banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 912 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 46  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 18 Avg 2017, 15:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Ovi dogadjaii.
Ove vijesti.
Nidje veze.
Jebe lud zbunjenog.
Kreno u teroroisticki napad sa dokumentima identifikacionim ko
da ide na salter banke da digne platu. Tako svaki dosad ko da im je to amin.
13 mrtvih preko sto povrijedjeno.
Glavni akter znamo ko je al uteko.
Pomagaci koji su osumnjiceni uhapseni.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 18 Avg 2017, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Evo napadaju i u Finskoj, jebo ih ćaća nenormalne: http://mondo.ba/a753708/Info/Svijet/NOV ... ljudi.html

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 18 Avg 2017, 16:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Sve više mi se sviđa ona češka inicijativa, da građani mogu ove muhamedance da roknu mirne duše čim se proderu bog je velik na arapskom i krenu ubijat....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 18 Avg 2017, 17:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1590
Lokacija: Banja Luka
StigoStriko je napisao:
Kreno u teroroisticki napad sa dokumentima identifikacionim ko
da ide na salter banke da digne platu. Tako svaki dosad ko da im je to amin.


A što ne bi nosio dokumente, ako ih već posjeduje?
Svakako zna da će biti identifikovan, nosio ih ili ne.

Zamišljam situaciju, krene par 3/4 pants boyza sa kombijem da prvi pičvajz, i usput ih rutinski zaustavi neki prašinar....

Slika


Prašinar: đe su lole pošle?
Terorista: ovaj, mi, malo da se provozamo...
Prašinar: daj da vidim jel vam taj koNbi registrovan?
Terorista: ajoj, jest, al zaboravio sam saobraćajnu..bil moglo kako da te počastimo sa jedno dvajes-tries evra?
Prašinar: ajd vi malo skrenite na stranu...

i tako...

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 18 Avg 2017, 17:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
munja.alex je napisao:
Sve više mi se sviđa ona češka inicijativa, da građani mogu ove muhamedance da roknu mirne duše čim se proderu bog je velik na arapskom i krenu ubijat....


Pa i u Ustavu RS je to duznost.
Citiraj:
Члан 46.

Свако је дужан да другом пружи помоћ у невољи и да учествује у отклањању опште опасности.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 18 Avg 2017, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Nemoj materet, toliko uopštena stavka da moraš bit ustavni sudija 100god da bi ovo uspio odbraniti tim stavom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 18 Avg 2017, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Tim članom, pardon.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 19 Avg 2017, 13:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Бањалу­чан­ка Сан­дра Ми­ли­кић о па­клу у Каталонији за Глас Српске: Бар­се­ло­на ути­хну­ла у тре­ну, ћу­ти и ту­гу­је
Бањалу­чан­ка Сан­дра Ми­ли­кић о па­клу у Каталонији за Глас Српске: Бар­се­ло­на ути­хну­ла у тре­ну, ћу­ти и ту­гу­је19.08.2017 11:58 | Ве­дра­на Ку­ла­га
Бар­се­ло­на - Је­дан од нај­бу­чних гра­до­ва на сви­је­ту ути­хнуо је у тре­нут­ку. Те­ро­рис­ти­чки на­пад је про­ми­је­нио све. Људи још не мо­гу да вје­ру­ју да се то де­си­ло ов­дје. Ћу­те у не­вје­ри­ци и ту­гу­ју.
Свје­док су­мор­не да­нашњице у Бар­се­ло­ни је и Бањалу­чан­ка Сан­дра Ми­ли­кић ко­ју је пут ка прес­ти­жној ди­пло­ми одвео у Шпа­ни­ју. По­сли­је за­врше­них сту­ди­ја ос­та­ла је да жи­ви и ра­ди у је­дној од ба­на­ка у цен­тру ка­та­лон­ске прес­то­ни­це, све­га 200-300 ме­та­ра од мјес­та гдје се до­го­дио први на­пад. Ча­ри гра­да од ко­јег се ни­је мо­гла рас­та­ти нес­та­ле су у тре­ну.
- Ра­дим у бан­ци удаљеној не­ких 200-300 ме­та­ра од мјес­та гдје се де­сио први на­пад. Сре­ћом иза­шли смо ра­ни­је с по­сла и би­ла сам већ код ку­ће ка­да су гра­дом за­вла­да­ле сце­не ужа­са и ха­оса - ка­же Ми­ли­ки­ће­ва за "Глас Српске".
На пу­ту до по­сла на­ила­зи­ла је са­мо на мук ме­ђу људи­ма.
- Ни­ко не раз­го­ва­ра, град је пос­тао тих, за­ни­је­ми­ли су и по при­ро­ди бу­чни Шпан­ци. Све се про­ми­је­ни­ло. То се ви­ди и осје­ти и на ули­ци и на по­слу - при­ча на­ша са­го­вор­ни­ца.
Кроз ту­гу за жртва­ма ко­ја је око­ва­ла Бар­се­ло­ну ви­ди се и не­вје­ри­ца. За­што се то до­го­ди­ло баш ту, пи­тање је ко­је сви пос­тављају, али од­го­во­ра не­ма ни­ко.
- Ни­ко не мо­же да вје­ру­је да се то де­ша­ва. Не мо­же­мо ни да за­ми­сли­мо да се то зло мо­же до­го­ди­ти у на­шем гра­ду. Не пре­ос­та­је нам ни­шта дру­го не­го да че­ка­мо да ври­је­ме учи­ни сво­је и да се на­да­мо да се ово ви­ше ни­ка­да не­ће до­го­ди­ти - ре­кла је Сан­дра на кра­ју раз­го­во­ра.
Пре­ма по­да­ци­ма Ми­нис­тар­ства инос­тра­них по­сло­ва БиХ ме­ђу стра­да­ли­ма и по­ври­је­ђе­ни­ма у те­ро­рис­ти­чком на­па­ду у Бар­се­ло­ни не­ма држављана БиХ. Ам­ба­са­дор БиХ у Шпа­ни­ји Дар­ко Зе­ле­ни­ка ре­као је "Гла­су Српске" да ни­су има­ли ни­је­дан те­ле­фон­ски по­зив ни од оних ко­ји жи­ве у Бар­се­ло­ни, ни од ту­рис­та из БиХ.
- Оче­ку­је­мо да ће све ус­ко­ро би­ти вра­ће­но у нор­ма­лу. Шпан­ске влас­ти су на ври­је­ме ре­аго­ва­ле и спри­је­чи­ле тра­ге­ди­ју ши­рих раз­мје­ра - ис­та­као је Зе­ле­ни­ка.
Ту­рис­ти из БиХ на си­гур­ном
У ту­рис­ти­чкој аген­ци­ји "Сол азур" из Са­ра­је­ва пот­врди­ли су у пе­так да је гру­па ту­рис­та би­ла у Бар­се­ло­ни, али да су се чу­ли са во­ди­чи­ма ко­ји су ис­та­кли да не­ма про­бле­ма, да су сви до­бро и да ни­су би­ли у бли­зи­ни мјес­та на­па­да.
Пре­ма ин­фор­ма­ци­ја­ма из ту­рис­ти­чких аген­ци­ја у РС, ве­ћи­на ту­рис­та ко­ји се на­ла­зе у Шпа­ни­ји су на мо­ру.


Citiraj:
Суперполицајац убио четворицу терориста: Није му лако...
Суперполицајац убио четворицу терориста: Није му лако...18.08.2017 20:57 | Агенције
Барселона - Један полицајац је усмртио четворицу од петорице убијених терориста у каталонском обалском граду Кабрилу.
Шеф полиције Ђозеп Љуис Траперо, који води истрагу о терористичким нападима који су се догодили у четвртак и петак, рекао је медијима да је један полицајац убио четворицу.
"Није му лако... Иако је професионалац...", рекао је Траперо.

Према писању каталонских медија, патрола полиције се налазила на контролном пункту када су терористи налетјели аутомобилом, прегазили три особе и ударили у полицијски аутомобил.

"Видјевши колегу који је повређен, као и да терористи излазе из аутомобила с ножевима, мачетама и сјекирама, полицајац је извадио оружје и усмртио четворицу. Пети нападач је успио да побјегне и да убоде једног пјешака, прије него што га је усмртио други полицајац", наводи "Вангвардија".

Како се наводи, полицајац који је усмртио четворицу терориста требало је да оде на одмор ове недјеље, а надлежни су навели да ће му бити понуђена помоћ психолога због акције у којој је учествовао.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 21 Avg 2017, 10:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
An 18-year-old Moroccan asylum seeker was arrested on charges of killing two women in a knife rampage and wounding eight other people - six of them women - in Turku's main market square.


Citiraj:
Four other Moroccan men detained over possible links to the Turku attack have cooperated with police but their role has yet to be fully established, Granroth added.

The main suspect, who had lived in Turku's immigration centre after arriving in Finland last year, appeared to have targeted women, police said on Saturday.

Arya Rashidi, a fruit merchant of Kurdish origin, witnessed Friday's attack and tried to intervene.

"I saw the man stabbing several times a woman who was pushing strollers. I shouted to people to give me something to go fight him with. Then I saw a man trying to stop the attacker but he got struck with a knife too," he told Reuters.

"Someone gave me a baseball bat and I ran after the man along with some other people. We tried to shout and warn people, as he was running ahead of us."

"Then, police came and shot him in the leg. I was furious and I hit him with the bat, and then stepped back," he said.


Važno ga je linčovati u tom prvom naletu bijesa, poslije kad se ohladiš ne vrjedi.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 21 Avg 2017, 16:28 
http://www.blic.rs/vesti/svet/okoncana- ... ne/91nssq0


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 21 Avg 2017, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Efikasna ova španska policaja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 22 Avg 2017, 07:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ma da ko će ih tolike obrađivati.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 22 Avg 2017, 07:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Nema potrebe- svejedno su za smaknuća. Informacije, pa, toga garant imaju i viška. Jedino je problem što ih ne obrade na vrijeme ili ih zanemare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 22 Avg 2017, 07:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nisu bili imigranti.

Citiraj:
Abouyaaqoub's relatives, speaking to Reuters, said they were shocked at his involvement, as well as that of his two cousins and brother, all of whom were shot dead in Cambrils. All had links to Morocco, with several of them having family ties in the small town of Mrirt.

Abouyaaqoub appears to have been a normal teenager until his circle began to change his mindset, according to relatives. A cousin said that Mohamed, a cousin of Abouyaaqoub, drank alcohol and went to nightclubs before becoming more conservative.

"Up until last year, Younes was totally normal," she said, "but when he visited us earlier this year, he refused to shake our hands, just like Mohamed."

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 22 Avg 2017, 08:00 
isprani mozgovi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 22 Avg 2017, 08:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Isprane lobanje, mozak nije ostao ni u tragu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 22 Avg 2017, 08:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da je samo nastavio piti i klabingovati.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 24 Avg 2017, 10:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Holandska policija danas saslušava Španca koji je priveden nakon što su kod njega pronađeni kanisteri sa gasom u kombiju u blizini mjesta održavanja rok koncerta, koji je otkazan zbog opasnosti od napada.

Muškarac je priveden u Roterdamu, gdje je zaustavljen juče u bijelom kombiju sa španskim registarskim oznakama.

Španska policija obavijestila je holandsku o mogućoj opasnosti na lokaciji Masilo, gdje je trebalo da se održi koncert benda iz Kalifornije “Alah-Las”, ali je pravosudni izvor u Španiji rekao Rojtersu da nema povezanosti sa napadima u Španiji prošle sedmice.

“Istraga je u toku i sada saslušavamo privedenog državljanina Španije. Radimo na utvrđivanju njegovog identiteta”, rekao je portparol policije Gijs van Nimvegen.

U kombiju su bila dva kanistera sa gasom, a način na koji je privedeni vozio bio je sumnjiv, rekao je on, ne želeći da komentariše navode španske policije da je Španac bio pod dejstvom alkohola.

Izvor u Španiji rekao je kasno sinoć da je dojava uslijedila nakon istrage španske policije, koja traje već izvjesno vrijeme, i koja nije direktno povezana sa napadima u Barseloni i Kambrilsu prošle sedmice u kojima je ubijeno 15 ljudi.

(Srna)


Šta ti je EU, ti u Španiji planiraš kako ćeš izvršiti teroristički napad u Holandiji.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 24 Avg 2017, 10:42 
OnLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Moram priznati da su ovi teroristički napadi prilično uspješni. Mislim da se ljudi lagano počinju bojati ovih većih skupova i okupljanja...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Terorizam
PostPoslato: 24 Avg 2017, 10:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Neće smjeti ni na korzo izaći.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 912 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 46  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs