banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 805 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: I ovo je Crna Gora
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=574089


Sta vi mislite o ovome ? Ja bi rekao provokacija ! :(

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sa cije strane provokacija? :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
јооој ових црногораца што су ми антипатични постали, то је страшно!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Nije ovo nikakva provokacija ovo je zvanična državna politika Crne Gore.Hoće stoka da zatre u CG sve što je srpsko i što ima srpski prizvuk

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Schlager je napisao:
sa cije strane provokacija? :D


Sa njihove naravno! Jel branimo svoje il nebranimo ! :D Evo u nedaleko od Travnika imas mjesto poslije Turbeta gdje su u podnozju muslimanska sela i na brdu stoji katolicki krst uhh pardon kriz :D i pored je neka mala kapela nikad nikom nije palo na pamet da dodju i skinu taj kriz i to ti nesto govori a Hrvata ima mislim ili jako malo ili nimalo mozda 5-10 kuca i to je to.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ja sam shvatio da ti kazes da je ovo provokacija ovih nasih koji su osvijetlili ocila pomocu agregata 8)

Citiraj:
Evo u nedaleko od Travnika imas mjesto poslije Turbeta gdje su u podnozju muslimanska sela i na brdu stoji katolicki krst



gospino vrilo?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Moze li mi iko reci ukratko razlike izmedju Srba i Crnogoraca sta nas razdvaja sta spaja i zar oni nepotpadaju pod Srpsku pravoslavnu crkvu a samim tim i pod ovaj krst ? Ili sam u zabludi zbog nedostataka informacija sa tih prostora ? :D

Moram priznati da nisam previse dobro upucen u istorijat Crnogorsko-Srpskih odnosa.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Poslednji put menjao apokalipto dana 16 Jan 2012, 19:30, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sacekaj da svrati drinin,nemam ja volje za te kilometarske postove :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Sto bi se reklo - Nekad braca, danas komsije :hello2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Schlager je napisao:
ja sam shvatio da ti kazes da je ovo provokacija ovih nasih koji su osvijetlili ocila pomocu agregata 8)

Citiraj:
Evo u nedaleko od Travnika imas mjesto poslije Turbeta gdje su u podnozju muslimanska sela i na brdu stoji katolicki krst



gospino vrilo?



Ma ne nije Gospino nego jedno 11-12 km od Travnika kad se prodje Turbe. A Gospino je odmah na ulazu u Travnik.

Pa normalno mora se vidjeti u mraku 24 sata na dan :lol:

Vidim da poznajes Travnik sasvim dobro jesi zivio ovdje bio u prolazu ili ?

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 19:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma nisam zivio,ali sam dobrih nekoliko godina najmanje jednom sedmicno dolazio u novi travnik poslom,a normalno,da bih dosao do tamo,morao sam proci i kroz travnik i kroz gospino vrilo,i dolac,kao i malo zakaciti turbe....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Начи која говна са великим Г.

Нек опрости и Бог и невјеста и пријатељи код којих одсједах пар пута,али колика говна могу бити црногорци па то је невиђено.
Непостојећа секташка ЦПЦ једноставно на сваки начин жели покушати стећи вјернике,на њихову велику жалост и велика већина затуцаних црногораца и даље иде у СПЦ једину признату и једину релевантну,а оваквим потезима оног Мидаша или како већ бјеше постижу контраефекат,јебло их Цетиње и штампарија и Дејо Савићевић који је био један од градитеља независности,70% земље им је у рукама Шиптара, 30% земље ништа не рађа ни јабука она најгора дивљака а камо ли шта друго, више имају аута него становника, цијелу републику обиђеш у два сата вожње с мотором.....

Имао бих још пуно тога рећи,има и добрих људи,Срба из Никшића нарочито,најбољи колега ми је из Никшића, причао ми је и о референдуму,све је то било само не правно и људски коректно, мило је покуповао што је купит могао,доћи ће и њему крај. А Црна Гора оног дана када је признала непостојећу творевину је у мојој глави на листи непријатеља!

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Poslednji put menjao drinin vuk dana 16 Jan 2012, 20:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 20:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Bog malim slovom! To od tebe nisam očekiv'o...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 20:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
А Црна Гора оног дана када је признала непостојећу творевину је у мојој глави на листи непријатеља!


meni nije od toga dana kad su priznali kosovo,jer sam to smatrao hirom grupice potkupljenih politicara u cilju kupovine vlastitog imuniteta pred napuljskim sudom....ali jeste od 6 mjeseci nakon toga,kada je iste te politicare velikom vecinom podrzao crnogorski narod,a samim tim i tu najvecu sramotu u istoriji crne gore....
za mene su mrtvi,i navijao sam za bih kad su igrali ljetos kosarku u litvaniji na ep,a kad su igrali crna gora-hrvatska nisam ni gledao...toliko o crnoj gori sto se schlagera tice...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Мени су Црногорци толико одвратни да ја немам ријечи за њих. По неким мојим размишљањима они су Срби који живе на подручју Црне Горе. А ови њихови поступци од проглашења независности, тј. одвајања од Србије, па стварање ЦПС и покушај измишљања црногорске нације, и на крају признавање Косова. Права говна...
ми балканци имамо такав неки чудан менталитет, да то нигдје нема што има овдје


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
A sta da se radi, nova vremena nose neke nove ideje i ljude.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Sjeverni dio CG je malo drugacija prica. Jug je vec stroga siptarija (izuzev Herceg Novog).

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
мени су црногорци и херцеговци закон. :D
ал` они прави, српског имена и наше православне вјере. тешки помало, горди, ал` поштени са јаким карактером. а ови дукљани нек се напуше, добили су неку квази независност на основу измишљених гласова и то на једве јаде. Срба црногораца је још увијек највише у ЦГ и ови то добро знају, зато и иду ови напади. иначе, у ЦГ је толико напета ситуација око тог да би се они сутра између себе побили горе него ми и муслимани након овог рата. колеги су неки дан у Даниловграду исјекли гуме на ауту јер је политички активан и гура просрпску причу.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Znaci nemate lijepo misljenje o njima :S

Citao sam negdje da su kad je bio popis 1910 ili 11 99% Crnogoraca izjasnilo kao Srbi al eto sad nisu Srbi sad su Crnogorci il sta vec :roll:

Imam prijatelja dole inace pop spc pa cim budem dole pitat ga sta se to desava i zasto mu ovcice lutaju od stada :lol:

On najbolje zna situaciju medju narodom i kakvo je razmisljanje a i citam clanak od prije neki dan mslm uoci Bozica da ta tzv cpc ima sve manje pristalica i da ih se ove god za bozic okupilo tek par stotina.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2012, 23:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
I btw hoce ova ideja o svijetlecem srpskom krstu nije losa ideja :D mozda postaviti nesto slicno na ulaz u BL nebi bilo lose samo treba ljepse i vece :lol: :lol:

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 805 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs