banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 123 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2014, 09:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
e jesi našao da se iz begiša diviš ovim našim 3-4 staklenca,haha...pa u beogradu ima bar 100 zgrada kao naš banski dvor,opština ili zgrada predsjednika,a ovakvih staklenaca bar 1000 :lol:

ajd da si rekao nešto čemu bi se stvarno neki beograđanin mogao diviti u banjaluci,tipa čistoća ovih ulica po centru,ili mir,bezbjednost,sve na dohvat ruke,grad po mjeri čovjeka,ali gdje se baš zgrada uhvati! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2014, 10:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Možda je čovjek sa Kanarevog Brda ili Rakovice :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2014, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Schlager je napisao:

a davor šešić kaže da ja banjaluka zadužena 200 miliona maraka....niti znam je li to tačno,niti mi se provjerava,ali ako jeste..strašno :(



Ako je on rekao onda vjeruj. Odlican momak kojeg politika jos nije iskvarila. Nadam se da ce ostati takav :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2014, 13:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Slažem se,i meni djeluje kao ok momak,mada ga ja slabo znam,jer dosta je mlađi od mene..Znam samo da je sa Lauša,da je najmlađi odbornik u Skupštini Grada (ne samo SDS-ov,već uopšte) i koliko sam čuo,čak volontira,nije htio ni zaposlenje da mu ne bi odmah rekli "aaaaaaaaaaaa! :lol: :lol:

Ali ovo što vidim,sviđa mi se ,jer stvarno ima petlju da stvari nazove pravim imenom,što je baš rijetkost danas kad su svi nešto isprepadani ...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2014, 13:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
I lipari se zacrvene prvi put kad uzmu cvaju, al vrati im se boja čim Obelix zamiriši... Politika je kurva, hiljadama godina...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 01:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2011, 21:09
Postovi: 269
Lokacija: Београд
Schlager je napisao:
e jesi našao da se iz begiša diviš ovim našim 3-4 staklenca,haha...pa u beogradu ima bar 100 zgrada kao naš banski dvor,opština ili zgrada predsjednika,a ovakvih staklenaca bar 1000 :lol:

ajd da si rekao nešto čemu bi se stvarno neki beograđanin mogao diviti u banjaluci,tipa čistoća ovih ulica po centru,ili mir,bezbjednost,sve na dohvat ruke,grad po mjeri čovjeka,ali gdje se baš zgrada uhvati! 8)


Bg nije ono sto je bio.A Bl ima svoj smek, dosta ortaka ima rodbinu tamo, neki devojke, fina je BL, obavezno za posetiti.

_________________
Ко нас не зна, скупо би нас платио - ко нас зна, јефтино нас потплаћује.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 09:54 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
Jeste, zahvaljujući Davidoviću, Gavranoviću, Igoru Radojičiću i SNSD-u u globalu i ostalim koalicionim partijama. Da je SDS ostao na vlasti sve bi zgrade preselili na Pale kada bi mogli.

Mada, opet kažem, s obzirom na budžet grada moglo je to i bolje.

EDIT: Eno u centru gdje su autobuske stanice u glavnoj dugo se čekalo da se nekoliko ogromnih *ebenih rupa zakrpi. Kao da je sad to neki posao. :confused4:

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Schlager je napisao:
Slažem se,i meni djeluje kao ok momak,mada ga ja slabo znam,jer dosta je mlađi od mene..Znam samo da je sa Lauša,da je najmlađi odbornik u Skupštini Grada (ne samo SDS-ov,već uopšte) i koliko sam čuo,čak volontira,nije htio ni zaposlenje da mu ne bi odmah rekli "aaaaaaaaaaaa! :lol: :lol:

Ali ovo što vidim,sviđa mi se ,jer stvarno ima petlju da stvari nazove pravim imenom,što je baš rijetkost danas kad su svi nešto isprepadani ...



Kada bi svi bili kao on gdje bi nam bio kraj, za nega se samo bojim da ce ga ili iskvariti ili ugusiti oni kojima istina nije po mjeri.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 13:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
Slažem se,i meni djeluje kao ok momak,mada ga ja slabo znam,jer dosta je mlađi od mene..Znam samo da je sa Lauša,da je najmlađi odbornik u Skupštini Grada (ne samo SDS-ov,već uopšte) i koliko sam čuo,čak volontira,nije htio ni zaposlenje da mu ne bi odmah rekli "aaaaaaaaaaaa! :lol: :lol:

Ali ovo što vidim,sviđa mi se ,jer stvarno ima petlju da stvari nazove pravim imenom,što je baš rijetkost danas kad su svi nešto isprepadani ...


Da, istina je to da je odbio zaposlenje i da volontira

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 13:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
e tek onda je to pravi tukac.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 13:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
koliko su kod nas poremeceni sistemi vrijednosti :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 15:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Шешић? Јел то она будала што се проваљивала нешто у вези грба града Бањалука?

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 17:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ajkula je napisao:
koliko su kod nas poremeceni sistemi vrijednosti :-?


Tukac je zato sto ga sad kada je odbio zaposlenje krol,ajkula,slager,vanja i svi drugi tapsu po ramenima i kazu bravo majstore,postenjacino,moralna gromadao a sutra kad ne bude odbornik i bude hvatao zjale po BL bez pare dinara i posla ti isti ce reci ko ga jebe,imao je priliku sto se nije zaposlio....ah,da,vjerovatno ces mu ti slati kao moralnom covjeku 500e svaki mjesec cisto da se pomogne....zaboravio ja da njemacko govno ne smrdi pa je samo kod nas poremecen sistem vrijednosti i prisutan lazni moral ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Nije ta prica bas tako jednostavna da bi se strpala u par recenica
Onima koji ga poznaju dobro i dugo to sta i kako on radi je itekako razumljivo
Isto kao sto je razumljiv tvoj stav o tome da je tukac

A i nije Sesic tema
:D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 17:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Vjerovatno je takvih bilo i 1993. :D

Ma jeste, bio je onaj Listopad... :D

Zna ovaj nas zandar sta prica. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2014, 19:22 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
Ehhhh... kada bi ovo bilo za nekoliko godina... :)

Slika

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2014, 13:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
VRIJEDAN 60 MILIONA KM: Pogledajte kako će izgledati banjalučki "City Mall" (FOTO)
sreda, 29 oktobar 2014 09:17 font size decrease font size increase font size Print Email Image Gallery
VRIJEDAN 60 MILIONA KM: Pogledajte kako će izgledati banjalučki "City Mall" (FOTO)
Na proljeće 2015. godine počinje gradnja najvećeg tržnog centra u Banjoj Luci. Objekat od 55.000 m2, u koji će biti uloženo 60 mil KM, biće sagrađen u samom centru grada, rekao je u razgovoru za portal "eKapija.com" investitor Nenad Luburić, vlasnik banjolučke firme "Ideal kompani".
U "City mall"-u na tri sprata biće smješteni najpoznatiji svjetski i domaći modni brendovi, ugostiteljski objekti, kongresna sala, kino, supermarket, zatvoreni bazen i različiti zabavni sadržaji. Na tri podzemna nivoa nalaziće se parking sa 600 mjesta.
- Investitor je firma "Ideal kompani" i jedan fond iz EU, sa kojim su pregovori u završnoj fazi – rekao je Luburić.
Prostori za rekreaciju, zabavu, kao i restorani brze hrane, nalaziće se na posljednjem nivou, a otvorena terasa pružaće pogled na gradski park. Svi oni koji uživaju u zdravom životu i ovdje će imati svoj kutak, jer je predviđen fitnes i spa centar. Posebnost novom tržnom centru u Banjoj Luci daće i stakleni krov, koji će pružiti prirodnu svjetlost.
- Takođe, tu su i bilijar sala i kuglana, kao i kazino. Interesantno je da ćemo ponuditi i smještaj u hotelu sa četiri zvjezdice - navodi Luburić.
Tržni centar će se graditi na sadašnjem parkingu Auto škole Banja Luka, preko puta zgrade Uprave za indirektno oporezivanje, a biće povezan sa pješačkom zonom. Kako je potvrđeno za "eKapiju", u ovom centru posao će dobiti najmanje 500 radnika.
Međutim, s obzirom na to da su novčanici građana sve tanji, nameće se pitanje da li je ovo pravi trenutak za gradnju tržnog centra?
- Svakako da ima potrebe za šoping centrom, jer gradu kao što je Banja Luka nedostaju upravo ovakvi objekti. Samom investicijom od 60 mil KM grad dobija i prvi najveći šoping centar sa različitim kategorijama zakupaca koji će zadovoljiti potrebe stanovništva. Ekonomski razvoj u BiH oslonjen je najviše na investicije koje dolaze iz inostranstva. To je ogroman projekat, koji može da privuče i neke druge zakupce, a koji se sigurno ne nalaze na našem tržištu. U svakom slučaju to će biti veliki plus za budući razvoj tržnih centara u BiH – kaže Luburić.
Banjalučani od proljeća 2017. godine, kada se očekuje završetak radova, više neće morati da idu u šoping ture u evropske gradove, jer će im svi svjetski brendovi biti na dohvat ruke.
Inače, osim ovog centra, u Banjoj Luci se trenutno grade još dva manja tržna centra, a nedavno je i beogradska kompanija "Delta Holding" najavila da će uložiti 50 mil EUR u izgradnju šoping mola u glavnom gradu RS.
(eKapija.com)


Samo cu reci wow!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2016, 21:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Zidanje po Paprikovcu i Pobrđu, stambenih i poslovnih zgrada bi dalo BL jednu više urbanističkiju notu. Eto to mi je palo na pamet dok sam se danas šetkao tuda. Stranci koji bi prolazili zapadnim tranzitom, bi ostajali impresionirani kada bi vidjeli na vrh brda kompleks zgrada.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2016, 22:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
1903.
Slika

Neppy, vidi li se tvoja kuća?


Poslednji put menjao shakal dana 26 Maj 2016, 22:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2016, 22:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
BURN!!!

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 123 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs