banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 01:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 06 Mar 2017, 23:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
PANIKA U BANJALUCI Manijak napada žene i devojčice kod bazena
N. Morača | 04. 03. 2017 - 19:36h
Policija traga za manijakom koji je proteklih dana napao majku i dete u blizini Gradskog olimpijskog bazena u Banjaluci, saznaje “EuroBlic”.
Tweet

Share
Manijak je napadao u zamračenim područjima oko bazena
Foto: Nikola Morača / RAS Srbija
Manijak je napadao u zamračenim područjima oko bazena
pin on pinterestshare it
Manijak je opisan kao mlađa osoba, odevena u farmerke i sa rancem na leđima. Šokantne informacije odmah su prosleđene pripadnicima CJB Banjaluka.

Napad se dogodio u zamračenom delu gde ulična rasveta odavno ne postoji i gde roditelji koji dovode decu na bazen parkiraju automobile.

Osim majke i deteta isti manijak je, kako saznajemo, u proteklim danima napao nekoliko žena i devojaka koje dolaze na bazen.

-Sinoć sam se sa detetom vraćala sa bazena kada mi je sa leđa prišao nepoznati muškarac i udario me po leđima. Nisam ga videla, već sam odmah uzela dete u zagrljaj i počela vrištati, nakon čega je manijak pobegao - ispričala je vidno uznemirena Banjalučanka koja je želela da ostane anonimna.

Njenu priču potvrdila je i druga žena koja takođe svakodnevno dovodi dete na bazen.

- Čim sam izašla sa bazena osetila sam da me neko prati. U jednom trenutku taj manijak mi je prišao sa leđa i uhvatio me za zadnjicu. Uspela sam se okrenuti i udariti ga. Onda sam otrčala do auta i tada sam se počela tresti od straha - ispričala je uznemirena žena.

Na meti manijaka našla se i maloletna devojčica što je izazvalo posebnu zabrinutost kod roditelja.

Mesto gde se desio napad kod bazena
Foto: Nikola Morača / RAS Srbija
Mesto gde se desio napad kod bazena
pin on pinterestshare it
“EuroBlic” saznaje da je čitav slučaj pre nekoliko trenutaka prijavljen policiji koja obezbeđuje takmičenje koje je u toku na gradskom bazenu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Citiraj:
BANJALUKA - Pripadnici CJB Banja Luka su nakon višednevne zasjede koju su pravili kod Gradskog bazena u Banjaluci uspjeli identifikovati i privesti mladića koji je već duže vremena presretao Banjalučanke na ovoj lokaciji.

Kako se nezvanično saznaje radi se o maloljetnoj osobi.

Mladić je u nekoliko navrata u mračnim dijelovima ulica pratio žene, najčešće majke koje su dolazile po djecu poslije treninga na ovaj bazen, te ih nekoliko metara pratio, a zatim hvatao za zadnjicu.

Međutim, napadnute Banjalučanke nisu ove slučajeve prijavljivale policiji, ali su pripadnici CJB Banja Luka na osnovu napisa u medijima, pokrenuli istragu.

- Posljednji slučaj desio se u petak uveče, nakon sedmodnevne zasjede koju je policija pravila i uhapšen je osumnjičeni – potvrđeno je u banjalučkoj policiji.


Jel se neki debeli brko obukao u žensko i mamio? ili su agenti u neoznačenom autu sa dvogledima i krofnama 7 dana busiju spremali?

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 15:39 
i meni on prvi pade na pamet... :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 18:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Ma napucali radnu kolegin'cu i isturili je da guza po mraku i kad ju je klepio, braća poganjala i uvatla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 18:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ko od forumasa nije aktivan zadnjih dana, da vidimo ko je manijak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 18:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Hertzog je napisao:
Ko od forumasa nije aktivan zadnjih dana, da vidimo ko je manijak


paaaa, onaj cije se ime ne spominje nije pisao na forumu 2-3 dana :D :D :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Digresija? Pa jeste on nastran oko cjele "debela forumašica" afere...a i strani je državljanin, ne mogu ga držati dugo u pritvoru...mislim da smo na tragu nečega

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 18:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
ne ne neeeeeee.... on je u becu, recimo :D
onaj, najnajnajnajN...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 20 Mar 2017, 18:41 
vlakanje je napisao:
ne ne neeeeeee.... on je u becu, recimo :D
onaj, najnajnajnajN...

enter najm?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 04 Apr 2017, 18:35 
Citiraj:

– On joj je ostavio bombu u drva i nije razmišljao koga bi sve mogao tako ubiti, nije mu bilo bitno da li će stradati i djevojčica koja je sa njom bila u kući. Samo dan ranije kuća je bila puna djece, jer su slavili rođendan, šta bi bilo da je tada eksplodirala bomba – pita se Dragan.

Prema njegovim riječima koliko zna Vučkoviću su određene neke mjere zabrane, ali da misli da ih se on ne pridržava.

– Skoro svakodnevno automobilom prolazi kroz Aleksandrovac, a kuća moje bivše snahe se nalazi u centru pored puta. Zbog straha od njega brat i ja svaki dan izlazimo sa posla i vozimo djevojčicu u školu, a zatim poslije škole čekamo da završi sa nastavom da je vratimo kući. Isti slučaj je i kada ide na trening – pojasnio je Prerad.


https://www.fokus.ba/vijesti/crna-hroni ... ma/685079/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 22 Apr 2017, 17:16 
Citiraj:
Nakon što je sa sjekirom i u alkoholiziranom stanju provalio u stan svoje bivše djevojke, pripadniku Oružanih snaga BiH, 32-godišnjem Mostarcu Vedranu B., određen je jednomjesečni pritvor.

Mostarac je uhapšen u četvrtak navečer, a na teret mu se stavljaju tri krivična djela: narušavanje nepovredivosti doma, ugrožavanje bezbjednosti i oštećenje tuđe stvari, potvrđeno je za Faktor u Tužilaštvu HNK-a. Naime, Vedran je preksinoć došao na vrata stana u ulici Kneza Višeslava na broju 51., u kojem je stanuje njegova bivša djevojka M.R (25) iz Stoca. Lupajući na vrata vikao je “Otvori, ubit ću te!”, a pošto mu djevojka nije otvarala sjekirom je polomio vrata, na vratima napravio otvor, provukao ruku i otvorio ih.

Uplašena djevojka je spletom okolnosti uspjela pobjeći i odmah je alarmirala policiju o onome što se dogodilo.

Policijska patrola je izašla na mjesto događaja i iako Vedrana nisu zatekli u stanu tamo su pronašli ispreturane stvari, polomljena vrata, a okrili su da nedostaje mobitel.

Par sati kasnije on je uhapšen te je od njega oduzeta sjekira.

Prema nezvaničnim informacijama, pomenuti pripadnik Oružanih snaga BiH je liječeni alkoholičar.


http://www.atvbl.com/pritvoren-pripadni ... -djevojci/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:32 
V@nja, zar je dotle dogorilo?

Citiraj:
"Euro Blic" danas piše i kako je banjalučka policija juče uhapsila četrdesetogodišnjeg Vanju G. nakon što se u naselju Petra Preradovića skinuo pred grupom djevojaka i pokazao im polni organ.


http://mondo.ba/a749017/Info/BiH/MONDO- ... dvjed.html


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 24 Jul 2017, 10:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
http://m.banjaluka.com/drustvo/2017/07/ ... lni-organ/

E sad po cemu ce ga prepoznavati...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 24 Jul 2017, 12:50 
http://www.banjaluka.com/drustvo/2017/0 ... e-na-zene/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 24 Jul 2017, 15:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Milan je napisao:
V@nja, zar je dotle dogorilo?

Citiraj:
"Euro Blic" danas piše i kako je banjalučka policija juče uhapsila četrdesetogodišnjeg Vanju G. nakon što se u naselju Petra Preradovića skinuo pred grupom djevojaka i pokazao im polni organ.


http://mondo.ba/a749017/Info/BiH/MONDO- ... dvjed.html


Kriza je Milance .. ti bi to najbolje trebao znati :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 25 Jul 2017, 09:33 
V@nja je napisao:
Milan je napisao:
V@nja, zar je dotle dogorilo?

Citiraj:
"Euro Blic" danas piše i kako je banjalučka policija juče uhapsila četrdesetogodišnjeg Vanju G. nakon što se u naselju Petra Preradovića skinuo pred grupom djevojaka i pokazao im polni organ.


http://mondo.ba/a749017/Info/BiH/MONDO- ... dvjed.html


Kriza je Milance .. ti bi to najbolje trebao znati :lol:



Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 29 Jul 2017, 11:46 
Citiraj:
– Njegov fizički izgled i frizura su odgovarale opisu koje su dale ove dvije napadnute djevojke, a pronađene su i trenerka i patike koje su one opisale da je nosio napadač. Zatim im je prikazana njegova fotografija i one su ga prepoznale – pojasnio je izvor EuroBlica.



http://www.atvbl.com/detalji-istrage-se ... d-komsije/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 31 Jul 2017, 21:07 
http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/169 ... vozu-video


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 08 Avg 2017, 09:20 
Citiraj:
Lice sa inicijalima Ž.F. (1992) iz Banja Luke privedeno je zbog napada na Banjalučanke saopšteno je iz policije.

On je juče priveden u prostorije Policijske stanice Obilićevo i nad kojim je izvršena kriminalistička obrada.
Policijski službenici Policijske stanice Obilićevo u saradnji sa policijskim službenicima policijske stanice Lauš, Sektorom kriminalističke policije i Upravom za policijsku podršku rasvijetlili su nedavne napade na Banjaučanke koji su se desili 24.07. i 25.07.2017. godine u sportsko rekreativnoj zoni Banj Brdo, kaže se u saopštenju.

Radi podsjećanja, Policijskoj stanici Banja Luka – Obilićevo, 24.07.2017. godine, obratilo se lice S.Š., te prijavilo da je dok je šetala Ulicom Put banjalučkog odreda iz pravca Banj Brda ka Ulici vojvode Pere Krece, fizički napalo nepoznato muško lice koje se zatim udaljilo sa lica mjesta. Tom prilikom policijski službenici su utvrdili da je nepoznato muško lice prilikom kretanja na biciklu i prolaska kraj oštećene, rukom ostvarilo fizički kontakt u predjelu leđa, a zatim se udaljilo u nepoznatom pravcu.


http://www.atvbl.com/uhapsen-napadac-na-banjalucanke/


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs