banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jan 2015, 08:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Budala.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 08:53 
Loziona i ljak...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 09:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Šta kaže.....pronašao pušku negdje bačenu i mislio je predati vlastima.....malo usput pucao ali policija je bila brža i pokucala na vrata :lol:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 14:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
kombinacija ramba i pipi duge carape

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 16:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
imam set kuhinjskih noževa od teške aritljerije
uz čekić, kliješta, macolu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 18:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:43
Postovi: 469
_Krol_ je napisao:
Sta bi ti fiozofe vjezbao majke ti.....70% ljudi bio u ratu,zna pusku ko i olovku.....omladina i ne treba da zna....ima streljana kod Jacimovica na Lausu,ako ti se puca javi se Zdeni gore i reci da sam te ja poslao,ako nemas cime samo izrazi zeju cime bi da dekas i dacu ti

prasice....ispricacu ti jednu anegdotu da mirnije spavas....pred kraj rata je bila nestasica svega i svacega pa i municije i ostalog....pustio sam sve vojnike kuci i rekao nemamo nista aj kuci i donesite ono sto ste zakopali i posakrivali......donijeli su toliko da smo mogli komotno godinu ratovati.....ne mogu oni u federaciji ni kupiti ni proizvesti koliko srbin moze zakopati iza stale....zato no sikiriki


fičbi...nista oni nemaju.....i ono sto imaju ne vrijedi koliko staro zeljezo....vjeruj...znam

Toga se ja i bojim,tog starog zeljeza.I toga sta omladina zna a sta ne zna.Necija zna sigurno.
Takodje.Molba da se ne iznosi sta ko ima iz kategorije nelegalno.

_________________
Gasprom je srpska firma-prof.dr.mr.soc.presj.tren.diktat. Dusko Vujosevic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 19:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
U mog djeda basta citava sluzi kao stek za crne dane...od sitnog naoruzanja, preko zolja pa do rastavljenog trocijevca. Ako neko cita nek' se javi za adresu gdje treba prekopati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
@crnidjordje, koje si ti godiste?

Ja sam kod tebe primijetila paranoju, koja je slicna mojoj, pa sam zato zapazila. Malo, malo pa pises o tome. To je problem a meni je psiholog pomogao koliko-toliko, a tebi savjetujem isto. Bez uvrede, zelim samo pomoci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 23:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:43
Postovi: 469
prasica je napisao:
@crnidjordje, koje si ti godiste?

Ja sam kod tebe primijetila paranoju, koja je slicna mojoj, pa sam zato zapazila. Malo, malo pa pises o tome. To je problem a meni je psiholog pomogao koliko-toliko, a tebi savjetujem isto. Bez uvrede, zelim samo pomoci.

Paranoja. :D
Izvini na sta tacno mislis.Da se razumijemo.
Ratno godiste.Sa ogromnim poznavanjem istorije,geografije,demografije itd.manje bitno.Ne sto sam mnogo pametan nego sto me to mnogo interesuje.Uastalom i faks mi je slicne prirode.
Nego da ne spamujem.

_________________
Gasprom je srpska firma-prof.dr.mr.soc.presj.tren.diktat. Dusko Vujosevic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 04:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
eh prasice ti vjerovatno hoces da znas kakva nam je buducnost generalno, crna ili bijela, a na to pitanje samo Svevisnji zna tacan odgovor

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 09:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Budućnost nam je ,kao i prošlost,šablonska.Red mira ,kućenjai stvaranja kapitala pa red rata i revolucija,otimačine ,paljenja i rušenja svega stečenog.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
crnidjordje je napisao:
_Krol_ je napisao:
Sta bi ti fiozofe vjezbao majke ti.....70% ljudi bio u ratu,zna pusku ko i olovku.....omladina i ne treba da zna....ima streljana kod Jacimovica na Lausu,ako ti se puca javi se Zdeni gore i reci da sam te ja poslao,ako nemas cime samo izrazi zeju cime bi da dekas i dacu ti

prasice....ispricacu ti jednu anegdotu da mirnije spavas....pred kraj rata je bila nestasica svega i svacega pa i municije i ostalog....pustio sam sve vojnike kuci i rekao nemamo nista aj kuci i donesite ono sto ste zakopali i posakrivali......donijeli su toliko da smo mogli komotno godinu ratovati.....ne mogu oni u federaciji ni kupiti ni proizvesti koliko srbin moze zakopati iza stale....zato no sikiriki


fičbi...nista oni nemaju.....i ono sto imaju ne vrijedi koliko staro zeljezo....vjeruj...znam

Toga se ja i bojim,tog starog zeljeza.I toga sta omladina zna a sta ne zna.Necija zna sigurno.
Takodje.Molba da se ne iznosi sta ko ima iz kategorije nelegalno.

U BiH ni nasa ni njihova omladina pojma nema.....za oruzje treba odsluziti vojsku ili bar proci obuku....nauciti rasklopiti i sklopiti pusku i ispaliti par metaka nije poznavanje oruzja niti taktike niti ponznavanje kretanja i ponasanja u konkretnim borbenim dejstvima.....dakle ni nasi ni njihovi pojma nemaju i neka tako i ostane.
oruzane snage bih su gola qrcina....isjekli su tenkove,isjekli su topove,tenkovima izgazili nase automatske puske a uvalili ona govna koja su jos u vijetnamu nosali ameri...to tehnike sto je ostalo nije dovoljno ni da se ratuje u glamockom polju a kamoli u cijeloj bih


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 10:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2015, 17:41
Postovi: 156
A man with a gun is citizen
A man without gun is subject
Sta se vi cudite toliko,pa pogledajte na yt ima mladih
majki na sjeveru Kanada vozaju djecu u kolicima,a na ledjima puska
Dobro sad tu zive polarni medjedi
Ali ko kaze da i kod nas ne zive medjedi na 2 ili 4 noge

_________________
Lepi drone moj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 13:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:43
Postovi: 469
_Krol_ je napisao:
crnidjordje je napisao:
_Krol_ je napisao:
Sta bi ti fiozofe vjezbao majke ti.....70% ljudi bio u ratu,zna pusku ko i olovku.....omladina i ne treba da zna....ima streljana kod Jacimovica na Lausu,ako ti se puca javi se Zdeni gore i reci da sam te ja poslao,ako nemas cime samo izrazi zeju cime bi da dekas i dacu ti

prasice....ispricacu ti jednu anegdotu da mirnije spavas....pred kraj rata je bila nestasica svega i svacega pa i municije i ostalog....pustio sam sve vojnike kuci i rekao nemamo nista aj kuci i donesite ono sto ste zakopali i posakrivali......donijeli su toliko da smo mogli komotno godinu ratovati.....ne mogu oni u federaciji ni kupiti ni proizvesti koliko srbin moze zakopati iza stale....zato no sikiriki


fičbi...nista oni nemaju.....i ono sto imaju ne vrijedi koliko staro zeljezo....vjeruj...znam

Toga se ja i bojim,tog starog zeljeza.I toga sta omladina zna a sta ne zna.Necija zna sigurno.
Takodje.Molba da se ne iznosi sta ko ima iz kategorije nelegalno.

U BiH ni nasa ni njihova omladina pojma nema.....za oruzje treba odsluziti vojsku ili bar proci obuku....nauciti rasklopiti i sklopiti pusku i ispaliti par metaka nije poznavanje oruzja niti taktike niti ponznavanje kretanja i ponasanja u konkretnim borbenim dejstvima.....dakle ni nasi ni njihovi pojma nemaju i neka tako i ostane.
oruzane snage bih su gola qrcina....isjekli su tenkove,isjekli su topove,tenkovima izgazili nase automatske puske a uvalili ona govna koja su jos u vijetnamu nosali ameri...to tehnike sto je ostalo nije dovoljno ni da se ratuje u glamockom polju a kamoli u cijeloj bih

Znaju druze,uce ih,,mnogi prolaze obuke,,javljaju se te selafije ili vehabije,sve ih je vise..U mom gradu ih ima 50-ak.Kotor Varosu.U Siriji i Iraku i imas vise od 200,preko dvadeset je poginulo.
Mnogo vise pokusava tamo uci.
To si upravu za obuku..ali problem sto vecina nasih ne zna ni pucati,kamoli ocistiti,rasklopiti ili sklopiti pusku..Znas ti,moj stari itd..Ali vase prolazi.To je problem.

Sva namjenska industrija je u Federaciji..To su firme koje se dizu iz propasti..imaju ogroman rast prozvodnje zadnjih godine..Sve te firme su u Konjicu,Gorazdu,Sarajevu-Vogosci itd..Samo ima jedna u Vitezu za eksploziv ja mislim..tu drze Hrvati.
Mozda ima neka u RS-u..ne znam.Mozda.
Ne znam kakva je situacija sa RAOP-om,bijeljinskim Orlom..

_________________
Gasprom je srpska firma-prof.dr.mr.soc.presj.tren.diktat. Dusko Vujosevic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 19:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Čiča iz Rogače je napisao:
Budućnost nam je ,kao i prošlost,šablonska.Red mira ,kućenjai stvaranja kapitala pa red rata i revolucija,otimačine ,paljenja i rušenja svega stečenog.


Ziva istina. Istorija nazalost ima ruznu naviku da se ponavlja ljudima koji nista ne nauce od nje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 23:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
To jest, i onda ja kad skontam da možda mog sina čeka pucanje... E, neš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2015, 07:39 
Jbg, do sada je svaka generacija prezivljavala rat na ovim prostorima...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Jan 2015, 08:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Kakva rasprava :D . Sto se tice rukovanja oruzjem, da ubijes nekog ne treba ti obuka, okines i cao. Takodje svaki muskarac manje vise do nekog 88-89. godista je bar jednom ocistio pusku i pucao iz nje, neki "sretniji" su i bombe bacali, tromblone ispaljivali (koliki moras biti konj pa dati djetetu tromblon da ispaljuje) itd, tako da nije frka ratovati, bar ne ovim nasim generacijama, ali takodje velikoj vecini, ogromnoj se ne ratuje niti ce se ratovati, bar dok ne prodju 2-3 generacije koje ce zaboraviti kakvu bijedu rat donosi pa ce se ponovo poceti kurciti. Tako da, prasice, nemas frke, ni unuk ti nece puske vidjeti :) . Doslo je drugo vrijeme, mnogo je teze nekog u rat natjerati i isprati mu mozak, a to ce biti jos jos teze kako bude vrijeme polazilo.

Krol, hocemo li organizovati forumsko pucanje? :D Nisam pucao jos od devedes pete :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2015, 09:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Pucao si ti men se cini ovih dana samo tako....i to rafalno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2015, 10:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Ko da gledam da bi u Glasu zavrsili kad bi isli na to pucanje ;)
Fikret kakav je sa nacrtanim pistoljem bi napravio picvajz
A jos ako bi Herc kao oficirsko djete isao da testira lugera mozda i na naslovnoj zavrsite :D

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs