banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Jan 2012, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
spijo je napisao:
Ovako glupiranje je rezultat rialiti sranja što nam se serviraju,u redu popiješ korpu,kaže ti nei doviđenja ali u četiri oka.

+1

Previše smo se poamerikanizovali, prošnja je intiman čin, a kad je već javno zašto ne bi i odbijanje bilo javno? Sad kao nešto blam, a nije ga bilo blam prositi javno (da ispadne faca ovo ono)? To meni apsolutno nimalo nije romantično iako sam ja popriličan romantik. :?

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 20:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3657
Lokacija: House of Pejin
ajkula je napisao:
U pravu si, sta glupo zensko zna :)


ajkula je na dobrom tragu :D . hvala jellyju za inspiraciju za moj novi blogingo :D viewtopic.php?f=73&t=59133&p=1484020#p1484020

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Ala brate, kako se tebi da kucati 'nolki tekst... Pa meni se ne da da ga pročitam, zamisli otkucam...:-?

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 20:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
jellyfish je napisao:
Ma nemam ja nista protiv njih, nego to je onako kako vecina muskaraca razmislja. Naime, muskarci pomisle da zene vole romantiku i onda pretjeraju u tome i desi se ovo.

To muškarci? To panjevi.

Muškarci ne misle. 8)

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Talija je napisao:
prošnja je intiman čin

potpuno tačno i niko me ne može ubijediti u suprotno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 21:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Popokatepetl je napisao:
Neke bježe što ih zaprose, neke bježe što neće da ih zaprose, ko bi znao sa tim ženama zlim...

Pa nećeš prositi ženu koju znaš 3 mjeseca pa ne znaš šta hoće... Obično ljudi koji su u dužoj vezi pričaju o tim stvarima i znaju kakve su im namjere u budućnosti. Onda ni ta prošnja ne bude nešto previše neočekivano. Bude jedno fino iznenađenje :) . Treba biti iskren i ne dovesti u zabludu onog drugog u vezi sa svojim namjerama. Takođe lako je zaključiti da li ta djevojka voli i ili ne voli javnost i sve vezano za to.
Zbog toga što se neke cure ružno ponesu prema svojim momcima ne treba reći da su žene generalno bezobrazne i da ništa ne zaslužuju. Ni ja ne kažem generalno muškarci su svinje i zato ni jedan ne valja. Svakog procjenim prema onome što sama vidim i kakav je prema meni, a ne prema tome šta je neko nekom uradio što smo vidjeli na video clipu. :wink:

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 21:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Talija je napisao:
spijo je napisao:
Ovako glupiranje je rezultat rialiti sranja što nam se serviraju,u redu popiješ korpu,kaže ti nei doviđenja ali u četiri oka.

+1

Previše smo se poamerikanizovali, prošnja je intiman čin, a kad je već javno zašto ne bi i odbijanje bilo javno? Sad kao nešto blam, a nije ga bilo blam prositi javno (da ispadne faca ovo ono)? To meni apsolutno nimalo nije romantično iako sam ja popriličan romantik. :?


Jeste, ovo ama baš nikakve veze nema sa romantikom. Ima veze sa senzacijom.

U prosidbi kao činu, u našoj srpskoj tradiciji, ima veoma zanimljivih običaja koji su sve više "potrveni" poplavom zapadnjačkih sranja. Vjerujem da će neko biti dovoljno mudar da će sačuvati naše običaje barem kroz folklor ili neke slične programe zaštite tradicije.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 21:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
ajkula je napisao:
Mozda mozemo prosiriti ovu temu pa diskutovati o nacinima prosidbe..



Ja ću svoju djevojku zaprositi na taj način što ću joj u kolač staviti prsten, ako se udavi nije nam bilo suđeno da budemo u braku, a ako preživi to je ta prava za cijeli život :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 21:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
A ako polomi zube imaces krezubu zenu.
:D

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 21:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
A ako ga proguta, izbaciće govno sa kajišem.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
A ako kaže da je od tog jutra na dijeti, mnogo će ti propasti fazon.


//a ako nastavite spamovati, brisaću. :P

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 22:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
A man's got to do, what a man's got to do. :)

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 23:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Ja se držim principa:" Nikad ne postavljaj pitanje, ako nisi siguran da će ti se svidjeti odgovor."
Oni naivci koji srljaju kao gologuz u koprive mogu i da očekuju da im se desi ovakav fijasko i opšta blamaža.
Prosidba (kao i sve ostale stvari koje se tiču SAMO dvije umiješane osobe) morale bi da se dogovore u četiri oka. Zašto? Zato što u javnosti (restoran, stadion, porodični skup) postoje samo DA i NE kao odgovori, i osoba kojoj se postavlja pitanje mora biti 100% sigurna u svoj odgovor inače ode sve u tri... prije ili kasnije. U četiri oka, osim DA i NE, postoje još Ne ZNAM (nisam siguran/na, neka ide još malo svojim tokom pa da vidimo kako će se stvari razvijati), PRIČEKAJMO MALO (u principu da, ali nije pravi moment), HMMMM (želim da zadržim postojeće stanje, bez obaveza) i vjerovano još neke solucije kojih ne mogu više da se sjetim.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 23:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Problem je STRATOKASTEL sto su oni bili sigurni da ce odgovor biti DA i sto su ocekivali taj odgovor, jer ipak rijec je kod svih bila o ozbiljnoj vezi, bar zakljucujuci iz videa. Dakle, nisu davali mogucnosti niti su se nadali drugacijem odgovoru.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 23:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Zasto si toliko siguran da su bili sigurni u pozitivan odgovor? Mozda su namjerno isli u javnost misleci da ce djevojke pristati bas zbog publike? Mozda je to, jednostavno, bila njihova zelja sa nadom da ce odgovor biti pozitivan.. Opcija ima mnogo a mi ne znamo sta se njima u glavi odvijalo. Mozemo samo da nagadjamo.Ne mozes na osnovu snimka procjeniti kompletnu vezu i tok iste :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 23:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Aha. Pa moguce da je i to. U svakom slucaju mislili su da ce pristati. Ali to mi je nekako glupo da nekog navedes da pristane na brak "zbog publike". To onda nije iz ljubavi i kakav je to brak ako moras nekog navoditi na taj nacin. U svakom slucaju tesko je zakljuciti sta se kome motalo u glavi. Jer kad te to iznenadi, a hiljade ljudi gleda, tu prorade svakakva osjecanja, od stida pa do bijesa i sve se desava u sekundama :)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2012, 15:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
ovaj lik se manje izbio, nego neko neko ko je prosio djevojku u cetiri oka i ona nije pristala. sligurno.
meni se dasilo da sam cekala momka na autobuskoj stanici i kada su stizali vidim cijeli bus se nabio na sajbu vriste, smiju se i moj momak koji drzi ogroman plakat da se udam za njega. sa dvije opcije DA i DA, pristajem. i sad po automatizmu svi izlaze cestitaju mi, kompletna gangula, a taj moj momak je toliko uzivao u cijeloj toj predstavi da ga nikakvo odbijanje ne bi urazumilo-kao sto i nije.
ja sam u njemu vdjela svojevrsno rasteracenje,ludost i srecu do tih granica da je prestao da vidi mene.bio je zaljubljen u svoj usud.

tako i lik sa klipa, vjerovatno je otisao kuci pustio http://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU i sjetno pjevusio uz pivo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2012, 15:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
I? Je li bilo "da","da" ili "pristajem"?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2012, 16:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
dobio je blag pogled i poljubac kao da ljubis bolesno dijete.
e sad mozemo otvoriti trecu temu a to je "kako nastaviti i da li nastaviti vezu ako jedno ne zeli brak"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2012, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
boa je napisao:
dobio je blag pogled i poljubac kao da ljubis bolesno dijete.


Nisi nam odgovorila da li je uz pogled i poljubac dobio odgovor da ili ne :P

Citiraj:
e sad mozemo otvoriti trecu temu a to je "kako nastaviti i da li nastaviti vezu ako jedno ne zeli brak"


Kazes ako jedno ne zeli brak, obicno su se ranije zene zalile da muskarci ne zele brak, a sad je obrnuto izgleda sudeci po ovome :lol:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs