banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 619 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jan 2015, 08:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2014, 21:53
Postovi: 138
Hoću da kupim jednu od ove dvije konzole za igranje pa me zanima gdje se mogu kupiti u Banja Luci i koja je bolja? Cijene su tu i tamo približne oko 1000KM košta i jedna i druga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 13:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2012, 21:18
Postovi: 574
Ps4 ima malo bolju graficku ali obe konzole su low end računari, tako da gledaj koja konzola ima ekskluzive koje te interesuju (ps4-uncharted,the last of us), (Xbox one - halo....). Druga stvar je Vidi koji ti kontroler više odgovara, meni lično puno više odgovara Xbox kontroler. A da kupujem konzolu sas najvjerovatnije bi uzeo Wii U.

Sent from my GT-I9300


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 14:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2014, 21:53
Postovi: 138
Ma imam pc, al ne igram igrice na njemu, konzolu hocu ovako kad se skupi ekipa da kuvamo PES-a ili NBA, tu i tamo poneku pucacinu. Imam i play station 2, al to je odavno otišlo u istoriju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 14:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
PS4.
Bolja konzola, bolje ekskluzive.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 14:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Ja lično ne bi kupio ni jednu ali između PS4 i X1 onda definitivno PS4. Obe konzole imaju svoje neke singleplayer ekskluzive ali ako hoćeš multiplayer onda je PC za to. Ako tražiš singleplayer ekskluzive tu je ipak Wii U najbolji.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 15:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ti ne bi kupio, jer ne mozes "kupovati" igre preko torent sajtova za next gen konzole :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 15:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Između ostalog.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gZA2770_f84[/youtube]

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 17:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
PKT je napisao:
Ja lično ne bi kupio ni jednu ali između PS4 i X1 onda definitivno PS4. Obe konzole imaju svoje neke singleplayer ekskluzive ali ako hoćeš multiplayer onda je PC za to. Ako tražiš singleplayer ekskluzive tu je ipak Wii U najbolji.

Bilo je pitanje vremena kad će se PC mastr race butthurt javiti ...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 19:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2012, 21:18
Postovi: 574
Džontra je napisao:
PKT je napisao:
Ja lično ne bi kupio ni jednu ali između PS4 i X1 onda definitivno PS4. Obe konzole imaju svoje neke singleplayer ekskluzive ali ako hoćeš multiplayer onda je PC za to. Ako tražiš singleplayer ekskluzive tu je ipak Wii U najbolji.

Bilo je pitanje vremena kad će se PC mastr race butthurt javiti ...

Rijetko se slažem sa PKT.... Ali Wii U definitivno ima bolje igre od x1 ili ps4.

Sent from my GT-I9300


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 19:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Jun 2013, 11:13
Postovi: 203
Neke eksluzive, eto GTA V nije eksluziva za konzole, a dok ga izbace za PC otelice se i Rumenka od komsije. Dolazimo do zakljucka da tenis, fudbal, kosarka nisu MP igre :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 21:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Minjon je napisao:
Džontra je napisao:
PKT je napisao:
Ja lično ne bi kupio ni jednu ali između PS4 i X1 onda definitivno PS4. Obe konzole imaju svoje neke singleplayer ekskluzive ali ako hoćeš multiplayer onda je PC za to. Ako tražiš singleplayer ekskluzive tu je ipak Wii U najbolji.

Bilo je pitanje vremena kad će se PC mastr race butthurt javiti ...

Rijetko se slažem sa PKT.... Ali Wii U definitivno ima bolje igre od x1 ili ps4.

Sent from my GT-I9300

Nisam ja mislio da su Wii U ekskluzive najbolje, nego takvih igara nema na drugim platformama. Ako imaš PC onda većinu igara sa Xbox i PS već možeš igrati, ali ako želiš igre tipa Mario, Zelda, Donkey Kong isl. onda moraš kupiti Wii U. I jedan ogroman plus za ekipu koja se skupi su Nintendovi kontroleri sa kojima se zakuva atmosfera. Imaj na umu da je Originalni Nintendo Wii najbolje prodavana konzola prošle generacije sa 108 miliona prodatih jedinica i druga najprodavanija konzola svih vremena odmah iza PS2.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 21:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2012, 21:18
Postovi: 574
spotpala je napisao:
Neke eksluzive, eto GTA V nije eksluziva za konzole, a dok ga izbace za PC otelice se i Rumenka od komsije. Dolazimo do zakljucka da tenis, fudbal, kosarka nisu MP igre :)

Jeste ovo sporo sa gta v bilo ali po meni vrijedi čekati. Ja nisam zainteresovan za sportske igre ali vjerujem da je to ugođaj za vas, ja bi vjerovatno kupio kontroler pa na PC :D.

Sent from my GT-I9300


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 13:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Jun 2013, 11:13
Postovi: 203
Sto se kaze ukusi su razliciti, al` kada vidim samo NBA 2K15 za PC ima 40GB, nekako previse u odnosu na ranije igre iz serijala. GTA V su izbacili za konzole ima godinu i po dana, ljudi su vec i izgustirali, oni sada cekaju GTA VI:). Koliko god vrijedi cekati, malo mi to lici na macehinski odnos.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 13:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Jedine igre koje mene bas privlace na konzolama su trke automobila i zbog toga bih odabrao PS4 (Gran Turismo)
Ostalo sto bih povremeno odigrao ima i za jednu i za drugu konzolu

A i nekako mi je PS, od izlaska PS1, bila akronim za igranje na konzolama

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 14:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Vidi koja bolje ide uz bmw 7...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 16:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2012, 21:18
Postovi: 574
spotpala je napisao:
Sto se kaze ukusi su razliciti, al` kada vidim samo NBA 2K15 za PC ima 40GB, nekako previse u odnosu na ranije igre iz serijala. GTA V su izbacili za konzole ima godinu i po dana, ljudi su vec i izgustirali, oni sada cekaju GTA VI:). Koliko god vrijedi cekati, malo mi to lici na macehinski odnos.

Na Blu-ray ti stane tih 40gb tako da je isto... A sto se tice gta v, igranje na cinematic 30fps mi nije igranje igre kako treba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 18:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Da da, "next gen" konzole a već su ograničene na 30FPS i ne mogu da pokrenu ni fullhd u vrijeme UHD hajpa.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I Xbone i PS4 mogu prikazivati igrice na 60 fps, zavisi od proizvodjaca igrica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 22:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Koliko sam ja vidio ne zavisi to od proizvođača igara nego do grafike. Nešto se mora žrtvovati: ili količina detalja, ili rezolucija ili fps. Ne kažem da se u narednom peridou ti proizvođači neće malo potruditi oko optimizacije, ali za sad je tako.
Ako me pamćenje dobro služi mogao je i PSone onaj rađen po NTSC standardu. Pa ipak pred kraj životnog vijeka počele su izlaziti neigrive igre od kojih se vrlo dobro sjećam NFS 4 i Delta Force Urban Warfare, u kojima je FPS nekada toliko padao da se jednostavno nije moglo igrati.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 619 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs