banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 532 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Sad cu vas sjebat' kad su gradski terenci vec tema - Fiat Freemont 8) Ali to je Talijan, to se kvari...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Znao sam da smo braca rodjena
Z N A O S A M
!!

:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Taj sam zaboravio, ali to je daleko vece auto od Tiguana. To je klasa koja se zove pampers bombarderi. A V@nja nije beba :lol:

P.S. Lolly?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Ako nekome ko trazi auto tog tipa ovo ne ne odgovara, onda nije dobar sa glavom:

Slika

A mega-napucanog imas za cijenu osrednjeg Tiguana. I niko ti ga nece ukrasti kad ostavis pod zgradom ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
freemont medju prvima ima nevjerovatno dobar display, rijetko vidjen i u onim preko 100k automobilima, no tema je cc ili a4

_________________
http://www.codebluestudio.com


Poslednji put menjao Frenki dana 08 Avg 2014, 12:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Tns ix35 imam u ponudi i nije los. Ne raspravlja mi se o tome a niti sam trazila misljenje. ;)
Kao sto sam napisala cc mi je na vrhu liste u odnosu na raspolozivost u novcaniku. Zato sam i pisala na ovoj temi. ;)

A za svoje pare nek kupuje ko sta hoce. Ja znam da kad se domognem prve vece love kupicu kajen pa nek ide zivot. To je meni auto mojih snova. :)

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Šaban
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Lolly mangup je napisao:
Ja znam da kad se domognem prve vece love kupicu kajen pa nek ide zivot. To je meni auto mojih snova. :)


Slika

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ko je Shaban? Mirdza? :lol:

Kad se Lolly vec dotakla ix35 kod njega mi se (osim unutrasnjosti), uzasno ne svidja kako su izvedeni prednji blatobrani.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Elem na temu, od terenaca patim od kada imam vozacku. Mozda jos od vremena kada je hit bio Povratak u buducnost :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2014, 13:59
Postovi: 45
hocete terenca ili penjaca po trotoarima(pamper kenjaru)

ovi fijati,honholudiai, tiguani,x3, antare kuskasi i slicno sranje..,., duzim tiguana i iskreno za 85kKM koliko su ga platili nevidim opravdanje,. slicno je i sa koleginim honholulu ix(neki broj) kostao oko 60kKM,., vozne osobine u poredjenju na mog w204 nula bobaka, udobnost smjesna,. jedino to poviseno sjedenje i taj lazni prestiz al sve to slabo,., zimus kod staraca (ko zna brda oko sarajeva kakva su,., svrakino) merc ode uz skripu buku lajanja dim tragove guma tiguan blinkaju lampice, jedva se vuce- jest da je njegova voznja bila sigurnija- ,., ali dal vrijede tih para NE,.,

taj fiat(koji nije to vec neko amerikanizovano govance) kada sjedes u njega imas osjecaj da nesto nije ok,. nesto fali,.,
honoluoyu previse plastike obojene da slici kromu, drvetu,aluuminuuumuu,. sjedista(ovaj sto sam probao) klupa iz cehoslovackog trolebusa koji duzi gras je udobnija,.,

najbolje vidite(bar je meni tako) provozate ta avta malko brze i uporedite sa nekim karavanom recimo,., em nosite dodatnu kilazu, visoko sjedite bez potrebe, lazni osjecaj visokog podvozja, i cijena koja je

_________________
trol expert


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CC ili A4
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Lolly mangup je napisao:
Tns ix35 imam u ponudi i nije los. Ne raspravlja mi se o tome a niti sam trazila misljenje. ;)
Kao sto sam napisala cc mi je na vrhu liste u odnosu na raspolozivost u novcaniku. Zato sam i pisala na ovoj temi. ;)

A za svoje pare nek kupuje ko sta hoce. Ja znam da kad se domognem prve vece love kupicu kajen pa nek ide zivot. To je meni auto mojih snova. :)


Vozim se u njemu svaki dan, prijatelj sa kojim vodim firmu uzeo prosle godine novog. I jedini zakljucak pored toga da je bas prostran i da vuce ko sportak, jeste da ti treba brdo love da ga vozis i odrzavas, nije za nase uslove, sem za puteve, ide preko rupa i trotoara a ni ne osjetis :)

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
@ TnS
Ak' sam vec seljak nek' sam najglavni u selu:

Slika

sema911s je napisao:
najbolje vidite(bar je meni tako) provozate ta avta malko brze i uporedite sa nekim karavanom recimo,., em nosite dodatnu kilazu, visoko sjedite bez potrebe, lazni osjecaj visokog podvozja, i cijena koja je


Sva sustina je recena. Ali ljudi hoce "dzipa", pa ga j*bi...
Ne znam da li mi vise na qrac ovi sto vozaju terence po gradu ili oni sto kupe sportsko auto (Porsche najcesce) i u zivotu ne odu na stazu.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
To Mirkane, to!

Frenki, koji bre motor? Ja sa svojom Hondom jos nisam sreo nekog zivahnog? A Hondu smatram bas penzionerkom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2014, 13:59
Postovi: 45
mirdza ovo sto voze suv-ove kada ih pitas koje auto voze obavezno se kaze (đip)ili (džip) i ako znas na sta misle a malo se kontas u ta kola dobacis (ko ja) jel wrangler ili grand ili compas pa te samo pogledaju ispod oko (ko ono sta ti znas ja vozim crnog (đip)-a (džip)-a

al najbolji su kada naglase da voze X-a,., i pitas kojeg kaze kako kojeg pa velikog sa zatamnjenim staklima,.,

_________________
trol expert


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
I ti sad lupas. Kad je rijec dzip pre xx godina postala sinonim za taj tip vozila.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 08 Avg 2014, 12:51, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Imam RAV4 i moram priznati da nikad nisam bolje sjedio u bilo kojim kolima (koja nisu SUV, naravno). Jednostavan je, ne kvari se (možda zati što nema šta da se pokvari). Ogroman prostor za prtljag, a zadnja sjedišta se takođe mogu pomjerati naprijed-nazad (naravno, kod mene stalno do kraja nazad), nije problem da u kolima sjedi istovremeno četiri osobe visoke preko 190 (niko se nije bunio, nisam siguran da bi izdržali 200 km, ali...).Zamjerka je jedino slabija zvučna izolacija, tako da je prilično loše na brzinama od 90-120 na sat. Kasnije iz nekog razloga nestaje (možda zbog boljeg kvaliteta asfalta na autoputu).
Nema više povratka na "mala" kola! :)

Slijedeći put biće isto, samo sa ispravkom navedenog nedostatka, znači ML ili Q7 (GLK i Q5 su mi malo potijesni, isto vrijedi i za iX35, velik izvana a tijesna unutrašnjost za mene lično).

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
The_new_Statesman je napisao:
To Mirkane, to!

Frenki, koji bre motor? Ja sa svojom Hondom jos nisam sreo nekog zivahnog? A Hondu smatram bas penzionerkom.


S, mislim da je oko 300kW, ubacis u sport mode i letiii

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
The_new_Statesman je napisao:
To Mirkane, to!

Frenki, koji bre motor? Ja sa svojom Hondom jos nisam sreo nekog zivahnog? A Hondu smatram bas penzionerkom.


Misli na Kajena, ne na ix35

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 12:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Nesporazum! Ja mislio da pricas o ix35 :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 532 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs