banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Nov 2011, 13:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Snekii je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
@sneki
nije ti palo na pamet da umjesto sto postujes na forumu da si za bar jednu tu priliku (npr. za rodjendan) mogla napraviti sama svoju tortu?

Da, palo mi je to na pamet, ali ne bih da eksperimentišem pa da ta torta ne liči ni na šta! Da sam vješta u pravljenju kolača i torti vjerovatno se ne bih raspitivala gdje imaju fine torte i kolači itd.

a sta mislis kako su se te zene izvjestile sto prave te kolace?
nisu sigurno rodjene s tim...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2011, 19:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
a mozda je to mejebeliiiin :lol: :lol: :lol:

ma da, ali ima zena koje su totalni antitalenat za kolace, neke cak i ne vole da ih spremaju. Zasto je gurati da pravi ako joj ne ide, samo zato sto je zensko?

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2011, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Šumsko voće iz Manje, rapsodija ukusa. Over and out.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2011, 23:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2011, 17:45
Postovi: 29
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
Snekii je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
@sneki
nije ti palo na pamet da umjesto sto postujes na forumu da si za bar jednu tu priliku (npr. za rodjendan) mogla napraviti sama svoju tortu?

Da, palo mi je to na pamet, ali ne bih da eksperimentišem pa da ta torta ne liči ni na šta! Da sam vješta u pravljenju kolača i torti vjerovatno se ne bih raspitivala gdje imaju fine torte i kolači itd.

a sta mislis kako su se te zene izvjestile sto prave te kolace?
nisu sigurno rodjene s tim...

Normalno da nisu rodjene s tim. Kao da ti ne volis otici negdje i probati neciji kolac ili tortu. :angry3:
Nemoj misliti da ne zelim ili ne znam nista napraviti, znam, ali kada imam volje i materijala za neku finu poslasticu... Jedno je praviti za sebe a drugo kada ti nekome pravis.....

_________________
„ Уметност је знати занимљиво причати, али је још већа уметност знати пажљиво слушати. ”


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2012, 20:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Apr 2009, 12:15
Postovi: 86
Jel' neko skoro kupovao kolace u Manji, trebaju mi oni sitni za slavu, kakvi su i koja cijena po kg?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2016, 16:28 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1076
Kakvo je stanje sada? Pingvin unazad par godina zaobilazim, kad se zadesi da odem, i narucim kolac, par puta sam vracao jer budu katastrofalno stari i nikakvi, a i inače su jako slabi kvalitetom i ukusom, dam im svaki put šansu i uvijek se pokajem.

Manja je standardno dobra, ali su toliko bezobrazno počeli zakidati na žitu sa šlagom - dobiješ nešto sitno tek da malo pokrije dno zdjele, a sladoled kugle će, ako nastave ovom progresijom, dogodine biti veličine prepelicjih jaja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2016, 16:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Nekidan sam i ja ostala zabezeknuta (ne)velicinom kuglice sladoleda.
Manja misli na nase zdravlje i obim struka.

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2016, 16:49 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1076
Blagodarim na pažnji, al ja za upola smanjen proizvod očekujem upola smanjenju cijenu... Tri kugle popunile 2/3 one posude koja je promjera male pepeljare. .. Tuga za vidjeti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 06:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Manjini kolaci nisu ukusni, za sada u BL jos uvijek najbolje kolace pravi Plazma.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 06:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Kako koji što se Manje tiče, meni su uglavnom dobri. Ali zato Marcello je dno dna. Nikad dobar kolač tamo nisam pojeo. Inače mislim na pekaru, ne na onaj u Gospodskoj.

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 06:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Taman htjedoh reći da su u Marčelu kolači odlični i da si nemač pojma. Izvukao si se sa zadnjom rečenicom.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 07:05 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1076
ajkula je napisao:
Manjini kolaci nisu ukusni, za sada u BL jos uvijek najbolje kolace pravi Plazma.


Ejs, mercedes bolji od skode? Nemaju svi budzet da placaju kolace 6 maraka, ako cemo tako sufle u Maloj je odličan, al ja za te pare mogu komplet rucak napraviti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 17:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2007, 23:50
Postovi: 757
Lokacija: Pangaea
kupis si napolitanke.

Ako vec znas odgovor na svoje uvodno pitanje, zasto si onda uopste iskopao ovu temu?


@ajkula
hvala na preporuci









Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 21:37 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1076
Ummm, mozda zato sto se u 4 godine od kada se nije pisalo na temi, otvorilo nešto novo, neki stari lokali se popravili ili pokvarili, a tehnički nema vremena obilaziti redovno sve lokale i znati iz prve ruke gdje je kakvo stanje?

Ali shvatam te, primjetio sam da se na ovom forumu od zadate teme ne odstupa ni mikrona, čak i u domenu iste teme nema skretanja u dublje sfere uticaja iste teme ni proširivanja, pa se najdublje izvinjavam na ovako neprikladnom ponasanju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Marčelo je konstantno dobar a cijene prihvatljive. U ponudu su uveli još par kolača.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 23:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Ja sam poguzija i zderem sve, i ne registrujem da li i gdje sta valja/ne valja osim u ekstremnim slucajevima, ali jedini kolac koji sam upamtio da mi se bas svidio i da znam gdje ima i kako se zove je Belvedere torta u istoimenoj pekoteci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2016, 23:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
zidarR je napisao:
ajkula je napisao:
Manjini kolaci nisu ukusni, za sada u BL jos uvijek najbolje kolace pravi Plazma.


Ejs, mercedes bolji od skode? Nemaju svi budzet da placaju kolace 6 maraka, ako cemo tako sufle u Maloj je odličan, al ja za te pare mogu komplet rucak napraviti...


Mislila sam da se ocjenjuje ukus i kvalitet a ne odnos cijena-ukus! Meni je ovdje ionako sve jeftino kada dodjem pa se fokusiram iskljucivo na ukus/kvalitet.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2016, 00:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Indijski uštipak (indijaner) u Triangolu na Mejdanu. Šećerna bomba! A nije skup i nije kolačić. Tačka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2016, 06:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
ajkula je napisao:
zidarR je napisao:
ajkula je napisao:
Manjini kolaci nisu ukusni, za sada u BL jos uvijek najbolje kolace pravi Plazma.


Ejs, mercedes bolji od skode? Nemaju svi budzet da placaju kolace 6 maraka, ako cemo tako sufle u Maloj je odličan, al ja za te pare mogu komplet rucak napraviti...


Mislila sam da se ocjenjuje ukus i kvalitet a ne odnos cijena-ukus! Meni je ovdje ionako sve jeftino kada dodjem pa se fokusiram iskljucivo na ukus/kvalitet.

Pišaj po sirotinji...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2016, 06:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
U Budzaku slasticarna Bellanona ili tako nesto. Znaci preukusni kolaci, torte, krem dezerti u casi, sa sumskim vocem i jagodom i americke pite, posebno sa sumskim. Vrh. Sve preporuke. Pogotovo sto nisu oni klasicni kolaci gdje imaju na svakom cosku.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs