banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2017, 19:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Tebe zabavlja elektricna gitara, dok V@nju zabavlja Rada Manojlovic. Sta moral?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 19:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Zabavlja ljude i black metal (sa sve martom na celu) pa ga ne vidim na TV stanicama....nekim stvarima jednostavno nije mjesto da budu tu gdje su sada...kultura je srozana a sa tim i moralne i drustvene norme....samo sam htio da kazem da novonastali borci za prava zena/muskaraca/zivotinja/politicara/marsovaca/bjelog luka i slicni njima nisu krivi za stanje u kojem se nalazimo nego nemogucnost da imamo kulturne norme na normalnim mjestima....

Protiv rade manojlovic nemam nista...ali tekstovi i spotovi su u najmanju ruku PG13 ili koji vec standard....a na kraju krajeva nisam ni mislio na nju nego na ozbiljno poremecene likove koji se promovisu kroz raznorazna takmicenja da im se ljudi smiju umjesto da budu hospitalizovani....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 21:38 
Владимир je napisao:
Не знам што сте се окомили на човјека. Само је рекао, на мало неспретан начин додуше, да га нервирају јахачице апокалипсе и попови-педофили. Вама су симпатични Качавенда и Наташа Кандић?


Nije to rekao, da je samo to rekao imao bi moju punu podrsku...nego bi on pod mac sve koji ne misle kao on, a tu spadaju kurve, kokain, alkohol i generalno nemoral pa moguce mozda da zbog toga nismo na istoj distanci... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Мислим да је рекао да такве ствари не треба јавно промовисати.

Freak on a leasH je napisao:
Zabavlja ljude i black metal (sa sve martom na celu) pa ga ne vidim na TV stanicama....nekim stvarima jednostavno nije mjesto da budu tu gdje su sada...kultura je srozana a sa tim i moralne i drustvene norme....samo sam htio da kazem da novonastali borci za prava zena/muskaraca/zivotinja/politicara/marsovaca/bjelog luka i slicni njima nisu krivi za stanje u kojem se nalazimo nego nemogucnost da imamo kulturne norme na normalnim mjestima....

Protiv rade manojlovic nemam nista...ali tekstovi i spotovi su u najmanju ruku PG13 ili koji vec standard....a na kraju krajeva nisam ni mislio na nju nego na ozbiljno poremecene likove koji se promovisu kroz raznorazna takmicenja da im se ljudi smiju umjesto da budu hospitalizovani....

Моје је мишљење да се против таквих појава можемо борити квалитетним образовањем и побољшањем животног стандарда. Образован човјек, који се данас нарадио, који себи и фамилији приушти једном мјесечно неко викенд путовање, неће увече упалити неко смеће. Мислим да то гледају људи који немају испуњен сопствени живот, па воле да вире у туђи. Ово ти је завиривање у комшиничину шерпу 21. вијека. Комшинице слабо кувају, али Станија маше сисом.
С друге стране, цензура ми је проблематична јер може повући границу гдје се мени не свиђа. Лупам, кажу цензори да не може Рада, не може Цеца, Станија и Змај, али кажу и да Брејкерсе слушају само дрогаши. Шта онда?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 22:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Одошмо ми мимо теме скроз, али јебаји га...

Тако је Вања и мени се згадило све у вези Гранда кад је победио онај што је метлу прогутао уместо тад природно прелепе Раде (сад више и не личи на ону пре и лошија је него док није додавала спојлере, лед фарове, нитро итд.). Од тад више и не гледам Гранд. :D

Овај Милан или само летимично чита или се прави луд или је заиста... Углавном, све што си набројао ја сам рекао да можеш слободно радити у своја ''4 зида'', али не можеш ићи на телевизију и то промовисати, па ни на улицу, а камо ли да тражиш неке параде, маршеве и онда кукаш како још неко хоће да те туче. Ја да сам власт, ја би тим болесницима што траже да се промовишу неким парадама дозволио да то чине, а онда би полицију наоружао митраљрзима, распоредио их по прозорима куд ће ови да се шврћкају и ожежи! Сад је то већ дошло до тачке да то убацују у школске уџбенике, чак праве ио посебне предмете за усађивање те болештине деци од малих ногу. Срећом код нас у Српској то још увек није дошло, али ено већ у Србији улазе на велика врата у школе. https://www.youtube.com/watch?v=bmPdoKg2eGc


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 22:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Al zato kod nas u srpskoj imas vjeronauku od malih nogu....meni je i to problem....sta cemo sad....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
dukicas je napisao:
Што би реко покојни Манда ,,Куме, ја би' да ми то кољемо, ионако ће причати да смо је (их) клали...''

Или што би Мирољуб Петровић рекао ,,Под мач бато, под мач!'', или евентуално ,,полигон за каменовање''...

Реално, нема другог решења, том корову се морају показати зуби да добро промисле пре што се упусте у такве воде или бар да послужи новим потенцијалним регрутима за пример.

Моја нека процена да у БГ има таквих око сто хиљада вашки, плус још остатак Србије, можда укупно их има до 150 хиљада, што је катастрофа.
А нажалост, расте им број и у БЛ и целој Р.Српској. Обратите пажњу на НВО под називима ,,Оштра нула'', ,,Кварт'', ,,Хуманитарна организација чисто срце'' и сл. А и ове феминистичке бујају ко печурке после кише, а то је у суштини исто срање као и ове што директно нападају све традиционалне, моралне и нормалне вредносне сфере друштва, само су ове феминистичке перфидније и нападају под другим паролама и маскама, ко фол боре се за права жена, а ниђе везе, заправо се боре против свега што је нормално, природно, морално и традиционално (против брака, против нормалне породице, па и против рађања, успут ударају и на веру, обичаје, језик, писмо, историју итд.).

Da mi je neko neko predao ovaj tekst malo izmjenjen i na latinici napisan rekao bih da ga je pisao neki hrvat 100%, jasno se provlači katolička krvoločna ideologija noža i batine. Ne znam za tebe ali ovo Pravoslavlje nije niti će ikada biti, a te takozvane NVO i treba da postoje da odvoje žito od kukolja, bolje deklarisana govna nego pritajena pa onda razbijaj glavu nagađaj šta je... to je kako vidiš ustvari dar od Boga. :D

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 22:40 
Citiraj:
а онда би полицију наоружао митраљрзима, распоредио их по прозорима куд ће ови да се шврћкају и ожежи!


poyy hriscanine, ako vjera kaze da treba tako ko smo mi da sudimo...

Citiraj:
Срећом код нас у Српској то још увек није дошло, али ено већ у Србији улазе на велика врата у школе. https://www.youtube.com/watch?v=bmPdoKg2eGc


Je l' ovo meni jedino smrdi malo?

Cuj moje dijete tjerali da se ljubi sa drugim djetetom...da je istina ja bih prvi otisao u skolu i je*o mater svima po spisku, i ne samo ja vec i hrpa drugih oceva i majki...malo mi ovo nekako nerealno zvuci, ali eto, mozda sam to samo ja...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 22:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Nisam znao da imaš dijete.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Gle Mice vrlog liberala :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2017, 23:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
apokalipto je napisao:
Da mi je neko neko predao ovaj tekst malo izmjenjen i na latinici napisan rekao bih da ga je pisao neki hrvat 100%, jasno se provlači katolička krvoločna ideologija noža i batine. Ne znam za tebe ali ovo Pravoslavlje nije niti će ikada biti, a te takozvane NVO i treba da postoje da odvoje žito od kukolja, bolje deklarisana govna nego pritajena pa onda razbijaj glavu nagađaj šta je... to je kako vidiš ustvari dar od Boga. :D

Bravo MAJSTORE API sve si bolji :) samo naprijed!!! :D

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 00:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Владимир je napisao:
*сијекао


Ne.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 18:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Freak on a leasH je napisao:
Al zato kod nas u srpskoj imas vjeronauku od malih nogu....meni je i to problem....sta cemo sad....

Zašto je to problem?

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Pa zato sto ne bi trebala da bude u skoli u takvom obliku i tom uzrastu nego je samo produkt velikog uticaja vjerskih institucija i agresivno prikupljanje novih ljudi, umjesto da bude licna stvar svakog pojedinca...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 18:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Šta zna pojedinac šta on hoće.

Bez zeze sad, vjeronauka treba biti u školi i dostupna mlađima. Pa koga bude zanimalo i dalje će se interesovati i usavršavati u tom smjeru, nekoga neće nego će se zanimati nečim desetim. U ostalom od malih nogu si izložen mnogim stvarima mimo vjeronauke na koje ne možeš da utičeš pa šta sad.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 18:50 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Vjeronauka ne treba biti u školi jer vjeru, isto kao i sve ostale lične stvari, treba praktikovati u svoja četiri zida. Javne institucije ne trebaju imati nikakve vjerska obilježja i prakse.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Vjeronauka treba da bude u školi, jer kako neko da ima slobodu izbora ako mu izbor i nije dat, a kada se obezbjedi sloboda izbora onda pojedinac svaki za sebe bira da li će da bude vjernik ili ne.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 19:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Religija se ne bira u školi. Isto kao što se u školi ne bira hoćeš li biti vjernik ili ne.

Taj čas u školi bi bilo bolje da se ustupi fizičkom vaspitanju ili da se u krajnjem slučaju djeca puste kući ranije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 19:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Tačno ne bira se, ali se daje mogućnost učenja o vjeri na osnovu kojeg pojedinac može temeljnije da donese svoju odluku.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2017, 19:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Možeš ti ići na vjeronauku u crkvu ili džamiju ako već hoćeš. Niko ti ne brani. To je uobičajena praksa u svijetu. Kao što reče shakal, bolje da pojačaju fizičko.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs