banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4568, 4569, 4570, 4571, 4572, 4573, 4574 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 14:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Borac u srcu je napisao:
Gale tvrdi da je otisao zbog dugovanja za koja kaze da ih nece potrazivat, te zbog losih rezultata zato mu je Krupa pozeljnija. Prvo opravdavam to je u redu, a za lose igre i rezultate su krivi i ovi na terenu pa i on licno, jer je doveden kao neko ko ce praviti razliku i on i Guberac, Veselinovic, Karic... A oni nisu mogli gola dati. Avduka kaze da su se korektno rastali.


Cekaj malo, Veselinovic otisao?! Kad, gdje?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Hvala Bigman na lijepim rijecima al to su moji stavovi pa kakvi god bili, ne pretendujem nesto da se svidjaju ovima ili onima, samo onako kako ja gledam na klub.

Vlakanja on je jos uvijek tu mada nije sigurno jos 100% da li ostaje, ako ima i novijih info. o tome, nisam upratio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
bigman je napisao:
Ја сам субјективан, као и већина, свако на своју страну. Борац у срцу, капа доле, тачно негдје између, гдје је и истина, углавном.

Што се тиче атмосфере, биће овдје промјена мишљења, осјећам то.


Нисмо ми цигани да прелазимо преко неких ствари олако 8)

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 16:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
sto rece neko od forumasa na moje spominjanje drame prije par mjeseci,kakve veze ima ako ljudi vode i dramu i Borac,ili ako navijaju za bg klubove i vode Borac :D

nema nikakve,osim sto su nam jos uvijek citaci karata ispred pomenutog ugostiteljskog objekta ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 16:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Ne znam kako jedna stvar moze biti na dva mjesta istovremeno ;-)
Danas sam bio kod stadiona i citaci su kod ulaza na zapad


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 17:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
sinoc ih nije bilo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 17:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Посудили па вратили, нема шта поштено :lol:

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 17:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Мени је у овом тренутку и причи око Борца, ти читачи најмање битни, што се мене тиче не морају их ни враћати на стадион. Ето навикли смо на њих, па не можемо без истих.

Много је битиније екипа, тренер, ту смо ми у проблему.
Фали нам добар штопер уз Јаничића, лијеви бек, можда и десни ако ћина не може да игра до краја сезоне. Нападач, један крилни играч па и голман резервни.
Да се Вицо и Фелшо престану понашати као да је клуб њихова ђедовина, да пусте Јанковића (засад) па шта уради, испасти неће и добро опет.
Курталисати се још пар немача појма и слијепаца, знамо сви којих мање-више.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Нова Варош je napisao:
Курталисати се још пар немача појма и слијепаца, знамо сви којих мање-више.

Знају и они, али се то наравно никада неће десити. Умислили дебили да ће од фочака,Тркуље и њима сличним узети паре, понашају се као да је Борац њихово приватно власништво.
Ову сезону ја се надам и вјерујем да нећемо испасти из лиге, али следеће ако се настави овако радити, а велике су шансе јер се ови сигурно промјенити неће, да ћемо завршити задњи на табели.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
мени је овај прелазни рок показатељ да ми пребијене паре немамо. Отјерани су сви играчи са већом платом (Галешић, Карић, Авдука, Бока, покушај Пузигаће итд.), а остављени су рођаци и "таленти" а доведени наркоман и пропали нижелигашки фудбалери. Авдука је такође отјеран најбоље да је њему стало до мјеста првог голмана да је тако не би потписивао за Жељу (остајало му се у бл у сваком случају).
ако се на прољеће не чује са истока сваку утакмицу управа напоље ми боље ни не заслужујемо. Па ови су Боки и Авдуки дужни само 40 000 а бога питај шта је са осталим. Сваку полусезону на крају исплате по 3/4 плате овима што остају а ко иде не добије марке. По мом скромном мишљењу ми смо дуг и повећали у претходне две године пословања ове управе.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2018, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Bilo bi zanimljivo ako bi negde nasli ko je sve prosao od igraca za ove 2 godine mandata ove uprave.
Pa evo sad je otislo 11 igraca. Dovedeno 5.
Mislim da je proslo preko 50 igraca za ove 2 godine. I od toga nisu nikog prodali da ne kazem da nisu pogodili ni sa jednim.
Bice jako tesko izboriti opstanak to je valjda svima jasno.
Celik je dobio novog vlasnika i neka nas ne zavarava tih 10-tak bodova vise koliko sad imamo viska. To se istopi za 3-4 kola.
Najmanj problem su nam citaci oni ne igraju niti donose bodove. Realno ovoj ekipi treba 5-6 krstenih igraca da bi uopste bili ravnopravni sa donjim domom premijer lige.
Ja stvarno neznam kome je palo na pamet da Muju ili ovog propalog Majkica proglasi pojacanjima.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2018, 02:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
veteran 1987 je napisao:
Bilo bi zanimljivo ako bi negde nasli ko je sve prosao od igraca za ove 2 godine mandata ove uprave.
Pa evo sad je otislo 11 igraca. Dovedeno 5.
Mislim da je proslo preko 50 igraca za ove 2 godine. I od toga nisu nikog prodali da ne kazem da nisu pogodili ni sa jednim.
.

Зима 2016(16): Оштраковић, Ђокић, Рајовић, Распудић, Малетић, Манце, Ђилас, Поповић, Ристоски, Милосављев, Дујковић, Вуклиш, Шкорић, Комљеновић, Кисо, Прљевић
Љето 2016(15): Бечелић (отјерали га па се вратио), Авдука, Ерић, Гаврић, Прљета, Тркуља, Малбашић , Радоја, В.Даниловић, Антић, Делић, Гузина, Кондић, Вејновић, Мишић
Зима 2017(9): Пузигаћа, Радуловић, Кунић, Ојданић, Дујаковић, И.Даниловић, Буразор, Ђорђевић, Сузуки
Љето 2017(8): Јаничић, Галешић, Карић, Губерац Мирковић, Веселиновић, Модић, Чудић
Зима 2018(4): Дујаковић, Карић, Маховић, Мајкић
Био си близу, тренутно 52 играча у 2 године колико су ту

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2018, 10:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Свака ти част форумашу Борац_шампион.

Екстра спортски план, само ми то не схватамо.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2018, 11:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
samo budali nije jasno da su ovi tu samo da stave katanac u bravu.....

a sto se tice duga pa dovoljno je samo pogledati broj igraca koji je prosao kroz klub i njihove plate odma je jasno da nema govora o nikakvom smanjenju duga i stabilizaciji :)

citaci jesu najmanji problem samo su pokazatelj krajnje bahatosti govana iz uprave ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2018, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
borac_sampion je napisao:
veteran 1987 je napisao:
Bilo bi zanimljivo ako bi negde nasli ko je sve prosao od igraca za ove 2 godine mandata ove uprave.
Pa evo sad je otislo 11 igraca. Dovedeno 5.
Mislim da je proslo preko 50 igraca za ove 2 godine. I od toga nisu nikog prodali da ne kazem da nisu pogodili ni sa jednim.
.

Зима 2016(16): Оштраковић, Ђокић, Рајовић, Распудић, Малетић, Манце, Ђилас, Поповић, Ристоски, Милосављев, Дујковић, Вуклиш, Шкорић, Комљеновић, Кисо, Прљевић
Љето 2016(15): Бечелић (отјерали га па се вратио), Авдука, Ерић, Гаврић, Прљета, Тркуља, Малбашић , Радоја, В.Даниловић, Антић, Делић, Гузина, Кондић, Вејновић, Мишић
Зима 2017(9): Пузигаћа, Радуловић, Кунић, Ојданић, Дујаковић, И.Даниловић, Буразор, Ђорђевић, Сузуки
Љето 2017(8): Јаничић, Галешић, Карић, Губерац Мирковић, Веселиновић, Модић, Чудић
Зима 2018(4): Дујаковић, Карић, Маховић, Мајкић
Био си близу, тренутно 52 играча у 2 године колико су ту

Hvala na trudu. Ovo govori najvise. Nadam se da sad vidite kolike su razmjere lutanja ove uprave. Bolji pokazatelj ne treba traziti. Posto ovaj prelazni rok uveliko traje nadam se bar jos 8 novih nazovi igraca da zaokruzimo na 30 po sezoni.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2018, 13:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Pod ovo podpada ona polusezona kad se pokusalo spasiti ispadanja pa ispadanje i novi povratak. Dakle bilo je mijenjanje rangova, samim ti i budzeta za prvi tim pa i igrackih potrba za prvi i drugi rang. Bilo je i promjena u sportskom sektoru zbog neuspjeha na ovom polju, nadati se da ce novi rukovodilac sportskog sektora biti uspjesniji, mada uvodna 4 dovodjenja na prvu, ne obecavaju, vidjecemo na terenu da li funkcionise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2018, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Sve to sto si ti naveo kao razlog za dovodjenje tolikog broja igraca ne pije vode ako hocemo da se borac smatra kao ozbiljan klub! Sarajevo,siroki,zrinjski pa i radnik i krupa pogledaj da li su oni toliko igraca izraubovali u ovom periodu!sta nam ovo govori? Luta se,stalno se promasuje na svim poljima sportskog dijela. Dok god se ista praksa primjenjuje od strane pojedinaca nece biti progresa a vi pricajte sta hocete i spinujte.nemoguce je da je krivica uvijek do igraca,trenera,direktora,novinara,navijaca simpatizera,da su uvijek svi krivi samo ne oni koji su na odredjenom mjestu u klubu! Za kizu su krivi ljudi koji su ga prozivali od prvog dana!? Majstore,da znas posao ti bi napravio rezultat pa makar da ti po glavi skacu,nisu ti ljudi u toku utakmice utrcavali na teren i saplitali igrace,o cemu pricamo!?
Dok god se za sve stvari u drugima traze krivci a ne preuzima bar dio odgovornpsti za stvari koje nisu dobre,borac nece napredovati.
A o platama i kasnjenjima ne treba trositi rijeci. Ne znam kako bi se izborili i nasli kes da je za platu potrebno izdvojiti 80k mjesecno umjesto ovih skromnih 30k?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2018, 16:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Ispostavilo se da od tih 50 nema 5 da je nesto odigralo, ali ovo sto smo radili u posljednja dva prelazna roka po 7-8 novajlija je praksa i u drugim klubovima, samo sto ti klubovi koje si nabrojao imaju vec neku igracku okosnicu i kad dovedu 8 igraca taman pogodili samo sa jednim oni ce i dalje biti stabilni pri vrhu. Mi nemamo iskristalisan kostur, jer smo nestabilan klub u svakom smislu i samo pukom srecom ga mozemo i stvoriti ako se nastavi ovako mijenjati svaku malo sve u klubu, cesta promjena trenera, uprave, pa i rangova takmicenja, i ako ne ubudemo u prelaznom roku sa vecinom igraca sezona nam se totalno sjebe. Kontinuitet nemamo i zato sam ja uvijek da jedna te ista ekipa i u upravi i na trenerskoj poziciji ma ko to bio, proba odraditi kontinuirano 3-4 god. rezultat bi trebao doci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Jan 2018, 01:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
http://sportdc.net/vest/88865/borac-pre ... ira-i-ceka
20ог играмо против Игмана (Коњиц) на помоћном.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Jan 2018, 10:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
Daj Krpica da iznabada ove fensere u Drami jedan vikend :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4568, 4569, 4570, 4571, 4572, 4573, 4574 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs