banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 260 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Jan 2012, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Шта мислите ко је овде испао већа будала? Он или она?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q1qJ7V9oC5Q[/youtube]

Он што је хтео испасти романтик заводник за којима жене наводно жуде, или она што се показала као неромантична крава. Ја мислим да су подједнако. Као прво те романтичарске глупости у претераном облику су без везе. Разумем мало, али просити пред целим игралиштем! Жене ће много више ценити оштар став са умереном романтиком јер мушкарац показује да је мушкарац, а не ово. Јадан, испаде као покисло пиле :cry: Подсети ме на ону епизоду "Беле Лађе" кад је Пантић залио Шојића на заседању пред целом скупштином и директним тв гледалиштем од више милиона људи :) Слично се десило мислим и пре годину дана када је цура побегла са фудбалског игралишта после сличне ситуације. Погледајте још случајева, кад ће се мушкарци научити памети :roll:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-mc_y2KFSY0[/youtube]

Још један кик ин д ас :mad:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ac3AzaDohd0[/youtube]

И опет :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UtPkxzHKLpk[/youtube]

Остаје нејасно, кажу да су жене већи романтичари од мушкараца, а кад ови приреде нешто мислећи да ће их усрећити оне побегну. Зашто?

Више о наведеном слушају који ме је покренуо на ову тему, ако вас занима прочитајте овде.
Тако је то кад се мушкарци понашају као деца, а девојке на овим видеима се понашају као да су их хтели силовати пред милионским аудиторијем, а не поклонити венчани прстен :)
И коментаришите шта мислите о необичним начинима просидбе. Ја поучен овим видеима мислим да је то глупост. А ви? :)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
A mene ovo podsjeća na teški saobraćajni udes sa jednim teško povređenim.

Kontam da su momci mislili da idu na sigurno, znači da su im cure fingirale ljubav (to im zna dobro ići od ruke), ili jednostavno nisu spremne.

Jadni momci, koji blam :-?

Javna prošnja mi je bezveze, uvijek pretpostavlja da će odgovor biti pozitivan, ljepše je u 4 oka, ja sam to uradio 20 puta :lol: :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Hristov je napisao:
Javna prošnja mi je bezveze, uvijek pretpostavlja da će odgovor biti pozitivan, ljepše je u 4 oka, ja sam to uradio 20 puta :lol: :D


20 puta, bash si uporan momak. Dobro da nisi javno prosio inace bi mozda bi sad na jednom od gornjih videa i izblamirao se, a ovako nikom nista :lol:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 16:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Zamišljam tu prošnju, on pokušava što nježnije i tiše da izgovori riječi, a pet hiljada urlatora zvižde i dobacuju. Ljepše je u savršenoj tišini, samo nas dvoje. Ili preko oglasa :lol:

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 16:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ovako glupiranje je rezultat rialiti sranja što nam se serviraju,u redu popiješ korpu,kaže ti nei doviđenja ali u četiri oka.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Ovo je stvarno glupiranje. Ali opet, ne možete reći da su žene neromantične. Može meni biti lijepo sa mojim momkom 3, 4, 10 godina i možemo razmišljati o vjenčanju i svemu ostalom, ali ja možda nisam u potpunosti spremna za brak, možda još želim da mi se neke stvari u životu poslože. I sad on dođe i zaprosi me pred masom nepoznatih ljudi. I šta se dešava? Ja naravno osjećam pritisak i ljutnju jer je to nšeto što treba da je moje i njegovo. Ako kažem da, biće ne sasvim mojom voljom. Ako kažem ne, biće jaooooo koja kučka...
Tako da..ove gore cure koje su rekle ne, ne krivim nimalo. Vjerovatno imaju dobar razlog zbog koga su ih odbile.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Citiraj:
Он што је хтео испасти романтик заводник за којима жене наводно жуде, или она што се показала као неромантична крава.


:roll:


Kakav ti problem imas sa djevojkama? Svako malo dodjes, otvoris neku temu u kojoj prosipas svoju zuc prepunu nezadovoljstva i generalizujes o djevojkama. Sta ti znas o ovome paru? Znas li koliko su se zabavljali, kakvi su im pojedinacni a kakvi zajednicki planovi bili? Znas li ista sem snimka od par sekundi?

Zene zude za romantikom i tu nema pretjerane filozofije, samo je iz nekog razloga muskarcima strana i bjeze od nje ( ili nisu u stanju da ju osmisle).

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 17:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
ajkula je napisao:
Zene zude za romantikom i tu nema pretjerane filozofije, samo je iz nekog razloga muskarcima strana i bjeze od nje ( ili nisu u stanju da ju osmisle).

On nema pojma o ovom paru ali ti imas pojma o svim muskarcima svijeta.
Cool story bro.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 18:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ja pricala iz iskustva a ti pricas o cemu?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 18:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
O sebi. Vidis ja sam musko tako da kontam da tvoje iskustvo, ma koliko ogromno bilo, ne moze bas da se poredi sa onim sto ja a i uopsteno mi muskarci znamo vec o sebi. E, problem je u tome sto vi kontate uvijek upravo to, vase "iskustvo", "zenska inuticija"...

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 18:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
U pravu si, sta glupo zensko zna :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 18:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Šta ako se radi o stidljivim djevojkama koje ne vole da budu u centru pažnje? Možda su zbog toga pobjegle?

Za mene ovo krajnje neromantična prosidba, više mi dođe kao hohor film. Prosidba treba da bude intimna stvar, u 4 oka, a ne pred 100 000 ljudi.

Emocija je jedino bitna, a emocije se ne razbacuju okolo, nego se čuvaju samo za posebne ljude.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 19:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
jellyfish je napisao:
Жене ће много више ценити оштар став са умереном романтиком јер мушкарац показује да је мушкарац, а не ово.

I used to be omniscient like you, but then I took an arrow to the knee.
Phoenix je napisao:
Šta ako se radi o stidljivim djevojkama koje ne vole da budu u centru pažnje? Možda su zbog toga pobjegle?

Za mene ovo krajnje neromantična prosidba, više mi dođe kao hohor film. Prosidba treba da bude intimna stvar, u 4 oka, a ne pred 100 000 ljudi.

Emocija je jedino bitna, a emocije se ne razbacuju okolo, nego se čuvaju samo za posebne ljude.
I ja nešto kontam...
ajkula je napisao:
Zene zude za romantikom i tu nema pretjerane filozofije, samo je iz nekog razloga muskarcima strana i bjeze od nje ( ili nisu u stanju da ju osmisle).
Mojne generalizuješ. ;)

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Možda su te djevojke htjele nešto originalnije,ovo što se vidi kod djevojaka je jedno veliko razočaranje u njihov postupak.Možda bi im oprostile da su ih zaprosili u jeftinom restoranu,ovako svi su vidjeli sa kojim kretenom imaju posla.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ako do tad nisu vidjele...znaš šta kažu za jebenog i kajanje.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 19:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Možda i jesu ali ne pred tolikim svijetom. :lol: :lol:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
E . je napisao:
Mojne generalizuješ. ;)


A sta cu, kada sam do sada nalijetala na drvosjece bez imalo smisla za romantiku.. Mozda je i do mene :D

Mozda mozemo prosiriti ovu temu pa diskutovati o nacinima prosidbe.. Meni je to klecanje poprilicno nepotrebna stvar da ne kazem da mi idotski izgleda ( izvinjavam se onima koji su na takav nacin zaprosili njihove supruge :D ).

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Neke bježe što ih zaprose, neke bježe što neće da ih zaprose, ko bi znao sa tim ženama zlim...

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 19:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Citiraj:
A sta cu, kada sam do sada nalijetala na drvosjece bez imalo smisla za romantiku.. Mozda je i do mene

Jedan pjesnik davno reče da svaka romantika nestaje sa prvim prdežom u bračnom krevetu. :lol: :lol:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
ajkula je napisao:
generalizujes o djevojkama. Sta ti znas o ovome paru? Znas li koliko su se zabavljali, kakvi su im pojedinacni a kakvi zajednicki planovi bili? Znas li ista sem snimka od par sekundi?


Ma nemam ja nista protiv njih, nego to je onako kako vecina muskaraca razmislja. Naime, muskarci pomisle da zene vole romantiku i onda pretjeraju u tome i desi se ovo. Pogresno si me shvatila, ja sam napisao upravo da sam protiv toga i da su oboje ispali budale. Dakle, odnosi se na oboje i nemam nista protiv zena, stavise mislim da su zene daleko tolerantniji pol :)
Mislim da je ovo sto je napisala "mrkvica" dobar odgovor i u potpunosti se slazem sa njom.
I ne krivim ih, upravo mislim da bi i ja tako reagovao, to je bas glupo uciniti javno, slicno kao sex na javnom mjestu, tako mi to izgleda.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 260 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs