banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: CyberLove
PostPoslato: 04 Feb 2012, 09:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1822
Lokacija: Vijena
Evo zgodne teme za ove studene, tmurne dane kad se malo ko muva van..

Hajde da vidimo!? :)

Dakle...

Vjerujete u istu? Desila vam se nekad? Imate hrabrosti da podijelite iskustva?? itd...


Postavio sam ovu temu u nadi da nece zabasati u trol-misiju, u pokusaju da skrenemo paznju drugih koji su imali slicna iskustva i na kraju da bih pomogao samom sebi i izvukao neku pouku.

Dakle, uzimamo ozbiljna razmisljanja na temu..

Prvi:

Odmah za pocetak da kazem da sam bio posve skeptican u vezi online-upoznavanja i kontakata, sve do prije negdje 2 mjeseca.. Ne visim svakodnevno na forumima i apsolutno nisam gajio nikakvu iluziju da bi tako nesto ozbiljno moglo da mi se desi.. Sasvim slucajno 'upoznao' sam je na drugom forumu koga jos rjedje posjecujem od ovog ovde (mali dio tajne da otkrijem ipak: 'Krstarica' je u pitanju),normalno kao sto biva i u real lajfu, krene prvo malo sa zezom,.. bacim pogled na profil, pogledam poslednje poruke i prosto vidim opis 'sebe' samog u rl-u medju njenim poslednjim porukama ali na nekim drugim pdf-ima.. Brzo kapiranje kako dijelimo slican ukus za filmove, stil oblacenja, interesovanje za psihologiju, skoro istu muziku ... kaci neke klipove i odjednom je 'ugledam' kako plese ispred-iza monitora. Prosto nevjerovatan osjecaj, ne mogu da opisem osjecaj kada osjetite svu suptilnost i senzualnost koja dopire od nje (i osjecaj da sam jedini koji to kapira!)... Postaje ti jasno koliko samopouzdanje i svjest o svom izgledu cura ispoljava. 'Govor tijela' kojeg ne vidim ali osjecam.. Nikakva prosto-seksualna paljevina, jednostavno cura treperi ispred ociju.. :-o

kako se obuzdati!!? :) :-? :)

Javim joj se na PP, nastavim i dalje u zez-fazonu, cura me nakon nekoliko odgovora izbaci iz kolosjeka, ne mogoh da joj odgovorim isto vece.. i sledeci dan isfrustrirana okaci 3 klipa javno u kojima me je 'opeglala', koje sam opet ja medju svim ostalima jedini ukapirao.

JBT, tek mi onda postalo jasno da je (i koliko) mala bila otkinula na men. U sebi se mislim, kako sam mogao da budem toliko glup, ..osjecaj dok sam pogledao klipove: smijem se sam sebi i istovremeno gorak ukus u grlu. Uvidim sve mane u pogresnom zez-nastupu.. Trebalo mi par dana da se saberem i odgovorim.. Povukla se sa foruma i onda posle mjesec dana sasvim slucajno opet je "vidim" ali sad sa novim nickom (neuglednog naziva) i na drugom pdf-u.. Ali ono!-Bas ona..! Nevezano za to sto cura uz sve jos fantasticno pise, izrazava misli i poentira.. pod ovim drugim nikom je sve to kao zabarusila, istupajuci i glumeci naivnost, ali ja prosto osjecam nju 99% iza svega, iako sad pise o necemu skroz desetom..

Da kazem konkretno jos neke stvari do kraja:-Sebe sam ulovio da razmisljam o tome da bi mozda mogla nastati veza iz svega ako bih uspio u namjeri da se uzivo upoznamo i da je, recimo, pozovem u Bec, ali problem ostaje u tome sto ona zivi u NS i zavrsava studije prava za koje ne bi imala bas nikakve mogucnosti da se zaposli ovde, itd...


Pitanje:-sta biste uradili? Da li ostati ladan ili smekerski joj staviti do znanja da je 'raskrinkana' :) i pokusati izgladiti poslednji nesporazum..

Ako nekog interesuju sitni detalji price, rado cu da odgovorim..

Ocekujem da jos neko skupi hrabrost i javi se sa svojim iskustvom ili savjetima.

Zahvaljujem i pozdrav!

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 05 Feb 2012, 18:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2012, 13:02
Postovi: 417
Lokacija: Bandza Luka
Naravno da vjerujem,ja sam recimo imao iskustvo da se dopisujem sa curom po par sati dnevno i sve super.A kad smo se vidjeli to jednostavno nije bilo to,a sad sam sa djevojkom godinu dana u vezi koju sam upoznao preko neta.Mada,to na daljinu nisam bas siguran da bi islo bar kod mene nije,sto ne mora znaciti da kod nekog drugog nece...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 05 Feb 2012, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Naravno da vjerujem.
I ovaj forum je mjesto sklapanja mnogih prijateljstava, veza, ako se ne varam i brakova.
Samo, nije mi jasno zašto to do te mjere ozbiljno shvataš da već u priči spominješ i i njeno studiranje prava s kojim ne može u Beču ništa da radi. Ne znači da ćeš je ženiti ako se upoznate. :)
Kao što milan reče, neko može biti potpuno drugačiji kad ga upoznaš. A može biti i isti, samo hemije nema. To se nikada ne može znati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 05 Feb 2012, 19:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Elem, prije 8-9 godina javi mi se djevojka na GG (nesto kao IRC). Kao, ima neke prijatelje u HR a vidi da sam iz BL i pocne tu neka prica. Poslije mjesec dana se sretnemo, a poslije pola godine pocnemo da zivimo zajedno. Poslije tri godine sve otislo u krasni qrac ali to noje tema danasnje emisije. Nebitno, ne zalim ;)
Dakle, moze i vjerujem u takve veze. A raspadaju se i neke idealne veze gdje svi smatraju da su osobe stvorene za sebe. I to sam dozivio :)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 23 Feb 2012, 09:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Miči, pa nije Vienna ne znam gde, pa da joj ne možeš dolaziti svaki vikend.
:lol:

Elem, IP i RL ljudi su malo različiti, ali ako si baš toliko siguran da je ona ta "jedna, prava i jedina", pokušaj, pa ako ništa - na kraju ćeš biti malo pametniji pored gorkog ukusa.
A šta, to je život, to se dešava.


M., te gdje svi smatraju, pogotovo sve "treće osobe", da su dvoje "rođeni jedno za drugo" i tako to se najviše raspadaju, koliko sam primetio.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 02 Mar 2012, 08:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Michigenac je napisao:
... kaci neke klipove i odjednom je 'ugledam' kako plese ispred-iza monitora. Prosto nevjerovatan osjecaj, ne mogu da opisem osjecaj kada osjetite svu suptilnost i senzualnost koja dopire od nje (i osjecaj da sam jedini koji to kapira!)... Postaje ti jasno koliko samopouzdanje i svjest o svom izgledu cura ispoljava. 'Govor tijela' kojeg ne vidim ali osjecam.. Nikakva prosto-seksualna paljevina, jednostavno cura treperi ispred ociju.. :-o
...
Pitanje:-sta biste uradili? Da li ostati ladan ili smekerski joj staviti do znanja da je 'raskrinkana' :) i pokusati izgladiti poslednji nesporazum..

Kakav nesporazum? To što joj nisi odgovorio???

Desi se da se kroz dopisivanje poklope neke finese a ostalo odradi mašta.
Naša mašta podmuklo oblikuje imaginarnu osobu po našim željama i mjerama, a što uopšte ne mora da odgovara stvarnom stanju.
Iz gornjeg dijela teksta se tačno vidi da se o tome radi.
Ne treba na slijepo ničemu prilaziti tako otvorenog srca, dopisivanje je ok, ali tek kad uživo upoznaš osobu vidiš pravo stanje stvari.

Dopisuj se, uživaj u virtuelnom druženju, a kad se uživo upoznaš kazaće ti se samo šta dalje.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 02 Mar 2012, 09:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Naravno da postoji cyber love. Desila se i meni i trajala 3 godine, s' tim da ja tu osobu nikad upoznala nisam. Možda je i bolje što nisam. Vremenom se čovjek ohladi kao i u real life-u.
Savjet: upoznajte se, tek tad ćeš znati na čemu si. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 02 Mar 2012, 10:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Batali to!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 02 Apr 2012, 15:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Desilo mi se, trajalo dugo i završilo. Moj savjet: što prije se upoznajte ako ste u mogućnosti. Sve što ostaje samo cyber je sranje.
Ovaj Mirdžin post kao da sam ja pisala :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 02 Nov 2013, 19:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Okt 2013, 16:23
Postovi: 41
I meni se desilo....
Upoznali se na netu, pa onda i uzivo.... bili u vezi 3 god i poceli zivjeti skupa :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 02 Nov 2013, 19:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
zLo_krme je napisao:
Moj savjet: što prije se upoznajte ako ste u mogućnosti. Sve što ostaje samo cyber je sranje.


мислим да је ово најбољи савјет који ти неко може дати.
ако крене да се отеже и своди на дуго дописивање "неш се љеба најест"

елем, сматрам да је могуће да се преко нета упозна идеална особа, чак мислим и да је много већа могућност на нету него да је упознаш у кафани.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 02 Nov 2013, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
buduca-studentica je napisao:
I meni se desilo....
Upoznali se na netu, pa onda i uzivo.... bili u vezi 3 god i poceli zivjeti skupa :)


рано ти то ћери, с обзиром да си будућа студентица :D :D

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 02 Nov 2013, 19:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Пеле Мали je napisao:
buduca-studentica je napisao:
I meni se desilo....
Upoznali se na netu, pa onda i uzivo.... bili u vezi 3 god i poceli zivjeti skupa :)


рано ти то ћери, с обзиром да си будућа студентица :D :D

То "будућа студентица" не мора ништа да значи, ево и ја сам бруцош а имам "мало више" од 19... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 07 Nov 2013, 14:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2012, 09:20
Postovi: 241
Lokacija: Banja Luka
Internet je internet, stvarnost je stvarnost ipak. Tako da se okanite tih priča i teorija...

_________________
Slika
“Do not compare yourself to others. If you do so, you are insulting yourself.”
“If you want to shine like sun first you have to burn like it.”


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 07 Nov 2013, 14:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Нит су приче, нит су теорије.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 21 Dec 2013, 00:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Desila se jednom.I nikad vise.To nisam bila ja,to nije bio on.To je iluzija.Ludilo koje potpuno obuzme coveka.Ne preporucujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 21 Dec 2013, 00:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Upoznao jednu iz Bg-a...realno nikada pametniju djevojku nisam upoznao...nazalost predaleko je :( isto tako nekada daaavno jednu iz Zg bila je skroz simpaticna al jbg nikada se upoznali nismo :)

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 21 Dec 2013, 00:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 21 Dec 2013, 00:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Steta a mogla ti je biti srodna dusa sad i imali bi male apokaliptice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CyberLove
PostPoslato: 21 Dec 2013, 00:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Jbg...da zenim nesto iz moje okoline ne zelim a ono sto zelim predaleko :D

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs