banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4542, 4543, 4544, 4545, 4546, 4547, 4548 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Prije svega molio bih da se pokusaamo uzdrazati teskih rijeci ovde pogotovo pickaranja. Nema potrebe za tim jer ako neko ima drugacije misljenje nemora znaciti da je odmah i neprijatelj kluba.
Dajte da diskutujemo argumentima.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 11:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Nemojte ni pokusavati stavljati puzu i Boku u istu ravan. Puzi se stosta zamjerilo i na forumu, od kapitenske sa avdukom, pa do scene na cairama i sl... Kako luta na terenu itd... znaci, Bokin slucaj na jednu, a svi ostali na drugu stranu.

A sto se tice price ko moze da igra a ko ne moze, jbga...
Svako ima svoje misljenje, moje je da ojdanic nije ni blizu kvalitet kakvim se predstavlja. Ilija je bolji od njega!
Druga stvar, on nije dijete Borca kao sto su to Graha, Fedor ili Kuna!
I Nebojsa Runic je imao fizicku gradju da ga juve uzme na prvu, al' jbga...

Ali prica je presiroka i preduboka da bi se sve pretresalo po ko zna koji put.

I manite se psovanja i napusavanja...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 11:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Slazem se za bigmanom za tim jer niko nije krio odusevljenje uostalom i cupo je otjeran jer je osvojio "samo" 10 bodova u 6 kola. Nakon toga u 11 kola smo osvojili 11 bodova :( Dalje Bigman ne slazem se oko Danilovica u tome jer na njega niko nije galamio u RS ligi kada je dobijao sansu kod Vuleta u zadnjih pola sata ili je pocinjao kada je neko falio. Niko se ne bi bunio da je tako i sada. Mislim da je previse igraca u timu koji MORAJU igrati: Ojdanic, Zekanovic, Guberac ako ne igra odmah je kum ljut (kum je odigrao prve 2/3 dobro otad se ugasio), Danilovic, Cudic mora izgleda uci itd.
A ja ne vidim sto neko Boku i Puzu poredi, pa puza je otisao u Celik za 100 km ili evra vecu platu a Kapiten to nikada ne bi uradio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 11:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Руководству клуба се замјера уплитање прстију гдје им није мјесто.
Да су пустили Вулета или Врањеша да раде, како год знају, гарант би били испред Младости и Радника.
А још би имали домаћег тренера за још коју сезону.
Сљедећи потез управе мора бити уговор Јовићу на 2.5 године ако човјек уопште и дође.
И притом отјерати још неколицину анти-талената који не могу ни лопте дохваЋати.

Што се тиче Пузигаће, послије оног на Чаирама је требао у најмању руку бити ускраћен за једну плату, али треба реално сагледати, какав је да је бољи је од Зекановића. Зекановић ће можда научити играти на беку, али тренутно је требао с клупе улазити.
Бока је могао бар до краја сезоне играти са Јаничићем у пару. Довести још једног штопера да ваља, млађег наравно, и да улази умјесто Боке.
Авдукић није заслужио тјерање. Човјек дође играти лигу РС и хоће да га шутну, то је тако папански потез.
Тркуља је ово добро бранио, што је бранио, није крив ни за један гол. А и њему је сигурно притисак јер је и он преко ноћи погуран на гол.

Што се тиче играчког кадра, јест одрађен поприлично добар рок, али брљњем од почетка припремама све је разјебано, а доласком кизе је ударен ексер на сандук "свлачионице".

Отприлике се све сажме у реченицу, да Вицо и Фелшо требају одјебати од мјешања у тим, или ћемо ускоро опет у лигу РС.

Такође, зимски прелазни рок је теже одрадити од љетног...Ваљда то бар знају господа из управе.
А на којој ће позицији мујо играти?


Poslednji put menjao Нова Варош dana 07 Dec 2017, 11:27, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 11:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Ja koliko sam upratio, Avduku niko nije spomenuo da je suvisan kao Boka i puza. Cisto da budemo korektni...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 11:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
http://www.fkborac.net/saopstenje-za-ja ... 7?lang=cir

sve laz od rijeci do rijeci,osim nudjenja ''posla'' u klubu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 11:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Pa dobro, pokusava da se ispegla koliko je to moguce. Koliko sam skont'o, Boki je prvo receno(za sta je i dobio papir) da ne treba vise da dolazi ni na treninge a da utakmicu nece igrati. Sada se podigla prasina i kao sto rekoh, nastoji se smanjiti steta?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 12:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Ovim saopstenjem sami priznaju da su napravili stetu pa sad pokusavaju da peglaju.vremenski period koji spominju da su ga zvali itd mozda moze proci u bg ili zagrebu kod ljudi koji ne zove ovdje i ne znaju sta se kada izdesavalo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 12:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
U duelu između Borca i Širokog Brijega, koji se igra u Banjaluci na centru će biti Zoran Grbić, a pomagat će mu Amer Macić, Arnel Novalić, Irfan Peljto, Haris Kaljanac, te Adis Mulahasanović.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2187
Lokacija: Бања Лука
Opet fijasko sa klupskim saopstenjima. Kakvi prevaranti vode klub cudo jedno
Slika

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 13:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Pa ako taj Vico Zeljković javno na konferenciji za novinare kaže da je Vule Trifunović otjeran zato što nije htio da Danilovića stavi u prvu postavu, šta je to?
Nije li to isto, ako ne i gore od menadžerisanja?

I šta sad imamo od tog Danilovića? Jedno veliko ništa.
I sami kažete da je Galešić podbacio, da je mamuran, neozbiljan. Pa tjeraj ga u p... m..., šta će ti takav igrač u ekipi?!?
Ali ne, tjera se jedan Raspudić, koji i sa jednom nogom može odigrati bolje od Ojdanića.
Da me neko ne shvati pogrešno, nemam ništa protiv Danilovića ili Ojdanića, samo su postali prvotimci nezasluženo i prerano. Trebali su dobijati po 20 minuta po utakmici, pa da polako uče na greškama...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 13:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Boka je ogroman kiks uprave, ali koliki god oni kiks napravili analizu sezone i rasprave bi trebalo poceti od ponedjeljka.
Sada dati besplatan ulaz barem za istok, kao zahvalnost navijacima jer smo realno najposjeceniji klub lige i zbiti redove kako bi se ostvarila nevjerovatno vazna pobjeda.
Imam osjecaj da citavo proljece zavisi od ove utakmuce pa i cinjenica da li ce neko tipa Jovic pristati da dodje a tako i sam igracki kadar, druga je prica ako ostajemo u igri za L6 a sasvim treca ako smo izgubili svaku sansu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 14:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2017, 14:06
Postovi: 14
Ja ne znam stvarno, ali sto se tice menadzerisanja ja nmg vjerovati da bi sve jedan trener stavljao Zekanovica, Zutog, Trkulju, Ojdu da igraju zato sto im je Vico naredio. Pa ajde ako moze uticati na Cupu (u sta nevjerujem), ali zar bi jedan Kiza pristao na takve stvari? Jedno trenersko ime koje ima rezulatete iza sebe (mene je razocarao u Borcu, ali mislim da smo ga trebali ostaviti i dati sansu na zimu da prodje pripreme i sklopi ekipu) siguran sam da ne bi pristao da ga ucjenjuje jedan Vico. Sad je Igor trener i opet jedno te isto pricate. Prica se da ce doci Jovic i odmah ste usli u teorije zavjere da ce Vico uticati na njega i sklapati mu ekipu. Pa ljudi moji da li ste normalni, pa zar stvarno mislite da jedan Vico moze imati toliko uticaja na takva trenerska imena?!
Stav kluba je da se forsiraju mladi igraci i to je jedina zdrava prica i samo na osnovu toga ima buducnosti za Borac!

A sto se tice saopstenja, kao sto sam predpostavljao, proradila sujeta i kod Uprave, ali i kod Boke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 14:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2017, 14:06
Postovi: 14
Borac u srcu je napisao:
Boka je ogroman kiks uprave, ali koliki god oni kiks napravili analizu sezone i rasprave bi trebalo poceti od ponedjeljka.
Sada dati besplatan ulaz barem za istok, kao zahvalnost navijacima jer smo realno najposjeceniji klub lige i zbiti redove kako bi se ostvarila nevjerovatno vazna pobjeda.
Imam osjecaj da citavo proljece zavisi od ove utakmuce pa i cinjenica da li ce neko tipa Jovic pristati da dodje a tako i sam igracki kadar, druga je prica ako ostajemo u igri za L6 a sasvim treca ako smo izgubili svaku sansu.


Slazem se s tobom, treba da se okopimo i dodjemo da podrzimo nas Borac jer smo jos u igri za ligu prvaka! Besplatan ulaz za sve ili za nikoga, nema potrebe za razdvajanjem. Ja imam sezonsku kartu koju sam kupio pocetkom sezone i mislim da svako ko dodje treba da plati ulaz i na taj nacin koliko toliko finansijski pomogne klubu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 14:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Nemoj izjednacavati Boku i ovo saopstenje po pitanju sujete.
Poznajes li Boku? Ocigledno ne, jer kod Boke nema grama sujete kada je Klub u pitanju. A zasto on da pruza ruku sada ljudima koji su ga iz Kluba otjerali kao psa i sada kada su skontali sta su uradili, hoce da peglaju?! Zbog Kluba?! Pa Borac nije lukendic cije je dupe u procjepu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 14:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2017, 14:06
Postovi: 14
vlakanje je napisao:
Nemoj izjednacavati Boku i ovo saopstenje po pitanju sujete.
Poznajes li Boku? Ocigledno ne, jer kod Boke nema grama sujete kada je Klub u pitanju. A zasto on da pruza ruku sada ljudima koji su ga iz Kluba otjerali kao psa i sada kada su skontali sta su uradili, hoce da peglaju?! Zbog Kluba?! Pa Borac nije lukendic cije je dupe u procjepu.
Sa

Ljudi iz kluba kazu da su mu nudili da odigra utakmicu, da bude u protokolu, a da je on to odbio. Samo kazem da je istina negdje u sredini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 14:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2013, 22:19
Postovi: 334
Lokacija: na okuci
Nudili mu nakon sto je kao pas otjeran iz kluba i kad se digla prasina u javnosti. Samo lud covjek bi pristao na to, kao da nije dovoljno ponize je sto su ga kao legendu kluba sutnuli kao psa.

_________________
Све док Врбас Бањалуком тече...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 15:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2187
Lokacija: Бања Лука
Banja luka 1981 je napisao:
Stav kluba je da se forsiraju mladi igraci i to je jedina zdrava prica i samo na osnovu toga ima buducnosti za Borac!

A sto se tice saopstenja, kao sto sam predpostavljao, proradila sujeta i kod Uprave, ali i kod Boke.

Колега у каквој ти паралелној стварности живиш?!
Ти млади играчи који би требали да се форсирају код нас се форсирају од првог кола, 90 + минута по мечу, играју чак и под инјекцијама, бруку су нам важни..... и ту смо гдје смо. Имамо најгори фудбал откад је свијета и вијека. Прво се доведу КВАЛИТЕТНИ омладинци па их онда дозираш, а не ово што се код нас ради, што граничи са поигравањем са живцима људи који плате карту.

Друго, стављаш у раван Боку који брани своје име, част и своје зарађене новце, и неког из управе ко га је шутнуо, па кад се усталасало у јавности брже боље га окренуо на телефон. И послије срочио саопштење да се опере, као ми му нудили он одбио....јадно.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 15:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Banja luka 1981 je napisao:
Ja ne znam stvarno, ali sto se tice menadzerisanja ja nmg vjerovati da bi sve jedan trener stavljao Zekanovica, Zutog, Trkulju, Ojdu da igraju zato sto im je Vico naredio. Pa ajde ako moze uticati na Cupu (u sta nevjerujem), ali zar bi jedan Kiza pristao na takve stvari? Jedno trenersko ime koje ima rezulatete iza sebe (mene je razocarao u Borcu, ali mislim da smo ga trebali ostaviti i dati sansu na zimu da prodje pripreme i sklopi ekipu) siguran sam da ne bi pristao da ga ucjenjuje jedan Vico. Sad je Igor trener i opet jedno te isto pricate. Prica se da ce doci Jovic i odmah ste usli u teorije zavjere da ce Vico uticati na njega i sklapati mu ekipu. Pa ljudi moji da li ste normalni, pa zar stvarno mislite da jedan Vico moze imati toliko uticaja na takva trenerska imena?!
Stav kluba je da se forsiraju mladi igraci i to je jedina zdrava prica i samo na osnovu toga ima buducnosti za Borac!

A sto se tice saopstenja, kao sto sam predpostavljao, proradila sujeta i kod Uprave, ali i kod Boke.


Ти као да ниси из Бања Луке, не крећеш се по граду него читаш по порталима вијести. Сви знамо шта се дешава само пар појединаца се праве слијепи тако да ћу ипак вјеровати да ово пишете смишљено и провокаторски


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Dec 2017, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
http://mondo.ba/a774832/Sport/Fudbal/FK ... pudic.html

Ovi iz uprave namjerno prave belaj pred utakmicu. Nemam drugo objasnjenje.
Vjerovati Boki ili njima...

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4542, 4543, 4544, 4545, 4546, 4547, 4548 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs