioda. I sada znam da je drugi nacin ispravan. Ne vidim zasto bi kao rekreativac izbacivala zumanjca i jela hranu koju ne volim(ovsene i slicno).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 23:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Eto, vidis da znas. Proteini, zdrave masti... izbacujes hidrate i secere. Treniras kao sto si prije, rezultat ce doci.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jan 2018, 23:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
sxwy je napisao:
Takodje radila sa jednim momkom, ali skroz drugaciji pristup(bez izgladnjivanja, hrana koju volim(jaja, svjezi sir meso, kefir...) Rezultat je bio odlican i dugorocan, samo sam imala privatnih problema i prestala, vratila sam se na staru kilazu ali nakon dugog perioda. I sada znam da je drugi nacin ispravan. Ne vidim zasto bi kao rekreativac izbacivala zumanjca i jela hranu koju ne volim(ovsene i slicno).

pa dobro, zar iz tog drugog iskustva koje je bilo pozitivno nisi zapamtila dovoljno da sad mozes sama? zar ti treba sad opet neko da ti stoji nad glavom i broj cucnjeve i kalorije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 13 Jan 2018, 07:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Jul 2013, 17:14
Postovi: 135
Jesam zapamtila, ali ne zelim dalje objasnjavati. Hvala svima na sugestijama i prijedlozima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 13 Jan 2018, 21:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Milan je napisao:
Nece niko napraviti cudo od tebe, sve je to na isti sablon. ;)

Imas dijetu, vjezbas momacki i rezultati su tu.....e sada neko placa za to, a neko to ima free na netu ako se malo potrudi i procita...

Milica je ucila od Janke koja je opet ucila (bar znam da je bila u kontaktu) od Miska Polomca, Misko mozda od Pedje Petrovica, Pedja od Milosa Sarceva i tako...sve se to svodi na ishranu, trening i odmor, to je na prvom mjestu...

Mogu ti sibnuti ja i sliku svoje transformacije koju sam sam napamet odradio citajuci i uceci od tih domacih faca, a vec i ima negdje na forumu...a i sada sam u transformaciji...
Ti si transformes jbt :D

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 13 Jan 2018, 21:29 
jasta sam :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Feb 2018, 07:17 
Glukozamin sulfat, cijena/kolicina gdje kupiti najpovoljnije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Feb 2018, 11:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Ima li nešto da pripomogne topljenju masti? Uz treninge i pravilnu ishranu, naravno.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Feb 2018, 11:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Toplota i dobra tava... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Feb 2018, 12:27 
cicak je napisao:
Ima li nešto da pripomogne topljenju masti? Uz treninge i pravilnu ishranu, naravno.

Dobar odmor, bar 7 sati sna.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Feb 2018, 12:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
cicak je napisao:
Ima li nešto da pripomogne topljenju masti? Uz treninge i pravilnu ishranu, naravno.

Seks


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10598 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 530  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs