banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 12:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 47  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Nov 2017, 18:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Graha uzeo titulu u Kazahstanu, nastupio je 25 puta i postigao 8 golova i imao 2 asistencije.
Milan Stojanovic (doktor) je zauzeo sedmo mjesto sa Karagandijem i upisao takodje 25 nastupa uz 10 golova i 5 asistencija.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2017, 18:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10242
Cestitke obojici!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2017, 18:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
vlakanje je napisao:
Cestitke obojici!

A sad pare od transfera Grahe na zimu 8)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 12:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
šta je ovo,u zadnje vrijeme o bivšim igračima borca više ima u crnoj hronici,nego "kucamo na vrata zaboravljenih asova" :(

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uhic ... 06433.aspx

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 14:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16740
Губерац дошао и ето проблема :iconbiggrin: :iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2017, 07:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
veliki G-din Marin pravi sjajnu pricu kao selektor


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 20:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/fudbal ... isa/258538

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 20:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Za karijeru 46-godišnjeg Vinka Marinovića rođenog u Beču veže se jedan detalj koji se komotno može zavesti u Ginisovu knjigu rekorda. Marinović je početkom 90-ih bio fudbaler banjalučkog Borca, za koji je nastupao od 1991. do 1995. godine, i za taj klub je odigrao 105 zvaničnih utakmica. Interesantno je što nijednu od njih Marinović nije odigrao na Gradskom stadionu u Banjaluci, koji je decenijama dom jednog od naših najvećih fudbalskih klubova.

Razlog leži u činjenici što je Borac od 1992. do 1995. godine svoje domaće utakmice u ligama Savezne Republike Jugoslavije igrao u Srbiji, tačnije u Valjevu, i za to vrijeme je odigrao 116 utakmica. U sezoni prije nego što je Borac privremeno napustio Banjaluku (1991/92.), Marinović je odigrao dvije utakmice ali obje na strani i to nakon što je odslužio vojni rok.


Meni ovo potpuno nemoguce zvuci da je borac u srbiji odigrao 116 utakmica tokom rata...totalno.....ili vinko 105 za borac u srbiji...mislim da su ovi podaci netacni i da je u pitanju mnogo manji broj utakmica

moze li se to igdje provjeriti?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 20:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da pojasnim zasto tako mislim,a nek me iskusniborcevac,krol,ili neko ko se sjeca tih godina ispravi..

mislim da je borac tokom rata u srbiji igrao samo dve sezone...1992/1993 ona poslije mitropa kupa...i sledecu 1993/1994...a da sezonu 1994/1995 nakon sto je ispao i iz one druge B,nije igrao uopste nigdje..rat je dozivio kulminaciju,proglaseno ratno stanje,igraci presli u druge klubove,hapseni po srbiji,ginuli na ratistu (Jokic,Peulic :( )...i tako do onog legendarnog kupa koji je bio neposredno nakon daytona (finale borac-rudar 3-2 pred punim stadionom)

znaci,ako je zaista tacno to sto mislim da je borac samo dve sezone igrao u srbiji,nemoguce je da je ovoliko utakmica odigrao tamo..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Schlager je napisao:
da pojasnim zasto tako mislim,a nek me iskusniborcevac,krol,ili neko ko se sjeca tih godina ispravi..

mislim da je borac tokom rata u srbiji igrao samo dve sezone...1992/1993 ona poslije mitropa kupa...i sledecu 1993/1994...a da sezonu 1994/1995 nakon sto je ispao i iz one druge B,nije igrao uopste nigdje..rat je dozivio kulminaciju,proglaseno ratno stanje,igraci presli u druge klubove,hapseni po srbiji,ginuli na ratistu (Jokic,Peulic :( )...i tako do onog legendarnog kupa koji je bio neposredno nakon daytona (finale borac-rudar 3-2 pred punim stadionom)

znaci,ako je zaista tacno to sto mislim da je borac samo dve sezone igrao u srbiji,nemoguce je da je ovoliko utakmica odigrao tamo..

Na oficijalnom sajtu pise da smo odigrali 116.. mislim na fkborac.net
Ja sam trazio tabele i nakon sto smo 93e ispali iz prve lige vise nas ne mogu naci na tabeli..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Nov 2017, 22:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tad je pokojni miljan,za vrijeme sankcija,jako cudan sistem takmicenja tamo nametnuo....bila je prva A liga,prva B liga,druga A liga,i druga B liga..svaka sa po deset ekipa.....u svakoj polusezoni se ispadalo i upadalo iz jedne u drugu......cini mi se da je borac skoro bez izuzetka ispadao iz prve A u prvu B,itd,itd..osim jednog izuzetka kad je u barazu u Bacu,gdje smo tad bili domacini,demolirao Mornar iz Bara,cak 7-1 ako se ne varam...neko je nakon dan-dva,donio kasetu iz srbije,koju je SRT tada pustio sa te utakmice,a ja gledao na akumulator :D ....neki kosta izdominirao,dao tri,cetiri gola za nas,zaboravio sam mu prezime 8)
ali,moguce je da je nakon ispadanja i iz ove druge B,igrao neki peti rang,neku republicku,a da do nas na ratistu nisu ni stizale info,pa je i nakupio toliko utakmica tamo...

al eto,ja sam uvjeren bio da nakon ispadanja iz druge B,nije igrao nigdje,i da je ona prijateljska u BL sa hajdukom iz kule,u jesen 1994,bila i jedino sto je borac uopste odigrao u sezoni 1994/1995...pitacu andjelka grahovca,milorada bilbiju ili vladu jagodica kad ih prvi put vidim...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 12:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Da nije kosta banjac u pitanju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 12:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
bravo!!! :D

stao mi mozak potpuno....iako sam gledao snimak tog baraža i njegovu goleadu :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 12:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
мислим да борац нема паузу у такмичарској сезони....дрндали су по србији,ја се сјећам да сам у сред рата гледао пријатељску против љубића у прњавору...е сад која година би јебем ли га,играли и клибер и винко


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 12:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12642
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
_Krol_ je napisao:
мислим да борац нема паузу у такмичарској сезони....дрндали су по србији,ја се сјећам да сам у сред рата гледао пријатељску против љубића у прњавору...е сад која година би јебем ли га,играли и клибер и винко

Onda je tada i Kiza bio, jebote, pa mogao je neko da nastrada..

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 12:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a jbt,ljudi idu na mjesec a mi ne možemo saznat ima li borac takmičarskih utakmica u sezoni 1994/1995 :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 13:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12642
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Uglavnom znam da je bila prica da je Boracu savez zamrznuo status u Srbiji...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
смор утакмица била...на полувремену пита ген талић јесу ови што гањају лопту регулисали војну обавезу....да видиш како се игра 2 пол


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 13:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12642
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
_Krol_ je napisao:
смор утакмица била...на полувремену пита ген талић јесу ови што гањају лопту регулисали војну обавезу....да видиш како се игра 2 пол

Hahahahhahahahahaha, idi u q...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2017, 13:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23475
Valjao bi i sada jedan Talić :lol: :lol: :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs